Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
peep
 
Moderator
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Jälle kord on võimalik lennuväljal oma tänavaauto kiirusomadused proovile panna ja nautida loodetavasti kena kevadsuvist päeva teiste kiirusejanuliste seltsis.

Uuendatud koduleht infoga on üleval:
http://www.tqhq.ee/omc/

Registreerimine on lõppenud !

Selle aasta peamiseks uudiseks on, et kolme seni toimunud lõppkiirusvõistluste korraldajad on otsustanud sisse viia sarja arvestuse, et välja selgitada hooaja lõikes kõige kiiremad. Neile kuulub hooaja lõpus au ja kuulsus ning tütarlaste tähelepanu jne. ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2008 at 08:49
2 edits. Last edited 04.06.2008 at 20:19 by peep (Moderator)
POZ
 
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Kas Noorteraadio teeb sellelt ürituselt ka otseülekande?

____________________________
Seat Ibiza Cupra 1.8T 2000
www.autohooldus.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2008 at 23:43
prr
 
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
POZ: Kas Noorteraadio teeb sellelt ürituselt ka otseülekande?

ei

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.06.2008 at 00:43
wagoneer
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Nii ka siis üritusel käidud. Läksin oma kummutiga(kaal 3100 kg, kõrgus 1,95m) püüdma 200kmh mis jäi püüdmata(tuli 195kmh) mis arvestades päris kõva vastutuult polegi paha tegelikult. Seekord suutsid mikimaa inimesed mu ära hirmutada,et lõpus pöörded otsas ja EGT taevas. Seega sai gaas päris põhja vajutatud alles 4...500 m peal. Tulemuseks oli lõpus täiesti kasutamata 500 rpm-i ka EGT oli 1300 deg ning boost 60psi-d. Arenemis ruumi on :D
Kahjuks hakkas kõrgsurvepumba juurest kusagilt öli tulema ning rada rohkem õlitama ei läinud.
Peale esimest vooru kui ise lahkusin oli ületatud ka 300kmh piir juba vist kahel korral.

Üritus igaljuhul super ja suured kiidusõnad korraldajatele ning jaksu asja vedamisel.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 18:21
vr_
  
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Ei saa mitte torkamata jätta:D:D

quote:
Igal etapil saavad klasside 7 paremat punkte süsteemis 10-8-6-5-4-3-2-1.


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 19:04
ervin
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
wagoneer: ...lõpus pöörded otsas ja EGT taevas...


rääkimata sellest, et sul rehvi peal punane ohutuluke mitte ei vilkunud vaid lausa põles :D:D:D:D:D järgmine kord sind läbi enam ei lase :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 19:14
gets
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Roul on vist oma autol midagi kruvinud. Tema oli kiiretest küll viimane, kellelt 300+ ootasin :). Tegelikult tuult silmas pidades kahtlesin üldse kas kellegil 300 ära tuleb.

Endal esimene sõit puha metsa. Kõva tallamine stardis ja rattad hakkasid hüppama. Ei tea, kas amordid hakkavad väsima vms. Tänaval ja dragil pole nagu anomaaliaid täheldanud veel. Seejärel avastasin, et ohoh, olen startinud D peal, mis teatavasti käiku mõnisada pööret enne piirajat vahetab. Rabasin kähku kaks käiku alla, mis oli juba kogunenud kiiruse pealt natuke liiga palju ning sai paar laksu piirajat maitsta. 233km/h oli samasse auku eelmise aastaga esimese sõiduga.

Teises sõidus startisin ettevaatlikult aga ikka läks ratas hüppama. Start parem kui ennist, kuid ikkagi mitte midagi erilist. Käiguvahetused läksid seevasti hästi - neljandale sai ~100m enne finišit ja tundus, et auto hakkas vastutuule tõttu kiirust kaotama. 241km/h kah samasse auku eelmise aastaga.

