Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Aitan Ebay-st asju osta
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Aitan Ebay-st asju osta   1 2 3 4 5 6 7  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
roxy88
Aitan Ebay-st asju osta
Palju kokku võib maksma minna 10 dollarilised kõrvarõngad?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2005 at 10:48
wronggg
Aitan Ebay-st asju osta
kas ebay il on venekeelsed kasutajad eestist? ma olen venelane... tahan kusida ebayist .voin ka eesti keeles suhelda

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2005 at 09:59
Madlobster
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
Astro SS: On siil kellelgi veel selline probleem ,et Ebay ei saada välja enam mitte ühtegi e-kirja.( vähemalt minu hot.ee kirjakast ei võta vastu)
Isegi endale ei ole võimalik läbi Contact Member saata. ???

On see ainult hot.ee viga või hoopis Ebay ?

Mul sama jama peale pikka sõda elioniga saadeti mind läbi lillede pikalt st. ei saagi neid meile.
Lahendus www.solo.ee registreeri uus meili aadress omale ja vaheta ebays ka ära.

quote:
roxy88: Palju kokku võib maksma minna 10 dollarilised kõrvarõngad?
www.netikuller.ee
Kui pole endal tahtmist/aega/oskusi tegelda, võin aidata.

quote:
wronggg: kas ebay il on venekeelsed kasutajad eestist? ma olen venelane... tahan kusida ebayist .voin ka eesti keeles suhelda

Mis sa teha tahad?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2005 at 17:33
Astro SS
Aitan Ebay-st asju osta
Ebays saad ainult siis oma e-kirjakasti aadressi vahetada,kui sisestad krediitkaardi andmed.
E-kirjakast on neil üheks identifitsserimise aluseks. (olen suhelnud sellel teemal pikalt eBayga)

Nende soovitus: sisesta krdeiitkaardi andmed, muuda postkast , kustuta kaardi andmed, mul probleemiks krediitkaardi puudumine ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2005 at 18:28
antennimees
 
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
Astro SS: Ebays saad ainult siis oma e-kirjakasti aadressi vahetada,kui sisestad krediitkaardi andmed.
E-kirjakast on neil üheks identifitsserimise aluseks. (olen suhelnud sellel teemal pikalt eBayga)

Nende soovitus: sisesta krdeiitkaardi andmed, muuda postkast , kustuta kaardi andmed, mul probleemiks krediitkaardi puudumine ;)

Solo aadress toimib ilma krediit kaardita. Ise tegin ja kõik toimib. Elioni pakutavad e-posti aadressid :bs kuna Elioni arvates eBay on spämmisaatja sellepärast, et sealt tuleb palju kirju.

edit: solo aadress tee nimi.perenimi(att)solo.delfi.ee

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2005 at 19:41
Last edited 14.08.2005 at 19:42 by antennimees
Astro SS
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
antennimees:
quote:
Astro SS: Ebays saad ainult siis oma e-kirjakasti aadressi vahetada,kui sisestad krediitkaardi andmed.
E-kirjakast on neil üheks identifitsserimise aluseks. (olen suhelnud sellel teemal pikalt eBayga)

Nende soovitus: sisesta krdeiitkaardi andmed, muuda postkast , kustuta kaardi andmed, mul probleemiks krediitkaardi puudumine ;)

Solo aadress toimib ilma krediit kaardita. Ise tegin ja kõik toimib. Elioni pakutavad e-posti aadressid :bs kuna Elioni arvates eBay on spämmisaatja sellepärast, et sealt tuleb palju kirju.

Kuidas õnnestus sul Ebays hot.ee aadress vahetada solo.ee vastu ?



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2005 at 19:42
Last edited 14.08.2005 at 19:42 by Astro SS
antennimees
 
Aitan Ebay-st asju osta
Enne ei saand jah nüüd saab ja kõik toimib.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2005 at 19:45
Madlobster
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
Astro SS: Ebays saad ainult siis oma e-kirjakasti aadressi vahetada,kui sisestad krediitkaardi andmed.
E-kirjakast on neil üheks identifitsserimise aluseks. (olen suhelnud sellel teemal pikalt eBayga)

Nende soovitus: sisesta krdeiitkaardi andmed, muuda postkast , kustuta kaardi andmed, mul probleemiks krediitkaardi puudumine ;)

