Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Speedest Dunlop Nightrace 2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Dunlop Nightrace 2008   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
vr_
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Peeter82: Hunt, sa ei saanud kogu võistluse disklaffi, vaid kolmanda koha! Kas sa seda ei tea?
Mine ja nõua oma auhinnad kätte. Võistluskeeld on jama!


Millise valemiga saab finaalis võistleja kolmanda koha? ja mismoodi seda auhinnaks nimetada saab?
Et kas on 2. koht või on disklaff.. muud varianti nagu eriti ei näe..

Ma saan aru et Hunt sõitis üle juhtmete ja vasaku raja ning sai selle pärast litaka kirja.. teisalt oli tal auto pooleks ja sellepärast ei tahtnud ta tervet rada läbi kulgeda.. et nagu milles siis kühvel?

Või sain ma millestki valesti aru?

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:09
Peeter82
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
See polnudki finaal, vaid poolfinaal. Levo sõitis üksi esimeses poolfinaalis, auto läks puruks.

Hunt diskvalifitseeriti poolfinaalist, aga kolmas koht oli tal juba käes, sest poolfinaalis me kolmekesi olime.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:16
3 edits. Last edited 01.06.2008 at 22:28 by Peeter82
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Ei tea !
Lihtsalt viimane jutt Mõsovskiga oli selline ...

Aga mida võistlusest arvan ?
Ilm super ! Ei ühtegi ajavõtu kala !!!! Areng oluline ... Hea töö hr.- d kohtunukud. Selle eelsõitude aegade kadumise võib ju puhtalt panna arvuti kalade arvele, aga nagu ma korduvalt olen ( ja selle eest sama korduvalt vastu hambaid saanud), et selline süsteem, kus igal võistlejal on oma kaardike (paberist), kuhu tema järjekordse eelsõidu aeg peale kirjutatakse (peoga, ehk siis pliiatsiga), nii nagu TV 10 Olümpiastardis (irw !) ,toimiks suurepära(kuli)selt ...
Sel juhul oleks 2 sek, peale viimase ajasõitja lõpetamist ju elliminaator koos !

Suurim pauk oli muidugi Kaido 9,1 ! Ei taha mitte ei Markeli, ega Viljari nahas olla - kes ilmselt on veel palju rohkem vaeva näinud hooajaks ettevalmistamisel.
Igatahes hea töö - RESPECT... seda muidugi kogu B klassile ! Tehnikakalade vastu pole muidugi keegi kaitstud ja Eesti Meister selgub muidugi alles 4 etapi kokkuvõttes.
Samas oli muidugi muljetavaldav, kui otse Kaido oma BMW 316- ga (IRW !) suutis sõita !

D- klassis on konkurents juba tuhandike peale läinud ! Tõesti võrdsed autod, driverid ja tiimid ! Ei oska küll tulevikku silmas pidades arvata, kummal rohkem potentsiaali on ... Erkkil lõppkiirus surem, aga Lauri siiski võitis, hakkavad juba lugema reaktsiooniajad !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:24
1 edit. Last edited 01.06.2008 at 22:26 by hunt
Peeter82
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo:
quote:
vr_:Millise valemiga saab finaalis võistleja kolmanda koha? ja mismoodi seda auhinnaks nimetada saab?

See intsident toimus 3-4 koha sõidus, kus nad koos Levoga sõitsid, mitte finaalis. Poolfinaalides olid Peeter vs. Alari, ning teises poolfinaalis oli Levo soolona. Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter. Seetõõtu omakorda sai Hunt 3-nda, mis anti ka korraldaja poolt välja - seega saab seda ka auhinnaks nimetada.
Siis tuleb välja, et ma seda 3-4 koha sõitu ei näinud, olin eemal.
Kuigi ma ei mäleta Hunti endaga koos peale poolfinaali tagasi sõitmas.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:30
4 edits. Last edited 01.06.2008 at 22:49 by Peeter82
Fog
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Järgmine hooaeg on siis D klass juba redelite päralt? Aga jah, õumaigaad areng on toimunud selle talvega. Tervitatav on see et raha kui sellist on dragimaalima kordades rohkem voolamas kui eelnevatel aastatel. Kui nüüd selle stripi ka saaks Jüri juurde...

