Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - "BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : "BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Andrus BHRA
 
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Ei taha siinkohal kuidagi kommenteerida kahetsusväärset juhtunud intsidenti Viljari autoga, kuna mind kohal ei olnud ja ise ei näinud, kuid minuarust vajavad mõned Viljari ja Jamesi väljatoodud faktid lahti rääkimist. Mul on siiralt kahju, et Viljari mälu on väga lühike, väites, et keegi BHRA´st ei suhtle võistlejatega ja ei tunne huvi neid puudutavates küsimustes!? Tuletaks siis mõned lähimineviku asjad meelde! Kes aitas Viljaril lahendada tekkinud probleemid tehnilises kontrollis Alastaro EM´il? Kellelt ja kuidas sai Viljar soome tehnilise kontrolli poolt nõutava tulekustussüsteemi oma autosse? Kas keegi soovitas Viljaril paigaldada autosse 2,5 kg suuremat kustutit? Kes organiseeris kajastuse eestlaste (Viljari ja Lauri) tegemistest Alastaros? Kes kajastab Eesti Meistrivõistlusi? Millise organisatsiooni nimi on Viljari ja Kristjani reg.litsentsil? Need on esimesed küsimused, mis meelde tulevad.
Teadmiseks kõigile, ka võistlejatele - võistluste osalustasud on täiesti vabad ja määratakse korraldaja poolt, kuna korraldaja saab selle raha endale, ehk see on korraldaja raha, mitte BHRA oma! Litsentside maksumuse määrab EAL ja raha saab EAL, mitte BHRA.
Kui võistlejatel on osalustasude suuruse kohta pretensioone, siis alakomitees on võistlejate esindaja Taavo-Erkki ja korraldajate esindaja Aivo, kes täiesti vabalt omavahel suhtlevad!
Vajadusel võin lahti kirjutada ajavõtu ja meeskonna rendi maksumuse. Ei väida, et see on odav ja parim võimalik, kuid meil on selline ja teist meil pole. Lätlastele teenuse osutamisega kaasnevad ka riskid ja sel aastal ei ole teenust osutanud, kuna eelmisest aastast probleemid lahendamata.
Rahalisi sponsoreid BHRA´l sel aastal ei ole.

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 15:00
VKM
 
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
quote:
Ei taha siinkohal kuidagi kommenteerida kahetsusväärset juhtunud intsidenti Viljari autoga, kuna mind kohal ei olnud ja ise ei näinud, kuid minuarust vajavad mõned Viljari ja Jamesi väljatoodud faktid lahti rääkimist. Mul on siiralt kahju, et Viljari mälu on väga lühike, väites, et keegi BHRA´st ei suhtle võistlejatega ja ei tunne huvi neid puudutavates küsimustes!? Tuletaks siis mõned lähimineviku asjad meelde! Kes aitas Viljaril lahendada tekkinud probleemid tehnilises kontrollis Alastaro EM´il? Kellelt ja kuidas sai Viljar soome tehnilise kontrolli poolt nõutava tulekustussüsteemi oma autosse? Kas keegi soovitas Viljaril paigaldada autosse 2,5 kg suuremat kustutit? Kes organiseeris kajastuse eestlaste (Viljari ja Lauri) tegemistest Alastaros? Kes kajastab Eesti Meistrivõistlusi? Millise organisatsiooni nimi on Viljari ja Kristjani reg.litsentsil? Need on esimesed küsimused, mis meelde tulevad.
Teadmiseks kõigile, ka võistlejatele - võistluste osalustasud on täiesti vabad ja määratakse korraldaja poolt, kuna korraldaja saab selle raha endale, ehk see on korraldaja raha, mitte BHRA oma! Litsentside maksumuse määrab EAL ja raha saab EAL, mitte BHRA.
Kui võistlejatel on osalustasude suuruse kohta pretensioone, siis alakomitees on võistlejate esindaja Taavo-Erkki ja korraldajate esindaja Aivo, kes täiesti vabalt omavahel suhtlevad!
Vajadusel võin lahti kirjutada ajavõtu ja meeskonna rendi maksumuse. Ei väida, et see on odav ja parim võimalik, kuid meil on selline ja teist meil pole. Lätlastele teenuse osutamisega kaasnevad ka riskid ja sel aastal ei ole teenust osutanud, kuna eelmisest aastast probleemid lahendamata.
Rahalisi sponsoreid BHRA´l sel aastal ei ole.