Eelmise OMC'ga võrreldes on autole lisandunud CAI, Hookeri tagapütt ja madaldus. Ilma vastutuuleta tõenäoliselt annaksid need modid paar pügalat kiirust juurde küll.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 20:10
wagoneer
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
ervin:
quote:
wagoneer: ...lõpus pöörded otsas ja EGT taevas...


rääkimata sellest, et sul rehvi peal punane ohutuluke mitte ei vilkunud vaid lausa põles :D:D:D:D:D järgmine kord sind läbi enam ei lase :D

Luban ennast järgmine kord parandada ennast ja põletan enne tehn. komisjoni kummi ilusti musrti sügavusest paistva punase tuleni ära. Siis peaks kõik ok olema :D :D :D

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 20:41
ervin
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
wagoneer:
Luban ennast järgmine kord parandada ennast ja põletan enne tehn. komisjoni kummi ilusti musrti sügavusest paistva punase tuleni ära. Siis peaks kõik ok olema :D :D :D
õige suhtumine :D :D :D muide, hea oli "angerja" eest põgenevat publikut vaadata :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 21:28
tnx
 
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Mõni kiirelt tehtud pilt ka juurde tuulisele üritusele http://www.digital.planet.ee/
Kahjuks ei jõua planet.ee kõiki külalisi korraga vastu võtta...
http://nagi.ee/photos/tnxtnx/sets/100105/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 21:49
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 22:09 by tnx
Levo.
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Üritus hea ilm liiga tuuline ja seda vastutuult....

Aga kallid kaaskannatajad.Mul on paar kibedat lauset kah.Mis ei ole naljakad.

Kallis peakorraldaja Peep (kes on teinud megatöö) ja 80/40 võistlejat..Kas te tahate et see sari kõrgemalt poolt ära keelatakse?

Mitte keegi ei võtaks vastutust kui plekkpurk Honda millel on plastikaknad,kodukootud plastiktükid-olematud pidurid .olematu kiiruse indeks rehvidel ,aga see eest raketimootor-lendab tee pealt välja ja sõidab end surnuks sest selle auto nimi on ju KIRST.
Tänane näitas selle ära.Seda kyll ilma laipadeta.

No minge te ka ......kui 230-240 km kihutav civic ei ole kirst. Kirst millel puudub igasugune turvalisus.(minu pärast võib seal olla puur ja iste ja vööd ikka on see ohtlik.
Markel tuleb sõidab varjuga-lahe-väga pro.Aga tehniline-kus oli Markeli esistabilisaatori varras? See käib kahe ratta vahele ja hoiab auto nina stabiilsena.Tal polnud seda ,aga teie ei tea ja ei näe ja ei saa aru-teid pimestab vist valge värv või 9,6....

Kas kõigil on nii pohhui ?
Mitmel autol kontrolliti käsipidurit? KA selle peale ei tule keegi et kui pidurdamisel peaks purunema piduritorustik on väga perses.Pole mulle mõtet rääkida ,et oi käiguga ja süüde välja.
Miks mina viisin auto Erkile et pidurid üle õhutada,käsikas oli töökorda seatud päev enne..

Kust kurat algab tänavaauto kust see lõppeb?
Autod loobitakse viimseni tühjaks-insenerid on ju lollakad kes mõtles välja turvavarustuse milleks on ka istmed polstrid.
Ega pole vist oluline 1,6km -lõppkiirus,kaal,G jõud ja muud 32 tegurit.

Tore et on ja saab sõita kuid kauaks?? AC milel paneb veel keegi välja? Äkki siis hakatakse nagu vaatama millest miski ja keski koosneb...
Aga me mängime tulega....Minul lõpus 287 pealt kakkus rooli paremale, pidi vastu hoidma....Homme käin igaks juhuks sillaregullis...Sest ega se polnud ju tuulest ja ebatasasest rajast.kui keegi ütleb ,et oi kui lahja kiirus või nagu Wirx ütles :üllatavalt hea kiirus olematu aerodünaamikaga auto kohta.Ju siis on tõsi-et oi kolmesajani palju veel-harjuta...Aga okei Minu pidurid on suuremad kui teie hoorattad.

