Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sotsid tahavad luksusautod maksustada   1 2 3 4 5 6 7 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
VeixES
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
140kw piiriks.... Aga mis saab tulevikus kasutusele tulevatest elektriautodest ? Nende otsene saastamine on ju null... ning elektritarbimise eest tuleks kasu EE-le.
Minu andmete järgi on Tesla Roadsteri võimsus 185kw.


____________________________
GTO '04

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2008 at 12:20
diesel
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
erik:Lihtsalt proovisin veidi jahutada su entusiasmi otseste maksude kehtestajatele kriminaalkaristuse kohaldamisel :)
heh, no see oli niisama, suusoojaks.

mul lihtsalt seuke arusaamine riigi rahadega majandamisest, et asi peab olema ülimalt lihtne, et ta oleks efektiivne.
miljoni erineva maksu kogumine miljoni erineva asja eest, kulutab lõviosa saadud papist administreerimise peale ja tolku põle mingisugust.
samas ega ma kõigi otseste maksude vastu põle sugugi. näituseks tulumaks on ju igati otsene maks. pooldan kahe käega, jättes kõrvale kommunistide astmelisuse idee.
koledasti vastukarva on mul ainult omandi maksustamine ja see ei tulene sellest justkui mul endal mingit arvestatavat omandit oleks. lihtsalt idee on ülimalt jabur. nigu maamaks näituseks. idiootsus kuubis, imho.

antud teema kontekstis tundub aga mulle vägisi, et noorkommunistid mõtlevad asja tõsiselt. no, tervest mõistusest on neid küll ilma jäetud ja pigem näib, et nad vajaksid veidi meditsiinilist abi.
peab vist hakkama ise riigikokku kandideerima, et lambaid võimust eemal hoida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2008 at 12:23
markmax
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
http://www.ap3.ee/Default2.aspx?PollID=6010ca57-62f5-40d3-8bae-4c77a9d0ed5a&readcomment=1
ma ei saa aru miilised inimesed siin arvamust avaldavad - vastavad???

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2008 at 12:40
KaroK
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Kui riigiisad põhjendavad seda maksu näiteks loodushoiuga siis on see küll absoluutselt vale.
Pole sotsid isegi riigieelarve täitmisepeal väljas.
See on puhas valimiskampaania.
Loodavad valimisteks hääli teenida kibestunud valijatelt,
kelle diiselaudi juba 82. aastast samapalju venemaalt toodud või rekkapaagist kõrvalepandud naftat neelab,
või siis nendelt, kes on oma hiljuti diiselaudi mõne udupeene uue Chevy Lacetti vastu vahetanud.
Ja muidugi saab ka nendelt hääle, kes on unistanud nende masinate ostmisest, kuid iga kord, kui Lasna korteri üür saab makstud on jälle näpud põhjas.

Mina hoiaks raha ja loodust hoopis kokku ligikaudu 100 pekimao pealt. Kes üritavad ennast enne järgmisi valimisi rahva raha eest nii paksuks süüa,
et kui nad järgminekord riigikokku ei mahu siis suudaks uute valimisteni vana rasva pealt elada. :D

Kas keegi siinolijatest teeniks 50 000 + tasuta söök, jook, bensiin, telefoniarved ja ma ei tea, mida kõike veel, kui te ükshetk tööl sellist jama hakkaks suust välja ajama ? :D

Autode suurust ja võimsust saaks hoopis vähendada teede, tänavate ja liikluskultuuri parandamisega,
et inimesed julgeks ja saaks tööle-koju sõita mõistlike autodega, ning nädalavahetusel teha, mida tahavad. :D

