Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Turvanõuded,BHRA ja muu jutt   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
rivo09
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Kuulge igal organisatsioonil on oma reeglid ,olgu see riik ,male klubi või bhra.Kui tahad kuuluda mõnda pead nende reeglitega leppima.Sa ei esita eesti politseile maantel 150ga vahele jäädes protesti väitega et saksamaal on ju see lubatud??Või kui mõni araablane tapab oma naise, araabia traditsioonide kohaselt ,ei koti seegi kedagi et "ei tea mis maal" on see täiesti normaalne.
Loomulikult ei ole meie reeglid täiuslikud ning kindlasti on neis veel palju vigu kuid väita et nad on tehtud kiusu ning ala arengu peatamise pärast on minu arvates debiilne .


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:07
Gsinut
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
wirx on ammu oma lapsikute arvamustega silma paistnud, pole mõtet vaielda inimesega kes asjast midagi ei tea. Sellest dragi nõudest, mis käsib alates 11,49 kaare sisse toppida võib Levo arvatavasti rääkida, kui ohutu oli meie rajal 11 seki tänavaautoga sõita.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:11
Andrus BHRA
 
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Kuule Wirx, mis meeldib ei meeldi jutt? Mina sind isiklikult ei tunne ja sina mind ka, millisest meeldimisest sa räägid? Mul on kohustus tagada eestis turvalised kiirendusvõistlused ja seda ma üritan ka teha. On seda tehtud hästi või halvasti, näitab aeg. Minu südametunnistus on aga selles suhtes puhas, et meil ei ole juhtunud ühtegi õnnetut õnnetust rajal. Ja ma annan endast kõik, et see nii ka püsiks. Loomulikult pole see ainult minu teene, vaid ka teiste kohtunike, alakomitee liikmete, võistlejate endi jne. Selle tagamiseks aga peab olema piisavalt "selroogu", sest vastu tuleb võtta ebapopulaarseid otsuseid, "teadjate" silmis nõmedaid reegleid ja karistada nende vastu eksijaid. Kas kellegi suhtes on kunagi tehtud liiga karm karistus? Jah, olen teinekord oma ütlemistega n.ö. "vindi üle keeranud", kuid kas ka tagakiusanud? Sinu suhtumine nendesse võistlustesse ja reeglitesse on selline, nagu ta on. Minul on natuke teine ja selliseks ta jääb.
Asendamatuid inimesi pole olemas? Mingil ametikohal pole tõesti asendamatuid olemas, kuid võtke seda lauset nüüd natuke teisiti - minuarust on iga Teie pereliige asendamatu, või eksin?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:12
Levo.
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Ma olen saanud 2006 aastal ka 500 krooni trahvi kiiruse ületamise eest Tartu Ülenurme lennuväljal ja jummala õige asja eest-Tagasisõidurajal
Maksin ja vingusin-Aga üldiselt pani mõtlema ,et järgmine kord võidakse koju saata.....

Aga Virx-Asi sul oli lindi alt läbi ronida ja minna metsavahele tuunima-paugutama..Me just pikutasime murul ja kuulasime et mitu tõmmet ja mitu o,baari sul see lahjemaks jääb... Kodutöö jäi sul vist tegemata?

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:17
2 edits. Last edited 09.06.2008 at 20:24 by Levo.
anryo
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
Polderon: Kuidas BHRA liidrid ise kommenteeriksid enda kuulumist EALi juhtkonda ?
On see normaalne?
Teine küsimus, kas BHRA pole organisatsiooni juhi vahetuse peale mõelnud ? Või pole see võimalik ?
Pole kedagi asemele panna ? Asendamatuid inimesi pole olemas !

1. Kust sa võtad BHRA "liidrite" kuulumist EAL juhtkonda?
2. Kas tahad ise juhiks hakata?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:19
hunt
 
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Ei üllata siinses jutus mind mitte kellegi ükski fraas.

Olen siiski kah mõnel korral stardis olnud, et ''endise autosportlasena'' siin sõna võtta.
Minul igatahes pole küll asja kuhugi starti, vähemasti enne kui Mõsovski pensionile jäänud. Sel vennal on ikka selline ''autosordi Pohlaku'' sündroom peas, et rohkem ei mahu ...

