Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 6 7 8 9 10 11 12 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
anryo
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Pedaal:
kohe ka siis pilt "made in Leedu" tabloo mis koos ajavõtuga väga hästi toimis
ehk on meil kah selliseid kes suudaks selle tabloo valmis teha ja ühendaks olemasoleva süsteemiga ?


Tüüpiline suhtumine - "ehk on meil keegi"... :(
Palun, tee ise või otsi see keegi kes oleks nõus tegema. Võta hinnapakkumine ja tegele asjaga. Usun, et kõik tänavad sind.
BHRA ei ole mingi legendaarne punt, kus kõik istuvad niisama ja teevad ainult dragi asju. KÕIKIDEL on oma päevatöö, mis raha sisse toob, sest BHRA pigem viib välja.
Inimesed, saage ometi aru, et BHRA "ei tee" ise midagi, keegi peab ikkagi isiklikult seda tegema.
Ja Markel, sa ajasid seda Miterra asja - palun saada mulle ikkagi teie omavaheline jutt edasi, või palun uuri ise, kas nad on suutelised 60cm tähekõrgusega tabloosid tegema ja mis kujuneb hinnaks! See tookordne pakkumine oli liiga väiksele tabloole.
Leedu tabloodel on aga üks SUUR viga - liiga vähe numbreid - tabloo peab olema 5-kohaline.


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:28
2 edits. Last edited 06.08.2008 at 10:29 by anryo
Vanaisa
  
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Eelmisele kommentaarile lisaks veel juurde, et siiani pole võistlejate ja autode kohta vähimatki kirjakriipsu näiteks BHRA lehel - mäletan, et see teema oli üleval juba 2 aastat tagasi ja hiljemalt eelmisel aastal pidi keegi (pool)vägisi kõi võistlejad läbi intervjueerima ning tutvustused tekitama?
kUST SEE LOLL AJAKIRJANIK OSKABKI MIDAGI KIRJUTADA KUI TAL VÄHEMATKI INFI POLE?

Ei ole see paha pärast öeldud, lihtsalt meenutan.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:32
Raceboy
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Vanaisa:
kUST SEE LOLL AJAKIRJANIK OSKABKI MIDAGI KIRJUTADA KUI TAL VÄHEMATKI INFI POLE?


Tänan. Isiklikult pean ennast suht hästi võistlejate autode tehnilise poolega kursis olevaks ja seda puhtalt entusiasmist. Ei maksa siiski kõiki ühe puuga lüüa.


____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:39
Vanaisa
  
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Sorry, ei mõelnud üldse sind vaid siiski keskmist meie leheneegrit, kes tõesti asju ei jaga :)
Ja eks oleks sulgi lihtsam, kui hulk fakte ühes kogumis kenasti võtta oleks.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:42
SeppSepp
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
imre39:
Rinkast(moto) rääkides (oman ka kogemust korraldajana) on asjad sellised, et jah, stardi rahad on 1,5kilo ratta kohta, kuna raja omanik küsib iga rajarendi päeva eest hinge hinda ning võistluse formaat on 3-päevane (loe: 3X raha....treening+aeg+võistlus), kuid seda kompenseerib kordades odavam ajavõtmis teenus ning korraldajal jääb raha veel korralike auhindade muretsemiseks.


Vabandan väga räige OT pärast.

Lihtsalt tekkis seda posti lugedes jube kiusatus küsida Hr Imrelt,et millised on need korralikud auhinnad rinkas???
2007a rinka hooajast 1 esikoht ja üks 3 koht.
1 koht: auhinnaks oli ainult karikas. isegi šhampust ei olnud,et saaks pauguga avada ja pritsida. ausalt, ei ole mina varem mitte ühelgi motovõistlusel näinud,et esikolmik ei saa isegi šhampust.

3 koht: šhampus,karikas.

Kui need on nüüd korralikud auhinnad,siis mina arvan,et kiirenduses on emv etappidel lausa ulmelised auhinnad mis on kordades suuremad rinka omadest. vahest lausa sularaha ja seda koguses,et saab napilt etapil osalemise nulli viia.


Vabandan veelkord OT pärast.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 10:57
Pedaal
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
anryo:
quote:
Pedaal:
kohe ka siis pilt "made in Leedu" tabloo mis koos ajavõtuga väga hästi toimis
ehk on meil kah selliseid kes suudaks selle tabloo valmis teha ja ühendaks olemasoleva süsteemiga ?


