Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - kes teeb numbrimärke?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kes teeb numbrimärke?   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Maik
  
kes teeb numbrimärke?
quote:
anryo: Anna siia ka teada, kas USA numbri mõõtu ka tehakse. Kodukal sellist varianti ei ole.
Tehakse küll, ma pontiacile tellisin uued numbrid otse sealt rev2-hest...ikka selleks,et ei tuleks neid siniseid numbreid.
Ma arvan,et tutvuste kaudu saab jätkuvalt.



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.11.2006 at 00:52
tfr
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
Inferno:Ma arvan,et tutvuste kaudu saab jätkuvalt.

Nagu siin juba korduvalt öeldud on, siis neile autodele, millel tohivad ilma eurotähiseta numbrid olla, saab ja tuleb neid tellida ARK kaudu. Kui Sa tutvuste kaudu hangid peale 01.07.2004 esmaregistreeritud sõidukile ilma sinise ribata registreerimismärgid, siis sisuliselt on see sama kui üldse ilma numbriteta sõita. Ehk halvimal juhul LS §74^5 alusel kuni 200 trahviühiku (ehk 12000 krooni) ulatuses politsei aktsiaid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.11.2006 at 00:57
Jesper
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
rrrr: Keset Euroopat Saksamaal vaatasin ja imestasin, et milline number ühel Audil küljes oli. Sai teist kohe lähemalt uuritud, et kas kleeps peale pandud, aga oli tehtud nagu originaal. :eek. Kaugelt ei olnud saada arugi, et midagi teisiti oleks, sest U S A on seal kirjutatud üsna väikeste tähtedega.


See on USA relvajõudude numbrimärk, alates II Maailmasõjast on neil Saksamaal arvestatav väekontingent ja teenistujate isiklikele autodele anti kuni viimase ajani sellised numbrid. Turvakaalutlustel on neid küll hakatud tavaliste Saksa numbrite vastu vaikselt välja vahetama.

Ehk kui endale sellise teed, siis parimal juhul ei osta mitte politsei aktsiaid, vaid on kohe Kuubale sõit :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.11.2006 at 00:57
1 edit. Last edited 08.11.2006 at 01:01 by Jesper
Maik
  
kes teeb numbrimärke?
quote:
tfr:
quote:
Inferno:Ma arvan,et tutvuste kaudu saab jätkuvalt.

Nagu siin juba korduvalt öeldud on, siis neile autodele, millel tohivad ilma eurotähiseta numbrid olla, saab ja tuleb neid tellida ARK kaudu. Kui Sa tutvuste kaudu hangid peale 01.07.2004 esmaregistreeritud sõidukile ilma sinise ribata registreerimismärgid, siis sisuliselt on see sama kui üldse ilma numbriteta sõita. Ehk halvimal juhul LS §74^5 alusel kuni 200 trahviühiku (ehk 12000 krooni) ulatuses politsei aktsiaid.

Ma ei saa aru kuidas see usa autode saidil midagi mõjutab, kes ikka nii uut autot siin ostab :P :P :P
Btw, minu auto mahub ka sinna alla,et saaks valget märki tellida :)

Sinise märgi olemasolu arvan,et vaevalt kontrollitakse, ma lihtsalt ei usu,et enamus politseinike nii tublid on....

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 08:34
jaju
  
kes teeb numbrimärke?
Minul kadus tsiklil number ära, läksin ARK-i täitsin planketi, kirjutasin veel, et olen teadlik et keegi võib bensiini varastada ja see number küljes olla :P
aga kuna tsiklitel tavaliselt alla 15L paagid sis ei muretsenud :P
mingit politsei teemat kll polnud.

Janek

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 09:47
riisiveski
kes teeb numbrimärke?
quote:
Inferno:
quote:
tfr:peale 01.07.2004 esmaregistreeritud sõidukile
Btw, minu auto mahub ka sinna alla,et saaks valget märki tellida :)

Sinise märgi olemasolu arvan,et vaevalt kontrollitakse, ma lihtsalt ei usu,et enamus politseinike nii tublid on....
Lugege määrust uuesti - juttu ei ole mitte alates 01.07.2004 esmaregistreeritud sõidukitest, vaid esmakordselt Eestis registreeritud sõidukitest.

