Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - American Beauty Car Show 2007
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2007   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
426
  
American Beauty Car Show 2007
Ühele kaks niplit, teistele üle nipli... saa nüüd siis aru.. :p


Jah, tase üritus nagu ikka. Tänud korraldusele.

Samas vabandan jällegi seltsimeeste ees, kelle plaadi ma ära kaotasin (ja aktsiooni pärast mille see kaasa tõi :D ). Otsingud jätkuvad - buss algosadeks.



Väike nõuanne järgmisel aastal osalevatele täkkudele: Teil ei ole vaja sellisel üritusel oma boomboksidest träna mängida (ja eriti veel siis kui valjukad võimu ei kannata).
Kui tõesti asi toimib siis võiks juba olla muusika mis üldsusele ka meelepärane on ;)

oehh...ja see alamõõduliste mootorite üleskerimine.

Need kaks viimast asja kokku panna siis iga aastaga nagu pargis olev melu kaotab oma fantastilist olemust. Mõtelgem selle üle, härrased.
Teeme järgmine aasta paremini.


Lugupidamisega

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 12:12
eldoraado
American Beauty Car Show 2007
Kruiisist ja kiirendusest natuke pilte

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 12:27
2 edits. Last edited 18.01.2008 at 11:12 by eldoraado
suzumen
  
American Beauty Car Show 2007
quote:
kasp: ja nii ta on. erkkilt siis 8.60 ja 8.61.
Suhtuks nendesse aegadesse natuke ettevaatlikult. Kui parandatakse aegu kuyskil 0.1-0,2 sek, siis see juba väga kõva tulemus. Kuid kui aeg paraneb 0.5sek, siis see on juba kalender. Ja kui "järsku" kõik oma aegu parandavad nii tugevalt, siis tekib tahtmatult kahtluseussike selle ajavõtusüsteemi täpsusest. Üritus igati pro, korraldajatele retsept. Ajavõtumeeskonnal tuleks maha istuda ja kaaluda tõsiselt enda suhtumise ja tehnika sobivust sellistel üritustel. Vägisi meenuvad 5a tagused ajad, kus masinad pandi paika mitte stage tulede järgi vaid seda pidid tegema mehaanikud oma jalaga. Kui võrrelda professionaalsust selle aasta kanali kiirenduse ajavõtuga ja üritusel olnud ajavõtusüsteemiga, siis kisub sinna lasteaia tasandile.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 12:38
1 edit. Last edited 16.07.2007 at 13:07 by suzumen
LaSa
 
Moderator
American Beauty Car Show 2007
quote:
ervin:
quote:
Olds: Ainuke asi, millega iriseks oli täielik infopuudus, ei timeslip`e ega ka muud infot. Loodan väga kusagil näha oma kahe sõidu tulemusi ja huvitavad mind just numbrid kuni 60` -ni kuna edasine oli tänu kastile pointless.

aga mida sa karolist ja kompaniist ootad? :) eelmisel aastal ei suutnud nad isegi piletite müüki lossihoovi organiseerida ju :P
No siinkohal on vast natuke alatu Karolipihta tuld anda - pigem oli Sallu jätnud osa kodutööd tegemata ;)

Aga ABCS oli tore nagu ikka. Õnneks suutis positiivne pool negatiivsed vahejuhtumid tagaplaanile jätta :) Aitähhid korraldajatele!

Special thanks sinise Subi seltskonnale (LTD76), kes mu naistekruiisile kaasa haarasid!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 12:46
Olds
  
American Beauty Car Show 2007
See ajavõtt tundus kahtlasevõitu küll jah. Eriti häirisid pre-stagemise ja stagemise tuled, mida oli peaaegu et võimatu näha, eriti siis kui oli päike vastu...selline tundejärgi stagemine:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 13:01
Peeter82
 
American Beauty Car Show 2007
Lisan kah ühe kahtluseussikese ajavõtusüsteemi täpsusele. Enne viimast sõitu oli mu
parim aeg 13.65, mille sõitsin enam-vähem täiega, nagu masina seisukord lubas.
Viimane sõit tõmbasin käigu kogemata 1-3, siis vahetasin teisele tagasi jne.
Ja seda jõudsin teha uue parima aja, 13.58s jooksul?

Stagemise tuled võiksid olla jah konkreetsed pirnid, mitte need ledide kribalad.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 13:19
partel
  
American Beauty Car Show 2007
Tuleb tunnistada, et võistlesin Top Alcohol klassis. Erkki ütles, et Camarost miinimudistants on 150m. Nagu näha, siis mitu kuud 400+ töötundi erinevatel kohtadel avaldab natuke mõju.

Eelneva tööpäeva lõpus, kui lugesin sekundeid, et saaks poe kinni panna, tulid sisse härrad Seppo ja Kartsa.