Tüüpiline suhtumine - "ehk on meil keegi"... :(
Palun, tee ise või otsi see keegi kes oleks nõus tegema. Võta hinnapakkumine ja tegele asjaga. Usun, et kõik tänavad sind.
BHRA ei ole mingi legendaarne punt, kus kõik istuvad niisama ja teevad ainult dragi asju. KÕIKIDEL on oma päevatöö, mis raha sisse toob, sest BHRA pigem viib välja.
Inimesed, saage ometi aru, et BHRA "ei tee" ise midagi, keegi peab ikkagi isiklikult seda tegema.
Ja Markel, sa ajasid seda Miterra asja - palun saada mulle ikkagi teie omavaheline jutt edasi, või palun uuri ise, kas nad on suutelised 60cm tähekõrgusega tabloosid tegema ja mis kujuneb hinnaks! See tookordne pakkumine oli liiga väiksele tabloole.
Leedu tabloodel on aga üks SUUR viga - liiga vähe numbreid - tabloo peab olema 5-kohaline.


võta nüüd aega mees ja rahune - ma ei mõtelnud et BHRA või sina isiklikult peaks seda nüüd ise nt. ledidest vms kokku "tinutama"

mõtlesin selle all "ehk on meil keegi" ehk on siin foorumis kasutaja või lugeja kes tahaks seda väljakutset vallutama hakata - jah olen ka moka otsast elektroonikat õppinud kui mulle on seda liiga palju.
võta seda kui esimest etappi otsimises - kes teeks.

ja seda Leedu tablood saab kindlasti laiendada

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 11:24
dellu
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
dodge: Seos autode lõhkumise ja muusika vahel on küllaltki otsene. Sedasorti muusikat kuulavad ainult tagasihoidlikuma arengutasemega isendid.
Pahatihti on nad ka illegaalsete ainete mõju all ning äraarvamatu käitumisega.

Olen sedasorti rahvast korra lähemalt näinud. Poleks iial uskunud neid Eestis nii rohkelt on.

Mõnel rokikontserdil, kus viibib kümneid kordi rohkem rohkem külastajaid, ei ole sedasorti probleeme minu teada.
Või siis laulupeol...

Ossidest on ikkagi mõistlikum eemale hoida. Las torkavad omale süstla silma ja sõidavad bemmiga ümber puu. Striitreiss.

See oli nüüd küll otsene tõsine solvang, mille üle võiks häbi tunda. Niimoodi ikka ei üldistata. Ei tunne endal arengupeetust olevat, ametikoht täitsa väärikas ametiasutuses ja mitte veel kõige madalam (tööl käin seejuures ülikonnas loomalikult). Samuti veel teist ja kolmandat lisaks. Sama teema kaasas käiva sõbraga, ei kuulu ka mitte eelkirjeldatud klassi. Iga muusikastiili austajate seas on huvilisi seinast seina. Lihtsalt ürituse korraldusele vastavalt on ka rahvas. Kui lastakse niimoodi laaberdada ja lagastada, siis ka nii tehakse. Ööklubis või suuremal väliüritusel ei lase sul keegi suvalisse kohta ära kukkuda, siis sind visatakse välja lihtsalt. Igasugu alko ja narko probleeme on kindlasti kõikjal. VÕimalik, et just seetõttu ma ka AirportJamil kunagi käinud pole. Seda küll, et jah sõitjana nüüd siis juba teist korda, ja seetõttu ka aega ei jää. Seevastu olen külastanud Saksamaal mitmeid kordi nii LoveParade kui ka Mayday. Esimene neist toob siis tänavale nii miljon inimest või rohkem. Teine siis siseüritus Dortmundi festivalihallis 25 000 inimesega. Nendel üritustel käimise eelarve tuleb arvatavasti suurem, kui mõni siin paari kuu jooksul suudab maha juua (ise alkoholi ei tarbi ja seetõttu kulutangi selle raha parem millegi sellise peale). Loomulikult on ka Maydayl narkot pakutud, aga sama teema oli Aastavahetusel ühes Helsingi ööklubis (siis küll tuldi hoopis küsima, ega sul pole :)). Neid tarbijaid on kindlasti igal pool ja igas klassis (mõtlen siis inimese majandusliku staatust, ole sa kerjus või miljonär).
Üldiselt on väga solvav lugeda, kuidas teatud muusikastiili austajaid lihtsalt sõimatakse ja ühte patta kõik pannakse. Näiteks kui need BedWetters lontrused said korra MTVst auhinna ja siis tulid ülbama teles, et meil on ikka head fännid, mitte nagu mingitel tümaka kuulajatel, et kellele üldse sellist muusikat vaja (täpset sõnastust enam ei mäleta). See oli ikka otsene näkku sülitamine ka oma kolleegidele, kes teevad muusikat teises stiilis.