Ma ei saa aru, miks sellises lugupeetud kohas, nagu tqhq.ee, kutsutakse esile seadusi rikkuma? Nagu sr.org juba... :(

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 10:09
Maik
  
kes teeb numbrimärke?
Karistus peaks olema surmanuhtlus. See on küll kindel. "natuke" üle ei reageeri? Siin saidi kontekstis on ikka
väga palju artikleid, kuidas seadusest mööda saada või mingeid nüansse leida jms. Ma arvan,et valge numbrimärk on suht kena igastahes :) Ja rikkumiseks seda suurt nimetada ei saa,kuna pooled autod sõidavad sellega nii või naa ringi.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 10:35
1 edit. Last edited 09.11.2006 at 10:39 by Maik
riisiveski
kes teeb numbrimärke?
quote:
Inferno:Ma arvan,et valge numbrimärk on suht kena igastahes :) Ja rikkumiseks seda suurt nimetada ei saa,kuna pooled autod sõidavad sellega nii või naa ringi.

Ma arvan, et must numbrimärk on suht kena, kuid selle pärast ei hakka autot kohe kaitseväe registrisse nihverdama.
Ja ilma sinise lätakata sõidavad ringi paljud need, kelle auto on enne eelpool nimetatud kuupäeva Eestis regatud. Paraku seadus on seadus. Kui ei meeldi, siis võid alustada ka seaduse muudatuse ettepanekuga.


Karmo@saab.tegelikult.aru.EUR-tähise.sobimatusest.USA.autodel

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 13:44
anryo
kes teeb numbrimärke?
quote:
Inferno:
quote:
anryo: Anna siia ka teada, kas USA numbri mõõtu ka tehakse. Kodukal sellist varianti ei ole.
Tehakse küll, ma pontiacile tellisin uued numbrid otse sealt rev2-hest...ikka selleks,et ei tuleks neid siniseid numbreid.
Ma arvan,et tutvuste kaudu saab jätkuvalt.

Ma pigem pidasin mingit a'la "Z28" või "Camaro" numbrit silmas. Lihtsalt näitusel ette kruvimiseks. Tänaval sõitmiseks legaalselt ilma siniseta ei saa - ja kas ongi vaja tahta? Mis vahet seal on?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 17:44
220TEI
kes teeb numbrimärke?
Aga kuidas üldse politsei teeb vahet,millised numbrimärgid on autole väljastatud? Minuteada ei ole teh.passis sellist märget.Või muutus koos numbritega ka tehn.passi kujundus?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 19:15
tfr
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
220TEI: Aga kuidas üldse politsei teeb vahet,millised numbrimärgid on autole väljastatud? Minuteada ei ole teh.passis sellist märget.Või muutus koos numbritega ka tehn.passi kujundus?

Esmase registreerimise kuupäev on passis kirjas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 19:42
Vanaisa
  
Moderator
kes teeb numbrimärke?
sõbrad, omadele kogemustele toetudes (ühe autoga, mida mul enam ammu pole - pealtkuulajatele ;) ) võin öelda, et tee peal pole kellegi asi, mis number sul on - plärakaga või mitte.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 20:34
sten666
kes teeb numbrimärke?
Ma just tahtsingi sama öelda, aga Vanaisa jõudis ette. Ma arvan, et ükski liikluspolitseinik pole Eestis nii nutikas kontrollimaks sellist asja.
Ülevaatusemeestele võib juba selline asi aga silma jääda, aga seal on ka võimalus väike ma arvan.

Vaevalt need mehed isegi seda 01.07.2004 kuupäeva peast tevad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2006 at 20:39
1 edit. Last edited 09.11.2006 at 20:40 by sten666
Stang-R
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
anryo:
quote:
Inferno:
quote:
anryo: Anna siia ka teada, kas USA numbri mõõtu ka tehakse. Kodukal sellist varianti ei ole.
Tehakse küll, ma pontiacile tellisin uued numbrid otse sealt rev2-hest...ikka selleks,et ei tuleks neid siniseid numbreid.
Ma arvan,et tutvuste kaudu saab jätkuvalt.

Ma pigem pidasin mingit a'la "Z28" või "Camaro" numbrit silmas. Lihtsalt näitusel ette kruvimiseks. Tänaval sõitmiseks legaalselt ilma siniseta ei saa - ja kas ongi vaja tahta? Mis vahet seal on?

