Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Draakon
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Üks Seat Leoniga sõitev sõber: kas kütust läheb 25l/100 km peale?
Uue 1,6 l Focusega sõitev sõber (8 kõlarit + Sony makk) : ma teen sulle iga kell pähe.
Ümberpööramiseks on ristmikku vaja.
Vana hea - tankimiseks seiska mootor.
Üleüldse kogu ringi küsimus: Miks sa _sellise_ auto ostsid???
Enne kurvi peab seisma jääma.
Üks helitehnik seletas et ta auto veljed maksavad rohkem kui mu auto, seega minu auto ei ole ikka see õige. Makk on ka mõttetu pann ja üldse ta ei saa aru miks me usakatega tegeleme. (Mitu nädalat hiljem helistamisel vastas et andis maki edasi - liiga keeruline oli tema jaoks. Makk on moodne ja aastast 1989...)
ja üldse mis kõigile on alati naljakas - mul on 14" veljed :)

____________________________
F.T.W.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2007 at 10:19
Soul
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Thunderbirdi kohta küsis üks tark, et mis scorpio kupee vä

STSi kohta kuulsin sõpradelt kütuse nalju lademetes, aga millegi pärast jäid nad kõik kohe vakka kui ise sanga said ja auto ära proovisid.

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2007 at 10:58
ROKIPEER
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Politseitädi kiviõlis tundis muret kas autol midagi tõsist viga et sellist häält teeb, vihjates siis
mitte tehasekonditsioonis olevale väljalaskele ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2007 at 09:16
Madman
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Pärnus Battery Racel kuulsin kuidas Kuriksi auto kõrval keegi kommenteeris: "Jajaa, eelmine aasta sõitis ta selle Pobedaga mis Motorexil ka oli"

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2007 at 09:31
LaSa
 
Moderator
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Batteryl. Palja ülakeha ja õllepurkidega varustatud ossid hakkavad järsku Rouli Viperi poole jooksma: "OSSARAISK; vaata, Ferraaaari!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2007 at 23:20
DevilDeVille
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
LaSa: Batteryl. Palja ülakeha ja õllepurkidega varustatud ossid hakkavad järsku Rouli Viperi poole jooksma: "OSSARAISK; vaata, Ferraaaari!!!!!!!!!!!!!!!!!"

ajad tagasi viljandi kinovendadel oli punane C4, seisab parklas, möödub lossimägedesse veetud vene kooli ekskursioon ja kostab hüüatus "Pizdets, Verrari!". nublud lippasid autot lähedalt kaema, a sellel oli perimeetrialarm, mis võimaldas kõnet salvestada ja sealt siis kostus üksjagu sõimu.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2007 at 00:16
max
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Naaber osutas 3. gen Camaro poole ja küsis, et "kas see (F*rd) Probe on kah sinu oma?"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2007 at 11:21
Andropov
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Päev pärast Nightrace'i sõitsin Ülenurme uues elamurajoonis, kus läbi avatud akna kuulsin poisikest minult küsimas: "Oo, kas see on Opel GT?" :) Järgmise nurga taga oli Calibra - ju ta oli seda korduvalt näinud ja siis Camaroga mingid paralleelid tõmbas...

____________________________
Camaro 98

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2007 at 03:43
ramman
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
97a. Camaro 5.7:
Isa: selle mootoriga on asfalt on sama libe kui jää
Sõbra pruut: kas sa muidu naisi ei saa, et sellise auto pidid endale ostma?
Vanem meesterahvas tanklas mingi uue Suzukiga: kas järgmises tanklas tangid jälle?
Kõige parem nali veel see, oma pruudi kohta küsiti: noh, kas Camaroga tõmbasid ta rajalt maha. Ei, 87a. VW Jettaga, siis rohkem küsimusi polnud.
Tanklanaljad on ikka iga ameeriklasega kaasaskäivad, nagu rullnokk ja BMW

