Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Split: Bracket ja streetman klassid
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Split: Bracket ja streetman klassid   1 2 3 4 5  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Olds
  
Split: Bracket ja streetman klassid
Viimase Pärtli posti lõpu kohta arvaksin niipalju, et rahaline auhind (igasugune rahaline) eraldi Bracket võistlusel oleks muidugi super kuid vaadates hetkeseisu, siis enam kui ebatõenäoline kahjuks.
Otse loomulikult peab olema ja jääma Bracket võistlus EM etappidega kokku kuna pealtvaataja jaoks on see veel vääga noor ja toores klass ning läbi EM võistlustega koos pidamisel on võimalik publikut selles osas harida. Kindlasti peaksid kommentaatorid tegema ka selleks palju, et see info pealtvaatajani viia!
Loomulikult kui aga oleks pealehakkajaid korraldajaid, siis why not teha ka eraldi üks või kaks bracket võistlust ja miks mitte kui vähegi võimalik, siis rahaliste auhindadega. Ma ei räägi siin 100k auhinnast, usun et piisaks ka näit 10k esikoht, 7k teine ja näit 5k kolmas koht...tunduvalt parem kui mitte midagi

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 14:52
1 edit. Last edited 21.02.2008 at 15:10 by Olds
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
Bracketi ürituse puhul tuleb arvestada, et publikutulu ei ole, aga kulud samad mis muidu. Ehk osalejate arv peaks olema 100+++ (USA's olen näinud 600!), mis eeldab juba teatud kandepinda.

Samas variant, et igaüks viskab näiteks tonni ja siis jagatakse ülejääk võitjate vahel, kui on, mida jagada...

Eks korraldajad tea kulusid.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 15:12
sam
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
partel:
Ja bracketi reeglid on juba praegu ajast maas, algaval hooajal oleks juba võinud olla 10-15 sek, et C-klassi rahvas saaks bracketit sõita, mitte Bad Toy söögiks saada.


Ja kes siis C-klassis üldse sõidaks? Äkki aeglasemad B-klassi esindajad tohivad Cs sõitma hakata, saab rohkem sõita ja võibolla pääseb isegi eliminaatorisse :)

Mis bracketit puutub, siis olen isegi mõelnud bracketis mõned sõidud ehk tulevasel hooajal kaasa teha. Ennem ju ei oska arvatagi, kas pakub huvi-pinget või mitte. Samuti olen sellega päri, et väga aeglased peaks ka sellest klassist elimineerima. Pole mingit huvi vaadata 14-15s aja masinaid. Alla 13s on juba enamvähem Eesti mõistes. Siiani assotsieerus millegipärast automaatselt sõna bracket sõnaga streetrace, sellest peaks vaikselt vabanema. Ja seda ainult kiiremaks muutudes. Õnneks esimesed sammud selles suunas on tehtud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 15:25
Olds
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
partel: Bracketi ürituse puhul tuleb arvestada, et publikutulu ei ole, aga kulud samad mis muidu. Ehk osalejate arv peaks olema 100+++ (USA's olen näinud 600!), mis eeldab juba teatud kandepinda.

Samas variant, et igaüks viskab näiteks tonni ja siis jagatakse ülejääk võitjate vahel, kui on, mida jagada...

Eks korraldajad tea kulusid.

Njah, olles ise üritusi korraldanud siis ütlen, et sellist asja on pea et võimatu teha kahjuks. Peab leidma paar tõsist toetajat, kes kogu ürituse korralduse kinni maksavad.
Oletame, et saaksime kokku 20 autot ning igalt ühelt võtta 1000.- stardimaksu, mis läheb jagajmisele teeks siis auhinnafondiks 20.000.- pole paha ju iseenesest KUID, kes ja kas on nõus maksma 1000.- ? Isegi 500.- kardan, et läheks raskeks kuigi see 500.- pole tänapäeval, eriti fännile just raha mida ei leiaks...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 15:29
Olds
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
sam:
quote:
partel:
Ja bracketi reeglid on juba praegu ajast maas, algaval hooajal oleks juba võinud olla 10-15 sek, et C-klassi rahvas saaks bracketit sõita, mitte Bad Toy söögiks saada.

