Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Millised talverehvid siis sellel aastal?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Millised talverehvid siis sellel aastal?   1 2 3 4 5  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
hunt
 
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Vat mina tahaks kogu selle juttu peale '' heaks, osavaks, loodetavaks .... jne TIHENDIKS '' saada .. kas niivanu (25+aastat) roolikeeranud - kah kusagil veel õppustele võetakse ?

Siis orgunnin endale Meerikast mingi M+S tähistusega slikid ja lähen uulitsa peale laiama !

T:ra, ei saanud lihtsalt vait jääda !

PEACE

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2010 at 21:45
M.J
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Kodanikud TIHENDID rallimeistrid, ilmselt ei osta enamus tarbijaid rehve selleks, et kiiremaid ringiaegu sõita või muud moodi enda kummist iseloomu tõestada. Pigem ikka selleks, et talvel ei peaks nii meeletult kogu aeg mõtlema ja piiri peal olema. Kiiresti sõitja oskaja ka nõrgema autoga ja plastikust rehvidega teistel ära panna - ja tublid olete, et nii hästi sõidate.
Te võite rääkida kolmetäheliste abimeeste ainukesest positiivsest efektist täielike idiootide ning saamatute käpardite autodes, kuid las need abimehed siis päästavad meiesuguste eluseid (BOSCHI ESP on mitusada tuhat elu säästnud kui ma õigesti mäletan).
Ma ei ürita väita, et ainult need kolm tähte hoiavad mind elus, kuid soovitan teha väikese põdratesti 100 km/h mitte väga karedal teel. Ahjaa juba tean vastust - teie jääte alati tee peale, olgu siis nii. Mis sest et ESP poolt rakendatav tagumine üks pidurdav ratas tekitab lisa momenti auto massikeskmele ja suudab seeläbi teelekaranud sarvilisest ka võrreldes WRC roolikeerajaga ohutumalt ja mõõdetavalt KIIREMINI mööduda. Õigus teie ju ei satu kunagi sellisess olukorda, sest teie teate, et sellisel teel tuleb sõita 99 km/h ja seetõttu olete te Kuusalusse jõudes 48 m minust tagapool ja näete kuidas ullike rooli keerab. Ning isegi Kesklinnas eettekaranud lapsele ei põruta te kiilasjääl plastikust rehvidega otsa, sest ennustasite seda ette. Kahju, sest mina pean lootma parimale turul saada olevale rehvile, et just PIIRSITUATSIOONIDES (need on olukorrad, mida ma kahjuks ette ei ole näinud) saaksin pisikese tükikese edumaad ning õnnetuse ära hoida.
Tahaks ise ka nii väga selline tubli olla :)

Aga lühidalt teemast. Gislaved NF 5 - naelad lendavad teatud profiiliosalt väga kergesti välja, pidamine talvistes tingimutes 4-; Michelin Xin - naelad püsivad rohkem see, pidamine 4+.
Ilmselt võtan see aasta kas Michelinid või siis HK7 - olened kuidas hinda tehakse.
Edit: typo

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2010 at 00:34
3 edits. Last edited 05.10.2010 at 09:34 by M.J
dodge
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Ärge naelu küll rehvidesse torgake!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2010 at 02:13
jungle
 
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Mitu talve kohalike prott lamellidega sõitnud ja väga rahul. Need loetud päevad aastas, kui naelast oleks oluliselt rohkem abi saab ju vaiksemalt ka sõita! Ennekõike algab sõiduoskus ja ohutu liiklemine õige sõidukiiruse valimisest. Idiooti, kel on vaja pidevalt piiri peal sõita ei päästa ka ükski überkets. Pigem vastupidi, sel puhul on kiirused suuremad, kui vastutuleva autoga kohtutakse! Olen nõus, et hea rehv on kui lisagarantii, kuid tihendil peab ka ajusid olema, et seda lisagarantiid sinna jätta, mitte lihtsalt +20 km/h kiiremini kupatada ..

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2010 at 08:36
dodge
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Sellel aastal siis USA M+S All-Seasonid loomulikult.
Rahvuslik iga-sügisene rehvipaanika jääb bemarimeestele.
Sitema ilmaga võtan ehk 4X4 auto ...samade rehvidega.
Ja kui on vaja ikka kiilasjää peal kimada, siis kruvinaastud abiks.