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:33
LaSa
 
Moderator
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Hundonu: eks see viimane sõit oli sul üldse suht huvitav. Minujaoks oli mõistetamatu, et Sinusugune kogenud sõitja sõidab peale burnouti kohe stagema... Niimoodi ei tehta ju ometigi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:36
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Peeter82: See polnudki finaal, vaid poolfinaal. Levo sõitis üksi esimeses poolfinaalis, auto läks puruks.

Hunt diskvalifitseeriti poolfinaalist, aga kolmas koht oli tal juba käes, sest poolfinaalis me kolmekesi olime.

Loogilises turniiritabalis oleks asi nii, et tabeli ülevalt poolelt oli poolfinaalis Levo vs tühimik, ja alumisesest Peeter vs mina. Poolfinaalide võitjad siis, kes sõidavad võidu peale on Levo ja Peeter, kaotajad, kes sõidavad 3- nda koha peale mina ja tühimik. Muid, näit tennise turniiritabeleid vaadates on olukord küll natsa erinev, aga kui vaadadata BHRA kodulehelt teemat 13 elliminaator, siis J.O.K.K. Seega, arvestades katkestamisi, oleks õige (?!?) järjekord selline :
1. Peeter
2. Levo
3. Hunt


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:39
vr_
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo:
quote:
vr_:Millise valemiga saab finaalis võistleja kolmanda koha? ja mismoodi seda auhinnaks nimetada saab?

See intsident toimus 3-4 koha sõidus, kus nad koos Levoga sõitsid, mitte finaalis. Poolfinaalides olid Peeter vs. Alari, ning teises poolfinaalis oli Levo soolona. Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter. Seetõõtu omakorda sai Hunt 3-nda, mis anti ka korraldaja poolt välja - seega saab seda ka auhinnaks nimetada.

Miks Peeter82 mäletab, et asi toimus temaga sõidus ja siis veel viis inimest mäletab seda suht erinevalt:D

Kui Levo oli teises poolfinaalis soolona siis oleks ta pidanud ju edasi minema Finaali sõitma ja probleeme tekitanud 3nda neljanda koha sõit oleks täiesti olemata olnud.
Sina aga väidad, et finaalis sõitnud Levo sõitis ka igaks juhuks nda neljanda koha sõitu vms..

Kas keegi saaks c klassi elliminaatorid alates poolfinaalidest täpselt ära meenutada, et kes kellega sõitis ja mis juhtus..
Ma pole hetkel ainus kes suht segaduses on?



____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:40
2 edits. Last edited 01.06.2008 at 22:44 by vr_
vr_
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo: See intsident toimus 3-4 koha sõidus, kus nad koos Levoga sõitsid, mitte finaalis. Poolfinaalides olid Peeter vs. Alari, ning teises poolfinaalis oli Levo soolona. Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter.

Ok proovi korra veel seletada mis asja oli Levol 3nda 4nda koha sõitu kui ta finaalis sõitis?



____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:48
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
LaSa: Hundonu: eks see viimane sõit oli sul üldse suht huvitav. Minujaoks oli mõistetamatu, et Sinusugune kogenud sõitja sõidab peale burnouti kohe stagema... Niimoodi ei tehta ju ometigi.
Lasa, sattusin peale burnouti täitsa kogemata stagesse

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:51
anryo
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Peeter82:
quote:
anryo:Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter.
See intsident toimus siiski minu ja Hundi sõidus poolfinaalis või magasin ma midagi maha?
Mina pole Levoga sõitnud, nagu su jutust välja tuleb! Levo ei saanud otse finaali, kuna auto ütles poolfinaalis üles.
Jah, õigem oleks olnud öelda "järelikult OELKS LEVO SAANUD saanud edasi otse finaali ja tema vastaseks OLEKS OLNUD sõidu võitja ehk Peeter. Aga kuna Levo auto lagunes poolfinaalis, siis oli võitja juba teada.


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:53
vr_
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo:
quote:
Peeter82:
quote:
anryo:Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter.
See intsident toimus siiski minu ja Hundi sõidus poolfinaalis või magasin ma midagi maha?
Mina pole Levoga sõitnud, nagu su jutust välja tuleb! Levo ei saanud otse finaali, kuna auto ütles poolfinaalis üles.
Jah, õigem oleks olnud öelda "järelikult OELKS LEVO SAANUD saanud edasi otse finaali ja tema vastaseks OLEKS OLNUD sõidu võitja ehk Peeter. Aga kuna Levo auto lagunes poolfinaalis, siis oli võitja juba teada.