Minu mälu on väga hea ja ma oskan väga hästi hinnata inimesi ja nende tegusid. Selle eest igaljuhul veelkord suur tänu!
Andrus, mina rääkisin hoopis teistest inimestest ja asjaoludest, sest mis puudutab sind ja BHRA tegemisi, siis need on minu jaoks üle pika aja ühtinud tõesti vaid enne Alastarot ja selle ajal. Kõrvalt vaataja sind tõesti BHRA tegemistega ei seostaks!
Kuna olen oma sõitjakarjääri alustanud juba aastaid tagasi, kui asi veel toimis(iga võistlusega vähemalt paranes), siis näen hetkel hääbumist just BHRA poolt. Ja seda arvamust keegi jutuga ei kummuta, vaid ikka tegudega.
On igati arusadav ,et Andrus ei suuda sõitjate silmade läbi antud probleemi hinnata, sest pole ise asja sees pikalt olnud ja enamus viimase aja võistlusi külastanud. Kõige hullem asi on see, kui sõitjate kriitika peale selline jama tekib, mitte ei selgitata asju ja ei võeta õppust.



____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 16:31
partel
  
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Viljar,

Mitme aasta jooksul on sul väga tugevaid tulemusi ette näidata, mille vastu keegi ei saa vaielda. Vähemalt turbo-rahvas vaatab sind kui eeskuju, võib-olla muud ka. Ja nii mõnigi inimene austab sind.

Sellega kaasneb ka moraalne kohustus näidata head eeskuju nii sinul kui ka VKM Racing tiimil, kuna kõik vaatavad teie tegemisi.

Muuhulgas võiks head eeskuju näidata, kuidas tipp-tasemel turvavarustus peaks välja nägema.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 16:35
partel
  
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
quote:
yanekk:
quote:
partel:

Ehk tähtis on operatiivsus, mitte veehulga tonnid. Ehk näiteks kastikas, kus on sobiv elementaarne tehnika (jään vastuse võlgu) ja mõni kodanik, kes siis juhi välja tirivad. Autoga jõuab hiljem tegeleda.




Hooaja alguses pakkusin ennast koos masinaga (piisavalt suur kandevõime ja kast) nii mõnelegi härrasele.Tagasiside oli pehmelt öeldes nõrk.
Vajadusel saab osasid kustus vigureid ka rentida ja ei pea olema statsionaarselt masinaga seotud.
Aga kes keelab sul sobiva tehnika ja personaliga varustatud masinaga kohale tulla?

Julgen arvata, et mitte keegi sind minema ei aja.

Ja julgen veel arvata, et näiteks Viljaril on hea meel, et sinu komando turvab tema sõite ja on seetõttu nõus ka mõistlikul määral kulusid kompenseerima.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 18:43
Vanaisa
  
Moderator
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Lõpetame siin teemas ironiseerimise ära.
Muidu tuleb siia kiire taba.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 19:03
partel
  
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Mis ironiseerimise???

Kui minu kohta käis, siis mõtlesin asju täiesti siiralt.

Kogu värk käib ikkagi entusiasmist ja vabaast ajast, ei ole võimalik kõigile abipakkujatele kuninglikku kohtlemist pakkuda.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 19:18
jeff01
  
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
quote:
Andrus BHRA: Vajadusel võin lahti kirjutada ajavõtu ja meeskonna rendi maksumuse.

Mina pole inimene kes sellist asja nõuda saaks aga kui see väga suurt tüli ei tee siis umbkaudsete suurusjärkudega oleks hea teada küll. Vähendaks ehk lahmimist et see on jõhkralt üle küsitud vms.


Mida rohkem seda teemat loen seda rohkem erinevaid asjaolusid välja hakkab paistma mis kõik üheks pudruks kokku räägitakse.
Minu arvamus:

¤ Viljari käte põletamine - Viljari rida sest tulekustuti asemel kinnasteta käsi kasutada....
¤ See et auto süttis ja keegi selle peale midagi ei liigutanud - Selle ürituse puhul BHRA rida ja tõsine möödapanek (Raadiosaatjate teemal tulge maapeale tagasi...tuletõrje ja kiirabi pole üritustel pealtvaatajad vaid tööl aga seda on varemgi unustatud)
¤ See, et puuduvad võistlejad ja pealtvaatajad - Korraldaja rida ehk sel üritusel vist BHRA
¤ Liialt kõrged osalus ja pealtvaataja tasud - Korraldaja süü.....sel üritusel taaskord vist BHRA aga niiehknaa on selles oma osa BHRA-l oma suurte nõudmistega (Minu arvamus seni kuni selles osas vähe selgust tuuakse)

Ehk, et kuna BHRA ei tahtnud üritust ära jätta siis korraldati ise kogemata "üle perse" aga vähemalt korraldati ja nüüd on kõik pahased sest üritus oli BS ja keegi ei ole rõõmus sest aja peale võistlemise võimalus oleks justkui igapäevane normaalne nähtus mida lennukatel ikka teha saab ja seda pole meile BHRA pakkunud...