Aga see kõik kisub juba teemast väga mööda. Jätaks selle muusikastiili juba ükskord rahule. Kuulake oma Mati Nuudet edasi kellele ei meeldi, ei pea ju seetõttu kõiki muid maha tegema. Vanavanemad (kohalikud) väitsid, et Haapsalus (võimalik et ka seal samas lennukal) oli ära soditud üle 200 auto (ei uurinud täpsemalt). Muidugi samal ajal oli veel mitmeid suuri üritusi Haapsalus. Samas on selliseid autode sodijaid ja lõhkujaid ka Tallinnas (politseisaadetes ju mitu korda näidatud), äkki need olid ka kõik sellise muusikastiili austajad muidu?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 11:50
madis
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Ontopic: ca. 5000,- per number saaks teha täppidest segmenttabloo mis paistaks ikka krdi kaugele.

>> dodge: Seos autode lõhkumise ja muusika vahel on küllaltki otsene. Sedasorti muusikat kuulavad ainult tagasihoidlikuma arengutasemega isendid.
Aga ilmselt on dodge arengutase nii kõrge et mis mina siin oma pakkumisega vehin, dodge teeb sitast ja siapurust 100 korda parem.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 12:11
Vanaisa
  
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Madis - aga räägi lähemalt ja teeme siis ta ära?

Veel - tundub, et BHRA või võistlejad ise peaks kokku kutsuma suurema koosoleku, kus kõik hingelt ära rääkida ja panna paika edasised tegevused?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 12:14
täpp
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
:lol
Valus vestlus @ muusikateema
Nägin paar päeva tagasi mänguplatsil kahte umbes meetripikkust poisikest, nende vahel oli vestlus:
Poisike A: "mina ei ole loll"
Poisike B: "oled jah"
A: "ei ole, mul emme ütles, et ei ole"
B: "su emme ei tea mitte midagi, KÕIK kollaste ketsidega lapsed on lollid"
A: "a mul ju ei ole kollased ketsid"
B: "aga ketsipaelad on, ikkagi oled loll"

Niipalju siis mingi kindla grupi arengutasemest võrdluseks, kes tahab teeb omad järeldused...

Elan haapsalus, see autode sodimine toimus 2 (loe: kaks) nädalat enne APJ-d, seega puudub omavaheline seos antud ürituse külastajate ja sodimise vahel (veel enam, läbivaks sõnumiks oli sodimisel olnud mingi roheline värk)



____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 12:20
madis
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Vaja oleks teada:

1) Vajalik vaatenurk ja nurk mille alt enam paista ei tohi
2) Ühendusprotokoll


Siis saaks teha. Ma kasutaks punaseid 3W LEDe koos läätsega. Samadest LEDidest tehtud meremärk paistab 10km kaugusele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 12:55
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
TV kajastus:

*kõik on kahe käega poolt ja nõus, et on ülioluline
*siin foorumiski on nii mõnigi meediategelane või kontakte omav isik
*aga keegi ei tee seda ära

Tablood:

*kõik on kahe käega poolt ja nõus vajalikkusega
*siin foorumiski on küllalt elektroonikuid
*aga keegi ei tee seda ära

Selle asemel antakse Andrussile ja Anryole vastu pead. Kahekesi ei jõua ikka kahekümne tööd ära teha.

Ei ole vaja koosolekuid vms. Kõik on teada, mida vaja teha on. Igasugune "paneme kamba kokku" lõpeb sellega, et keegi ei tee midagi ja süüdistab teisi laiskuses. Kollektiivne vastutamatus...

Puudu on konkreetse asja konkreetne tegija!


Näiteks Erkki sõit:

*Margus paneb vööd kinni, kaelavõru ümber kaela ja aknavõrgu ette
*Mina panen BO veekasti paika
*Tõnis jookseb tagurdamisel auto ees ja dubleerib minu suunajuhiseid
*Tõnis tõmbab varjusplindi välja
*Tõnis tõmbab auto tulekustuti splindi välja
*Mina panen stardijoonele paika
*Margus toob Camaro teise autoga tagant ära
*Mina võtan timeslipi

Kui midagi teisiti teha, siis Erkki tõmbab lõpus varjuhooba ja....