Sa ei saa sisetstada ilma krediitkaardita neid meili aadresse, mis on üle maailma teada, et need on tasuta teenused. st hotmail, yahoo jms. Teisi saab ilma krediitkaardita.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2005 at 09:00
wronggg
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
wronggg: kas ebay il on venekeelsed kasutajad eestist? ma olen venelane... tahan kusida ebayist .voin ka eesti keeles suhelda

Mis sa teha tahad?
ma tahan asju müüa... aga selle krt... paypal Eestis ei tööta

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.08.2005 at 23:37
Madlobster
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
wronggg:
quote:
wronggg: kas ebay il on venekeelsed kasutajad eestist? ma olen venelane... tahan kusida ebayist .voin ka eesti keeles suhelda

Mis sa teha tahad?
ma tahan asju müüa... aga selle krt... paypal Eestis ei tööta
Selleks et müüa peab sul olema 10 positiivset kommentaari ning pead maksma u 20$ muidu ei ilmu sinu kuulutus otsinguga nähtavale st on nähtav ainult kui keegi navigeerib sellesse kategooriasse ja lappab seal. Väga ebatõenäoline midagi müüdud saada. Maksmise kohapealt soovitan bidpay´d.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.08.2005 at 08:07
ROKIPEER
 
Aitan Ebay-st asju osta
Mis sellest arvata?
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CHEVY-350-V8-COMPLETE-ENGINE-CORE-87-95-2-BOLT-MAIN_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33615QQitemZ7994069977QQrdZ1



Mis võiks kujuneda lõpphinnaks eestisse jõudes.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.08.2005 at 12:26
Madlobster
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
ROKIBEER: Mis sellest arvata?
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CHEVY-350-V8-COMPLETE-ENGINE-CORE-87-95-2-BOLT-MAIN_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33615QQitemZ7994069977QQrdZ1



Mis võiks kujuneda lõpphinnaks eestisse jõudes.


Netikulleri kaudu unusta ära. Kui mõni varuosa/auto tooja on nõus oma konti võtma siis ehk saad vähe inimlikuma hinnaga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.08.2005 at 17:59
ROKIPEER
 
Aitan Ebay-st asju osta
Ma ise konkreetselt ei otsigi (kuna juba varsti teel ja vana sai ka maha müüdud), aga huvi tekkis lihtsalt
selles ulmeodavas hinnas, või saan ma kuulutusest valesti aru et mootor pole sõitnud? Ja sellele hinnale transa otsa
siis ka peaks hind jääma ju normaalsest madalama poole.
Mõtlen kui kuskile konti lasta panna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.08.2005 at 19:03
wronggg
Aitan Ebay-st asju osta

Selleks et müüa peab sul olema 10 positiivset kommentaari ning pead maksma u 20$ muidu ei ilmu sinu kuulutus otsinguga nähtavale st on nähtav ainult kui keegi navigeerib sellesse kategooriasse ja lappab seal. Väga ebatõenäoline midagi müüdud saada. Maksmise kohapealt soovitan bidpay´d.
Kuidas siis laadida raha bidpay ile?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.08.2005 at 18:47
Indrek_S
 
Aitan Ebay-st asju osta
Kas saab abi TV Digiboxi ostmisel Saksa ebay-st?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.08.2005 at 16:21
Andrus
Aitan Ebay-st asju osta

Selleks et müüa peab sul olema 10 positiivset kommentaari ning pead maksma u 20$ muidu ei ilmu sinu kuulutus otsinguga nähtavale st on nähtav ainult kui keegi navigeerib sellesse kategooriasse ja lappab seal. Väga ebatõenäoline midagi müüdud saada. Maksmise kohapealt soovitan bidpay´d.

mis jutt see on?

10 pos. peab siis olema kui tahad, et sinu kuulutus oleks lisadega või teisiti nähtav võrreldes tavakuulutustega.. (raam ümber, teistest eespool, esilehel, jne) ja see maksab kasvõi 50 USDi kui sa neid piisavalt juurde poogid.

odavaid asju annab väga edukat müüa makstes lihtsalt alustamise tasu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.08.2005 at 17:20
Last edited 23.08.2005 at 17:34 by Andrus
Madlobster
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
Andrus:
Selleks et müüa peab sul olema 10 positiivset kommentaari ning pead maksma u 20$ muidu ei ilmu sinu kuulutus otsinguga nähtavale st on nähtav ainult kui keegi navigeerib sellesse kategooriasse ja lappab seal. Väga ebatõenäoline midagi müüdud saada. Maksmise kohapealt soovitan bidpay´d.

mis jutt see on?