Siiani assotsieerus millegipärast automaatselt sõna bracket sõnaga streetrace, sellest peaks vaikselt vabanema. Ja seda ainult kiiremaks muutudes. Õnneks esimesed sammud selles suunas on tehtud.
Jah kahjuks tõesti assorteerus bracket ropendamisega, ehk nagu Sam ütles "streetrace" Kuid tundub, et sellest plekist hakkame me vabanema


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 15:32
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
sam:
quote:
partel:
Ja bracketi reeglid on juba praegu ajast maas, algaval hooajal oleks juba võinud olla 10-15 sek, et C-klassi rahvas saaks bracketit sõita, mitte Bad Toy söögiks saada.

Ja kes siis C-klassis üldse sõidaks? Äkki aeglasemad B-klassi esindajad tohivad Cs sõitma hakata, saab rohkem sõita ja võibolla pääseb isegi eliminaatorisse :)

Ei taha Pandora laegast avada, aga seal peaks olema 8-9 sek 1000+ hj tänavaautod. See on juba läbijahutud teema :)
quote:

Mis bracketit puutub, siis olen isegi mõelnud bracketis mõned sõidud ehk tulevasel hooajal kaasa teha. Ennem ju ei oska arvatagi, kas pakub huvi-pinget või mitte. Samuti olen sellega päri, et väga aeglased peaks ka sellest klassist elimineerima. Pole mingit huvi vaadata 14-15s aja masinaid. Alla 13s on juba enamvähem Eesti mõistes. Siiani assotsieerus millegipärast automaatselt sõna bracket sõnaga streetrace, sellest peaks vaikselt vabanema. Ja seda ainult kiiremaks muutudes. Õnneks esimesed sammud selles suunas on tehtud.
Jah, ma siin korrutan 9 sek, ei maksa unustada, et ka 14.0 mahub sinna aknasse.

Aga muidu on bracketis 2 põhiasja:
*ideaalne pidamine
*automaatkast

Sulle oleks see päris huvitav. Näiteks tegijamatel on seadmed, mis GPS'i ja kardaanipöörete arvu järgi määravad asukoha ja kiiruse ja näitavad siis juhile, mida teha, et 0.001 sek täpsusega sõita. Nojah, kui see otse mootorisse ei lähe :p





____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 15:37
Gsinut
Split: Bracket ja streetman klassid
Kle Pärtel ole nii hea ja uuri, kust alustas oma karjääri herr Schumacher.... bracketist ja kui kiire bracketi auto tal oli? Sa sellest meerikamaast nii vaimustuses, et ei saanud nagu mainimata jätta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.02.2008 at 02:20
1 edit. Last edited 21.02.2008 at 02:20 by Gsinut
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
Ma arvan, et antud juhul (Eesti ja tänapäev) on tegemist unikaalse olukorraga, millele analooge ei leidu.

Tähtsate otsuste tegemise eelduseks on muuhulgas USA's valitsevate trendide tundmine.

Andrussi mõtteavaldus:

quote:
Andrus BHRA:
Jah, auto ehitamine ja teiste nõustamine on teatud mõttes arendustöö, kuid see ei anna sulle mingit õigust öelda, et kõik on p.sk ja kõik on lollid, keegi ei tea asjast mitte midagi. Kui mina ehitasin ja arendasin (osaliselt muidugi, ärge mõelge, et otsast lõpuni) näiteks 2006 EM III koha Pro Modi, kas saaksin siis endale päkaga rindu taguda ja öelda, et ma arendan euroopa dragracingut? Vaevalt küll, vot sama palju ARENDAD sina ka eesti dragracingut!

See pädeks siis, kui Eestis oleks võrreldav olukord, näiteks 3 Pro Modi ja 1 Top Fuel tiim.

Sel juhul oleks ma üsnagi vait, kuna vastava töö teevad ära nemad. Paraku nii see ei ole ja ma pean ise seda tegema.

Hakkab juba rutiiniks muutuma, et kõigepealt sõimatakse nägu täis ja siis 3 aasta pärast öeldakse, et mul oli õigus...