____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 12:55
Vanaisa
  
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
koosolek oleks vajalik eelkõige probleemide ja edasiste sammude sõnastamiseks. Samuti ülesannete jagamiseks.
Kogu see mula siin foorumis ei vii kuhugi.

Edit: Tabloode jutt jätkub BHRA vastavas topicus


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 13:02
2 edits. Last edited 06.08.2008 at 13:36 by Vanaisa (Moderator)
_siim_
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
link ei toimi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 13:33
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
See on BHRA foorum

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 13:35
Fog
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
siim_pallav: link ei toimi.
Toimib, lihtsalt viiakse lihtsurelike silma alt ära see teema :-/


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 13:35
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Vanaisa: koosolek oleks vajalik eelkõige probleemide ja edasiste sammude sõnastamiseks. Samuti ülesannete jagamiseks.
Kogu see mula siin foorumis ei vii kuhugi.

Pigem ei vii koosolekud kuhugi, mul ei ole küll positiivset näidet tuua...

*Seda ei saa kokku, kuna sobivat aega ja kohta ei saa kokku lepitud
*Mokalaat
*Teistest üle karjumine
*Hääle valjus ja sisu on pöördvõrdelises seoses
*Ainus otsus on järgmise koosoleku vajadus
* Goto 1

Samas on ju Andrussile helistamine ja ütlemine, et mina teen selle-ja-selle asja ära, samuti ületamatu raskus.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 13:41
imre39
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
SeppSepp:
quote:
imre39:
Rinkast(moto) rääkides (oman ka kogemust korraldajana) on asjad sellised, et jah, stardi rahad on 1,5kilo ratta kohta, kuna raja omanik küsib iga rajarendi päeva eest hinge hinda ning võistluse formaat on 3-päevane (loe: 3X raha....treening+aeg+võistlus), kuid seda kompenseerib kordades odavam ajavõtmis teenus ning korraldajal jääb raha veel korralike auhindade muretsemiseks.


Vabandan väga räige OT pärast.

Lihtsalt tekkis seda posti lugedes jube kiusatus küsida Hr Imrelt,et millised on need korralikud auhinnad rinkas???
2007a rinka hooajast 1 esikoht ja üks 3 koht.
1 koht: auhinnaks oli ainult karikas. isegi šhampust ei olnud,et saaks pauguga avada ja pritsida. ausalt, ei ole mina varem mitte ühelgi motovõistlusel näinud,et esikolmik ei saa isegi šhampust.

3 koht: šhampus,karikas.

Kui need on nüüd korralikud auhinnad,siis mina arvan,et kiirenduses on emv etappidel lausa ulmelised auhinnad mis on kordades suuremad rinka omadest. vahest lausa sularaha ja seda koguses,et saab napilt etapil osalemise nulli viia.


Vabandan veelkord OT pärast.

millise võistlusega oli tegu?
kelle korrardatud?


____________________________
Chevelle Malibu
Warrior 102cci
Hard-tail chopper

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 13:43
Raceboy
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
partel: TV kajastus:

*kõik on kahe käega poolt ja nõus, et on ülioluline
*siin foorumiski on nii mõnigi meediategelane või kontakte omav isik
*aga keegi ei tee seda ära



TV kajastuse koha pealt ei ole pädev inimene aitama, aga kirjutava pressi osas niipalju, et loe tänast Autolehte.


____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 14:00
SeppSepp
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:

millise võistlusega oli tegu?
kelle korrardatud?

EMV etappidest räägin ikka.

See kui polnud šhampust oli 2007a hooaja esimene võitslus.(isegi videoklipp olemas sellest)
seda teist ei mäleta,aga kui väga huvitab,siis võin otsida piltide järgi ülesse.


Kõik olid ikka ametlikud võistlused. 2007a minuteada ei toimunudki teisi võistlusi saugal tsiklitele.

riverman emv võistlusi korraldab vist äksi klubi kui ma ei eksi ;)

Vabandan jälle OT pärast.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 14:04
imre39
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
meediakajastus on spordiuudistes võimalik, neile on vaja ainult korralik pilt(loe: liikuv) saata ja tulemused.
tean, et Kulno, võistleb B-klassis, omab selles ringkonnas palju kontakte, võib isegi öelda, et on tegija.
Kulnoga rääkides on see kajastamine kindlasti lihtsam tulema....