Andruss - mis krdi õigusega Sa minu osalemise OMC-l ära keelasid ? ... sellel üritusel EI OLNUD NÕUTUD EAL-i kehtiva litsentsi olemasolu ?!?, ehk 90+% osalejatest seda litsentsi polnud, ega pidanudki olema.

Kõrvaltvaatajana mõned soovitused BHRA-le :

1. Tehke muutmatud reeglid kehtivusega vähemalt 3-ks (veel parem enamaks) aastaks ja tõlgendage neid ka iga aasta samamoodi.
2. Reeglid olgu üheselt mõistetavad (mitte nii, et eesti reeglid on ''natukene teistmoodi'', kui FIA omad )

Võibolla mõnele on veel uudiseks, et Eedu Sangernebo on loobunud autospordist just nimelt asjaajamise pärast BHRA-ga.

Aga valik on muidugi igaühe enda teha - kas osaleda EMV-l või mitte.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:28
Polderon
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
anryo:
1. Kust sa võtad BHRA "liidrite" kuulumist EAL juhtkonda?
2. Kas tahad ise juhiks hakata?

Ma ei palunud vastata küsimustega, typical kaitsereaktsioon kahjuks.
Ei taha ise juhiks, aga kui nii palju on probleeme asutusega, mille juht ei ole meeltmööda tarbijale, siis peaks võimalik olema asutust vahetada või asutuse juhi vahetusele mõtlema ? Ja seda kõike selleks, et TARBIJALE meelt mööda olla, huvitav kas Eestis selle mõtlemiseni ka sellel all kunagi jõutakse või "poetakse" ainult rikaste tarbijate ees ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:35
R.Ott
 
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Kõrvaltvaatajana jääb mulje, et hakkab teatud mõttes juba kiskuma sinna Unic-u kanti. Loodetavasti on põhjuseks "tahtsime parimat aga välja tuli nagu alati". Kas probleemid on selles, et meid nii vähe on ja seetõttu tekivad sellised probleemid, mis suure kogukonna puhul saaksid kiiremini ja valutumalt lahendatud?


____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 20:36
anryo
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
anryo:
quote:
Polderon: Kuidas BHRA liidrid ise kommenteeriksid enda kuulumist EALi juhtkonda ?
On see normaalne?
Teine küsimus, kas BHRA pole organisatsiooni juhi vahetuse peale mõelnud ? Või pole see võimalik ?
Pole kedagi asemele panna ? Asendamatuid inimesi pole olemas !

1. Kust sa võtad BHRA "liidrite" kuulumist EAL juhtkonda?
2. Kas tahad ise juhiks hakata?
Dziizus küll. Vastan siis ilma küsimuseta.
1. BHRA juhtkonnast ei kuulu EAL juhtkonda mitte keegi.
2. Siiamaani ei ole mitte keegi teine avaldanud soovi selle ühingu juhtimiseks.
3. Millegi pärast on enamuses probleemid just neil, kes ei kuulu sinna ühingusse. Sest kui te kuuluksite, siis oleks teil ka endal kohustus selle ühingu heaolu eest seista (= äkki peate isegi peale foorumis kirjutamise midagi tegema). Ja siis muutute ju ise ka ebapopulaarseks.
Ausalt, mul viskas ka praeugu närvi mustaks, ning ma ei kavatse enam mitte ühtegi sarnast teemat kommenteerida.
Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.
Edu kõikidele pessimistidele, kaikaloopijatele ja niisama jobudele!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:07
2 edits. Last edited 09.06.2008 at 21:11 by anryo
Gsinut
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Ei seal on see häda, et juhid peavad tegema ka ebapopulaarseid otsuseid, need toovad kaasa sellise lärmi, kuid tuleviku mõttes on need paraku vajalikud ja sellest saadakse alles hiljem aru.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:07
partel
  
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Ok, turvaasjus astun küll Andrussi kaitseks välja.