Et siis hetk tagasi oli intsident 3nda neljanda sõidus ja nüüd juba poolfinaalis tagasi???

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:54
anryo
Speedest Dunlop Nightrace 2008
See intsident toimus poolfinaalis, kus nad koos Peetriga sõitsid, mitte finaalis. Poolfinaalides olid Peeter vs. Alari, ning teises poolfinaalis oli Levo soolona. Järlikult OLEKS LEVO SAANUD saanud edasi otse finaali ja tema vastaseks OLEKS OLNUD sõidu võitja ehk Peeter.
Seetõttu omakorda sai Hunt 3-nda koha (Peeter võitis poolfinaali sõidu), mis anti ka korraldaja poolt välja - seega saab seda ka auhinnaks nimetada.
Hundile ei määratud mitte võistluse disklafi vaid 1-kuuline võistluskeeld (võistleja litsentsi peatamine selleks perioodiks), mis lõppeb 01.07 kell 00:04. Rikkumised võistluskeelu määramiseks olid:
- line-up alal tankimine
- stagemine ilma starteri loata
- üle keskjoone sõitmine
- üle kõrvalraja ja üle andurikaablite sõitmine ilma tehnilise rikke põhjuseta.
Selliselt on ka vormistatud peakohtuniku ja võistluse zürii otsus, mis esitatakse alakomiteele.

Edit. Minu näpukas parandatud, mida ma kolmel korral tähele ei pannud... :(


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 22:58
2 edits. Last edited 01.06.2008 at 23:24 by anryo
vr_
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo: See intsident toimus 3-4 koha sõidus, kus nad koos Peetriga sõitsid, mitte finaalis. Poolfinaalides olid Peeter vs. Alari, ning teises poolfinaalis oli Levo soolona. Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter. Seetõttu omakorda sai Hunt 3-nda koha, mis anti ka korraldaja poolt välja - seega saab seda ka auhinnaks nimetada.
Hundile ei määratud mitte võistluse disklafi vaid 1-kuuline võistluskeeld (võistleja litsentsi peatamine selleks perioodiks), mis lõppeb 01.07 kell 00:04. Rikkumised võistluskeelu määramiseks olid:
- line-up alal tankimine
- stagemine ilma starteri loata
- üle keskjoone sõitmine
- üle kõrvalraja ja üle andurikaablite sõitmine ilma tehnilise rikke põhjuseta.
Selliselt on ka vormistatud peakohtuniku ja võistluse zürii otsus, mis esitatakse alakomiteele.

Edit. Minu näpukas, mida ma kolmel korral tähele ei pannud... :(


Brr.. miski hull postituste muutmine käib ja shuffle..

aga ma täpsustaks uuesti üle, et mida see Peeter siis sinna Levo asemel 3nda 4nda koha sõitu tegema läks kui nad koos Levoga olid paaris finaalis?

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:02
2 edits. Last edited 01.06.2008 at 23:02 by vr_
anryo
Speedest Dunlop Nightrace 2008
No seda poolfinaali võib ju nimetada 3-4 koha sõiduks, sest sealt selgus 3. koht.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:02
1 edit. Last edited 01.06.2008 at 23:05 by anryo
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo: See intsident toimus 3-4 koha sõidus, kus nad koos Levoga sõitsid, mitte finaalis. Poolfinaalides olid Peeter vs. Alari, ning teises poolfinaalis oli Levo soolona. Järlikult Levo sai edasi otse finaali ja tema vastaseks tuli sõidu võitja ehk Peeter. Seetõttu omakorda sai Hunt 3-nda koha, mis anti ka korraldaja poolt välja - seega saab seda ka auhinnaks nimetada.
Hundile ei määratud mitte võistluse disklafi vaid 1-kuuline võistluskeeld (võistleja litsentsi peatamine selleks perioodiks), mis lõppeb 01.07 kell 00:04. Rikkumised võistluskeelu määramiseks olid:
- line-up alal tankimine
- stagemine ilma starteri loata
- üle keskjoone sõitmine
- üle kõrvalraja ja üle andurikaablite sõitmine ilma tehnilise rikke põhjuseta.
Selliselt on ka vormistatud peakohtuniku ja võistluse zürii otsus, mis esitatakse alakomiteele.