Andke nüüd minna, Tln-Trt mnt kuningad!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2010 at 20:08
rai
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
M.J Te võite rääkida kolmetäheliste abimeeste ainukesest positiivsest efektist täielike idiootide ning saamatute käpardite autodes, kuid las need abimehed siis päästavad meiesuguste eluseid (BOSCHI ESP on mitusada tuhat elu säästnud kui ma õigesti mäletan).
Maailmas on peaaegu 7miljardit inimest ja andke andeks kuid inimelu pole küll väärt päästmist eriti veel äbarikke, kes ise ei oma piisavalt oidu, et elus püsida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2010 at 20:40
madis
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
inimelu pole küll väärt päästmist eriti veel äbarikke, kes ise ei oma piisavalt oidu, et elus püsida.

Jah, nt. "äbarikke" naisi kes ei tunne TÕELISE INIMESE TEED - JÄÄRAJASÕITU.

Palun lase oma aju kontrollida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2010 at 21:54
Timo
  
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Täitsa masendav on ikka, kuidas Eestlane viitsib foorumites jahuda teemadel, mille üle võikski vaidlema jääda. Igaühel on asjadest omad arusaamad, saage üle sellest. Niikui mingi vaidlusmoment tekib, siis hakatakse kohe (vabandust väljenduse eest) paska tootma ja teemad kirjutatakse lõhki. Aga kui küsid näiteks hoolduse/remondi teemas asjalikku nõu, tuleb 2-3, heal juhul 5 postitust, halvemal juhul mitte ühtegi.
Selle teema pealkiri on ´´Millised talverehvid siis sellel aastal?´´ , aga mitte kui kõva ´´tihend´´ keegi on. Nagu ma oma esimeses postis siin teemas ütlesin, et hakkab ila tulema jälle, ja nii läkski, nagu ikka igal aastal. Kui ´´tihendid´´ tahavad oma vahel mõõtu võtta, siis kindlasti ei ole õige koht selleks foorum. Minge rajale ja ongi selge, kes parem, kui see teile midagi annab muidugi.

Peace!


____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2010 at 23:33
cce
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Vahetan tagaveolise esiveo vastu ja alla lähevad
Cooper Weather-Master S/T2,teisele liikurile
Nokia Hakkapeliitta 1.Mõlemad on kolmandal ringil.
http://www.ityre.com/en/tyres/catalog/cooper/model/548/
http://www.ityre.com/en/tyres/catalog/nokian/model/2251/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 08:48
vvt
  
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
dodge: Sellel aastal siis USA M+S All-Seasonid loomulikult.
Rahvuslik iga-sügisene rehvipaanika jääb bemarimeestele.
Sitema ilmaga võtan ehk 4X4 auto ...samade rehvidega.
Ja kui on vaja ikka kiilasjää peal kimada, siis kruvinaastud abiks.
Andke nüüd minna, Tln-Trt mnt kuningad!

Selle jutu peale võiks koos nende M+S-dega enesesüütamise teha. On kaaskodanikele odavam ja ohutum.

Ilma naljata, see siledaks sõidetud allseasoni meeste nabapunnitamine on siin lihtsalt mage. Kõik sõltub roolikeerajast ja kõigil on libe....mõttetu jutt. Kui ikka korraliku rehviga on pidurdusmaa 50-0 lumisel tänaval nt 50 meetrit, siis nende siledate "all season" juustudega on see kindlasti 100+ meetrit. Lõpetage ära see loll jutt.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 09:12
3 edits. Last edited 08.10.2010 at 09:21 by vvt
mrtn
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Aasta on 2010 ja ikka veel on All-Season-ajupestud mehi olemas. Ma lootsin, et nad on kõik ennast lõplikult puusse sõitnud.

Jätke meelde: All-Season rehvi juures tähendab seda, et nad on ühtemoodi sitad igal aasta-ajal. M+S ei tähenda USA päritolu rehvi juures jack shitti (teile arusaadavas väljenduses).

Kahju, et seadus teie peale ei hakka. JOKK.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 13:48
DevilDeVille
  
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
vvt:Selle jutu peale võiks koos nende M+S-dega enesesüütamise teha. On kaaskodanikele odavam ja ohutum.