Taustainfoks niipalju,et Seppo on käinud Eestis algusest peale, teades, vähemalt tol ajal, et autost võib ilma jääda. Samuti on ta lahkesti pakkunud öömaja, rääkimata mustmiljonist muust asjast. Ehk mul puuduvad sõnad tema kiitmiseks.

Oli vaja kohe jagajat, mida mul riiulis ei olnud. Ma oleks oma auto pealt ära kruvinud, peaasi, et Seppo saab. Selle autoga olen pealegi ise sõitnud.

Mida tehakse kui USA mootorite asjus ollakse kuses? Helstatakse Erkkile, 10 minuti pärast oli jagaja olemas, mitte küll päris see, mida vaja, aga Haapsallu sõitis küll.

Meie auto kõrval seisnud Bad Toy proovikäivitamise järel tuli välja tädi kes seletas, et katusest telliskivi kukkus, see auto tuleb sealt ära viia ja on muidu saatana sigitis jne. Seetõttu ei julgenud käivitada, puudutad gaasi ja loss on kadunud. Blowermootor on ju pisut valjem, muidugi benamootor ikkagi.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 13:32
caztra
American Beauty Car Show 2007
Üldiselt jäin mina rahule kogu üritusega. Kuid pean märkima, et eelmine aasta oli siiski asju, mis olid tehtud tunduvalt paremini.

Naine nagu ma olen, olin terve reedene päev oodanud öist kruiisi, kannatades seetõttu terve päev korraliku jänu all samal ajal kui mehed õlut rüüpasid.
Lõpptulemus oli aga selline: kuna tahtisn rivi eesotsa siis olin suht varakult platsis seltskonnaga ja kuigi mehed selgitasid, et ei ole mõtet nii vara sinna kohale minna siis selgus, et just nii ja ainult nii sai kruiisis osaleda. Teised tegelased, kes arvasid siiralt, et kell 00:00 hakkab sõit - lõpetasid ihuüksi rohuküla sadamas (kus eelmine aasta sõit läbi käis ning seda ju ometi vahele ei jäeta, aga vot rohkem valesti mõelda ei saanudki) kuna kruiis oli juba tükk aega enne kella kahteteist välja sõitnud. Toimus traditsiooniline seis seal veekogu/mere ääres linnas ning seal siis avastasin, et minu esialgne plaan olla rivi alguses juhtus hoopis olema rivi lõpus.
Vahepeal läks rivi mitmest kohast katki ning mitmest kohast liitusid teised ameerika sõidukid, kes siis kruiisi otsisid. Enne kruiisi lõppu pidasid mingid BMW mehed autosi kinni ja see omakorda hakkis sõitu. Pärast seda ei leidnud ka meie enam ei kruiisi algust ega lõppu üles.
Toimus ka telefonitsi kruiisi otsing nende poolt, kes ootasid alles kruiisi algust samal ajal kui kruiis oli juba pea lõppenud.

Paljud olid väga pettunud selles väga oodatud kruiisis, mis omas sellist maagilist elamust eelmine aasta. Seal hulgas ka mina, kes praktiliselt sai siiski kogu kruiisi läbi tehtud. Vähemalt oli pühapäevane kruiis tasemel ja inimesi teede ääres oli ikka uskumatult palju!!

Puudust tundsime ka ajakavast, mille lõpuks leidsime tänu telefonile internetist..

Aga siiski nädalavahetus oli super ning vahepealne vihm ei rikkunud samuti meeleolu!!!


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 13:36
1 edit. Last edited 16.07.2007 at 13:37 by caztra
gets
American Beauty Car Show 2007
Ei usu, et puu kalas. Haapsalu rada lihtsalt on pidamiselt väga hea, nii tänava, kui spetsiaalrehvile. Eesti mõistes väga hea muidugi. Enda auto 50kg kergema juhiga sõitis 13.4, mis on korralik aeg, kuid mitte rekord. Peeter, Olds, palju teil lõppkiirused tulid, kui jõudis keegi jälgida?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 14:00
diesel
American Beauty Car Show 2007
quote:
suzumen:
quote:
Suhtuks nendesse aegadesse natuke ettevaatlikult. Kui parandatakse aegu kuyskil 0.1-0,2 sek, siis see juba väga kõva tulemus. Kuid kui aeg paraneb 0.5sek, siis see on juba kalender...
kuidas sa neist erkki aegadest 0,5 paranduse leiad???
retsept aga oli rehvirõhu tunduv alandamine ja seejärel saabunud pidamise juurde ka stardipiiraja pöörete tõstmine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 14:10
markmax
American Beauty Car Show 2007
kas kellelgil oli pühapäeva hommikul cruiisil mahti ka masinad üle lugeda? tundus igajuhul väga palju olema. :)

Üritus oli muidugi super oma heade ja halbade asjadega. ja Led R rokkis mõnusalt, tore oli näha lava ees nii palju inimesi.

ja... näituse (minu arvates) üks peamine ilu number Buick Roadmaster Convertible oli neid tuhandeid ja tuhandeid silmapaare vaatamist väärt :p, kõva käepigistus ja austus minu poolt Per-Gotthard Tälth´le.

kiirendusvõistlus oli üle minu kõrvakuulmis läve ja hoidusin natuke tahapoole. lahe et aja numbrid iga aastaga ikka väiksemaks saavad.

