Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
MartMeister
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Uhasin täna oma itaallase keretöid teha, ja kopa viskas ette. Isu tuli näha midagi ilusat ja kiiret ja usast. Panin smokei and the bandit peale. Vähe valgustasin ka kaasvaatajaid II gen Trans Am kohta. Järsku üks vaatajatest teavitas, et arvatavasti on tema 70 kw opel astral sama hea kiirendus ja arvatavasti paremgi... Alguses ma olin solvunud ja tulivihane, siis aga naersin nii et pisarad silmis :D :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.11.2008 at 19:58
tfr
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Eile õhtul Statoilis - mingid jõmmid silmitsesid mu Cherot ja siis üks kommenteeris: "Näe Ferrari on Chryslerile ära pand."

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.05.2010 at 13:02
Lowrider
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Ütleme nii et minul siin teemas sõnaõigust pole(*khm*auto puudub*khm*), aga eks see, et ma tulihingeline usaraua fänn olen, on ikka sõpradel vahest kiusamistuju tekitanud :D . Eks tüüpilised asjad nagu küttekulu on juba ära tüüdanud, mõeldakse vahest muid asju, miks minu vaated valed on. Kasvõi see, et minuarust automaat- on etem kui manuaalkast, eks teate ise mida keskmine autoinimene sellepeale ütleb.
Keegi paha pärast ei nori, lihtsalt saab teinekord igavusest sõbralikult vaielda sellistel teemadel.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.05.2010 at 17:14
Check Engine
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Päris hea teema. Nalja ikka leidub. Vahest on need delfi autorubriigi komentaarid või siis mõnitused USA autode kohta ka päris head.
Mul üks sõber ütles 300M kohta, et mul on penskarite auto. Ise unistab S-klassi mersut, mis on ju täiesti "noorte" auto.
Onu ütles Tahoe kütusekulu küsimuse peale: "Ei ta tühi võta midagi... kui seisab. A vaata kui käima paned siis hakkab võtma alles."
Ja muidugi plastmass salongis saab ka kommentraare koguaeg. Ma ei sa aru kas peab armatuuri lakkuma ja silitama koguaeg et oi kui mõnus ja kvaliteetne plastik. Sõida ja ära mölise.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.05.2010 at 23:20
MakuVap
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
Check Engine: Päris hea teema. Nalja ikka leidub. Vahest on need delfi autorubriigi komentaarid või siis mõnitused USA autode kohta ka päris head.
Mul üks sõber ütles 300M kohta, et mul on penskarite auto. Ise unistab S-klassi mersut, mis on ju täiesti "noorte" auto.
Onu ütles Tahoe kütusekulu küsimuse peale: "Ei ta tühi võta midagi... kui seisab. A vaata kui käima paned siis hakkab võtma alles."
Ja muidugi plastmass salongis saab ka kommentraare koguaeg. Ma ei sa aru kas peab armatuuri lakkuma ja silitama koguaeg et oi kui mõnus ja kvaliteetne plastik. Sõida ja ära mölise.

Tuttav tõi kunagi saksast omale s.mersu ja rääkis, et kui seal kohapeal ringi sõitis, siis kohalikud vaatasid, et ju pätt, sest seal üldiselt sõidavad nendega väärikad vanad mehed, kes midagi elus juba saavutanud-nö staatuse auto, teine kontingent on pahalased, mafioosinikud jne. Meil siin jah, vahepeal oli igal ,ükskõik kui väike firma-või ehitusmehe auto.
Aga teemasse kah, kütusekulu jutt on absoluutselt esimene igakord :S

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.05.2010 at 00:20
PiiluMart
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
küttekulu jah on teema :D eriti näha kuidas (audipedede) silmad nukraks muutuvad kui rõõmsalt teatada saan, et mu 3,8 v6 (ameeriklaste suhtes mikromootor) võtab keskelt läbi 10 sajale :D ja nende 2,4 võtab 13-14 sajale :D
üldiselt mõni ikka kutsub ,et ameerika vanaraud . Kuigi endil pikalt pilgud järgi :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.05.2010 at 02:06
mix112
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Olin just endale Jeepi ostnud... läksid siis vanavanemate juurde seda näitama. Uitasid siis nemad ümber auto ja uurisid ja puurisid- mõningase aja möödudes kui vanaisa(elupõline mosse mees;P) tiiruga auto taha jõudis (luugil on kiri V8) kõlas sealt lause: OI NÄE 8 KLAPPI. Siis selgitasin et mitte 8v vaid V8(see oli valus).

