Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Natuke huumorit vol.28
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Natuke huumorit vol.28   .. 6 7 8 9 10 11 12  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
alarmees
Natuke huumorit vol.28
Kild Viasat Exploreri saadete tõlkijate sulest:

"For the revealing of the car, I called some friends from West Coast Customs to help"
Tõlge: "Auto esitluseks kutsusin appi mõned sõbrad Lääneranniku tolliametist"

:kill

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2008 at 22:08
RockinBandit
  
Natuke huumorit vol.28
quote:
alarmees: Kild Viasat Exploreri saadete tõlkijate sulest:

"For the revealing of the car, I called some friends from West Coast Customs to help"
Tõlge: "Auto esitluseks kutsusin appi mõned sõbrad Lääneranniku tolliametist"

:kill

Need tõlkijad panevad seal koguaeg puusse. Hetkel midagi ei meenu kuid naerda on ikka kõvasti saanud :D

____________________________
'04 Savana & '09 Grand Voyager for everyday. In family '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2008 at 10:27
1 edit. Last edited 24.03.2008 at 10:27 by RockinBandit
masterofceremony
 
Natuke huumorit vol.28


____________________________
CB ja raadioamatööride foorum.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2008 at 11:21
P6tu
Natuke huumorit vol.28


____________________________
Chevrolet Corvette 1980
Buick Super Riviera 1958
Roland Kork
56711841
www.ClassicRent.eu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2008 at 18:10
ajutorm
 
Natuke huumorit vol.28
Viis asja, mida keha ei suuda

Allpool toodud viie tegevuse sooritamine peaks loogiliselt olema igale inimesele jõukohane. Kui sa aga kuulud 99,9999 protsendi tavainimeste hulka, ei saa sa alltoodud asjadega kunagi hakkama, ükskõik kui kaua sa ka ei treeniks, kirjutas Neotorama. Ei usu? Proovi järele!

Laku oma küünarnukki
Oma küünarnuki keelega puudutamine on võimatu. Statistika kohaselt proovivad seda aga koheselt järgi 75 protsenti inimestest, kes sellest kuulevad. Siiski leidub maailmas küllalt hakkajaid inimesi, kelle keel ulatub imekombel küünarnukini. Väidetavalt saab Guinnessi rekorditeraamat iga päev keskmiselt viis teadet inimestelt, kes suudavad oma küünarnukke lakkuda.

Aevasta avatud silmadega

Avatud silmadega aevastada ei saa (kui sa just kätega silmi vägisi lahti ei hoia). Miks? Kuna aevastamise ajal saadab ajus asuv „aevastamiskeskus” koordineeritud motoorseid impulsse kõhtu, rinda, diafragmat, kaela ja silmalauge kontrollivatesse lihastesse ning ka erinevatesse sulgurlihastesse, süljenäärmetesse ning nina veresoontesse. See kõik toimub automaatselt ega allu inimese kontrollile.

Kõdita ennast

Kas pole meeldiv tunne, kui armastatud inimene sind õrnalt kõditab? Kui see tunne nii tore on, miks mitte siis ka ise ennast aeg ajalt kõditamisega rõõmustada? Paraku see aga ei toimi ning teadlased oskavad ka seletada, miks. Londoni ülikooli kognitiivse neuroteaduse teadlane Sarah-Jayne Blakemore selgitas, et põhjus seisneb meie väikeajus, mis on kaasatud liigutuste jälgimisse. Väikeaju suudab ette ennustada meie enda käte liikumist, kuid mitte teiste inimeste käte liikumist. Kui inimene püüab iseennast kõditada, ennustab väikeaju tekkivat tunnet ette ning sellega katkestatakse teiste aju osade reageerimine kõditamisele.

Halvatud sõrme trikk

Seda peab ise proovima. Keera peopesa alla ja aseta kõik oma ühe käe sõrmed lauale. Nüüd tõsta oma peopesa üles, nii et käsi toetub näpuotstele. Keskmine sõrm aga painuta peopesa poole. Proovi nüüd tõsta oma pöialt, nimetissõrme ja väikest sõrme. Lihtne? Nüüd proovi tõsta oma sõrmusesõrme.
Miks seda sõrme tõsta ei saa? Kõikide sõrmede kõõlused on üksteisest sõltumatud, välja arvatud keskmise sõrme ja sõrmusesõrme kõõlused. Seega, kui su keskmine sõrm on painutatud, ei saa sa oma sõrmusesõrme liigutada. See oleks kui laua külge kleebitud.