Need "ülepingutatud nõuded" ei ole Andrussi poolt laest võetud võistlejate kiusamiseks, vaid eeskujuks ikka FIA reeglid, mis omakorda on koopia NHRA omadest. Ja arvestada tuleb, et see on vaid miinimum, soovitav on neid ületada, mida kõige kiiremini sõitjad "mingil põhjusel" teevad ja täiesti vabatahtlikult ja mitte väikeste kuludega.

Nalja pole, kord peab majas olema. Kui oled ainus, kes Eestis asja oskab, siis peabki piisavalt autoritaarne olema. Võibolla demokraatia tähendaks olukorda, kus 10 lolli hääletavad ühe targa lihtsalt maha. Võistlemine pole inimõigus, kui reeglid ei meeldi, siis...

Muidugi võib see põhjustada mõnede nõuetele mittevastava loobumist. Eks siis näe, kas mõne aja pärast on nad tagasi nõuetelevastava autoga või mitte. Peaasi on ebaturvalised pannid minema saada.

NHRA viimane hukkumine oli 2007 märtsis, kui Eric Medlen võistlusjärgsel testil saadud vigastustesse haiglas suri. Ta oli JFR piloot, ehk F1 analoogia Ferrari või Mac'i #2. John Force vaatas, et NHRA "lipsudest" asja pole, koukis oma taskust $2M, et teha autod turvalisemaks, kuna vastavad SFI'd olid vist 25.a. vanad kui autod olid mitu korda nõrgemad.



Mis muidu BHRA'sse puutub, siis võib olla arvestaks, et see saab juulis alles 5 aastaseks. Kas 5 aastaselt lapselt on õige nõuda täismehe võimeid? Asi käib üsnagi fännide, nagu näiteks Anryo jõul, kes tänuks saavad ainult kriitikat.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:18
Gsinut
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Pärtel teab asja täpsemalt, kuid sealmaal ei lähe vist tundigi, et mõni sõitja ei räägiks kui nõme on NHRA.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:30
Andrus BHRA
 
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
hunt: Ei üllata siinses jutus mind mitte kellegi ükski fraas.

Olen siiski kah mõnel korral stardis olnud, et ''endise autosportlasena'' siin sõna võtta.
Minul igatahes pole küll asja kuhugi starti, vähemasti enne kui Mõsovski pensionile jäänud. Sel vennal on ikka selline ''autosordi Pohlaku'' sündroom peas, et rohkem ei mahu ...

Andruss - mis krdi õigusega Sa minu osalemise OMC-l ära keelasid ? ... sellel üritusel EI OLNUD NÕUTUD EAL-i kehtiva litsentsi olemasolu ?!?, ehk 90+% osalejatest seda litsentsi polnud, ega pidanudki olema.



Alari, saades sõitja litsentsi saad sa lisaks õigustele ka kohustusi, mida sa peaksid teadma. Kuna antud üritus oli registreeritud EAL´is, siis kaasnevad sellega korraldaja õigustele ka kohustused. See ei ole nüüd õnneks minu välja mõeldud, kuid kahjuks on nii, et peatatud litsentsiga võistleja ei tohi võistelda ÜHELGI EAL´is registreeritud võistlusel, k.a. ka sellel. Seega korraldajal ei olnud õigust sind starti lasta.
Alari, kui sa näiteks ületad kiirust,"sõidad radarisse" ja saad karistuse, kas selles oled süüdi sina või pollar, kes radarit käes hoidis?
Minu pensioniga pole sinu võistlemistel mingisugust seost - piisab lihtsalt sellest, kui sa teed võistlustel vähem seda, mida ei tohi teha! Saa aru mees, mul pole sinu vastu isiklikult mitte midagi, aga sinu teod ei kannata kriitikat. Kui sa tahad täis peaga minna starti ja hoolimata peakohtuniku keelust PRESSID ennast ikkagi vägisi väravate vahele, sest SA TAHAD SÕITA, siis kuidas sa seda kommenteerid? Millega sa õigustad KORDUVAID üle raja keeramisi, hilinemisi? Tegelikult oleksid pidanud saama karistuse juba ammu, aga ma lootsin, et siiski ühel päeval võtab Alari aru pähe! Aga ei! Nüüd sa oled siis võtnud takkatipuks omale märtri rolli ja räägid teistele mingist jubedast Mõsovski nimelisest kollist hirmujutte. Jõudu sulle, hea mees!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:33
vr_
  
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Kuulge demagoogid.. laksimiseks läks siin sellepärast, et wirx tõsiselulise tõdemuse peale lahmas Andrus, et tema teatud firma poolt sponsoreeritud autosid rajale ei lase.