10 pos. peab siis olema kui tahad, et sinu kuulutus oleks lisadega või teisiti nähtav võrreldes tavakuulutustega.. (raam ümber, teistest eespool, esilehel, jne) ja see maksab kasvõi 50 USDi kui sa neid piisavalt juurde poogid.

odavaid asju annab väga edukat müüa makstes lihtsalt alustamise tasu.


Loe tähelepanelikumalt.
Kaste ja värke võid niisama ka juurde osta aga see et kuulutus ilmuks välja otsingu sõnadega seda ei ole. St sinu kuulutus on nähtav ainult antud kategooraias ringi surfates. Vähemalt mina sain sellest nii aru kui üritasin sinna asju müügiks panna ja siis pärast üritasin otsinguga leida ja võta näpust ei leia hakkasin siis uuriam milles viga ja vot selles samas oligi viga et mul pole veel kümmet pos kommi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.08.2005 at 18:57
Andrus
Aitan Ebay-st asju osta
ei viitsi ebayst otsida, aga kui õieti mäletan, siis otsing toimub ikka sõltumata sinu feedbackist.

kindlasti mäletan seda, et kui mul polnud 10 pos kommentaari ei saanud ma osta featured listingut(see, mis paneb sinu oksjoni kategooria algusesse ja hoiab seal).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.08.2005 at 19:55
tuisu88
Aitan Ebay-st asju osta
olex natuke abi vaja. kui palju see kõik maxma läheb kui tahax seda autot endale osta ja Eestisse toimetada. äkki saax
mingi hinna ligikaud et raha koguma hakkata.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1986-Pontiac-Firebird-TRANS-AM-5-0L-V8-HOT-T-A-WOW_W0QQitemZ4582075057QQcategoryZ6427QQrdZ1QQcmdZViewItem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2005 at 14:27
Vince
Aitan Ebay-st asju osta
Ma arvan, et ära koguma hakka. Liiga palju võtab aega. Vii parem kodunt tehnikat ja vanemate väärisesemeid Lombard'isse.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2005 at 14:44
tuisu88
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
Vince: Ma arvan, et ära koguma hakka. Liiga palju võtab aega. Vii parem kodunt tehnikat ja vanemate väärisesemeid Lombard'isse.

a selge, tegelt tahax tead umbes

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2005 at 16:35
Astro SS
Aitan Ebay-st asju osta
quote:
Astro SS: On siil kellelgi veel selline probleem ,et Ebay ei saada välja enam mitte ühtegi e-kirja.( vähemalt minu hot.ee kirjakast ei võta vastu)
Isegi endale ei ole võimalik läbi Contact Member saata. ???

On see ainult hot.ee viga või hoopis Ebay ?

Hot.ee (loe: Elion) on ennast ületanud --- > just hetk tagasi õnnestus saada üle pika aja jälle kirjakesi Ebayst

Tänan!!


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.10.2005 at 21:33
sten666
Aitan Ebay-st asju osta
kas fotoaparaat jõuaks tervena eestisse?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.10.2005 at 23:39
reiks2001
Aitan Ebay-st asju osta
tervist!
mind huvitab selline kaup:
http://cgi.ebay.com/HONDA-ACCORD-BODY-KIT-1998-2001-MODEL_W0QQitemZ8014140641QQcategoryZ72207QQcmdZViewItem

Kui ma teie kaudu selle telliks, siis millise hinnapakkumise te mulle teete?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.11.2005 at 19:52
ROKIPEER
 
Aitan Ebay-st asju osta
Kas keegi aitaks ka mul ühe pisikese vidina ära osta?
Tegu kapoti embleemiga Capricele.

edit: ja mis kuludega tuleks arvestada? Teeksin kellegile ülekande näiteks kes tegeleda viitsib?


link

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2006 at 10:01
Last edited 09.01.2006 at 10:02 by ROKIPEER
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Aitan Ebay-st asju osta   1 2 3 4 5 6 7  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.