Ah Üldiselt tuleks see bhra sarja liita ja reeglid üle vaadata. Ja muide........... Kuna lõppeb tehnilise külje pealt eestlaslik sõbramehe suhe..Ma saan aru et kõik tunnevad kõiki...Keegi end vigaseks või kedagi teist sõidab siis ehk saate aru......
Muide-reeglid ytlevad et omada võib bhra ylevaatust.Mis seos on bhra ülevaatusel ja tänavarehvidega autodel....Ülevaatus on tehtud 1 kuu tagasi-mul on selle ajaga kast kaks korda maha käinud ja differ kolm korda..Mis õlevaatus? Täielik pläma..... Seal need tänavapurgid üle 210 eriti ei sõida....ja pidurdamiseks jääb kilomeeter. aga noh 200-250-300 pluss polegi nagu vahet...

Tänan tähelepanu eest.

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 22:38
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 22:54 by Levo.
Polderon
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Eestis näebki igasugu huvitavaid asju , langevarju ja treileriga veetavad tänavautod on igale eesti perele kohustuslik programm :D
ka mina arvan, et see onupoja poliitika hakkab juba mögaks muutuma, trollimine ? Ei sellise mastaabiga ürituse juures on see korraldaja trolli rollis ja avalikus foorumis tuleb ka seda väljendada, vastasel juhul on järgmine aasta langevarjuta metanool riisikas kellegi laibks ajanud, aga tegelikult on ju Eesti selline imede m, kus selliseid asju ei juhtu :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 23:18
täpp
 
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
http://tarmotomson.net
mõned pildid...

Sellel madallendaval riisiraketil oli roppu moodi õnne, külg ees põõsa ja rehvihunniku vahelt läbi, mätaste vahel suutis kuidagi nina sõidusuunda keerata ja siis veel paarsada meetrit korralikku tivolit, millest enamus aja veetis auto õhus, jälgedeks heinamaal jäid ainult raseeritud mullahunnikud ja ümberdisainitud atv raja vallid.

Kusjuures, milleks need kiirabi ja pääste seal üldse olid? Tegelased seisid käed puusas ja vaatasid, kuidas me selle õnnetu riisi poole jooksime, loogiline oleks olnud, et nemad oleks juba poolel teel sinna olnud selle ajaga, kui mina fotoka autosse panen.

Audiklubi ajavõtutiim tegi sellest omale nii mõnegi järelduse, mis puudutab ajavõtjate autot ja erinevaid rehvihunnikuid raja ääres...

____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 23:24
-XR-
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
Levo.:No minge te ka ......kui 230-240 km kihutav civic ei ole kirst. Kirst millel puudub igasugune turvalisus.(minu pärast võib seal olla puur ja iste ja vööd ikka on see ohtlik.


Ma ei saa täpselt aru, mis turvalisust sa siis tahad? Teha kiirusepiirang?
Et kui autol on korralik veermik (pidurid ja kogu mudru) ning turvapuur ja korviste ja kuuepunktivööd, siis ta on ikkagi liiga ohtlik?

Vbl kui liiga ohtlik on, siis tasuks malemänguga tegeleda ;)


Ma kahjuks ise ei saanud tulla, sai väga laheda tegevusega tegeletud ja RIB kiirkaatritega mere peal rallitamas käidud.
Soovitan väga soojalt ka midagi sellist proovida.

Otsesõitjatele soovitaks korraks mõnele ringrajale minna ja vaadata, kas seal on ka ohtlik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:36
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 00:36 by -XR-
MarkoGTi
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
[quote="street-racer"]tulemused
http://www.zone.ee/omc2008/tulemused1.jpg
http://www.zone.ee/omc2008/tulemused2.JPG
sr orgist siis kopi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:36
Levo.
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
to -XR- vot sõida siis paadiga merel ja enne kui sa sõna võtad-oleks võinud tulla ja vaadata mis asi see KIRST oli.
MA sõidan ka kiiresti ja võtan asja suht külmalt-aga mul ei mahtunud pähe kuidas sellised tehnilisest läbi lähevad.....Just koostöö ja kõige muu suhtes on mul kahtlused.Seal ei ole midagi korralikku saad aru................
Minul pole paati vaja,mul on selleks 160 hp jett.
Nüüd sa oled muidugi küll vales foorumis oma kurvisõiduga........ohtlik on ka seksida tead sa seda-naine võib rasedaks jääda....süda võib ka seisma jääda...
Ohtlikus ohtlikuseks..Ma räägin sulle kastilaksust.