Mis kuradi turvast te jahute kui pisike napoleon emotsioonitseb, keegi nendest kes siin viimased peksasaamised saanud on pole kordagi kahtluse alla seadnud turvareegleid, vaid sedasama ühte, alguses mõtlematuna tundunud kuid hilisema mitmekordse ülekordamisega süvenenud suhtumisena tõlgendatavat lahmamist, et "Mina valin mis mehed rajale lasen vastavalt kirjadele autol!"

Anryo, tuleta meelde mõne aasta tagust samalaadset hala, kuidas kõik teevad ja oma vabast tahtest ja puhta tasuta...
Tol ajal sai samuti pakutud sellesama nutulaulu peale käppa, et teekski midagi kaasa..

Esialgu ei saanud oma sooviavalduse peale vastustki, üleküsimise peale saatis Härra Andrus isiklikult otsesõnu mind persse sõnadega "Sinusuguseid on meil jalaga segada"

Asendamatutest inimestest rääkides, olen olnud kahe MTÜ juures kus arvasin samuti, et aastaid juhtoinasteks olnud ja mis seal salata, head tööd teinud, tegelaste väljavahetamine tundus ilmvõimatu.. lausa organisatsiooni surmaga lõppevaks ürituseks peeti seda..
Tuli aeg kui juhtivatel konnadel tekkisid uued huvid ja lahkusid ilma kisa kärata.
Ülla Ülla mõlemad organisatsioonid said hoopis uue hingamise uute juhtide käe all..
Aja jooksul oli organisatsiooni juurde tulnud inimesi kes olid oluliselt paremate juhi omadustega kuid samas said särada alles siis kui eest oli vana kaader puhkusele läinud.


btw: Mida põnevat muidu Malta Drag Racing Associationilt külaskäigu raames õppisime, on sealsed tingimused võrreldavad Eesti omadega jms?

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:33
Polderon
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Kriitika ongi edasi viiv jõud, ainult õlale patsutades ja õlle juues ei arene see asi mitte kuhugi ?
Turvalisuse nõuded 5 + ! ! ! Selle kontrollimine aga 4 pika miinusega.
Onupoja poliitika teinekord ja läbi sõrmede vaatamine, ei tee au hetkel kõige tulisemale ohutusnõuete nõudjale ?
Selle asemel klähvitakse, "kui ei meeldi, mine striitreisile" :D
No pole sellise suhtumise juures tõesti aeg kaugel, kui mitte just striidile, külla aga lihtsalt loobumist kaaluvaid inimesi juurde tekib.
Mina näen siin puhtalt nii suhtumise, kui suhtlemise probleeme kahjuks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:37
Andrus BHRA
 
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
vr_:
Esialgu ei saanud oma sooviavalduse peale vastustki, üleküsimise peale saatis Härra Andrus isiklikult otsesõnu mind persse sõnadega "Sinusuguseid on meil jalaga segada"



Sellisele avaldusele vastaksin muidu teisiti, kuid kuna mul on tõsine suhtlemise probleem, siis vastan nii: "Noormees, vale ei kaunista teid!"

