Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - American Beauty Car Show 2009
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
baltex
American Beauty Car Show 2009
Aga mis ma siin teen, tulen reedel kohale, aga lossiplatsi tahan sisse minna alles laupäeval, ehk ostan laupäeval alles pileti?
Pean ma siis reede öö mujal veetma?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 19:21
Sarvik
 
American Beauty Car Show 2009
Hei
Ma otsustasin ka julguse kokku võtta ja esimest korda kohale tulla. Võibolla rumal küsimus, kuid küsiksin vahepeal, et kas grillida ka telklas tohib. Nimelt siis tean mida märjukese kõrvale kaasa võtta, kas kuivi vorste või vorstimaid vorste :)

Kui keegi väga kohmakalt sõidab, siis teatke et see olen mina. Vabandused ette ära juba :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 20:29
monts
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Hei
Ma otsustasin ka julguse kokku võtta ja esimest korda kohale tulla. Võibolla rumal küsimus, kuid küsiksin vahepeal, et kas grillida ka telklas tohib. Nimelt siis tean mida märjukese kõrvale kaasa võtta, kas kuivi vorste või vorstimaid vorste


Ikka võib grillida, kuid siis tuleb lisaks vorstidele ka grill kaasa tarida. Lahtise tule tegemine ei ole lubatud.

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 20:37
morsk
American Beauty Car Show 2009
quote:
baltex: Aga mis ma siin teen, tulen reedel kohale, aga lossiplatsi tahan sisse minna alles laupäeval, ehk ostan laupäeval alles pileti?
Pean ma siis reede öö mujal veetma?

Kas lapsed üle 12 peavad telklaagrisse saamiseks ka pileti hankima, kuigi neid autod ja selline musa üldse ei huvita, aga tahaksid näha tuttavaid, keda ei ole terve aasta nähtud?
Kas Haapsalus elava tuttavaga peab nüüd mingis kohvikus kokku saama? Tema on nimelt harjunud juba mitmel aastal tasuta ribi ja õllega :D
Kas ei oleks mõtekas teha mingi "telkla külastamise" käepael?
Praegu oli mõte tulla neljapäeva õhtul Haapsallu, panna auto nädalavahetuseks valmis ja minna Haapsalu tuttavaga linna peale õlutit jooma ning veeretada ennast öösel autosse magama. Kas nüüd veetakse mind reede hommikul koos autoga tasulisse parklasse koos "viivistasuotsusega" või visatakse ilma autota platsilt minema, sest käepaela mul ju ei ole?


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 21:43
Mati Kikkas
 
American Beauty Car Show 2009
Sai piletid ära ostetud,aga kahtluseuss hakkas hinge närima.
Ja siit küsimus: kas 12 aastane poiss on lapsepileti omanik või peab tal olema ka täispilet?

____________________________
03 GMC Savana Starcraft GT Classic
78 Lincoln Continental Mark V 460cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 21:47
monts
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Aga mis ma siin teen, tulen reedel kohale, aga lossiplatsi tahan sisse minna alles laupäeval, ehk ostan laupäeval alles pileti?
Pean ma siis reede öö mujal veetma?

Kahjuks on nii jah, et telklasse saab ürituse piletiga (käepaelaga) ehk siis laupäeval kui reedel ei taha piletit osta. Reedel on võimalus olla veidi eemal telklas, mis ei ole ju sugugi kaugel.



quote:
Kas lapsed üle 12 peavad telklaagrisse saamiseks ka pileti hankima, kuigi neid autod ja selline musa üldse ei huvita, aga tahaksid näha tuttavaid, keda ei ole terve aasta nähtud?
Kas Haapsalus elava tuttavaga peab nüüd mingis kohvikus kokku saama? Tema on nimelt harjunud juba mitmel aastal tasuta ribi ja õllega
Kas ei oleks mõtekas teha mingi "telkla külastamise" käepael?
Praegu oli mõte tulla neljapäeva õhtul Haapsallu, panna auto nädalavahetuseks valmis ja minna Haapsalu tuttavaga linna peale õlutit jooma ning veeretada ennast öösel autosse magama. Kas nüüd veetakse mind reede hommikul koos autoga tasulisse parklasse koos "viivistasuotsusega" või visatakse ilma autota platsilt minema, sest käepaela mul ju ei ole?