Igatahes bracket läheb kiiremaks ja osavõturohkemaks.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2008 at 18:09
anryo
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
partel:Igatahes bracket läheb kiiremaks ja osavõturohkemaks.

M.O.T.T.
A paneks selle teema nüüd lukku? Kõik on aru saanud, kes on tahtnud, et edaspidi läheb ainult paremaks.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2008 at 18:35
Olds
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
anryo:
quote:
partel:Igatahes bracket läheb kiiremaks ja osavõturohkemaks.

M.O.T.T.
A paneks selle teema nüüd lukku? Kõik on aru saanud, kes on tahtnud, et edaspidi läheb ainult paremaks.
Kas just nüüd lukku panna...iseenesest on teema huvitav ja arendav. Möla on pea igas teemas nagu siingi või mis;) Kes teab, mis siit veel välja võib kasvada...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.02.2008 at 21:03
Astro SS
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Astro SS: Olds ,mis on sinu parim aeg tänase seisuga?

Old's sa pole ikka veel vastanud minu küsimusele !! :rolleyes


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2008 at 09:31
1 edit. Last edited 23.02.2008 at 09:31 by Astro SS
Kalju
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Astro SS:
quote:
Astro SS: Olds ,mis on sinu parim aeg tänase seisuga?


Batteryl sai ta 12.866, mis sealt edasi on sõitnud, ei tea.

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2008 at 15:36
Olds
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Astro SS:
quote:
Astro SS: Olds ,mis on sinu parim aeg tänase seisuga?

Old's sa pole ikka veel vastanud minu küsimusele !! :rolleyes

Mis see siia puutub, mis oli? Jah, 12.8 oli täiesti per``es (läbilibiseva ja mittetoimiva) käigukastiga ning seadistamata tagavedrustusega. Olnud tehnika oleks olnud suuteline vähemalt madalaks 12.ks kui mitte kõrgeks 11-ks kuid masina valmimine ja iga etapp millegi uue lisamine (näiteks vedrustuse muudatus vahetult ennem Battery Race`t) ei võimaldanud leida õiget seadet (60` ajad olid kalendriga mõõdetavad) ning suurima põntsu pani ajale räigelt läbilibisev ja pidevalt jonniv käigukast. Kes mäletab, siis ka 2 käigult - 3käigule vahetamisel pidin ma gaasi täiesti maha laskma...sinna kadusid ka need mitmed kümnendikud :(
Aga mis siin tagantjärele ikka halada, üritame ja loodame masina siiski tulevaks hooajaks valmis saada...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2008 at 17:56
1 edit. Last edited 23.02.2008 at 17:57 by Olds
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
Nojah, pisut sel teemal mõelnud.

Kui ma oleks "puhas leht", siis combo:

*36 x 17 x 16 rehvid
*PG

Ja vaataks, kui palju jõudu see kestab.

Mõnikord arvatakse, et bracketis ei ole auto kiirus ju oluline. No on ikka küll. Kiirema auto eelised:

*Vastane stardib varem -> võib võtta punase
*Vastane on kogu aeg ees "sihikul", mitte ei pea üle õla vaatama
*Finishi kandis järsult pidurdada saab, aga kiirendada ei saa

Ei huvita, et reeglid on 11-16 sek vms, protesti märgiks kasvõi, pluss mõistagi kogemuse omandamine, mis annab eelise, kui reeglid mõistlikuks muutuvad.

Ja never-ever ei läheks C-klassi, ainult bracket...



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.02.2008 at 01:07
Astro SS
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
kristohd:
quote:
MarkoGTi: eks vaatame siis palju sõitjaid on sel aastal bracketis, kui sellele ka litsense vaja...arvan, et kindlasti vähem, kui eelmisel hooajal

3. Bracket-klass –EM-klass

1) Bracket klass hooajast 2008 EM-klass.