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:45
2 edits. Last edited 08.06.2008 at 01:02 by Levo.
Pierre
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
jah, eks otse sõidu ja rinka sõidul on tugev vahe, aga ega ma olen juba mõnda aega seda pauku oodanud, et millal keegi rajalt hooga lahkub....

eks bhra´l on lähitulevikus meeletu töö teha: ala on meil alles arengujärgus, kokkulepped-kogemused jms veel puuduvad, rajad on nagu on, autod samas lähevad aina kiiremaks. kogu sport oleks vaja ühtselt ja kindlalt reguleerida, aga milliste resurssidega ja vahenditega seda tehakse.....?
noh loodame parimat ikkagi.


aga ütleks et mitte autosport üksi ei ole ohtlik, sport üldse on, ja kes ikka pilli ei taha puhuda see orkestris mängida ei saa. ;)

edu.

edit: tglt need outlaw 8s ajad tahaks ka juba raja ääres betoonbarjääre näha, vähemalt esimesel 200m võiks nad olla...seal lõpus on juba sõitja enda riisiko rohkem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:50
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 00:57 by Pierre
-XR-
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
Levo.: to -XR- vot sõida siis mängupaadiga merel ja enne kui sa sõna võtad-oleks võinud tulla ja vaadata mis asi see KIRST oli.
MA sõidan ka kiiresti ja võtan asja suht külmalt-aga mul ei mahtunud pähe kuidas sellised tehnilisest läbi lähevad.....Just koostöö ja kõige muu suhtes on mul kahtlused.Seal ei ole midagi korralikku saad aru................
Minul pole mängupaati vaja,mul on selleks 160 hp jett.

Su enda autol pole ka ju turvapuuri ja see on kabrio.
See vist pole ka kuigi turvaline või mis?

Puuri, istme ja kuupunktivööga "kirst" on turvalisem.

[OT]
Eks 650hp RIB on küll täitsa mängupaat. 10m pikk.

See on liiga OT.
[/OT]

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:52
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 00:53 by -XR-
-XR-
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
Levo.: to -XR- vot sõida siis mängupaadiga merel ja enne kui sa sõna võtad-oleks võinud tulla ja vaadata mis asi see KIRST oli.
MA sõidan ka kiiresti ja võtan asja suht külmalt-aga mul ei mahtunud pähe kuidas sellised tehnilisest läbi lähevad.....Just koostöö ja kõige muu suhtes on mul kahtlused.Seal ei ole midagi korralikku saad aru................
Minul pole mängupaati vaja,mul on selleks 160 hp jett.
Nüüd sa oled muidugi küll vales foorumis oma kurvisõiduga........ohtlik on ka seksida tead sa seda-naine võib rasedaks jääda....süda võib ka seisma jääda...
Ohtlikus ohtlikuseks..Ma räägin sulle kastilaksust.

Sa tegid maha ju kogu autospordi turvavarustust. Ütlesid, et turvapuur+iste ja vööd on ka ebaturvaline.
Vaata ikka üle, mida sa kirjutasid.

Kindlasti ma olen nõus, et tasub üle kontrollida autod ja rehvid enne sõitma laskmist, aga mingit langevarju ja ma ei tea, mis väliseid õhkpatju vms ei tasuks ka ikka nõuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:58
Levo.
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
TO XR ma ei hakka sinuga siin vaidlema-dragi am sellega enam ei sõida-mul on aeg lõhki. ja muidugi sa tood ideaalvõrdluse 92 aasta kiibik ja dodge viper 06

tead lihtne oleks sulle öelkda et mu auto on sama lai kui kiibiku pikkus

MIDA MA SUL MAHA TEGIN? LOE KORRA VEEL. Jutt on ühes hondast kellel kurat puudus 217 km tunnis sõites isegi tagaluuk ja selle asemel oli plastikust kääridega lõigatud tükk.