Kas see nüüd just mõnitus on aga ehk läheb siia teemasse:
Üks tuttav härrasmees pidas pika loengu teemal USA autode mootori tööpõhimõte. Kui japsidel pritsitakes tilgake kütsust silindrisse ja süüdatakse küünlaga, paisub õhk ja kolb surutakse alla, siis usakatel pritsitakse kütust seni kuni kolb raskusjõu mõjul alla vajub. Pms ikkagi küttekulu nail.

Eelmise auto kohta(3gen fire 3,1 v6) oli põhiline nali: All show no go (mis tegelikult ka tõele vastab) aga valus oli kuulata ikkagi. Või siis et tümm on ainuke asi mis seda autot edasi liigutab(seal ikka oli seda sees).


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.05.2010 at 23:52
asjaarmastaja
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Minu 2-ukselist Regalit nimetab mu esivanem ilma usteta autoks kuna tagaistmele raske ronida. Oli ka väga imelik kuulda, kuidas ökosõidu koolitusel (tööandja saatis sinna :D ) instruktor ütles täie tõsiduse ja vastuvaidlemist mitte salliva tooniga, et õige auto on manuaalkastiga.....

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.05.2010 at 06:39
Motorist
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Tarisin omal ehoovi peale rondi cadi fleedika. Tuttavaid sagis järgmine päev nagu täna sääski, kõik irvitasid et kas enam suuremat sõiduautot ei leidnud osta.
Teine teema oli selles et enamik vihjas et kui selle flledika sõitma saan siis on vast vägev riista pikendus, Küsimus oli ka sinna juurde: Kas nüüd kõlgub pikemalt? WTF!!
Vastus neile: EI tead nüüd lohiseb mööda maad järgi, karda et ots kulub ära.

Ühele kodanikule kes tunnistas auto mõttetuks rondiks, tegin tehase hoovil sõitu ja seal ka korralikult auke ja asju, peale sõitu ei olnud auto enam ront. Hoopiski öeldi et nagu lendav vaip, st et üle aukude sõit. Kommenteerijal muidugist bemm see va 3neee. Eks ta neist aukudest oma uhkete valuvelgedega teab rohkem.

Vana nali on ka juba et küttekulu teoretiseeritakse. Kuna rondil ei ole peale väljalasketoru esiosa midagi all siis olen olnud alati lahkelt nõus näitama kuidas teeb häält V8 ga bensiini tühjapõlemine ja ikka nägu teinud et üks gaasi vajutus võtab 2 liitrit.... Siis on kommentaarid et Mõttetu Raiskaja! Samas paagis olnud 20L pole ma pool aastat midagi juurde pannud, möödahoovi saab hetkel lõbusõitu teha ja löristada( pole veel tänavakonditsiooni jõudnud)

Kommentaar kõrvaltfirmast: Ma vaatan et neid pikaninalisi tekib teil ikka juurde, lotoga võitsite või? :D

Tüdrukule mõeldes sai ostetud helepunane euro fjord, see lahtine. Linnas sai käidud(Tartu), katus maas, päike särab, tuju hea, vanalinnas peatusin, üks suur turske tudenginäoline naisterahvas koos oma kaaskonnaga( ka mingid lõngad ) lähevad mööda, suht joogise olemisega, kommenteerib siis kõva häälega üle tänava: Vaata kui pede auto!!! Ma tervitasin vastu ja mainisin talle et auto on ostetud kaunile girlfriendile kingituseks ning et kadedad lehmad kellele seda ei kingita kipuvadki seda väiksekest, pedeautoks kutsuma. Kari lõngasid sai väga kurjaks.... Lehm ise ei osanud enam midagi kosta. PS! kuna on vajadus siis sõidangi ise selle naljanumbriga ise ringi hetkel. Tervitan siis sealt roolist ka devildevillet( kui ma ei eksi nimes) kes eile ka mitu korda linnas(Tartu) oma mattmusta cadiga silmarõõmustas hilisel tunnil. ca poole kilomeetri pealt võib selle ära tunda. Tase! Ehk suudan oma cadi ka liikuma saada ja saab ühineda ringicruisimisel. Sinu auto siluett kaugelt...Kadedaks teeb muidugist :D



____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 14:07
rnx69
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Kas neid märkusi nüüd mõnitamiseks lugeda, aga mõned pärlid elust enesest.

Töö juures on tulilind ristitud ZILiks - lohutan neid teadmisega, et võrreldava kubatuurini on veel ilmselt natuke aega

Tanklas kipuvad kadedad pilgud jõllitama tankuri ekraani lootuses seal mingeid imenumbreid näha - enamasti pettutakse, kuna suvalisel Audil on suurem paak tegelikult

Ülevaatuspunkti ukse taga tuli üks Opel Vectra omanik kaastundlikult küsima, et ega ma ei kartnud, et heitgaasitesti peale paak tühjaks saab?