Joonista number kuute, samal ajal jalaga päripäeva ringe tehes

Arvad, et suudad korraga mitut asja teha? Proovi siis seda: tõsta toolil istudes oma parem jalg üles ning tee sellega päripäeva ringe. Samal ajal joonista oma parema käega number kuut. Sa ei saa midagi parata, kuid su jalg muudab suunda. Sama kehtib ka siis, kui teed jalaga vastupäeva ringe ning püüad joonistada number kaheksat.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2008 at 21:18
Draakon
Natuke huumorit vol.28
Power Booster
Ja tekst pildi all - I found this optional power booster, and it seems quite effective. Unfortunately, I haven't figured out a way of mounting it while drive the car yet. :-)


____________________________
F.T.W.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2008 at 21:56
viplala
Natuke huumorit vol.28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.03.2008 at 00:06
Martinelli
 
Natuke huumorit vol.28
Tase :)

____________________________
www.club-citroen.org

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2008 at 11:13
Speedy 7
Natuke huumorit vol.28
quote:
alarmees: Kild Viasat Exploreri saadete tõlkijate sulest:

"For the revealing of the car, I called some friends from West Coast Customs to help"
Tõlge: "Auto esitluseks kutsusin appi mõned sõbrad Lääneranniku tolliametist"

A, kus sa tead, äkki ongi õige nimi Lääneranniku Tollipunkt, mitte nii nagu me oleme arvanud. :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2008 at 16:52
T-A
 
Natuke huumorit vol.28
quote:
ajutorm: Viis asja, mida keha ei suuda


Halvatud sõrme trikk

Seda peab ise proovima. Keera peopesa alla ja aseta kõik oma ühe käe sõrmed lauale. Nüüd tõsta oma peopesa üles, nii et käsi toetub näpuotstele. Keskmine sõrm aga painuta peopesa poole. Proovi nüüd tõsta oma pöialt, nimetissõrme ja väikest sõrme. Lihtne? Nüüd proovi tõsta oma sõrmusesõrme.
Miks seda sõrme tõsta ei saa? Kõikide sõrmede kõõlused on üksteisest sõltumatud, välja arvatud keskmise sõrme ja sõrmusesõrme kõõlused. Seega, kui su keskmine sõrm on painutatud, ei saa sa oma sõrmusesõrme liigutada. See oleks kui laua külge kleebitud.

Ma sain oma sõrmusesõrme liigutada :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2008 at 21:23
wax
 
Natuke huumorit vol.28
tööga seoses :D
http://adsoftheworld.com/files/images/PlayboyReading.jpg

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2008 at 23:31
Raceboy
 
Natuke huumorit vol.28
Venemaa, imedemaa:



____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 10:25
Raceboy
 
Natuke huumorit vol.28
quote:
RockinBandit:

Need tõlkijad panevad seal koguaeg puusse. Hetkel midagi ei meenu kuid naerda on ikka kõvasti saanud :D


No kuidas oleks näiteks: "Uute turbiinidega peaks auto arendama 5000-9000 pööret ja selle võimsuse juures on haardumine väga hea" :kill


____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 10:31
Martin460
Natuke huumorit vol.28
ja selline väljend nagu: "mootorituum".

