Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kes tellib midagi Rockautost?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kes tellib midagi Rockautost?   1 2 3 4  
Poster Message
spirit93
  
Kes tellib midagi Rockautost?
quote:
Fishman: sellinne teema et mul on vaja roolilatt tellida rockautost, aga seal on ka veel miskine võimalus et vana tagasi saata ja siis peaks saama tagasi peaaegu et pool hinnast, kas keegi on midagi sellist teinud, et kas töötab ja kas tasub end ära

Aga saada e-mail neile ja küsi(RockAuto Customer Service): service@rockauto.com
Orderiga tuleb kaasa järgmine info:
Carriers take up to 24 hours to update information on their web sites, so please don't worry if tracking results are not available immediately.
If you have questions about your order or you need to return parts or cores, please reply to this email, call 1-866-ROCKAUTO or visit http://www.rockauto.com/orderstatus/orderstatus.php
Important Note: Please do not send parts back for any reason before obtaining return instructions! Parts do not necessarily go back to the location from which they shipped.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 13:43
Vanaisa
  
Moderator
Kes tellib midagi Rockautost?
kõigepealt küsi Eesti Postist, palju vana roolilati saatmine mikidemaale maksma läheb ja siis arvuta uuesti - ma pakun, et ei tasu ära.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 14:01
Farmer
Kes tellib midagi Rockautost?
Kui kellegi mingi tellimus ....siis ma lisaksin ka omapoolse soovi .

1969 LINCOLN MARK III 7.5L 460cid V8 (A) : Body-Exterior : Trunk Seal / Weatherstrip Wiki Price
METRO Part # TK5118
Trunk Seal. 18 feet long. Each

* Non-stock item--shipping delayed up to 15 business days
$20.79
Add to Cart

Esko
55605455

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2010 at 12:30
resident
Kes tellib midagi Rockautost?
Hy,kui keegi miskit tellimas,ehk viitsib mu väikese poldi kah punti võtta.
Door Hinge Pin & Bushing Kit
DORMAN Part # 703266
€2.69

____________________________
Ex-93 Pontiac Trans Am cid 191 V6
88 Pontiac Trans Am GTA cid 305 V8
www.firebird.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.03.2011 at 02:05
apuracing
  
Kes tellib midagi Rockautost?
Kui keegi soovib midagi rockautost andke teada. Pea iga nädal pean sealt miskit tellima ja pole probleemi Teie asjad sinna lisada ja eestisse saata.

Kui täpsemat infot vaja siis:
eikki@estperformance.com

____________________________
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
Ise asun USA-s.Firmade nimekiri kelle edasimüüa ma olen:
http://www.estperformancegroup.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2011 at 03:19
nustu826
Kes tellib midagi Rockautost?
quote:
apuracing: Kui keegi soovib midagi rockautost andke teada. Pea iga nädal pean sealt miskit tellima ja pole probleemi Teie asjad sinna lisada ja eestisse saata.

Kui täpsemat infot vaja siis:
eikki@estperformance.com


Kasutasin siis läbi Eikki tellimise võimalust. Kaup oli Tallinnas kusagil kuu ajaga. Tallinnas võttis üks tema tuttav kauba vastu ja selle inimese käest pidin tellitud asja siis kätte saama. Kuna aga inimene oli igati vastutulelik, siis pani ta mulle asja Smartposti. Seega jäi ka enda Tallinnasse sõit ära.

Kokkuvõtteks tuli karteripõhi Rockautost pea 200€ odavam kui siit oleks saanud. Ajakulu oleks sama olnud.

Seega soovitan igati...

Toivo

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.07.2012 at 19:25
apuracing
  
Kes tellib midagi Rockautost?
Up vahepeal. Oleme ikka olemas.

Konteier varsti tulemas kes suuri asju tahab tellida..

____________________________
Aitan USA-st asjade tellimisel. Ebay, Paypal-iga maksmine ja kõik muud kohad.
Ise asun USA-s.Firmade nimekiri kelle edasimüüa ma olen:
http://www.estperformancegroup.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2012 at 00:49
Turx
 
Kes tellib midagi Rockautost?
Jälle mõned chargeri detailid eikki abiga tellitud ja kohal , kel vaja abi asjade saatmisel eestisse kasutage julgelt võimalust.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.12.2012 at 23:37
markmax
Kes tellib midagi Rockautost?
On keegi midagi kohe lähiajal tellimas?

Ja küsimus kas rockautos hind mis ma näen ja kohe ära maksan(~400€) on lõplik hind või tuleb sellele meie tollis veel midagi otsa?

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.07.2014 at 16:16
PTC
  
Kes tellib midagi Rockautost?
toll ja Km otsa

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.07.2014 at 16:32
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kes tellib midagi Rockautost?   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.