____________________________
Chevelle Malibu
Warrior 102cci
Hard-tail chopper

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 14:54
imre39
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
SeppSepp:
quote:

millise võistlusega oli tegu?
kelle korrardatud?

EMV etappidest räägin ikka.

See kui polnud šhampust oli 2007a hooaja esimene võitslus.(isegi videoklipp olemas sellest)
seda teist ei mäleta,aga kui väga huvitab,siis võin otsida piltide järgi ülesse.


Kõik olid ikka ametlikud võistlused. 2007a minuteada ei toimunudki teisi võistlusi saugal tsiklitele.

riverman emv võistlusi korraldab vist äksi klubi kui ma ei eksi ;)

Vabandan jälle OT pärast.


äkki sa räägid Rookie klassist?
ainult pro klassid saavadki auhindu!

korraldame vaid kolme etappi kuuest ja ainult selle pärast, et pole eestis rohkem korraldajaid(üle ühe etapi tegelikult ei jõua korralikult korraldada)

PS. viimase Pärnu võistluse auhinnalaud maksis karikateta 50k eeku

____________________________
Chevelle Malibu
Warrior 102cci
Hard-tail chopper

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 14:56
1 edit. Last edited 06.08.2008 at 15:16 by imre39
SeppSepp
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:

äkki sa räägid Rookie klassist?
ainult pro klassid saavadki auhindu!


Ütlen ausalt,seda enam läheb kogu minu lugupidamine kiirendusele kus maksavad kõik võrdselt osavõtutasu(nagu rinkas) ja premeeritakse ka kõikide klasside esikolmikut võrdselt.Õnneks pole veel dragis nii,et auhinnatakse ainult suuri st pro autosid ning ainult F klassi st pro rattaid.
Sain kõigele vastused ja edu järgmiste võistluste korraldamisel.

luban,et enam mina ei sega seda teemat rinka asjadega!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 15:42
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008

Mulle isiklikult (ja se pole sugugi vaid minu arvamus) on karikas+diplom+shampa igati piisavad, mõnel võistlusel on välisvõistlejad olnud eriti sillas pjedestaali üle :)

Auhinnarahad ei korva kuskil maailmas arvestatavat murdosagi. Viljar, kui palju sulle loeks ABCS'i näitena $1000?

Meediakajastus on eriti oluline algajamatele, kel on teada-tuntud nõiaring:

*tulemuste näitamiseks peab sponsorraha olema
*sponsorraha saamiseks peab olema ette näidata tulemusi
*goto 1

Ei päästa ka see, et sponsorfirma CEO vms on asjaga kursis, tema peab aru andma omanikele, kes näevad meedias hüsteeriat majanduslangusest, aga samas ei näe oma logodega autot spordiuudistes. "Mille eest ma maksan?"...

Kui on sügisel ette näidata promopakett, kus mh on kirjas, et iga etapp kajastatakse spordiuudistes ning pikem kokkuvõte on eetris enne F1 etappi, siis on kogu värk pisut toredam.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 16:06
imre39
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
partel:
Mulle isiklikult (ja se pole sugugi vaid minu arvamus) on karikas+diplom+shampa igati piisavad, mõnel võistlusel on välisvõistlejad olnud eriti sillas pjedestaali üle :)

Auhinnarahad ei korva kuskil maailmas arvestatavat murdosagi. Viljar, kui palju sulle loeks ABCS'i näitena $1000?

Meediakajastus on eriti oluline algajamatele, kel on teada-tuntud nõiaring:

*tulemuste näitamiseks peab sponsorraha olema
*sponsorraha saamiseks peab olema ette näidata tulemusi
*goto 1

Ei päästa ka see, et sponsorfirma CEO vms on asjaga kursis, tema peab aru andma omanikele, kes näevad meedias hüsteeriat majanduslangusest, aga samas ei näe oma logodega autot spordiuudistes. "Mille eest ma maksan?"...

Kui on sügisel ette näidata promopakett, kus mh on kirjas, et iga etapp kajastatakse spordiuudistes ning pikem kokkuvõte on eetris enne F1 etappi, siis on kogu värk pisut toredam.


Mõned aastad oli 39NR TV3-s enne vormelit....krdi kulukas oli tegelt

____________________________
Chevelle Malibu
Warrior 102cci
Hard-tail chopper

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 16:27
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 6 7 8 9 10 11 12 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.