Kadedatele: Müüge oma Passat või Corolla maha ja ostke ameeriklane. Elu muutub ja ka suhtumine, loodetavasti...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2007 at 05:13
V8voge
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
üks tuttav lasi teha endast mu mustas oldsis pildi:hatKeegi kommenteeris teda pilti
nähes: mingi räige auto p*de oled vä?okey väike nali..........
Sellest tuli endal meelde et olen midagi sarnast ise ka kuulnud kunagi.Kiputakse viskama nalja
selle asjaga ...aga ridade vahelt võib lugeda et liigub selline arusaam et peded liiguvad
selliste massinattega. ???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2007 at 09:19
Maik
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
sa loed küll valede ridade vahelt siis.


enamuste inimeste jaoks on autod lihtsalt tarbeeesmed.
Hiljuti üks tüdruk ütles,et tal kah sõpradele meeldivad autod,aga mitte nii nagu mulle,et tema aru ei saa mis mu elu mõte üldse on :D

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.08.2007 at 09:42
Sarvik
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Ma selline pikk volaks, pea 2 meetrit pikk, alguses sõitsin pisikese VW POLO 85.a. ringi. Siis oli kommentaariks, et kas autosse mahun või pean pea aknast välja panema, nüüd kui Roadmaster -ga tööjuurde sõideti, ilmusid kaastöötajatel vasika silmad pähe ja küsisid, et kas auto ikka garaasi mahub või peab garaasi ette parkima :P.

Pidin tõdema et napilt mahtus, 10 cm jäi veel ülegi :P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2007 at 18:28
dodge2500
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Üx neiu kommis:ma algul mõtlesin,et bemmidaga kutid on normaalsed,kuid kes sõidavad USA-katega,pole häda midagi:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2007 at 21:49
inkvisiitor
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Nohh..mõnitamine see küll nüüd polnud,aga kunagi mulle tööd andva ettevõtte juhatuse esimees ütles autot läbi akna kiigates: ''see kuradi kapotikaan on ju suurem ku meie kontorilauad kokku'':)

____________________________
Oldsmobile 98 Regency '81
Ford Ranchero BB ´78
FTC

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2007 at 23:39
Madman
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Käisin autopoes piduritorusid ostmas. Neil igas mõõdus koos otstega. 2 varianti kas euroopa või jaapani autole.

Müüja: Mis auto on?
Mina: Pontiac
Müüja: See on vist Jaapani oma jah?
Mina: ??? ei no USA ikka peaks olema :D

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.08.2007 at 11:02
Romek
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Peale seda, kui Ram kastikas sai kõrgemaks tõstetud kuuleb üsna tihti jutt, et kas autosse ronimiseks redelit ei plaani ehitada.

____________________________
LeMans`73 454 V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.08.2007 at 11:10
antoine
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
tundub, et teid (teie masinaid) polegi õieti mõnitatud.

kaks poisikest jalutavad mööda tänavat, kiikavad mu autoparki ja siis teatab suurem tähtsalt:

see on saksa auto. ja see on ka saksa auto.

esimene oli town car ja teine cougar ...

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.08.2007 at 00:38
charger
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
leidsin juhuslikult selle teema ja ei saanud mitte kirjutamata jätta....

autoks ´07 Dodge Charger STR8

*astub siis üks kolleeg kontoris minu juurde ja küsib, et: "kas see on sinu mustang siin maja ees vä?" :finger
*muidugi on harv juhus, kui keegi jätab kütusekulu küsimuse esitamata, aga Audi S8 omanikust kolleeg nimetas peale kulunumbri kuulmist mu oma ökoautoks :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.08.2008 at 21:31
Madlobster
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mul Buick Roadmaster külgedelt puit imitatsiooniga.