2) Uus klass - Streetman-klass.
Streetman klassi reeglid:
a) saavad rajale vaid ajasõiduks
b) ilma litsentsita
c) osalustasu 300 EEK
d) streetman klassis sõitjal on ca 1-2 sõitu (sõltub osalejate arvust), ajaliselt ettenähtud sõite - 1 tund. Sõidavad siis kui toimuvad ka muude klasside ajasõidud.
e) punktiarvestust ei toimu, võitjat ei selgitata (eliminaatorit ei toimu)
f) Streetman auto peab olema tänavsõidu auto, sõiduk vastab kõikidele BHRA tehnilistele nõuetele ja reeglitele (läbib BHRA tehnilise ülevaatuse), lisaks on tal kehtiv tehniline pass (väljastatud ARK poolt) ning kehtiv tehniline ülevaatus (ARK), sõitja peab omama kehtivaid juhilube.

Andmed BHRA lehelt


Kas keegi seletaks lollile ,miks tehti 'streetman ' klass ja miks tahetakse braketit vägisi kiireks muuta?


Kuskilt on läbi jooksnud ,et streetman sai tehtud selleks ,et rullnokad tuleks tänaval võistlemise asemal rajale.

Vaatame nüüd rahulikult, mida saab rull nokk 300.- eest (osalustasu):
1. üks ajasõit (kui planeedid joonduvad siis vib tekkida ka võimalus teiseks sõiduks)

See üks tõmme ei anna mitte midagi, tegelikult ei saa sa teada isegi auto potensiaali. Selle sama raha eest võid sa osta mõned liitrid kütust sõita Haapsalu lennuväljale ja laenatud G-Tehiga teha nii palju starte nagu süda ihkab või tehnika vastu peab

Kuna streetmanil on ainult üks tõmme ja kogu moos ,siis ei teki isegi hasarti teistest mõõdu võtmisel. Kui ei ole hasarti ja adrenelariini, siis ei ole ka lootust,et see sama rullnokk tuleks järmisele võistlusele jälle ühe tõmbe jaoks.
Samas ei ole ka lootust ,et sellest samast rullnokast kasvaks välja Braket sõitja kuna selle aegasi plaanitakse ka nihutada ja 15.5 sek Ondajaa Tiivikuga ei ole midagi teha, samas ei ole ka raha 9 sek auto ostmiseks.

Minu vaatevinklist vaadatuna tundub,et rullnokad jätkavad tänaval reissimist.





Tegelikult on vist minu kibestumise põhjuseks enda parim 16.0 ,millega ei võeta Braketis jutulegi . >Minu puhul ei ole se probleemiks kuna C klassis aja piirangut ei ole :finger ja võin seal teha oma aja sõidud ja vähemalt ühe eliminaatori .

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2008 at 19:52
Tank1
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Astro SS:
quote:
kristohd:
quote:
MarkoGTi: eks vaatame siis palju sõitjaid on sel aastal bracketis, kui sellele ka litsense vaja...arvan, et kindlasti vähem, kui eelmisel hooajal

3. Bracket-klass –EM-klass

1) Bracket klass hooajast 2008 EM-klass.

2) Uus klass - Streetman-klass.
Streetman klassi reeglid:
a) saavad rajale vaid ajasõiduks
b) ilma litsentsita
c) osalustasu 300 EEK
d) streetman klassis sõitjal on ca 1-2 sõitu (sõltub osalejate arvust), ajaliselt ettenähtud sõite - 1 tund. Sõidavad siis kui toimuvad ka muude klasside ajasõidud.
e) punktiarvestust ei toimu, võitjat ei selgitata (eliminaatorit ei toimu)
f) Streetman auto peab olema tänavsõidu auto, sõiduk vastab kõikidele BHRA tehnilistele nõuetele ja reeglitele (läbib BHRA tehnilise ülevaatuse), lisaks on tal kehtiv tehniline pass (väljastatud ARK poolt) ning kehtiv tehniline ülevaatus (ARK), sõitja peab omama kehtivaid juhilube.

Andmed BHRA lehelt


Kas keegi seletaks lollile ,miks tehti 'streetman ' klass ja miks tahetakse braketit vägisi kiireks muuta?


Kuskilt on läbi jooksnud ,et streetman sai tehtud selleks ,et rullnokad tuleks tänaval võistlemise asemal rajale.