- line-up alal tankimine - seda ei toimunud, jäi ainult ürituseks, kuna sel hetkel kahtlustasin auto puterdamise põhjuseks vähest kütust, hiljem selgus siiski midagi muud.
Kütust läks paaki täpselt 0,0 l stage alas.
- stagemine ilma starteri loata- nõus, juhtus kogemata nii, et sattusin stagesse
- üle keskjoone sõitmine- süüdi
- üle kõrvalraja ja üle andurikaablite sõitmine ilma tehnilise rikke põhjuseta - natuke oli tehniline rike küll

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:03
Peeter82
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
perkele, keegi kaine inimene, kes võistlust nägi, võiks tõesti kirjeldada, mis toimus C-klassis alates poolfinaalidest.
Ise ma istusin peale oma poolfinaali auto juures ja ladusin seda kokku.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:05
1 edit. Last edited 01.06.2008 at 23:07 by Peeter82
tfr
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo: No seda poolfinaali võib nimetada ju selleks?

Äkki oleks selgem, kui Sa selle C-klassi eliminaatori maha joonistaks ja üles paneks?
Ma tunnistan, et mina kuulun ka nende hulka, kes enam millestki aru ei saa. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:05
anryo
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Võistluse logist:
Poolfinaalid.
C10, (Levo), kell 31.05.2008 23:58. Soolo. Ei finišeerunud
C02, (Alari), kell 01.06.2008 00:04. Ei finišeerunud
C20, (Peeter) kell 01.06.2008 00:04. ET 11.971
Finaali ei toimunud, kuna võitja oli juba teada.

Need on faktid.
Eks ma ka natuke vähe maganud eile öösel, sellest ka see segadus nimedes eelmistes postides. Minu viga.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:09
2 edits. Last edited 01.06.2008 at 23:12 by anryo
Peeter82
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
anryo: Võistluse logist:
C10, (Levo), kell 31.05.2008 23:58. Soolo. Ei finišeerunud
C02, (Alari), kell 01.06.2008 00:04. Ei finišeerunud
C20, (Peeter) kell 01.06.2008 00:04. ET 11.971

Kas rohkem sõite ei toimunud?
Ärge siis sokkige mingist Levo ja Hundi 3-4 koha sõidust. Siis oli ikkagi seesama poolfinaal minu ja hundi vahel, kui see "intsident" toimus.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:11
1 edit. Last edited 01.06.2008 at 23:12 by Peeter82
partel
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
B-klass:

Võib-olla kaaluks võimalust, et kui Markelil oleks õige käigukast, siis sõidaks ta 8 sek. Mainisin Samvelile air-shift Lencot, nukraks vastuseks tuli, et Lenco on B-klassis keelatud... Selliste asjade peale ei tulegi...

D:

See napikas oli puhas koba. Ei ole Pro Stocki teema, kus võitmiseks pead võtma <0.020 sek RT ja lõpus fotofinish. Lauri ja Erkki race operatsioon on ikka suures osas erinevad. Meil Erkkiga ei jäänud muud üle kui metanool, mis viskas ikka sellise kodutöövajaduse ette, et... Pidin praktiliselt nullist alustama, ükski varasem asi ei kehti/kõlba enam. Suhtumist tuleb totaalselt muuta benaga võrreldes. A la reisilennuk vs Space Shuttle... Samas 1300 hj kohta käiv kehtib ka 3100 hj kohta... Esialgu vaatab, kuidas finishini jõuab.

Lauri plaanid vist:
http://www.bikeshow.lt/dragrace/lt.htm


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:13
anryo
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Peeter82:
quote:
anryo: Võistluse logist:
C10, (Levo), kell 31.05.2008 23:58. Soolo. Ei finišeerunud
C02, (Alari), kell 01.06.2008 00:04. Ei finišeerunud
C20, (Peeter) kell 01.06.2008 00:04. ET 11.971

Ärge siis sokkige mingist Levo ja Hundi 3-4 koha sõidust. Siis oli ikkagi seesama poolfinaal minu ja hundi vahel, kui see "intsident" toimus.
Jah, see oli minu viga. Mõtlesin sind kuid kirjutasin Levo. Selle vea ka parandasin eelpool. Kas nüüd on kõik arusaadav?
Finaali ei toimunud, kuna võitja oli juba teada (Peeter).

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:13
1 edit. Last edited 01.06.2008 at 23:14 by anryo
hunt
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
tfr:
quote:
anryo: No seda poolfinaali võib nimetada ju selleks?