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 00:58
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 01:01 by Levo.
-XR-
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
Levo.: TO XR ma ei hakka sinuga siin vaidlema-dragi am sellega enam ei sõida-mul on aeg lõhki. ja muidugi sa tood ideaalvõrdluse 92 aasta kiibik ja dodge viper 06

tead lihtne oleks sulle öelkda et mu auto on sama lai kui kiibiku pikkus

Mis need "kiibikud" nii jubedad on ja miks sinu auto pikkus nendesse puutub?
Need sõidavad ringrajal pikemate sirgete peal suuremate kiirustega kui see miilisõit ja pärast sirget võtavad veel kurve kah 200km/h rauas.

Mis su ettepanek siis on, kui puur+iste+vööd liiga vähe palutud on?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 01:02
-XR-
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Levo.: TO XR ma ei hakka sinuga siin vaidlema-dragi am sellega enam ei sõida-mul on aeg lõhki. ja muidugi sa tood ideaalvõrdluse 92 aasta kiibik ja dodge viper 06

tead lihtne oleks sulle öelkda et mu auto on sama lai kui kiibiku pikkus

MIDA MA SUL MAHA TEGIN? LOE KORRA VEEL. Jutt on ühes hondast kellel kurat puudus 217 km tunnis sõites isegi tagaluuk ja selle asemel oli plastikust kääridega lõigatud tükk.

quote:
Levo.:No minge te ka ......kui 230-240 km kihutav civic ei ole kirst. Kirst millel puudub igasugune turvalisus.(minu pärast võib seal olla puur ja iste ja vööd ikka on see ohtlik.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 01:02
1 edit. Last edited 08.06.2008 at 01:03 by -XR-
Levo.
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Ma ei hakka sinuga vaidlema XR-oleks sa kohal olnud ju oleks asjast aru saanud. Tegeleme nüüd oma asjadega kes kurvi ja paadisõiduga kes millegi muuga...

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 01:04
ervin
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
quote:
Levo.: Ma ei hakka sinuga vaidlema XR-oleks sa kohal olnud ju oleks asjast aru saanud. Tegeleme nüüd oma asjadega kes kurvi ja paadisõiduga kes millegi muuga...

-XR-: levol on täiesti õigus. kiirused on tegelikult üle mõistuse suuremaks kasvanud ja tegelikult tuleks üht-teist tehnokontrollis lisaks kontrollida. see käsipiduri lugu on vägagi mõistlik ettepanek - siiani ei ole seda kohustuslikus checklistis olnud (võin 100% kindlalt väita kuna olen 5a järjest OMC tehnilist teinud). selline konstruktiivne kriitika nagu levolt tuli on igati põhjendatud ja positiivne, vaielda ei ole siin mitte midagi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.06.2008 at 01:30
max000
One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli
Isegi Levoga nõus Honda kohapealt-lõppkiirusvõistlusele ta vast kõige paremini ei sobinud...samas huvitavaid tehnilisi apse oli teisigi...miski audi,kellel praod piduriketastes,opel ,kellel rehvid tagurpidi all...
Sellesmõttes vähe ebaaus nende suhtes,keda huvitab iseenda ja teisteturvalisus ja võistlust tõsiselt võtavad,ning vahetavad välja kõik vigased detailid ja teevad igaksjuhuks ära sillaregullid jms kontrollid...no et väravast tagasi ei saadetaks ja et finishist tervena tagasi saaks tulla.

____________________________
For WEEKENDS and daily: GMC Vandura 1999
For DRIFTING: BMW M3 93/98a.
For Offroad&Fishing: Lada Niva

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.06.2008 at 08:42
tqhq.ee foorum : Üritused : One Mile Challenge - 8 juuni Haapsalu lennuväli   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.