Vaatame nüüd rahulikult, mida saab rull nokk 300.- eest (osalustasu):
1. üks ajasõit (kui planeedid joonduvad siis vib tekkida ka võimalus teiseks sõiduks)

See üks tõmme ei anna mitte midagi, tegelikult ei saa sa teada isegi auto potensiaali. Selle sama raha eest võid sa osta mõned liitrid kütust sõita Haapsalu lennuväljale ja laenatud G-Tehiga teha nii palju starte nagu süda ihkab või tehnika vastu peab

Kuna streetmanil on ainult üks tõmme ja kogu moos ,siis ei teki isegi hasarti teistest mõõdu võtmisel. Kui ei ole hasarti ja adrenelariini, siis ei ole ka lootust,et see sama rullnokk tuleks järmisele võistlusele jälle ühe tõmbe jaoks.
Samas ei ole ka lootust ,et sellest samast rullnokast kasvaks välja Braket sõitja kuna selle aegasi plaanitakse ka nihutada ja 15.5 sek Ondajaa Tiivikuga ei ole midagi teha, samas ei ole ka raha 9 sek auto ostmiseks.

Minu vaatevinklist vaadatuna tundub,et rullnokad jätkavad tänaval reissimist.





Tegelikult on vist minu kibestumise põhjuseks enda parim 16.0 ,millega ei võeta Braketis jutulegi . >Minu puhul ei ole se probleemiks kuna C klassis aja piirangut ei ole :finger ja võin seal teha oma aja sõidud ja vähemalt ühe eliminaatori .

Suht karm tõsiasi.Üks sõit ei anna nagu mingit võistluseffekti mille pärast üldse kohale mindi.Ja mina kui pealtvaataja ei saa selle nägemisest niikuinii mingit elamust.Sama mis Tallinna vahel mõni õhtu aegajalt.Ja tasuta.Ja rohkem kui ühe-kahe stardiga.Ja palju erinevaid autosid.Streetmani point???

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2008 at 21:28
Andrus BHRA
 
Split: Bracket ja streetman klassid
Astro SS´ile, Tank1´le ja teistele, kes aru ei saa!
Lühidalt: "Streetman" on põhimõtteliselt neile, kes põhimõtteliselt ei soovi omandada litsentse, kuid omameelest ikkagi kõvad "autosportlased" on ja võistlustel "osaleda" tahavad!

Osalustasu 300 keeksi on seepärast, et vastasel juhul, kui teha näiteks 100 keeksi, on KÕIK osalemas streetmanis (saad ju sotiga sisse ja auto parkida probleemideta stardiala lähedusse, lisaks oled sõpside ja tšikkide ees TEGIJA), mis omakorda toob kaasa selle, et boksialast tekiks sõna otseses mõttes "läbuparkla". See aga ei ole minumeelest õige. Tean, et ka korraldajad ja suurem enamus tõsiseltvõetavaid võistlejaid jagavad minu arvamust.

Bracketit, nagu Te võite minu eelnevate "sõnavõttude" läbilugemisest järeldada, ei taha keegi kiiremaks teha, kui hetkeolukord eeldab. Pärtel ja Olds muidugi välja arvatud, sest nad mõlemad paugutavad oma bracketi autodega meil sel või juba järgmisel hooajal 9´id! Ja nüüd tähelepanu! Ma isiklikult võtan endale selle vastutuse, et ÜHEKSAID võite lajatada ajasõitudes niipalju kui jaksate, ka seitsmeteistkümneid ja isegi kolmekümneid! Aga elliminaatorites peate märkima (ja soovitavalt siis ka sõitma) oma dial´ini 11 ja 16 vahele!;)

Ja "rullnokkade" tänavatel reissimine on ka jäänud vähemaks, kuna nende "ürituste" liidritele on ka lõpuks kohale jõudnud, et mõistlikum oleks oma üritused EAL´is registreerida, mida ma heameelega olen ka teinud juba 2 hooaega. Ja nagu Te kõik teate, on mõned isegi ajavõtusüsteemid enesele ehitanud ja isegi mitte kõige kehvemad! Niiet, tänava-parkla striitreissidest kui sellistest ei ole mõtet rääkida enam lastele hirmujutte! Muidugi, ma ei eita, et neid veel siin-seal tehakse, kuid aktuaalset probleemi enam küll ei näe.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2008 at 21:44
Astro SS
Split: Bracket ja streetman klassid
Tänud Andrus, päris loogiline

Mulle lihtsalt tundus,et Braketit tahetakse vägisi 9 peale tirida ja algajatele pakutakse aiullt ühte tõmmet. Samas on ju braket see klass kus kiirenduse pisik hoogu saab.