Aga Eestis on paljude idikate kõrval ka toredaid inimesi ja ilusaid kohti.
Ning kui mitte lehti tellida ja telerist võsapetsi vaadata, siis on meil ütlemata tore elu :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2008 at 12:47
fanatic
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
Stang-R:
quote:
ivoalaska: lugege, milleks see maks mõeldud on http://www.epl.ee/blog/13649 ja tehke kõik oma järeldused ;) Päris loll jutt iseenesest pole. Muidugi hobiautode omanikele pole ka midagi rõõmustavat
Vaidleks vastu, see on absoluutselt loll jutt, kuna kogu ettepanek on üles ehitatud väärale eeldusele: 28 000 luksusauto pealt laekub 1 miljard kr luksusmaksu, samast artiklist võib lugeda, et möödunud aastal müüdi 900 sellist autot, kui arvestada sellega, et 2007 oli tõeline ostuhulluse aasta, siis pakukus välja, et viimase 7 aasta jooksul on selliseid autosid müüdud 400 (7 aastane keskmine , ilmselt ülehinnatud)x 7=2800 tk, ülejäänud 28 000- 2800= 25 200 tk on järelikult kas veel vanemad, või toodud/müüdud kasutatud autona. Kindalasti saaks ARK-ist täpse statistika, kuid spekuleeriks et ca 70% sellest 25 200-st on 50-100k kr maksvad kasutatud autod, nö. "vaese mehe limusiinid" a'la 5-7 sseria bemm, A6-A8, E ja S klass jne. Kui neile autodele lajatatakse selga maks, mis võrdub 50% ga nende turuväärtusest, siis needautod kaovad käibest kui sitt ihust, omanikud saavad valusa laksu, kuna selliste "luksautode" turuväärtus kukub kivina, sest vähemalt koduturul neid enam keegi ei osta. Ja kuivabki loodetud miljard mõneks miljoniks. M.O.T.T.
Sotsid, kes nimetavad end ka demokraatideks, eksivad siin ühe oluliseima demokraatia aluse vastu: seadused ei tohi omada tagasiulatuvat jõudu, st. et ei tohi tagantjärgi kehtestada reegleid, millest tuleneb otsene kahju neile, kes teostasid mingi tegevuse enne seaduse kehtestamist. Seega saaks jutuks tulla uue maksu sisseseadmine tulevikus toimuvatele ostudele, et kodanikel oleks võimalik nö. teadlik valik teha.


Selles kodanik Rummi tekstis on kirjas, et eelmisel aastal müüdi Eestis üle 900 auto, mis maksid rohkem kui miljon krooni. Aga uusi autosid mis on üle 140kw ja seega nn luksus esemed ja maksavad alla miljoni müüdi eelmine aasta tõenäoliselt kordi rohkem kui 900.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2008 at 13:36
Stang-R
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Ei hakanud väga põhjalikult googeldama, aga see artikkel peaks veidi aimu andma, milliseid uusi autosid meil tavaliselt ühe kuu lõikes ostetakse,
kindlasti ei ole kõik kuud vennad, aga küllaltki sarnased:
http://www.tarbija24.ee/061107/esileht/olulised_teemad/tarbija24/auto/293809.php
kopi-pasta neile, kes linkida ei viitsi:
Jätkuvalt esikohal trooniva Toyota autosid müüdi oktoobris kokku 307 (septembris 298), Hondat 275 (septembris 226), Citroeni 181 (septembris 201), Volkswagenit 180 (septembris 180) ning Škodat 166 (septembris 125).
Alles augustikuus müüginumbritelt neljandaks jäänud automargi Mazda tulemused on jäänud viimastel kuudel kesisemaks, oktoobris jäi Mazda 136 autoga Fordi (144) järel alles kuuendaks.
Kui septembris müüdi Toyota mudelitest Avensist ja Corollat võrdses koguses (64), siis oktoobris nautis senisest suuremat müügiedu Avensis (82). Palju müüdi ka Corollat (62), Aurist (39 ja Yarist (13).
Sõiduautotüüpidest müüdi septembris koduturule kõige enam jätkuvalt väike-keskautosid (734), neile järgnesid keskautod (525), mini- ja väikeautod (283), mahtuniversaalid (408), maasturid (470), suur-keskautod (103) ning luksusautod (10).
Uusi tarbesõidukeid müüdi eelmisel kuul kokku 604. Kõige enam (100) müüdi Mercedes-Benzi tarbesõidukeid, millele järgnesid Peugeot (49) ja Ford (43).
Kaubikuid oli oktoobri jooksul müüdud tarbesõidukite seas 300, veokeid 189, pikap-tüüpi sõidukeid 107 ja busse 8.
Kokku on 2007. aasta jooksul koduturule müüdud 26 669 sõiduautot ja 5 642 tarbesõidukit, mis teeb kokku 32 311 sõidukit.
Ekspordiks läks oktoobris üheksa sõidukit, kokku on sel aastal eksporditud 172 sõidukit.