Ei kommenteeri rohkem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 21:59
anryo
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
vr_:btw: Mida põnevat muidu Malta Drag Racing Associationilt külaskäigu raames õppisime, on sealsed tingimused võrreldavad Eesti omadega jms?
Maltal oli põnev näha, et saar, mis on väiksem kui Hiiumaa, omab superhüper korralikku liimirada. Muuseas, palju paremat kui Alastaro või mõni muu "nimega" koht. Rada asub samuti ühel vanal lennuväljal, mille nad on saanud riigilt kommiraha eest rentida 50ks aastaks. Kui meie kallis EV ka kuidagi selleks oleks võimeline... Kohtasid ju oleks, aga poliitika on kangem...
Aga muus osas on neil samad mured, mis meilgi. Ala hoiab käimas samuti kamp fänne, kes keegi selle eest raha ei saa. Kuid meil on vähemalt selles osas suur edumaa, et kui nende võistlustel käib pealtvaatajaid kõigest 300-500 inimest (!!!), siis meil julgelt 10x rohkem. Aga eks see on nede probleem, et nad ei ole osanud ala piisavalt "müüa", sest suvehooajal on seal väga palju turiste liikvel, kes enamuses on muuseas Inglismaalt ja just noored. Peaks minema neid "harima", kuidas õiget reklaami teha! :)
Aga muidu oli suhtumine väga positiivne, ning kutsuti mitu korda tagasi, et tulge ikka siis, kui parasjagu võistlus toimub. Mine tea, sest muuseas sai arutaud, et TEGELIKULT ei lähe sinna võistlema mineminegi meeletult kalliks, kui mitme autoga minna. Sealsed klassid on muide sellised, kus meie tippudel oleks võimalik ilusasti kõrgeid kohtasid noppida.
Soovitan vaadata nende uut kodukat: http://www.maltadragracing.com/
Muideks, sügisel võime täpsemalt rääkida ka sellest, mis toimub Santa Podi telgitagustes. Ninga ka Mantorp Park ei jää sel suvel teistkordselt külastamata.
Nii, et BHRA ei tegele mitte ainult uute piinamismeetodite välja mõtlemisega, vaid ikkagi ala arenguga ka.
Värskenda mu mälu, täpselt millist abi sa meile osutada soovisid? Ilma irooniata, ma olen sadade inimestega suhelnud ja no ei suuda kõike meeles pidada.
Need kes on olnud aktivvsemad, need on ka osanud ennast meie seltskonnaga niimoodi liita, et ei pea vaid kõrvalt vaatama.

Edit.
Malta võistlusklassid: http://www.theresite.com/mdra/regulations.html
Malta viimase võistluse ajad: http://www.theresite.com/mdra/results/2008/results1.htm
Meie mehed saaks pukki seal kohe... Soomes / Rootsis ei saaks aga vist eliminaatorissega.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 22:20
1 edit. Last edited 09.06.2008 at 22:30 by anryo
vr_
  
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
Andrus BHRA:
quote:
vr_:
Esialgu ei saanud oma sooviavalduse peale vastustki, üleküsimise peale saatis Härra Andrus isiklikult otsesõnu mind persse sõnadega "Sinusuguseid on meil jalaga segada"



Sellisele avaldusele vastaksin muidu teisiti, kuid kuna mul on tõsine suhtlemise probleem, siis vastan nii: "Noormees, vale ei kaunista teid!"

Ei kommenteeri rohkem.


Alustasin oma meiliarhiivide sorteerimist, leidsin sealt ainult kahjuks jäljed selel sündmuse järelkajadest, kirjavahetus teiste bhra liikmetega selgitavad ja mitteselgitavad, eks ajsaosalised mäletavad.
"Sinusuguseid jalaga segada" fraas on täiesti kasutusel, aga tundub, et see oli kasutuses foorumis või on see mu ühe teise tol ajal kasutada olnud meiliaadressi logides.. katsun selle nädala jooksul üle vaadata.
Muudes kirjades on näha, et mingi tqhq foorumi teema läks täielikult kustutamisele, see võis seal olal võis ka mitte..

Algas kogu saaga
Sent: Tuesday, July 26, 2005 12:41 PM minupoolse reageeringuga sinu küsimusele,

sealt oled sa operatiivselt ca tunniga vastanud.. lühidalt mis vaja oleks.

Selell hetkel läksin ma ilmselt üle oma tol hetkel aktiivselt kasutatud meilikontole.. hetkel sellest jälge mul pole täpsemat, tean et tegin omapoolse pakkumise millele reaktsiooni ei järgnenud, väga palju hiljem üle küsides et misvärk siis on, kas ei või jaa saabus sinu poolt seesama teade millest üleval jutt.