Mis ajavahemikus mujal maailmas Braketit sõidetakse?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2008 at 22:30
Olds
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Andrus BHRA:Pärtel ja Olds muidugi välja arvatud, sest nad mõlemad paugutavad oma bracketi autodega meil sel või juba järgmisel hooajal 9´id!
Andrus, kas see on sinu poolne lubadus? ;)


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2008 at 22:42
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Astro SS: Tänud Andrus, päris loogiline

Mulle lihtsalt tundus,et Braketit tahetakse vägisi 9 peale tirida ja algajatele pakutakse aiullt ühte tõmmet. Samas on ju braket see klass kus kiirenduse pisik hoogu saab.



Mis ajavahemikus mujal maailmas Braketit sõidetakse?

Top Sportsman (suva võistlus):
http://www.dragracecentral.com/DRCStory.asp?ID=148967&Filter=Year2007#indextop

Ei pea ainult 9'id sõitma, võib ka 10, 11, 12, 13 ja 14.0 sõita.

Ikka lööb välja, et bracket on algaja klass, tuleb pisik sisse ja siis läheb kiiremasse klassi üle. Võiks ikkagi aru saada, et bracket on vägagi professionaalne asi ning kiiremasse klassi üle minna ei ole vaja, kuna bracket on ise kiire.

Streetman ei ole rullnokkadele, vaid neile, kes tahavad oma timeslippi saada, soovitavalt publiku nähes. Neil peab olema mingi max osavõtjate arv, kuna prioriteet on teistel asjadel. Kõige tähtsam on see, et nad rada ei reostaks.

Minu arvates on ikkagi kahe silma vahele jäetud show kvaliteet, s.t. publik. Tundub, et dialoog käib korraldajate ja osalejate vahel. Võistlemise õigust peetakse inimõiguseks. Võiks ikka aru saada, et kui auto on aeglane ja muidu ebahuvitav, siis ei pruugi see nii olla. Kui aeglaseid tagant ei torgi, siis aeglaseks nad jäävadki.

Igatahes mina hakkaks 9 sek rida ajama, isegi 11-16 window korral, saab andmebaasi täiendada ja muidu kogemusi.















____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2008 at 01:44
hunt
 
Split: Bracket ja streetman klassid
Väljavõte
2. Võistluskalender 2008

1) Alates 2008 aastast on EM võistlused 2-päevased.

Nightrace – Esimesel päeval kella 18.00’st on tehniline ja 19.00-22.00 saab rajal treeninguid ja vajadusel ka ajasõite teha (tulenevalt ilmastikuoludest). Teisel päeval on ajasõidud ja finaalid.

Muud võistlused – Esimesel päeval, laupäeval, on check in, tehniline ning treeningsõidud, ca 15-16.00 – algavad ajasõidud.
Teisel päeval, pühapäeval, on algusega umbes 10.00- treening (üks ring) ning kell 12.00 algavad finaalid. Kogu võistlus peaks läbi olema 15.00-16.00 (olenevalt ilmastikuoludest).



Mida arvab publikum sellest, et 2008 võistlused kahepäevased on ?
Kumbal päeval kohale minna ? Või äkki mõlemal ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2008 at 09:44
Astro SS
Split: Bracket ja streetman klassid
Pärtel võrdleme kahte võistluse situatsiooni ja vasta mulle kummas on rohkem showd:


1. esimesel rajal 12 sek Corvette ja kõrval 13 sek Fire

2. esimesel rajal 13 Corvette ja kõrval 14 sek toorelt suitsu tootev Dodge kastikas ?


???