kes näeb siin "kordades rohkem" kui 80 üle 140 kw autot kuus, tõstke käsi püsti.
Populstidele e. Eesti sotsdemmidele ja kesikutele on omane sisevaenlase tekitamine, klassiviha õhutamine (rikkad versus vaesed),
kurvaks teeb, et kesisest telemehest või äpust näitlejast saab jobupoliitik, st. inimene on juba teisel kokkupõrkel oma kompententsuse laega,
aga parata pole justkui miskit, rahvas on valinud, ju siis see ongi meie tase.

____________________________
Mustang 68 HT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2008 at 14:14
hillart
  
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Iga rahvas on oma valitsejaid väärt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 07:40
hunt
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Üks aspekt veel :

Kui nüüd selline seadus peaks kogemata kombel tulema, siis n.ö. luksautode omanikud võivad küll oma autod põlema panna - müüa neid pole enam võimalik ...
sest lihtsalt Eestis ühtegi ostjat lihtsalt põle enam olemas ...

A niikaua, kui preagune viletsus (siis valitsus) püsib, vist siiski reaalset ohtu pole.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 08:03
jass
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Mida rohkem uudiseid loen seda rohkem tundub et eesti riik üritab tarbimisühiskonda ja majandust vähendada igast maksudega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 08:24
partel
  
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
VeixES: 140kw piiriks.... Aga mis saab tulevikus kasutusele tulevatest elektriautodest ? Nende otsene saastamine on ju null... ning elektritarbimise eest tuleks kasu EE-le.
Minu andmete järgi on Tesla Roadsteri võimsus 185kw.

Jah, elekter tuleb ju "seinast", ega selle tootmine ju põlevkivi põletamisest keskkonda saasta. Samuti on auto ju steriilsest esindusest pärit, mitte saastavast autotehasest, toorainemaardlatest ja transpordist.

Kui kogu see "rohelisus" tundub pisut arusaamatu, siis tuleb teha nagu alati mõttekas: kes sellest raha saab? Võtame näiteks tuulegeneraatorid. Selle osakaalu lähemal ajal hinnatakse tervelt 1%, ehk võib-olla ei ole energiakriisile lahendus. Samuti tapavad linde, meres olevad vibratavad mereelukaid, lähevad põlema, tiivik kukub kaela, parlamediliikmed ei taha neid näha omaenda krundi läheduses jne.

Üks parimaid äriideid on ikkagi riigi/KOV hange või äärmisel juhul dotatsioon. Loomulikult on ju igati õiglane, et vastavaid asju läbisurunud "ennastsalgavatest inimkonna päästjatest" poliitikud/ametnikud saavad pärast tuulegeneraatoritootjate jne "roheliste firmade" nõukogudesse kohad, kus saavad natukenegi tasutud nähtud vaeva eest.

Naftale, gaasile ja kivisöele alternatiive pole.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 09:07
partel
  
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
tfr: Selles osas olen ma ka 101% nõus nii Madise kui eelkirjutanud nimekaimuga. Ma isiklikult olen lausa kaks korda proovinud seda välismaal elamise värki (ega ühest korrast ei piisa - vaja ju ikka kaks korda sama reha peale astuda, veendumaks, et see on ikka reha), ja jõudnud selle käigus kahele järeldusele:

1) Seesama, mis Madis ütles - riik on ikkagi töö, sõbrad, perekond ja kõik muu. Seda kõike Sa kaasa ei võta ja sellest hakkad Sa üsna kähku puudust tundma. Tänapäeval, kui internet on käepärast, kus nende mahajäänud tuttavatega suhelda, veel eriti.