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 11:13
Madman
 
Natuke huumorit vol.28
Kanada
***
Aug. 12 - Kolisime oma uude kodusse Kanadas. Siin on nii ilus.
Mäed on nii v6imsad. Ei suuda ära oodata aega mil saan neid lumistena näha.
Okt. 14 - Kanada - k6ige ilusam koht kogu maailmas. Lehtedel v6ib näha
k6ikv6imalikke värvide kombinatsioone punaste ja oraanzid varjunditega.
Läksin väiksele väljas6idule imeilusasse loodusesse linnast väljas ja nägin
seal hirvi. Nad on nii elegantsed. Kindlasti on nad k6ige imelisemad loomad
kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oeh kuidas ma seda paika
armastan.
Nov. 11 - Rembrance päev. Algab hirvede jahihooaeg. Ma ei suuda
ettekujutada,
et keegi tahaks tappa selliseid meeldivaid loomi. Loodan, et varsti tuleb
lund.
Mulle hirmsalt meeldib siin.
Dets. 2 - Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et k6ik on valge vaibaga
kaetud.
K6ik näeb välja nagu postkaard. Läksime välja ja puhastasime trepi ning
garaazitee.
Mängisime lumes6da (mina v6itsin). Kui lumesahk mööda s6itis, pidime
garaazitee
uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Kanadat.
Dets. 12 - Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu
garaazist.
Mulle meeldib siin.
Dets. 19 - Veel lund. Ei saanud garaazist välja, ei saanud tööle.
Siin on ilus, aga see kyhveldamine hakkab ära tyytama. Kuradi lumesahk.
Dets. 22 - Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on ka haige.
Mulle tundub, et lumesahk peidab end senikaua nurga taga kuni ma oma
kyhveldasime l6petan. Lollpea.
Dets. 25 - Merry Fucking Christmas! Veel kylma lund. Kui ma peaksin selle
värdja kunagi kätte saama, kes lumesahka juhib, siis ma vannun, et tapan ta.

Ma ei saa aru miks nad ei v6iks rohkem soola teedele panna, et seda kuradi
jääd ära sulatada.
Dets. 27 - Veel valget sitta läinud öösel. Olen kolm päeva toas kykitanud,
väljaarvatud lumekyhveldamine garaaziteel peale lumesaha möödas6itu. Ei
saa kuhugi minna, kuna auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on
kuradi kylm. Ilmatark ennustas, et veel kuni 30cm lund v6ib tänaöösel
sadada.
Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?
Dets. 28 - See kuradi ilmatark eksis. Sadas hoopis terve meeter paska.
Selline kogus ei sula kindlasti enne suve. Lumesahk jäi lumme kinni ja see
värdjas tuliminujuurde ja palus, et ega ma ei saaks talle labidat laenata?
Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema
kogu
seda lund, mida ta mu majateele on lykanud. Ma peaaegu murdsin oma
seitsmenda labida vastu tema lolli pead.
Jan. 4 - L6puks 6nnestus majast välja saada. Läksin poodi toitu ostma
ja yks kuradi hirv jooksis teele ette. Kahju autol umbes 10000.- Need kuradi

värdjad tuleks maha lasta. Neid kuradeid on igal pool. Soovin, et kytid
oleks
nad Novembris k6ik maha lasknud.
Mai 3 - Viisin auto linnas asuvasse töökotta. Lausa uskumatu kui
ära roostetanud ta oli kogu sellest soolast, mis teedele laotati.
Mai 10 - Kolisin Floridasse. Ma ei saa aru, miks keegi täie m6istusega
inimene
peaks iialgi tahtma elada sellises jumala poolt hyljatud kohas nagu Kanada.


____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 13:04
P6tu
Natuke huumorit vol.28
Vastavalt eelmisele postitajale siis :P .

Elu meeste kollektiivis:

Esimene kuu

Teeere! Täielik õudus – ümberringi ainult mehed! Mina olen üksi, aga neid on kümme (ja nende hulgas täitsa sümpaatseid)! Hulluks minna: seelikut parem mitte kanda (niisama hästi võiks paljalt tulla), kelleltki mitte midagi paluda (muidu on veel tund aega hiljem sinu ümber õiendav meestekari), pissile minna ei saa (WC justkui papist, ukse taga seisavad alatasa suitsetavad kaastöötajad (just need kõige kenamad).

Kõik töötavad pingeliselt: jõllitavad oma monitore nagu hullud peast. Sõbrannaga jutustada ei saa, kõik mehed räägivad telefoniga max 5 minutit ja ainult tööasjadest. Sukasait ei ole üldse teema ja Jennifer Lopezist ei saa lobiseda.

Hulluks minna!

Teine kuu

Pole viga. Pissil saab käia naabrite juures (neil on eraldi naiste WC), sukasaiti on võimalik külastada, kui kivistunud näoga monitori jõllitada. Jennifer Lopez ei ole siin tegija, ruulib hoopis keegi Anita Blond.

Kõik jutud käivad siin talvekummide, mootoriõlide ja arvutimälude ümber, minu Peugeot 206 tekitab kolleegides vihkavate pilkudega segatud närvilisi võbinaid. Minu soovidesse suhtutakse märksa rahulikumalt, kui arvasin, sümpaatseid mehi jääb iga päevaga vähemaks.