Ilma naljata, see siledaks sõidetud allseasoni meeste nabapunnitamine on siin lihtsalt mage. Kõik sõltub roolikeerajast ja kõigil on libe....mõttetu jutt. Kui ikka korraliku rehviga on pidurdusmaa 50-0 lumisel tänaval nt 50 meetrit, siis nende siledate "all season" juustudega on see kindlasti 100+ meetrit. Lõpetage ära see loll jutt.

sa ondamees mine keri fuuradele ka naastudega lamellid alla. kui ikka teiste inimeste kirjutatust arusaamine nii raskusi valmistab, pole mõtet suud täis võtta. keegi pole siin korralikke talverehve maha teinud, seevastu on palju räägitud teemal, et talvistes oludes tuleb mõistusega sõita ja et mõningatel juhtudel võivad juhiabid trikke teha.

oh kui väsitav on igatmasti sodomiitide lahmimine.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 15:15
dodge
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
mrtn: Aasta on 2010 ja ikka veel on All-Season-ajupestud mehi olemas. Ma lootsin, et nad on kõik ennast lõplikult puusse sõitnud.

Jätke meelde: All-Season rehvi juures tähendab seda, et nad on ühtemoodi sitad igal aasta-ajal. M+S ei tähenda USA päritolu rehvi juures jack shitti (teile arusaadavas väljenduses).

Kahju, et seadus teie peale ei hakka. JOKK.

Aga hakka ise kohut mõistma eksinute üle? Puusse on minuteada enamasti sõidetud vanemat sorti bemmid, rehvidest sõltumatult.
Loe vahepeal liikluseeskirju ka - piirkiirus EI ole kohustuslik, kiirus valitakse vastavalt teeoludele siiski. Ohutut liiklemist!

P.S aasta ei ole kaks tuhat kümme, aasta on siiski kahe tuhande kümnes, numbrina siis 2010. Punktiga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 15:57
3 edits. Last edited 08.10.2010 at 16:29 by dodge
mrtn
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
dodge:Puusse on minuteada enamasti sõidetud vanemat sorti bemmid, rehvidest sõltumatult.

Mul oli klassivend, kes hevimuusika tõusuajal 80ndatel rääkis enda peas sündinud tõsijutte sellest, kuidas hevimehed diskomehi peksid. Kirjeldused neetide tekitatud vigastusest olid väga elavad ja kujundlikud.

quote:

Loe vahepeal liikluseeskirju ka - piirkiirus EI ole kohustuslik, kiirus valitakse vastavalt teeoludele siiski. Ohutut liiklemist!


Siia see koer maetud ongi - All-seasonite puhul valitakse sõidukiirus rehvide, mitte teeolude järgi. Ülejäänud rahvas venib siis nende taga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 16:24
DevilDeVille
  
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
mrtn:Siia see koer maetud ongi - All-seasonite puhul valitakse sõidukiirus rehvide, mitte teeolude järgi. Ülejäänud rahvas venib siis nende taga.

kes sulle, sodomiidile, tõe monopoli andis?


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 16:38
dodge
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
mrtn:
quote:
dodge:Puusse on minuteada enamasti sõidetud vanemat sorti bemmid, rehvidest sõltumatult.

Mul oli klassivend, kes hevimuusika tõusuajal 80ndatel rääkis enda peas sündinud tõsijutte sellest, kuidas hevimehed diskomehi peksid. Kirjeldused neetide tekitatud vigastusest olid väga elavad ja kujundlikud.

quote:

Loe vahepeal liikluseeskirju ka - piirkiirus EI ole kohustuslik, kiirus valitakse vastavalt teeoludele siiski. Ohutut liiklemist!


Siia see koer maetud ongi - All-seasonite puhul valitakse sõidukiirus rehvide, mitte teeolude järgi. Ülejäänud rahvas venib siis nende taga.

No selge, mina olengi see ülejäänud rahvas siis tavaliselt. Igasuguste rehvidega. Igasuguse ilmaga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 16:57
dodge
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Ja see ei ole mulle esimene kord rehviteema lukku ajada!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 17:02
newton
 
Moderator
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
DevilDeVille:igatmasti sodomiitide
quote:
DevilDeVille:kes sulle, sodomiidile
Ma ei hinda poliitilist korrektsust just väga kõrgelt, aga selle foorumi temaatika ei ole "DevilDeVille'i päeva võõrsõna", samuti sinu nägemused rasside paremusjärjestusest või kohasest saatusest juutidele ja seksuaalvähemustele. Tundub, et oled nende vaadete väljendamiseks juba koha leidnud, vähemalt vaadates, kust sa nende toeks lõbusaid pilte otsimas käid, seega palun ära neid siia foorumisse enam topi - vähemalt minu meelest heidavad need varju selle foorumile ja ühtlasi USA auto harrastusele Eestis.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 19:56
cce
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Tegelikult võiks teemasse mittepuutuva loba ära kustutada.
Lamellid või naelad jäägu igamehe otsustada.Igaüks tehku
oma järeldused ise.Olge mõistlikud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 20:08
DevilDeVille
  