2) Pole seal mujal riikides see muru midagi niipalju rohelisem ja lumi valgem. Kui seal samu hädasid ja idiootsusi pole, on lihtsalt veidi teised. Aga need lihtsalt enne ei paista, kui ise sinna kolinud pole.
Võib-olla on Eestis päris hea elada:

1. Sõda pole
2. Epideemiad pole
3. Näljahäda pole
4. Looduskatastroofe maavärinad/tsunamid/tornaadod pole
5. Vägivaldne kuritegevus enam-vähem

Eks kõik on mõelnud emigratsiooni peale, aga võib-olla on mujal veel hullem.

Mis seadusandlusse puutub, siis tänapäeva "piirivaba maailma" puhul ei tööta kohalikud absurdsused. Võtku mistahes õigusakt vastu, tulemuseks on see, et sellest hiilitakse mööda, mis nõuab ressurssi, mille arvelt EV maksutulu hoopis väheneb. Ettevõtlus on alati targem kui valitsus.

Kui autondusega tegelevad ametnikud oskaks autoasja, siis ei oleks nad ametnikud, vaid näiteks mõne F1 tiimi palgal.

Ja kui mõni õigusakt käib USA autode pihta, siis tuleb meelde tuletada, et EV on WTO liige, ehk uurida, millist vabakaubanduse reeglit on rikutud, teavitada sellest näit. saatkonda ja siis vaatab, mis saab... :)


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 09:40
ivoalaska
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18882423 jätkuks eelnevale

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 09:53
speedbird
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Paistab, et konkreetses Delfi artiklis on küll ühe käe sõrmedel üles lugeda need inimesed, kes mingitki moodi maksu poolt on. Seegi hea vähemalt :)

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 10:18
VeixES
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
OT

partel,
Sellepärast ma ütlesingi et OTSENE saastamine puudub, siis linnas akna alla lastes ei ole nägu tahmast must ja kops kinni. Sisepõlemismootoritega autode tootmine/materjalid saastavad ka ju praegu loodust, aga ma ei näe küll suurt vastupanu nende tootmine lõpetada.

Ning et tuulikud tapavad linde... on puhas BS http://www.treehugger.com/files/2006/04/common_misconce.php

OT lõpp

Minuarust, kui maksustada siis maksustada CO2 emissiooni pealt, ning mitte kõigil autodel vaid uutel. Ning see maks võiks juba sinna auto hinda sisse kirjutatud olla. Ning kui see süsteem on juba töös, ning ikka raha vähe... nu krt tõstku siis maksu.







____________________________
GTO '04

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 10:24
jaju
  
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Steuer für Diesel- und Otto-Motoren
Diesel-Fahrer ohne Partikelfilter zahlen einen Aufschlag von 1,20 Euro pro Jahr und 100 Kubikzentimeter Hubraum auf die übliche Steuer für Diesel-PKW. Diese beträgt je nach Schadstoffstufe zwischen 15,44 Euro und 37,58 Euro pro 100 Kubikzentimeter Hubraum. Für Fahrer von Benzinmotoren liegen diese Werte zwischen 6,75 Euro und 25,36 Euro.


Kui nüüd Saksamaa andmeid vaadata sis nende maksimum tuleks 5,7L auto puhul 14455,20 EEK-i aastas. Ja mis on nende palk????????