Kolmas kuu

Saab hakkama. Anita Blond on saksa tädi, kopsikud vähemalt DD, tema kõrval ei ole Jennifer Lopez tõesti mingi tegija. Naelkumm on ajalugu, mitte tänapäev, parim õli on sünteetiline, sukasait on heaks kiidetud, sõbranna ette näidatud ja heaks kiidetud. Seelik – heaks kiidetud, sümpaatsete meeste arv läheneb 1-le. Vetsu ees suitsetavad kolleegid haihtuvad valguskiirusel peale fraasi “Poisid, tahaks pissida”. Väljend telefonijutuajamises “olen teisel tasemel” ei ole tööalane, vaid käib võrgus mängitava tulistamismängu kohta.

Kuues kuu

Kõik on omad. Vahetasin Peugeot’ 09 vastu, tase – töötab igasuguse vedelikuga, mis vähegi tuleohtlik on.

Lopezil on paks taguots – sellisega ei pressi kuhugi. Eile kottisime poistega Doomis logistikaosakonna ära – neilt kaks kasti õlut. Pärast tellisime Internetist libusid – konsulteerisin oma poisse, kuidas vahet teha, kellel on naturaalne, kellel silikoon. Hea küll kutid, lähen tõmban ühe pläru… Kuradi lõustad, mitte ühtegi normaalset nägu, vaheta või töökohta!

Aasta

Vennad. Vahetasin arvutil protsessori koos emaplaadiga, peale seda ei olnud enam probleem mängus kõik kutid ribadeks lasta. Süsadminni jõin reedel laua alla. Täna tuli mingi uus tibi, päris pandav… kena vormis pepu. Häbeneb WCsse minna ja istub internetis eitede lehekülgedel. Kuradi pipar!

____________________________
Chevrolet Corvette 1980
Buick Super Riviera 1958
Roland Kork
56711841
www.ClassicRent.eu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 13:24
kusjuures
Natuke huumorit vol.28
http://aclar.ee/Meist.php

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 14:10
Peeter82
 
Natuke huumorit vol.28
quote:
Madman:


quote:
P6tu:


Kust k*radi kohast te neid aastatevanuseid nalju üles korjate?
No ikke julgelt 4 aastat vanad asjad.


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 15:12
Madman
 
Natuke huumorit vol.28
quote:
Peeter82:
quote:
Madman:


quote:
P6tu:


Kust k*radi kohast te neid aastatevanuseid nalju üles korjate?
No ikke julgelt 4 aastat vanad asjad.


Meil on lihtsalt a e g l a n e internet


____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 15:15
Speedy 7
Natuke huumorit vol.28
Ei ole. Need on hoopis kohustuslikud-iga-aasta-korduvad-anekdoodid.
Nagu ETV näitab iga aasta Kevadet.
Uus aasta on sellepärast, et Uue Aasta ilm on väljas. :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 15:22
corylus
Natuke huumorit vol.28
Kuidas tasuta tankida.

http://ziza.ru/2008/03/18/kak_mozhno_na_khaljavu_zapravitsja.html

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 20:20
Sillakas
Natuke huumorit vol.28
http://www.4driversonly.com/50226711/Ford_Excursion_stretch_limo_stuck_on_hill.jpg

Mis abinõud sellises olukorras kasutusele võetakse?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 20:28
corylus
Natuke huumorit vol.28
Lugu sellest kuidas Putin taksot hääletas.

http://ziza.ru/2008/03/17/kak_putin_taksi_lovil_video.html

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 21:28
vasja
  
Natuke huumorit vol.28
Raadio teel juhitav HUMMER

____________________________
Dodge Ram Wagon B250 5.2L V8 - pikemateks sõitudeks ja nautimiseks
Opel Omega 2.5L V6 - lühemateks sõitudeks ja seenelkäimiseks


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2008 at 00:45
soomuk
 
Natuke huumorit vol.28
kak projehat... tavapärane kaart. aga mis juthub kui klikkida selle kaminakoja maja peal :) heli ka siis põhja paluks...

____________________________
Trailhawk

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2008 at 12:05
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Natuke huumorit vol.28   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.