____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 22:24
1 edit. Last edited 09.06.2008 at 22:25 by vr_
gets
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Ei asu kellegi poolele, kuid minul on küll hea meel, et on rahvast, kes selle igava korraldus- ja bürokraatiapoole oma kanda võtab. Meie saame lihtsalt sõitu nautida.

Kui reeglid ei sobi autole aga sõita tahad, ostad uue auto või teed vana ümber. Ei taha sõita või pappi pole, ei tee ümber ja ei sõida. Milles kühvel?
Muudetakse reegleid ja auto ei sobi järgmiseks aastaks-paariks? Ostad uue auto, või teed vana ümber. Ei taha ümber teha või pappi pole, järgmine aasta ei sõida. Lihtne.

Kõik taandub ju sellele, kui kõva tahtmine on sõita? Igasugune õiendamine teemal, et ma ei sõida või loobun selle ja selle pärast, on igaühe oma asi. BHRA ei ole ju selles süüdu, et kodanik edasi ei taha/viitsi sõita ja karjääri lõpetab :).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 22:26
hunt
 
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Cppy-paste OMC juhendist :

One Mile Challenge on tänavasõiduautodele mõeldud lõppkiirusvõistlus. Võistluse sisuks on saavutada paigaltstardist maksimaalne kiirus 1 miilise (ca. 1609 m.) distantsi lõpus. Starditakse eraldistardist ja igal võistlejal on kaks katset, millest parim läheb arvesse.

Võistlust on korraldanud alates aastast 2001 veebikeskkondade tqhq.ee, streetrace.org ja audiclub.ee juurde koondunud autohuvilised. Korraldamise eesmärk on pakkuda igaühele, kel kiire auto, legaalset ja ohutut võimalust auto ja iseenda võimed proovile panna.

Võistlusel osalemiseks ei vaja auto eriettevalmistust, iga heas tehnilises korras auto pääseb starti. Juhilt nõuame kaitsekiivri kasutamist. Seetõttu on üritus saavutanud suure populaarsuse, osaleda on lihtne ja võistlusautod on samad, mida omanikud kasutavad igapäevaseks liiklemiseks. Võib väita, et välja selgitatakse Eesti hetke absoluutselt kiireim tänavasõiduauto.

Jah, tunnistades ja aktsepteerides tõsiasja, et minu sõitjalitsents on peatatud - ei või ma mitte osaleda litsentsi nõudvatel üritustel.
Aga sealt juhendist ei loe mitte välja, et Uulitsaliikleja Hunt ei või mitte uulitsaliiklejana osa võtta ...

Kas meil siin foorumis keegi jurist kah on ?
Minu arust on BHRA-l esimeses järjekorras juristi vaja. Neid vaieldavaid mõisteid ja tõlgendusi on kogu aeg liiga palju !




____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 22:33
vr_
  
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
vr_:
Mis kuradi turvast te jahute kui pisike napoleon emotsioonitseb, keegi nendest kes siin viimased peksasaamised saanud on pole kordagi kahtluse alla seadnud turvareegleid, vaid

Selle lause võtan häbiga tagasi, tõepoolest ennist ei märganud, et vastav jutt tõepoolest siin käinud on turvareeglite teemal..

Muus osas jään aga enda juurde.