Jah, ka üle 12 aastastel peab olema ürituse pilet kui nad tahavad telklasse minna tuttavatega juttu puhuma. Kõigil peab olema. Nii kui ostad ürituse pileti, saad ilusti ka telklasse sisse. Kui on soov lihtsalt auto ära parkida ja grillida ja ei midagi enamat siis võib ju teha seda teises telklas kus keegi ei küsi käepaela.

quote:
Sai piletid ära ostetud,aga kahtluseuss hakkas hinge närima.
Ja siit küsimus: kas 12 aastane poiss on lapsepileti omanik või peab tal olema ka täispilet?

7-12 a (12 k.a.) lastele kehtib ikka lastepilet, nii et ei ole probleemi.

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 23:12
R.Ott
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
sniffer:
Eelnevatel aastatel on juba reede lõunaks osa Kraaviaia pargist lintidega piiratud ja "vennad" platsikasutajad ilmuvad alles laupäeva lõunaks kohale.
Tänud, see ümberkorraldus on küll SUPER :beer

Oot, ma olen siin nüüd unine ja ei saa vist esimese hooga aru aga mis takistab alates reede kella kaheteistkümmnest päeval teataval seltskonnal maaalade "reserveerimist"?

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 01:00
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
R.Ott:
quote:
sniffer:
Eelnevatel aastatel on juba reede lõunaks osa Kraaviaia pargist lintidega piiratud ja "vennad" platsikasutajad ilmuvad alles laupäeva lõunaks kohale.
Tänud, see ümberkorraldus on küll SUPER :beer

Oot, ma olen siin nüüd unine ja ei saa vist esimese hooga aru aga mis takistab alates reede kella kaheteistkümmnest päeval teataval seltskonnal maaalade "reserveerimist"?

mitte miski. ja suure tõenäosusega klubid seda ka teevad

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.06.2009 at 01:30
sniffer
American Beauty Car Show 2009
quote:
DevilDeVille:
quote:
R.Ott:
quote:
sniffer:
Eelnevatel aastatel on juba reede lõunaks osa Kraaviaia pargist lintidega piiratud ja "vennad" platsikasutajad ilmuvad alles laupäeva lõunaks kohale.
Tänud, see ümberkorraldus on küll SUPER :beer

Oot, ma olen siin nüüd unine ja ei saa vist esimese hooga aru aga mis takistab alates reede kella kaheteistkümmnest päeval teataval seltskonnal maaalade "reserveerimist"?

mitte miski. ja suure tõenäosusega klubid seda ka teevad
...on juba reede lõunaks osa Kraaviaia pargist lintidega piiratud

____________________________
Chevy Van G20 Sportvan 5,7L`91a(Tiara)
MINI COOPER 2010
USA lipp sinu autole...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.06.2009 at 16:34
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2009
mis siin imelikku siis on? On ju arusaadav, et klubilased tahavad üritusel koos elutseda.
Vast ainult autode ja ruumiga tuleks arvestada, et mitte kahele autole sadat ruutu ei lindistaks :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.06.2009 at 18:16
fleetwood
American Beauty Car Show 2009
rahustuseks uutele,et iga aastasest kogemusest võin õelda,et alati saab endale koha,kui ilusasti küsida.ja grill ja liha võtke kaasa.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.07.2009 at 10:02
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2009
quote:
fleetwood: rahustuseks uutele,et iga aastasest kogemusest võin õelda,et alati saab endale koha,kui ilusasti küsida.ja grill ja liha võtke kaasa.

eeldusel, et su nimevorm kajastab aparaati, võid vast ka taatidega ühele suunale sättida end (reede lõunast ofkoos)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.07.2009 at 11:53
monts
 
American Beauty Car Show 2009
ABCS ametlik afterparty restoranis Grand Holm Marina

Pidu otse Haapsalu lahe kaldal restorani väliterrassil, vihma korral sees.