(ja kui keegi nägi "kusagil" üht usa lõunaosariigi lippu ilusa puust mururehavarda otsas vedelemas või vargapoja käes lehvitamas siis oodaks infot, sest see varastati mu auto kõrvalt puuotsast ära)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 14:18
Olds
  
American Beauty Car Show 2007
quote:
gets: Ei usu, et puu kalas. Haapsalu rada lihtsalt on pidamiselt väga hea, nii tänava, kui spetsiaalrehvile. Eesti mõistes väga hea muidugi. Enda auto 50kg kergema juhiga sõitis 13.4, mis on korralik aeg, kuid mitte rekord. Peeter, Olds, palju teil lõppkiirused tulid, kui jõudis keegi jälgida?
Kahjuks ei tea sedagi, aga mitte midagi erilist sealt tulla ei saanud...Ma ootan huviga siiamaani infot aegade kohta

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 14:47
l6hmus
American Beauty Car Show 2007
ply stw http://lamend.pri.ee/ply.wmv ja lauri vs erkki http://lamend.pri.ee/erkivslauri.wmv

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 15:49
1 edit. Last edited 16.07.2007 at 15:49 by l6hmus
kasp
American Beauty Car Show 2007
minu pildid.

pole just parima kvaliteediga aga midagi siiski.

http://beta.album.ee/album/16860208/50063394

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 17:39
Black66
 
American Beauty Car Show 2007
Minult kah siis mõned pildid.

http://black66.planet.ee

Üritus oli minu meelest parem, kui eelmisel aastal, masinaid oli rohkem. Ja üldiselt ei saanud nuriseda, laagris oli kah üsna hea, kuna sattusime tuttavate kõrvale.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 18:32
BlueStang
 
American Beauty Car Show 2007
quote:
l6hmus: http://lamend.pri.ee/ply.wmv

kajakad rajal või :eek ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 18:34
2 edits. Last edited 16.07.2007 at 18:36 by BlueStang
Tim
 
American Beauty Car Show 2007
quote:
BlueStang:
quote:
l6hmus: http://lamend.pri.ee/ply.wmv

kajakad rajal või :eek ?


kajakad jah ja mingi hetk kalpsas ka metskits risti üle raja.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 20:21
Timur
American Beauty Car Show 2007
Super üritus oli, kahju oli lausa pühapäeval Tallinna poole liikuma hakata.
Siin ka veel tublisti pilte.
http://public.fotki.com/paruness/american-beauty-car/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 21:12
Eddie73
  
American Beauty Car Show 2007
natuke veel www.est-taurus.narod.ru

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 21:59
1 edit. Last edited 16.07.2007 at 21:59 by Eddie73
zapi
American Beauty Car Show 2007
Aga miks polnud ei kumbagi väljareklaamitud publikumagnetit - top fuel bike ega saapolaid kohal ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 01:02
CarRating
  
American Beauty Car Show 2007
Pildid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 09:34
Andrus BHRA
 
American Beauty Car Show 2007
Aegade kohta ütleks niipalju, et minule ja võistlejatele soomest näiteks ei tundunud küll ajad ebanormaalsed. Paljud neist, ka Bad Toy, ei saanud oma parimate aegade lähedale. Pidamine oli hea ja jahe vastutuul soodustas scoobiga mootorite hingamist ja seega ka häid aegu. Mina jätaks küll sellise 0,2 sek. paranduse meie tipptiimide töövõiduks aga mitte mingiks järjekordseks "ajavõtu kala" spekulatsiooni teeneks! Kuusepuu ledituuningu vastalistega olen samal meelel, et stagetuled võiks jääda ikka vana malli omad. Kasutatud süsteemil oli palju olulisemaid puudusi kui see "ledistage", aga Sallu tegi endale nendest piisavalt märkmeid, et tulevikus puudused kõrvaldatud saaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 16:42
Peeter82
 
American Beauty Car Show 2007
Ajad võiks kuskile kasvõi mingi raw data kujul ilmuda.
Kas neid peab Sallu käest küsima või ise tema juurde minema?

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 17:09
anryo
American Beauty Car Show 2007
BHRA kodukale said täna hommikul ajad üles:
http://www.bhra.ee/index.php/page,6voistlus

Anryo.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 17:11
last3rn
 
American Beauty Car Show 2007
kui kellegil kruisimisest videoid või pilte võib teada anda:P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 17:39
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2007   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.