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 23:01
Polderon
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
ei tea mina ka, aga selgitaks äkki keegi korralduse poolt, MIS on siis see tänavasõiduauto :P
Markeli Supra ? ok, Parteli Camaro on seda sama palju ! Ehk siis teeks ta sellel alal puhta töö järgmiseks 10-ks aastaks rekordi näol !
Heh, siin kohal jätab korraldaja TAAS omale õiguse läbi sõrmede vaadata.
Korraldusele nii palju, et selliseid väiksed väärakaid apse vältides saavutate ka tunnustust endi vastu, kui ise oma tehtud reegleid ja ka järgite !
Aga kuna "ma olen kunn, siis teen mis tahan" stiilis suhtumine pole veel lõppenud, siis jätkuvad ka protestid ja sõnavõtud antud aadressil . Nii lihtne see ongi, keegi on lihtsalt alati kellestki võrdsem ja tõugatumad sellele ka viitavad, mis aga "kunnile" ju ei meeldi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 23:03
Tank1
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
quote:
wirx: mitte, et turvalisus oluline poleks, aga kohati meenutab BHRA ja mitmete foorumlaste suhtumine lausa nõiajahti turvalisusele...ei tea, kas asi on nende hirmudes suurte kiiruste ja avariide vastu või põhimõttes?
Minge vaadake homme õhtul saugale(vaba rada seal) või kui liiga kaugel see, siis tabasalu rinka ju kohe omastkäest võtta...iga kord, kui ma käinud olen on keegi välja sõitnud, üle ühe korra suudab keegi oma auto natuke ära lõhkuda, üle 3 korra suudetakse natuke korralikumalt juba autot lõhkuda(katus vms)...või kui te arvate, et Eestis on kõik korrast ära - www.nurburgring.com 911tt saab seal 300 kanti kätte, aga ei nõuta peale kiivri suurt midagi - ja kes veel ei tea, siis erinevalt lennukast on ringrajal ka kurvid :D...selle kõrval on naljakas vaadata, kuidas kiirendus "sportlased" teevad kärbsest elevandi, kui nõuavad igasugu puure, langevarje, massilüliteid, sinist värvi nitro pudeleid ja jumal teab mida - suurel, laial, lagedal lennuväljal ning igakord, kui keegi ei saa oma autot talitsetud järgneb foorumis 10+ lehepikkune arutelu teemal, mis kõik ikka veel valesti on...kui on liiga hirmus, võiks mõne muu "spordialaga" tegeleda, ntx võidukudumine :)
ootan seda hetke, kui keegi algaja suudab lennukal katuse teha...peale seda vist lõpetatakse mõneks aastaks kiirendus "sport" kohalikul tasandil :D

kui tegemist on 7-9seki dragsteriga, siis nõustun täiesti turvanõuetega...

Tüüpiline lasteaed.org paugutaja.Ise veel Porsche omanik.Persse turvalisus,persse reeglid ja kord,persse BHRA-mina olen streetracer wirx ja mind reeglid ei huvita.
Sirge peal lennukal betooni lendamine on kindlasti pehmem kui kurvist mulda paiskumine.
Sry väljendite pärast,aga see sobib täpselt teemaga kokku.
Tase.

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 23:08
sam
  
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Vahetult enne OMCd sai Markeliga Leedus võistlemas käia. Seal oli kohal võistlejaid kõigist balti riikidest ning Poolast, oli juba vanu tuttavaid kuid ka uusi tegelasi. Sai siis vesteldud natuke kõigiga. Väga sõbralikud olid poolakad, nendega sai ka kõige pikemalt erinevaid asju arutatud. Marcin Blauth (muide King of Europe võitja, GMC Typhoon AWD) rääkis, et nendel mõni aasta tagasi läks kohalik dragrace organisatsioon ja võistlejad "tülli" ning sellest hetkest alates ei toimu midagi, sestap käivadki igalpool välismaalsetel võistlustel sõitmas. Markeliga sai samuti mitmel korral imestatud kohaliku dragi kultuuri, või õigemini selle puudumise üle. Ei hakka konkreetseid näiteid tooma, neid on päris mitmeid, kuid kokkuvõttes oli täitsa uhke olla teistele võistlejatele kasvõi natuke eeskujuna. Ei kujuta ette kas nad oskavad seda hinnata või mitte. Meil on õnneks veteraanid Kuriks ja Vitsut tiimid, kellelt on palju õpitud, samuti on meil BHRA tänu kellele on kord majas ja ala areneb.
Seega mina arvan, et muretsemiseks pole üldse põhjust. Alati on neid kes pole olukorraga rahul, kõigile ei saagi meeltmööda olla. Õiglane, kuid karm aga küll.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 23:26
Gsinut
Turvanõuded,BHRA ja muu jutt
Vat ma ei saagi aru nendest kes hädaldavad siin, kas nad on võistlejad või mis asjamehed need on üldse, et nad tahavad nii hirmsasti otsustada ja selle alahingeelu tunnevad, et siin kriiskavad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 23:33
tqhq.ee foorum : Üritused : Turvanõuded,BHRA ja muu jutt   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.