Telli siit (paar näidet):
http://hmr.bittikeskus.com/nippelit/view_product.php?product=EK1
http://hmr.bittikeskus.com/nippelit/view_product.php?product=EK31

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.11.2006 at 10:49
Cardo
 
kes teeb numbrimärke?
nummer käes

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.11.2006 at 00:43
Vatever
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
Cardo: nummer käes


Kuskohast siis tellitud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.11.2006 at 01:48
FRD
kes teeb numbrimärke?
http://www.trev2.ee/index.php?id=48

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.11.2006 at 11:01
anryo
kes teeb numbrimärke?
Võtan vana teema üles, kas keegi teab oskab kommenteerida:
- tellin TREV2'st numbri näiteks 001ABC
- oletame, et number 001ABC on onikaalne ja seda varem kellegile väljastatud ei ole
- lähen ARK'i registreerima autot ja ütlen, et mul juba on number 001ABC olemas vanast ajast
- mida ARK sellest arvab? Kas saadab kohe kukele?

Kuidagi ju on neil nii, et saad vana numbri uuesti kasutusse võtta, kuid mis on selle eelduseks? Kas see number PEAB olema juba korra nende andmebaasist läbi käinud?
Ühesõnaga, praegu jagatakse mingit ilgelt tobedat ZJR seeriat, aga 5000.- ka lisaks maksta ei taha.

Edit. Kellegil pole mingit USA numbrit üle, mida saaks siis legaalselt enda nimele registreerida?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 12:09
2 edits. Last edited 21.08.2008 at 12:16 by anryo
tfr
 
kes teeb numbrimärke?
Minu teada ei saa TREV2-st ametlikke kanaleid pidi "päris numbreid" tellida, ainult neid rekkameeste akna vahele topitavaid - ja need nad teevad vist mingi teise, kitsama fondiga.

EDIT: paistab, et fonti saab ikka valida nii laia kui kitsast, aga numbreid nad sisse panna ei luba.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 12:11
1 edit. Last edited 21.08.2008 at 12:12 by tfr
Martin K
 
kes teeb numbrimärke?
Minu teada TREV2 väljastab numbreid ainult ARK tellimuse peale, mitte vastupidi. Vana numbrimärgi asemel teevad nad küll uue.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 12:12
Fog
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
tfr:...aga numbreid nad sisse panna ei luba...

OOI AAA saab küll lasta teha:P

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 12:20
mrtn
kes teeb numbrimärke?
quote:
Martin K: Minu teada TREV2 väljastab numbreid ainult ARK tellimuse peale, mitte vastupidi. Vana numbrimärgi asemel teevad nad küll uue.

ei tee, autopoodide tellimuse peale teevad ka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 12:58
Martin K
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
mrtn:
quote:
Martin K: Minu teada TREV2 väljastab numbreid ainult ARK tellimuse peale, mitte vastupidi. Vana numbrimärgi asemel teevad nad küll uue.

ei tee, autopoodide tellimuse peale teevad ka.

Autopoed ei telli ju riiklikke numbrimärke vaid nimenumbreid ja muud mitteametlikku sodi!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 15:26
anryo
kes teeb numbrimärke?
quote:
anryo:
Kuidagi ju on neil nii, et saad vana numbri uuesti kasutusse võtta, kuid mis on selle eelduseks? Kas see number PEAB olema juba korra nende andmebaasist läbi käinud?
Ühesõnaga, praegu jagatakse mingit ilgelt tobedat ZJR seeriat, aga 5000.- ka lisaks maksta ei taha.

Edit. Kellegil pole mingit USA numbrit üle, mida saaks siis legaalselt enda nimele registreerida?


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 15:53
tfr
 
kes teeb numbrimärke?
quote:
anryo: Edit. Kellegil pole mingit USA numbrit üle, mida saaks siis legaalselt enda nimele registreerida?

No sellisel juhul pead Sa auto vahepeal tema nimele registreerima, nii nad ei lase, et lähed suvalised numbrid näpus.

Mul oli kunagi sellega liisinguautot vahetades case, kus tahtsin numbrid ringi tõsta ja rentnik oli sama, aga liisingufirma oli vanal ja uuel erinev (Sampo vs Hansa). Letitagune tädike väitis, et ei saa, omanikud erinevad. Lõppes lõpuks sellega, et minu karjumise peale tassiti 3 korda järjest kõrgemaid ülemusi kohale, kuni viimane lõpuks ütles, et kui rentnik on sama, siis ikka võib.

Aga minuarust peaks selle auto ostu- ja korralikult kordategemise hind küll sellises suurusjärgus olema, et see 5k 70 CDA eest silma pilgutama panna ei tohiks :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2008 at 16:03
1 edit. Last edited 21.08.2008 at 16:04 by tfr
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kes teeb numbrimärke?   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.