Äkki oleks selgem, kui Sa selle C-klassi eliminaatori maha joonistaks ja üles paneks?
Ma tunnistan, et mina kuulun ka nende hulka, kes enam millestki aru ei saa. :)
tõksi sisse BHRA ja 13 elliminaator -.J.O.K.K.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:23
vr_
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Ma mõtlesin, et poetaks siia veel ühe küsimuse sellesama intsidendi kohta, ei saa salata, et tutvusin pisut ka reeglitega

Punkt 6 karistused:

6.2 Võistleja langeb eliminaatorist välja, kuid jääb lõpp-protokolli selleks hetkeks saavutatud tulemusega alljärgnevatel juhtudel.
6.2.4 Sõit üle rajale märgitud kesk või äärejoone või kujutletava keskjoone ületamine ja rajalt väljasõit. Erandiks on ohtliku takistuse vältimine, sellisel juhul antakse kordusstart.

6.4 Karistus võib olla:
6.4.1 Hoiatus.
6.4.2 Rahaline karistus, summas 500, 1000 või 5000 EEK.
6.4.3 Kohene diskvalifitseerimine.
6.4.4 Muu karistus, mis on määratud käesoleva juhendi punktis.
6.5 Otsuse võistleja karistamiseks teeb võistluse Peakohtunik.
6.6 Karistuse määrab žürii ja karistuse määr sõltub rikkumise iseloomust ja juhtumi tagajärgedest.

Siit ma saan aru, et see juhtus ja sellega on korras nii ongi. Võistleja karistamiseks valiti antud intsidendi osas punkt 6.4.4

Edasi otsustati võistlejat karistada veel kolme punkti eest


quote:
hunt:
- line-up alal tankimine - seda ei toimunud, jäi ainult ürituseks, kuna sel hetkel kahtlustasin auto puterdamise põhjuseks vähest kütust, hiljem selgus siiski midagi muud.
Kütust läks paaki täpselt 0,0 l stage alas.
- stagemine ilma starteri loata- nõus, juhtus kogemata nii, et sattusin stagesse
- üle keskjoone sõitmine- süüdi
- üle kõrvalraja ja üle andurikaablite sõitmine ilma tehnilise rikke põhjuseta - natuke oli tehniline rike küll

NAgu näha siis Tankimist ei toimunud, Stagemine oli kogemata hooga ja üle uhtmete sõit oli pisut vabandava iseloomuga, et selle eest nüüd veel karmimat karistust määrama hakata.

EDIT: juhin tähelepanu punktile 6.6 kus lähtutakse ka tagajärgedest mida ilmselgelt polnud

Korra toon veel välja, et võistluste juhendis on veel üks punkt:

10.2 Kõik tekkinud küsimused ja probleemid mis juhendis ja tehn. tingimustes pole kirjeldatud lahendab võitluse žürii v. Peakohtunik kohapeal, võistlejat soosides.

Väidetavalt olal veel peale koha kätte andist tulnud siin varem mainitud härrasmehe poolt kõvahäälne protest, et ei mingit kohta vaid disklaff... mis tundub küll kõlanud rohkem emotsionaalse puhanguna minu jaoks.

Kas BHRA toimibki emotsioonitamise ja ühe mehe taktikepi all?


Lisaks oleks soov teada milline võistlusjuhendi punkt näeb ette sõitjale võistluskeelu rakendamise?


EDIT2:
Igaksjuhuks mainin ära, et tegelikult ei poolda ma ei juhtmetest ülesõitmist, poolkatkise autoga startiminekut ega ka tankimise planeerimist, olgugi, et mitte läbiviidud kujul, selleks mitte ette nähtud alas.
Lihtsalt tundub, et üks pool on pisut üle pingutanud karistamise ja selle aluste mõistmisega


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 23:28
2 edits. Last edited 01.06.2008 at 00:02 by vr_
Sander
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Muuhulgas on juhendis ka selline tore punkt. Sõna-sõnalt:

6.3.3 Võistlejad ja nende meeskonnaliikmed (mehaanikud, muud abilised) ei tohi neile
ettenähtud ajal - vahetult stardile eelnenud ajal ja/või stardi sooritamise momendil kuni stardi
lõppemiseni, stardialal viibida.

Et jah, äkki võtaks siis terve registreerunute nimekirja ette ja jagaks neile karistused selle eest,
et nad julgesid stardiajal stardialas olla ?

:D :D :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2008 at 00:18
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Dunlop Nightrace 2008   .. 3 4 5 6 7 8 9 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.