Soovitan mitte asja hulluks keerata, mitte foorumijuttude peale tülli minna vaid sellest üritusest ja sellele järgnenud kommentaaridest mõned mõtted meeles pidada ja järgmine kord püüda paremini teha. Peaks ju olema võimalik kui on teada mida rahvas tahab.

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 20:24
1 edit. Last edited 04.08.2010 at 20:26 by jeff01
yanekk
 
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
quote:
partel:
quote:
yanekk:
quote:
partel:

Ehk tähtis on operatiivsus, mitte veehulga tonnid. Ehk näiteks kastikas, kus on sobiv elementaarne tehnika (jään vastuse võlgu) ja mõni kodanik, kes siis juhi välja tirivad. Autoga jõuab hiljem tegeleda.




Hooaja alguses pakkusin ennast koos masinaga (piisavalt suur kandevõime ja kast) nii mõnelegi härrasele.Tagasiside oli pehmelt öeldes nõrk.
Vajadusel saab osasid kustus vigureid ka rentida ja ei pea olema statsionaarselt masinaga seotud.
Aga kes keelab sul sobiva tehnika ja personaliga varustatud masinaga kohale tulla?

Julgen arvata, et mitte keegi sind minema ei aja.

Ja julgen veel arvata, et näiteks Viljaril on hea meel, et sinu komando turvab tema sõite ja on seetõttu nõus ka mõistlikul määral kulusid kompenseerima.




Minul pole mingit komandot ega ka üübersupper kustutus tehnikat, on tavalised kustutid millest enamus on olnud korraldaja omad.Turvaauto olemasolu peaks olema ikka korraldaja rida.

Pakkusin ennast lihtsalt kui kedagi kes on selleks puhuks olemas, mitte ei süga mune kuskil õllepudeli kõrval.

Ja igakord korraldajale ennast meelde tuletada tundub kah natuke naljaks, kellel keda nagu rohkem vaja on.



____________________________
Kodusadamaks Haapsalu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 20:53
partel
  
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Nojah, eks see nii on, et näiteks korraldajatel selgub pärast 15++ tunnist tööpäeva, et oled kahjumis ja "tänutäheks" saad sõimata ka... Ehk võistluse korraldamises osalemine pole kergestisolvujatele ja õrnanahalistele.

Aga vähemalt oled oma panuse andnud ala arengusse ja töörõõmu ka natuke.

Kui keegi tahab, et ala areneks, tuleb ise oma panus anda...



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.08.2010 at 22:58
Jamez
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Ega minu jutu iva oli pigem siiski selles ,et äkki oleks aega lasta uued ja puhanud ja entusiasmi täis inimesed tegelema BHRA dragi osaga. Nagu Evelyn mulle BHRA kinnises foorumis vastas ,et enamus BHRA liikmeid see kiirendus üldse ei huvita vaid tegu on pigem ameerika auto entusiastidega siis minu ettepanek olekski ,et kui ei huvita siis näiteks juhatusse valida Riho Merila keda see teema ja samas ka vanad ameerika autod väga huvitavad ja kellel ma tean ,et on head organiseeijavõimed ja metsikult sidemeid mis annaks ala arendamiseks ära kasutada. Asi EI OLE nõiajahis kellegi isiku vastu vaid selles ,et mul on kahju vaadata kuidas ala hääbub kuna ei taheta niiöelda võimu jagada ja ise asjaga toime ei tulda. Sama teema peakohtuniku rolliga. Mul ei ole midagi Anryo isiku vastu aga noh anname tõele au tegu ei ole ju peakohtunikuga siiski. Nagu ma aru saan siis Andrus enam peakohtunik olla ei taha. Määraks siis uue äkki? Prr näiteks? Kuulsin ,et eilse alaliidu koosoleku tulemus oli see ,et BHRA ja kiirendus kaugenevad üksteisest hoogsasti. Sellest on küll kahju kuna ükskõik milline ....HRA nimeline organistasioon maailmas tegeleb ju siiski esmajärgus kiirendusega.
Millegipärast on minu nimi jäänud viimase võistluse tulemustest BHRA kodulehel välja. Kas lihtsalt näpukas või asi selles ,et olin paha poiss ja võtsin sõna :D

____________________________
Team Outlaw

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2010 at 09:20
anryo
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
quote:
Jamez: Millegipärast on minu nimi jäänud viimase võistluse tulemustest BHRA kodulehel välja. Kas lihtsalt näpukas või asi selles ,et olin paha poiss ja võtsin sõna :D
See on näpukas, kohe saab parandatud.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.08.2010 at 10:43
kps
 
"BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.
Hilinenud pildimaterjal...



____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2010 at 21:35
tqhq.ee foorum : Üritused : "BHRA Dragrace 2010". 31.juuli 2010. Kiltsi lennuväli, Haapsalu.   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.