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
newton: Ma ei hinda poliitilist korrektsust just väga kõrgelt, aga selle foorumi temaatika ei ole "DevilDeVille'i päeva võõrsõna", samuti sinu nägemused rasside paremusjärjestusest või kohasest saatusest juutidele ja seksuaalvähemustele. Tundub, et oled nende vaadete väljendamiseks juba koha leidnud, vähemalt vaadates, kust sa nende toeks lõbusaid pilte otsimas käid, seega palun ära neid siia foorumisse enam topi - vähemalt minu meelest heidavad need varju selle foorumile ja ühtlasi USA auto harrastusele Eestis.

hääkene küll, edaspidi proovin eelpoolfigureerinud kodanikega suhtlemisel sellest terminist hoiduda. mis puutub reklaamplakatisse, siis selle otsa komistasin hotlingituna ühes teises liiklusvahendifoorumis. samas tunnistan, et valgete oma rahvast lugupidavate heteromeeste põhimõtete suhtes mul tõepoolest eriline vastumeelsus puudub.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 20:13
ramman
Millised talverehvid siis sellel aastal?
Ja kevadel teeme uue sõjateema - millised suverehvid sel suvel? :D
Krt, ilaks läheb ära jah. Kui modedel on viitsimist, siis võiks vaidlemise ja möla ära kustutada ja jätta tõesti ainult asjalikud postid rehvidest.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2010 at 22:50
silver
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
mrtn:
quote:
gets: Oma kogemusest tean rääkida, et 3-4a vanad Vallai protinaelad, või noh, enamuses naelad, pidasid tuntavalt paremini, kui tuliuued lamellid Good Year Ultra Grip 7.

Ma olen mitme erineva auto all UG500 ära pidanud ja ilma liialdamata võib öelda, et need on kõige sitemad talvekummid ajaloos. Pole ime, et neid poes uutele autodele kaasa pannakse, normaalne inimene neid niisama ei ostaks.

Olen sõitnud erinevate gislavedi hakkapeliita goodyear hankook master ja misiganes rehvidega(kõik naelad) ja UG500 kuulub kindlalt lemmikute hulka, lumel ja jääl kiirest sõidust tulles rehvid on täiesti soojad ja kärsakas on ka ülal, pidamine väga hea koos rooli tunnetusega.
(sõitnud esi-, taga-, nelikveolistega ja maasturiga )

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2010 at 11:17
silver
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
Fog: Üle viie posti on midagi teemasse, siis vajub jälle ära.

Minul on ka vaja see talv 1 jooks osta, ning vähemalt niipalju sai targemaks, et uued kohalikud protid on vähemalt samahead kui teise talve firmarehvid. Ja loomulikult naelad. Väga vabandan, aga ei tunne ennast absoluutselt puudutatuna "teede lõhkumise" kohapealt. Niikaua, kui kütuseaktsiisi asemel on kütusetrahv(kuna vaid 15% heal juhul sellest infrastruktuuri suunatakse), "tehnika"-lõhkumise-tänavad ja lahtilükkamata, või siis kiilakad kummis teed minu igapäevasel marsruudil jäävad naelad alla.

Mis puudutab igasugu kolmetähelisi abilisi, siis enda kogemustest võin öelda, et ilma nendeta pole kraavis käinud, aga koos abimeestega sai kurv sirgeks tehtud küll. Ja seda just abimehe loogika puudujääkide pärast. Vookosel nimelt selline tore komme, et kui mingi aeg juba tema arust auto kraapinud on(ehk siis talvel kiirendades pea kogu aeg) võtab ta jõu umbes kolmeks sekundiks üldse ära. Ja loomulikult suvatses ta seda täpselt kurvi sisenemisel teha.
Vanarahvatarkust, et pidevat vedu peal hoida ei olnud talle keegi õpetanud, ning leidsin ennast mõnusalt põhjapeal. Kiirus oli nii 30-40. Sellest ajast saati sõidan talvel selle parsaga tcs off reziimis.
Ahjaa, jüri ringi peal sisemises reas 90-ga sõites arvab seesama tcs, et kaassõitja poolne esiratas tühja käib, kuna rattakiiruste erinevus üle 3% ning kukub seda ratast pidurdama. Kas pole tore väljavaade kui esimeses reas mõni rekka on:)