Klassikalised küsimused küttekulu koha pealt enam eriti ei häiri, ka nendele on kujunenud välja standartne vastus.


____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 14:22
Tyymiiz
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
niisiis sai eile ka osalise mõnituse osaliseks . *Mingi nooremat sorti neiu pani killu siis :" Isa Näe Vaat kui naljakas auto sellel 3 kardinat "

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 14:23
krss
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
See auto on kohe NIII kole, et on peaaegu ilus juba. Kusjuures konksu otsas on pöörlev part. Pöörlev sellepärast, et kui auto kusagile avalikku kohta parkida, keerab iga möödaminev jõmpsikas pardile pool tiiru peale.

Ülemistel PILTIDEL on õe, naise ja naise venna autod, kõik ühesugused. Millegipärast kutsutakse neid mõnitavalt laibaautodeks. Naine ise on oma hallist masinast nii vaimustatud, et ei võta seda enam aastaid tõsiselt, kuid need kirstuauto naljad olid üks peamisi põhjusi, miks tema EELMINE natuke värskema vastu välja sai vahetatud.

Mõnda aega sõitsin Soomes elades Grand Voyageriga, seda munakujulist lollust ei kutsutud väikeautodele kohaselt poolikuks kartuliks vaid poolikuks kaalikaks.

Valiant oli niikaua vana saksa auto, kuni käima sai pandud ja V8 müdinat kostma hakkas.

Tsiteerides SR foorumit, et ma sõidan vist tõesti nii koledate autodega, et sellest foorumisse pilte pannes tuleks koodis kasutada mitte [ IMG ] vaid [ OMG ]

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 01:53
ramman
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Klassikokkutulekul müristas väheke ja klassivend arvas, et ma võiks oma auto ükskord seisma jätta. Ja õhtu jooksul ikka mitu korda peale müristamist.

Passatimees (1.9td 66kW, aut.) arvas, et tema oma turbodiisli väändega laseb vabalt USA bensukale koti pähe. Ma ei osanud ei nutta ega naerda. Juba kiusu pärast ei pannud ma autot isegi mitte käima. Las vana elab oma teadmisega edasi, et 66kW vääne on igal juhul V8-st üle.

Ise tegin ka kütusenalja. Jõudsin tanklasse ja seal tankis üks mees oma GMC Savanat. Sõitsin kõrvaltankuri alla ja täiesti pahaaimamatult ütlesin, et kuule vennas jäta mulle ka midagi. Algul venis tal nägu pikaks aga siis vist jõudis kohale ja hakkasime mõlemad naerma. Ja edasi muidugi tankla kõrval parklas poliittund ja üksteise autode uurimine.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.05.2010 at 09:51
antoonio
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
rnx69:

Klassikalised küsimused küttekulu koha pealt enam eriti ei häiri, ka nendele on kujunenud välja standartne vastus.


mul umbes selline, et korraliku auto kohaselt võtab kõik ära, mis ette antakse:d. Aga mis teha, korraliku audi, riisiraketi või mõne muu euro japsi omaniku arvamuse kohaselt peab jänkiraua omanik ju tanklat kogu aeg sabas vedama.

PS: senini pääsenud mõnitustest :smokin

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.05.2010 at 10:59
1 edit. Last edited 27.05.2010 at 11:03 by antoonio
vr_
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
quote:
rnx69:
Klassikalised küsimused küttekulu koha pealt enam eriti ei häiri, ka nendele on kujunenud välja standartne vastus.


"Kõik joob ära mis sisse kalaltakse" on juba tiba kulunud fraas..

Selline dialoog on parem:
küsija: Palju sul see ka kütet võtab?
mina: Maitea miski 20 või nii...
k: kakskümmend sajale või???
m: ... Tunnis...
.... sõltumata kiirusest...

Sellele järgneb tavaliselt veesõidukitega võrdlemine kuna seal vist mõõdetaksegi tunni kaupa küttekulu ja jõutakse järeldusele, et eks ta laev ole jah..
Diskussioon lõpeb tavaliselt üsna sõbralikult..



____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.05.2010 at 15:34
eikeegi
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Pole küll mingil moel mõnitamisega seotud aga natukene aega tagasi leidis aset üks tore vahejuhtum. Parklas oodates ja suitsedes märkasin järsku seltskonda põhjanaabreid ümber tiirlemas ja üks vanem härra teatas, et temal olevat samasugune auto. Jutu käigus tuli välja, et minu pisikese mootoriga variandi asemel on tal küll 8,1 liitriline ja ühine lõppjäreldus oli, et suurem on ikka lahedam. Tegelikult tahaks ise ka säherdust (Eestis vist polegi) aga igapäevaseks liiklemiseks oleks see ilmselt natukene liiga räme:)

____________________________
V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.05.2010 at 22:30
Kummipuru
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Otseselt mõnitamiseks ei saa seda vist lugeda, aga pisike tögamine ikka...:
Sai kord Navigatoriga lisaks oma perele ka sõbra pere peale võetud. Sõbra jaoks oli see esimene kord suuremasse ameeriklasse istuda. Paar kilomeetrit sõidetud helistas esiistmel istuv sõber oma kolmandas reas istuvale naisele ja küsis kuidas läheb...;)

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2010 at 15:58
armasjumal
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
chevyga tööle hommikul tulleks, küsiti, et kas tööd palju, et otsustasid tööjuurde kolida...