Bensujaamas üks ütleb teisele näe keegi on köögikapiga siia tulnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.08.2008 at 22:35
jeff01
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Eelmisel aastal mingil üritusel seisin kahe tüübi kõrval kes lihtsalt pidid igat asja kõva häälega kommenteerima ja nii tihti et neil ei jäänud ilmselgelt ka mõtlemiseks aega. Pidin sealt minema saama kui starti veeres Ford Taunus ja 1 ossidest ütles, et se mustang on tema lemmik auto ja teine kiitis et talle meeldib 1 vanem mustang rohkem.
Kuna teema on "vaba teema" all siis 1 kurb lugu ka mu sakslaste kohta.
Olin vast aasta jagu oma porsche 924ljaga tööl käinud kui sai ostetud omale ka porsche 944 (Vastik irve püsis laiemana ja vingemana näiva kere ja kõige muu pärast veel nädalaid näol) aga kui autoga tööle sõitsin ja teda tutvustasin töökaaslastele siis esimen küsimus minu suunas : "Kas panid uued veljed alla või?" Teine: "Kas sa oled ta üle värvinud või?" Kolmandaks avastas keegi vähe julmema väljalaske ja kutsus teisi vaatama et kus ma olen alles sumpa alla ajanud.

http://www.porsche-foorum.ee/album/albums/userpics/10001/HPIM2412.JPG
http://www.porsche-foorum.ee/album/albums/userpics/10001/HPIM2406.JPG


____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 09:26
brougham
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Sai ühe nooremapoolse sugulase nats õlut võetud. Kui õlu otsa sai, siis möödudes mu 315Hp GMC Sierrast, arvas ta et teeb ikka oma autoga mulle ära. Nimelt tal Tojota Korolla 1,6l ja veel miski klapisüsteemiga pidavat olema.

____________________________
Fuck the beer economy

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 09:44
fleetwood
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
kui oma cadi isale näitasin ja kapoti alla tal piiluda lasin,siis lõi isa käega : ah seda mootorit ma tean küll,see zilli oma ju.omal ajal kalhoosis sai neid remonditud küllaga..

linnas olles tuli rullnokk mu juurde,takseeris,küsis mootori kohta,saanud teada,et mul v8,lõi nägu särama ja kiitles,ähh..mul bemmil on v12.
kiitlemise peale ütlesin,et su kolvid nagu niitnuudlid ja mootor ei ajaks isegi pannkoogi tainast segamini,kohendas rullnokk oma mütsi nokka ja õõtsus eemale,jäädes pikaks ajaks oma bemmi esiotsa vahtima...

küsimuse peale,kui palju võtab,saab alati vastata-kõik võtab ära,et ei ole sellist asja,et jätaks midagi paaki alles on päris mitmel madalama iq vennal silmad kokku ajanud..

keegi tarkpea ristis auto lätlaseks,kuna : on keeris paagis..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 12:12
MiL472
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
mul ka paar juhtumit:
ülikoolis olles hakkas kursuse rahva seas liikuma jutt et ma kavatsen usakat ostma hakata. kursuse ülem siis kuulis ka seda poole kõrvaga ja kui mind nägi siis ütles: "kurat sa oled ikka hull peast, ostad mingi 4-liitrise mootoriga suure ameeriklase" (mispeale ma mõtsin: mismõttes neli, kaks korda neli ikka:)

teine case oli kui tulin just linnapealt sõidust, keerasin autoga parklasse, üks naaber oma tibiga tegi rõdul suitsu. tibi küsis traditsioonilise küsimuse "palju ta sul linnas võtab?" vastasin (noh nii poolprovokatiivselt ka muidugi) "30-ga saab hakkama". tegelased jäid lollide nägudega vaatama, mõtsid et neil on vist täiega säästuauto (hummer H2 siis naabritel)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 13:06
Olds
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mina hakkan aga väsima "A-team" bussi jutust, mida kõrvaltseisjad pidevalt meie teami bussi kohta kommenteerivad :) On küll musta värvi kuid puudub tal ju võime liiva peal rehvi vilistada, läbi seina sõita, pole ta ju GMC ( isegi taha eelmise omaniku poolt topitud GMC logo on punase jutiga läbi kriipsutatud, ei istu ju bussis 50kg kassikulda kaasaskandvat lihasmäge jne ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 13:27
armasjumal
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
käies reisil 83a gmc vanduraga ukraina piirivalvurid uudistasid, et kas kütust võtab nagu 53 või nagu zil.


____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 13:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.