Laupäeval 18.07 kell 00.00

Esineb Driven

Vaata lisaks

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.07.2009 at 22:43
mats36
American Beauty Car Show 2009
Siis hea tulla, magamisase kohe kõrvalhoones lol. Piletid juuni algusest olemas. Võite otsida hõbedast Eldot sinise katusega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.07.2009 at 22:53
metslane
 
American Beauty Car Show 2009
aga autokino see aasta ei tule?

____________________________
700cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.07.2009 at 23:56
PlyVal64
American Beauty Car Show 2009
Eks selle telkimisala piiramise ja piletiküsimisega on nii-ja-naa. Korraldaja ise otsustab, see ongi tema õigus. Ja eks õige see on ka, et palju ilusat rauda on väljaspool, külastajad naudivad seda ning tohutud kulutused Lossihoovis jäävad katmata.

Aga julgeks siiski suhteliselt nooremale seltskonnale meelde tuletada ajalugu ja Jõgevatreffi. Sai ka ise käidud veel sel ajal, kui Kuremaa pargialune oli suhteliselt avatum ja öine "elu" oli suur osa fluidumist. Näiteks kae enduroka kuuvalge katsetused sügavusse sõidus jms. Eks muidugi oli palju probleeme koomas peaga põletajatega, ka varguseid oli aga siiski tundsid ennast VABALT. Kadunud Gunn pani tühja bassu "peakat", mis ei seganud meil edasi tarbimast ja muu legendaarne. Siis tuli rõve traataed, hakati soomlastele panustama, minul viskas ära sel aastal, kui jõudsime kohale 23:30 ja ma lõin 1942 aasta H-D WLA platsile sissesõitmiseks käima. Illison kukkus kiunuma, et öörahu, põdrad magavad... See oli ka viimane kord, rohkem pole mul ja enamusel sõpradel (kes on tõsisemad tsiklihullud) suurt asja sinna olnud. Mõni käib korra õhtul joomas ja kogu lugu.

Seega Karol ja Monts vaadake, et asi liiga euroks ja paelatamiseks ei läheks. Üks suur osa USA-raua kultuurist on ka vabaduse nautimine (igaüks ise mõtestab selle endale lahti) ja käepaela ning traataiaga ahistamine ei ole osa vabaduse nautimisest. Üldiselt istub vang trellide taga, jalavõru ümber...

Priit, olnud nii autoga näitusel, autoga puude all, niisama telkinud, karavanitanud, olnud lava peal ja lava ees hullanud. Aga kunagi pole vaja olnud turvatöllile seletada, et "jalutan sadamasse sitale". Mina käin Jahtklubis, teine seltskond bussiga Rohukülas. See ka traditsioon...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.07.2009 at 18:01
cent
 
American Beauty Car Show 2009
Mehed Ply jutus on iva sees!

____________________________
Pontiac Firebird Formula ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 13:14
tiper
American Beauty Car Show 2009
Varasematel aastatel olen käinud lihtsalt autosid vaatamas ja nautimas, kuid nüüd on ka endal üks USA masin olemas, mida näitama tahaks tulla. Olen sellistel üritustel osalejana alles täielik kollanokk ja seega veits segaduses. Mõnel üritusel on olnud, et USA auto omanikud saavad sisse tasuta. Kuidas AB-l on? kas kõik ostavad piletid või ainult nö külastajad? Asi pole selles, et ma piletit osta ei tahaks, ma lihtsalt ei saa ürituse infost aru :D

Tervitades ja üritust ootama jäädes
Tiper

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 16:22
tõnisson
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
tiper: kas kõik ostavad piletid või ainult nö külastajad?

Kõik ostavad.


____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 16:33
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2009
Telklas viibida kavatsejatele selline küsimus, et kas "puid" ka kaasa võtate?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 23:26
monts
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Eks selle telkimisala piiramise ja piletiküsimisega on nii-ja-naa. Korraldaja ise otsustab, see ongi tema õigus. Ja eks õige see on ka, et palju ilusat rauda on väljaspool, külastajad naudivad seda ning tohutud kulutused Lossihoovis jäävad katmata.