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2010 at 17:54
21ZIG
  
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mul selline juhtum oli, et kui teada saadi, et mu van aastast 85 on, siis selle peale väideti, et sama hästi võiks ka opeliga sõita, kuna too ka vanaraud on.

____________________________
Chevy van g20 '85 custom interior
Keep on vannin'!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2010 at 18:22
Harry_R
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mul töökaaslasel on diisel ufo-civic, millel küttekulu polegi ehk siis keskmiselt miskine 4.5-5 l sajale. Ta tarvitseb ikka mainida mulle, et selle kuluga millega tema 100 km sõidab, mina ainult käivitan. :D
Äiapapa istus kõrval ja poetas: on ikka laev küll.
Minumeelest on asi laevast kaugel. Samas ka sõber hiljuti mainis, et suur on ta küll. Ma ei tea, kas mu silm on harjunud, aga mulle ta suur ei tundu. Oleks ma Tahoe või Suburbani ostnud, mida nad siis oleks öelnud. :D
Sugulane küsis ema käest, et kas Harry miskise naftasheigiga tuttavaks saanud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2010 at 20:35
cce
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Ei saa jätta mainimatta,lähiminevikus käisin tanklas ja kui paak täis sai siis võtsin veel
kanistrisse murumasinate ja sae jaoks.Seda nägi üks peu-ge-oti omanik ja noris:Et kas kardad
teepeale jääda,enne kui koju jõuad? Ma panin vasta ,Vaja kodused prantslased ka jalutama viia :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2010 at 21:33
Sarvik
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
cce: otse kümmnesse :D

Mingeid kobinaid pole olnud, vähemalt sellisedi mis meelde oleks jäänud. Ikka et keeris paagis ja tanklate asukohad peas ( eks to asi paremaks läks jah).
Kuid aastaid tagasi kui USA masina ostasin ja venna hoovi sõitsin ja tutvustasin oma uut masinat siis ohkas, et ilus masin jah. Küsis kütuse kulu kohta mida ma talle vastata ei osanud, et sõidan rohkem mõnuga kui liitreid arvutades. Siis küsis, et mis mootor veab, kui vastasin et V8 siis tegi suured silmad ja vastas huumoriga:
"Hea mees, GAS-53 oleks kah mõtekam olnud" :D

Eks ta mõnes mõttes jah

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2010 at 21:47
pimeroolis
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
terekest...üldiselt võib öelda et olen vähemalt esialgu igatsugu imelikest komentaaridest pääsend, no ehk fordist arvatakse...aga pärast auto nägemist on suhtumine teine, kütusekulu naljad ei häiri, mõnikord on autot kõrvale sätitud ja võrdlemas käidud mõõtusid...aga millegi pärast olen tähele pannud üsna tunnustavaid pilke ja kui suvel küsisin oma õrnemalt poolelt et kuidas on kas peaks talle igapäeva autoks ostma mingi väiksema, siis vastus oli väga konkreetne et MITTE MINGIL JUHUL et sõidutunne on liiga mugav ja turvaline et vahetada mingi.....vastu.Ja noh eks neid kiirendusvõstluse korraldajad ka piisab kuigi ma just eriti nendega kaasas ei käi siis vahest mõni ikka jääb neid tagatulesid vaatama...hiljem tuntakse huvi mootoriruumi vastu, mille vastu mul ei ole taas midagi

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.09.2010 at 21:48
1 edit. Last edited 07.09.2010 at 21:58 by pimeroolis
Saabotska
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Keegi ütles paar nädalat tagasi mu käkiläkki kohta Buick :D, ma väga ei solvunud. Patsutasin kutile õlale ja ütlesin: " Vähemalt said mandrile pihta, õpi veel poja , õpi"

____________________________
Dodge ram 2500 van `97

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.09.2010 at 22:48
Rein000
 
Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2
Mul on ka olnud juhust, nii paar isegi, kus Cadillac ristitakse Chrysleriks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.09.2010 at 23:38
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kuidas Sinu masinat siin karmis maailmas mõnitatud on? vol. 2   1 2 3 4 5 6 7  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.