Aga noh "meie" teeme ju alati kõik paremini :(:(


Deem vihkan poliitikat

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 10:41
Vanaisa
  
Moderator
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
võite anda enda hääle ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 13:14
que
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
tfr: Selles osas olen ma ka 101% nõus nii Madise kui eelkirjutanud nimekaimuga. Ma isiklikult olen lausa kaks korda proovinud seda välismaal elamise värki (ega ühest korrast ei piisa - vaja ju ikka kaks korda sama reha peale astuda, veendumaks, et see on ikka reha), ja jõudnud selle käigus kahele järeldusele:

1) Seesama, mis Madis ütles - riik on ikkagi töö, sõbrad, perekond ja kõik muu. Seda kõike Sa kaasa ei võta ja sellest hakkad Sa üsna kähku puudust tundma. Tänapäeval, kui internet on käepärast, kus nende mahajäänud tuttavatega suhelda, veel eriti.

2) Pole seal mujal riikides see muru midagi niipalju rohelisem ja lumi valgem. Kui seal samu hädasid ja idiootsusi pole, on lihtsalt veidi teised. Aga need lihtsalt enne ei paista, kui ise sinna kolinud pole.

Hakkab küll juba teise teema mõõtu võtma, aga nii ta on, mujal toimib "keskerakondlus" lihtsalt palju suuremal skaalal kui Eestis, aga kuna see ei ole Eesti ei lähe see niimoodi südamesse.
Eestis on tegelikult ikkagi väga tore elada. Ainult kui ametnikud niimoodi oma eurovärgiga üle ei pingutaks. Ma elan ka hetkel Euroopa liidus (teises otsas), aga krt. - nad ei ole midagi kuulnud id kaardist, mobiilparkimine on täiesti uus teema ja miski euro hügieeninõuded tunduvad siis kui Eesti väljamõeldis. Bensiin on samas hinnas mis Eestis. Nende jaoks ei ole veel saabunud isegi ADSL2 ajastut ning 8 megane internet on nende jaoks kuum teema ja kaup, mis saadaval ainult väga tiheasustatud aladel ainult pealinnas... Mul kulus 4 kuud, et saada 1 megane WiMax ...
Aga palgatase on ikka väga teine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 14:11
Martin460
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Kas siis maksaks auto omanik?Liisingufirma ve?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 14:24
dodge
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
que:
quote:
tfr: Selles osas olen ma ka 101% nõus nii Madise kui eelkirjutanud nimekaimuga. Ma isiklikult olen lausa kaks korda proovinud seda välismaal elamise värki (ega ühest korrast ei piisa - vaja ju ikka kaks korda sama reha peale astuda, veendumaks, et see on ikka reha), ja jõudnud selle käigus kahele järeldusele:

1) Seesama, mis Madis ütles - riik on ikkagi töö, sõbrad, perekond ja kõik muu. Seda kõike Sa kaasa ei võta ja sellest hakkad Sa üsna kähku puudust tundma. Tänapäeval, kui internet on käepärast, kus nende mahajäänud tuttavatega suhelda, veel eriti.

2) Pole seal mujal riikides see muru midagi niipalju rohelisem ja lumi valgem. Kui seal samu hädasid ja idiootsusi pole, on lihtsalt veidi teised. Aga need lihtsalt enne ei paista, kui ise sinna kolinud pole.

Hakkab küll juba teise teema mõõtu võtma, aga nii ta on, mujal toimib "keskerakondlus" lihtsalt palju suuremal skaalal kui Eestis, aga kuna see ei ole Eesti ei lähe see niimoodi südamesse.
Eestis on tegelikult ikkagi väga tore elada. Ainult kui ametnikud niimoodi oma eurovärgiga üle ei pingutaks. Ma elan ka hetkel Euroopa liidus (teises otsas), aga krt. - nad ei ole midagi kuulnud id kaardist, mobiilparkimine on täiesti uus teema ja miski euro hügieeninõuded tunduvad siis kui Eesti väljamõeldis. Bensiin on samas hinnas mis Eestis. Nende jaoks ei ole veel saabunud isegi ADSL2 ajastut ning 8 megane internet on nende jaoks kuum teema ja kaup, mis saadaval ainult väga tiheasustatud aladel ainult pealinnas... Mul kulus 4 kuud, et saada 1 megane WiMax ...
Aga palgatase on ikka väga teine.