Aga julgeks siiski suhteliselt nooremale seltskonnale meelde tuletada ajalugu ja Jõgevatreffi. Sai ka ise käidud veel sel ajal, kui Kuremaa pargialune oli suhteliselt avatum ja öine "elu" oli suur osa fluidumist. Näiteks kae enduroka kuuvalge katsetused sügavusse sõidus jms. Eks muidugi oli palju probleeme koomas peaga põletajatega, ka varguseid oli aga siiski tundsid ennast VABALT. Kadunud Gunn pani tühja bassu "peakat", mis ei seganud meil edasi tarbimast ja muu legendaarne. Siis tuli rõve traataed, hakati soomlastele panustama, minul viskas ära sel aastal, kui jõudsime kohale 23:30 ja ma lõin 1942 aasta H-D WLA platsile sissesõitmiseks käima. Illison kukkus kiunuma, et öörahu, põdrad magavad... See oli ka viimane kord, rohkem pole mul ja enamusel sõpradel (kes on tõsisemad tsiklihullud) suurt asja sinna olnud. Mõni käib korra õhtul joomas ja kogu lugu.

Seega Karol ja Monts vaadake, et asi liiga euroks ja paelatamiseks ei läheks. Üks suur osa USA-raua kultuurist on ka vabaduse nautimine (igaüks ise mõtestab selle endale lahti) ja käepaela ning traataiaga ahistamine ei ole osa vabaduse nautimisest. Üldiselt istub vang trellide taga, jalavõru ümber...



Sellise muudatuse oleme ikkagi teinud eelkõige turvalisuse ja külastajate heaolu silmas pidades. Loodame, et selline süsteem hoiab suvalised liiminuusutajad Vasjad telklast eemale, kes üritusest ei huvitu karvavõrdki kuid mutreid keeravad hoolega küljest ja piiluvad telkidesse. Kui kellegi vabadust ahistame siis liiminuusutajate Vasjade oma ;)
Kui inimene tuleb üritusele ja ostab pileti, saab ta ka telklasse kohe sisse, telkla eest mingit lisatasu ei tule.
Ja veel infoks: see ei ole ainuke telkla, telkida saab veel Vaba tn äärsel haljasalal ja Aafrika rannas.

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 00:01
monts
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
aga autokino see aasta ei tule?


Ei tule jah.

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 00:03
morsk
American Beauty Car Show 2009
quote:
monts:
quote:
Eks selle telkimisala piiramise ja piletiküsimisega on nii-ja-naa. Korraldaja ise otsustab, see ongi tema õigus. Ja eks õige see on ka, et palju ilusat rauda on väljaspool, külastajad naudivad seda ning tohutud kulutused Lossihoovis jäävad katmata.
.......
Seega Karol ja Monts vaadake, et asi liiga euroks ja paelatamiseks ei läheks. Üks suur osa USA-raua kultuurist on ka vabaduse nautimine (igaüks ise mõtestab selle endale lahti) ja käepaela ning traataiaga ahistamine ei ole osa vabaduse nautimisest. Üldiselt istub vang trellide taga, jalavõru ümber...



.......
Ja veel infoks: see ei ole ainuke telkla, telkida saab veel Vaba tn äärsel haljasalal ja Aafrika rannas.

No võtame ikka mastaapsemalt, telkida saab veel Kuressaares ja Narvas ja Otepääl.
Kas Haapsalus telklasse oma õlledega ikka sisse lastakse või peab minema lossiplatsilt ostma?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2009 at 00:24
buru1
 
American Beauty Car Show 2009
Aga kas telklasse pääsme saab ainult Statoilist ja piletilevist või saab seda ka kohapeal muretseda?

____________________________
Dodge ram 2500 van
Ghrysler Grand Voyager

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.07.2009 at 08:46
monts
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
No võtame ikka mastaapsemalt, telkida saab veel Kuressaares ja Narvas ja Otepääl.
Kas Haapsalus telklasse oma õlledega ikka sisse lastakse või peab minema lossiplatsilt ostma?

Kui sa juhuslikult vähekenegi kaarti vaatasid siis nägid, et teised telklad on kiviviske kaugusel. Haapsalu on ju nii väike, igale poole annab vähese vaevaga kõmpida.

Telklasse saab sisse oma õllede, vorstide, ketšupi ja muu eluks vajalikuga.

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.07.2009 at 08:50
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.