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2008 at 09:47
1 edit. Last edited 25.02.2008 at 09:48 by Astro SS
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
Astro SS: Pärtel võrdleme kahte võistluse situatsiooni ja vasta mulle kummas on rohkem showd:


1. esimesel rajal 12 sek Corvette ja kõrval 13 sek Fire

2. esimesel rajal 13 Corvette ja kõrval 14 sek toorelt suitsu tootev Dodge kastikas ?


???
On ka variant nr. 3:

14 sek toorelt suitsu tootva Dodge kastika soolosõit.

Mina oleks esimene seda vaatama/nautima :)


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2008 at 09:54
Kalju
Split: Bracket ja streetman klassid
Ikka lööb välja, et bracket on algaja klass, tuleb pisik sisse ja siis läheb kiiremasse klassi üle. Võiks ikkagi aru saada, et bracket on vägagi professionaalne asi ning kiiremasse klassi üle minna ei ole vaja, kuna bracket on ise kiire.


Eestis on hetkel Bracket kõige alumine tase, kuhu suht odavalt võistlema pääseb. Kui selle alumise piiri väga kõrgele lükkame, siis ei tule juurde uusi huvilisi ja järelkasvu. Ehk siis minu arvates 11-16 peab jääma, sinna võib lisada kiirema klassi.

quote:
partel:
Streetman ei ole rullnokkadele, vaid neile, kes tahavad oma timeslippi saada, soovitavalt publiku nähes. Neil peab olema mingi max osavõtjate arv, kuna prioriteet on teistel asjadel. Kõige tähtsam on see, et nad rada ei reostaks.


Streetmanis ei saa võistelda. Võistlusmoment on see, mis paneb näppu andma "kuradile". Kusjuures Streetmani on praktiseeritud juba üsna mitu aastat. Huvilisi oli kunagi ammu, Bracket võttis need omale ja Streetman suri vaikselt välja. Eks näis kuda sel aastal on.

quote:
partel:
Minu arvates on ikkagi kahe silma vahele jäetud show kvaliteet, s.t. publik. Tundub, et dialoog käib korraldajate ja osalejate vahel. Võistlemise õigust peetakse inimõiguseks. Võiks ikka aru saada, et kui auto on aeglane ja muidu ebahuvitav, siis ei pruugi see nii olla. Kui aeglaseid tagant ei torgi, siis aeglaseks nad jäävadki.


Publikul on ka siis igav, kui suured mootorid ja kastid jahutust vajavad, ning rajal mitte midagi ei toimu. Ja et üldse oleks aeglasi, keda saaks tagant torkida, siis peabki olema see aeglaste klass, millest alustada.

quote:
partel:
Igatahes mina hakkaks 9 sek rida ajama, isegi 11-16 window korral, saab andmebaasi täiendada ja muidu kogemusi.


Õige, lisaks on võimalus 9 sek käruga minna C klassi 10 pidurdama, kui 11 pidurdamine ära tüütab. Ja kui olla ise aktiivne, siis tehakse kiirem Bracket ka.




____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2008 at 10:04
partel
  
Split: Bracket ja streetman klassid
quote:
hunt: Väljavõte
2. Võistluskalender 2008

1) Alates 2008 aastast on EM võistlused 2-päevased.

Nightrace – Esimesel päeval kella 18.00’st on tehniline ja 19.00-22.00 saab rajal treeninguid ja vajadusel ka ajasõite teha (tulenevalt ilmastikuoludest). Teisel päeval on ajasõidud ja finaalid.

Muud võistlused – Esimesel päeval, laupäeval, on check in, tehniline ning treeningsõidud, ca 15-16.00 – algavad ajasõidud.
Teisel päeval, pühapäeval, on algusega umbes 10.00- treening (üks ring) ning kell 12.00 algavad finaalid. Kogu võistlus peaks läbi olema 15.00-16.00 (olenevalt ilmastikuoludest).



Mida arvab publikum sellest, et 2008 võistlused kahepäevased on ?
Kumbal päeval kohale minna ? Või äkki mõlemal ?
Heh, USA tüübid on ikka öelnud, et ma eelistaks iga kell kvalifikatsiooni eliminaatorile...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2008 at 10:10
tqhq.ee foorum : Üritused : Split: Bracket ja streetman klassid   1 2 3 4 5  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.