No räägi siis meile ka, mis unistuste palka põgenikele pakutakse...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 19:56
hunt
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
Vanaisa: võite anda enda hääle ;)
Hea töö - eesti rahvas !

58 % publikust arvab, et mingi kriteerium autode juures tuleb maksustada. Tra, maeivõi ....

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 21:19
dodge
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
quote:
hunt:
quote:
Vanaisa: võite anda enda hääle ;)
Hea töö - eesti rahvas !

58 % publikust arvab, et mingi kriteerium autode juures tuleb maksustada. Tra, maeivõi ....

Isegi mitu kriteeriumi on maksustatud juba - kütus, kindlustus...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 21:22
speedbird
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Nagu näha, on Eesti rahvas nõus paraja kopika oma taskust maksma, et endast mingil moel parematele ära panna. Keegi isegi ei süvene sellesse, et Eesti CO2 tootlikkus ei muudaks MIDAGI maailma mastaabis ning võimsus (täpsemalt teatud kW arvuga mootor auto küljes) on lihtsalt puhtalt samasugune materiaalne vara nagu televiisor või kohvimasin. Aga kui ikka saaks teised ka sundida jaapani autot meenutava käruga ringi vuristama sundida, siis oleks elul alles teine maik :P

Minult on mõned vanemad inimesed, kellega pidanud kokku puutuma, juba pärinud, et noh mis sa siis ka teed, kui nüüd luksusautomaks tuleb. Inimesed loevad vist pealkirju lehest ja juba ongi nende jaoks asi tõsiseltvõetav, eriti kui asi puudutab kellegi teise varalist heaolu.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 21:37
1 edit. Last edited 13.05.2008 at 21:40 by speedbird
jaju
  
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
No see on ju selge et sellised tulemused tulevad!!
Paljude hobiks on ntx. margikogu, mõnedel kapsamaa, mõned internetipervod jnejne.
Väike % on meie hobiga seotud ja sis ka need kellel on lihtsalt võimas auto.
Kui jutt oleks KÕIK sõidukid sellise maksuga koormata siis oleksid tulemused teised ;)

Kas sellist Eestit me tahtsimegi????

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2008 at 21:42
speedbird
 
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Palju muidu on sellise 95 aasta USA V8 mootori CO2 sisaldus keskmiselt normaalne? Tahaks enda omaga võrrelda, mul võib-olla oli kat. juba vana ja seetõttu sain üsna kõrge numbri. Igatahes fakt on vist see, et kui CO2 järgi mingi maks peaks tulema, siis meie oma üle 5 liitristega peaksime küll täie rauaga saama?

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2008 at 12:47
vvt
  
Sotsid tahavad luksusautod maksustada
Eestis on pigem probleemiks kõigi kriitikavaba ühe lauaga löömise sündroom, mida arusaamatul põhjusel nimetatakse võrdseks kohtlemiseks. See pole tänaseni ajudesse ametnikele jõudnud, et on teatud erijuhtumid (nt hobiautod, millega sõidetakse vähe ja mis ühe või teise näitajaga üldtulemust grammigi ei mõjuta), mille kohta terve mõistus rakendaks erikohtlemist. Et inimene tegeleks vabal vintispäi lällamise asemel mõtestatud tegevusega, peaks ju olema ka riigi huvides. Arstid miskipärast ütlevad, et meelepärase harrastusega inimesed on tervemad, rahulikumad ja positiivsemad. Seda on ju vaja igasuguste "võrdse kohtlemise" seadustega iga hinnaga lämmatada, vahet pole kas rublaaegsed tehnilised nõuded või auto maksustamine, peaasi, et jama enda kaelast ära saab.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2008 at 12:53
2 edits. Last edited 14.05.2008 at 13:03 by vvt
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sotsid tahavad luksusautod maksustada   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.