Sama siin, kolme tähelised lühendid on proovinud mind erineval salakavalal moel tappa, rakendudes siis kui neid kõige vähem vaja on.
Seda teeb ABS kruusal lumel ja jääl ja ESP(kõik muud sellised) kruusal lumel ja jääl.
Kõige parem näide oli Audi sportauto koolituselt, kus oli vaja teha põikekatse 100-120 km/h. Esimesel kolmel korral esp-ga ja teised kolm ilma.
Rada oli vihmamärg ja RS4 all eelnevatest koolitustest mahasõidetud nurkadega rehvid. Esimesel korral saatis see esp mind 4x piruetti, kuna see reageeris kui ma olin juba reageerinud rooliga, sakslane kes juhendas vaatas mind väga tigeda pilguga, kontrollis kas esp on peal, kehitas õlgu ja ütles kommentaariks ainult, et kiirus oli liiga suur.
Reaalsus oli aga see, et katsed ilma esp-ta tulid veatult samal kiirusel kuna auto oli juhitav. ( koolitus iseenesest oli väga hea ja väga heade autodega)
Sellest aga õpid-kõik abimehed mis autodel on, need ei ole mõeldud sind metsast teele tagasi tooma. Ise eelistan üldiselt ilma abimeesteta sõita, kui aga välja lülitada neid ei saa, sõidan ettevaatlikumalt.
Kukkus välja jubeda kiitmisena, ei oska kahjuks seda kuidagi teisiti vormistada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2010 at 11:58
Andrus BHRA
 
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
hunt: Vat mina tahaks kogu selle juttu peale '' heaks, osavaks, loodetavaks .... jne TIHENDIKS '' saada .. kas niivanu (25+aastat) roolikeeranud - kah kusagil veel õppustele võetakse ?

Siis orgunnin endale Meerikast mingi M+S tähistusega slikid ja lähen uulitsa peale laiama !

T:ra, ei saanud lihtsalt vait jääda !

PEACE

Hunt, sinu puhul on see peris keeruline! Mäletan, et sa ei saanud ilma "abimeesteta" kuival sirgelgi hakkama!;)
Lõõpimine lõõpimiseks aga tegelikult ma ise näiteks ei oska jällegi nende kolmetäheliste abilistega sõita. Aeglasel sõidul neid vaja pole ja kiirel sõidul üritavad ikka konkreetselt sind "kasti panna"!
Aga mis puutub talverehve, siis tänavaliikluseks väga suurt vahet pole millise ja kelle toodanguga sõidate, rehv peab olema lihtsalt võimalikult uus (kummisegu värske) ja korraliku mustrisügavusega. Kas olete mõelnud, et miks "põhjamaalased" oma täiesti korralikud rehvid uute vastu vahetavad? Meil ju müüakse need ilusti edasi ja ostjad kiidavad, et sain korralikud rehvid odavalt! Vaadake aga rehvide tootmisaega, see ei ole sama tähtis kui mustrisügavus, kuid ekstreemsemates oludes annab eelise.

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2010 at 13:44
DevilDeVille
  
Millised talverehvid siis sellel aastal?
quote:
Andrus BHRA: Lõõpimine lõõpimiseks aga tegelikult ma ise näiteks ei oska jällegi nende kolmetäheliste abilistega sõita. Aeglasel sõidul neid vaja pole ja kiirel sõidul üritavad ikka konkreetselt sind "kasti panna"!

endalgi toredad kogemused viimasekere rullnokabemmiga, tahtis kaseotsa saata nii suvel kuiva asfaltiga, kruusal, kui ka talvisel kinnisõidetud lumega metsateel. kusjuures toimimise loogika on nii jabur, et ajukoorde salvestatud sõiduvõtetest pole olukorra päästmiseks just palju abi. ja selline tähelepanek veel - muidu korralik talirehv on runflat aplikatsioonis ehe saast.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.10.2010 at 15:06
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Millised talverehvid siis sellel aastal?   1 2 3 4 5  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.