Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - kasko teema
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ollo
kasko teema
thanks tfr, kohe rahulikum hakkas :D Anyway, "traktor" on nüüd Seesamis, eks paistab mis saab. Loodetavasti ei ole kunagi vaja järele proovida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 19:16
askeldaja
 
kasko teema
Põikab natuke teemast, uurisin ühte soome kohalikku kalkulaatorit.

Väike kalkuleering annab (Espoo piirkonnas; Pontiac 6,0):

Suuntaa-antava vuosimaksu (Pontiac)

Liikennevakuutus 219 EUR (1 301 FIM)
Superkaskovakutuus 456 EUR (2 711 FIM)
Duo-alennus -23 EUR (-136 FIM)
Yhteensä 652 EUR (3 876 FIM)


Umbkaudne kalkulatsioon liiklus- ja superkaskokindlustusega (aastamaks): 652 EUR ehk 10201 EEK meie kroonides.

Peale seda kui GTO kindlustamise jandiga tegelesin ja ühest vähe asjalikumast seltsist laksati pakkumine väga helde käega 80000EEK+liikluskindlustus (vist 5-6K lisaks), tundub mõni asi mujalmaal suhteliselt soodus (ehk meie kohalik suhteliselt kirves). Niisama ei saa üks ühele neid asju vaadelda, see on selge. Pole varem eriti uurinud palju mujal maksab, aga varemast on meelde jäänud veel väidetavad soodsad saksa kindlustused.

On see normaalne et superkasko eest küsitakse üle 11% uue auto enda hinnast? Ma mõtlen siin kohapealset Eestit, mitte Iraaki.

Edit: täpsustus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.09.2006 at 13:42
2 edits. Last edited 05.09.2006 at 13:57 by askeldaja
tfr
 
kasko teema
quote:
askeldaja: On see normaalne et superkasko eest küsitakse üle 11% uue auto enda hinnast? Ma mõtlen siin kohapealset Eestit, mitte Iraaki.

No mina loobusin oma Subarust peale seda, kui neljandaks pidamise aastaks hakkasid 210K kindlustusväärtuse juures kaskopakkumised pihta 41K-st. Protsentarvutusi võid ise teha. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.09.2006 at 14:02
Madlobster
kasko teema
Oli siis plaan esimest korda elus osta auto liisinguga vist sel juhul peab olema kohustuslik kasko. Uurisin siis neid liisingu ja kasko asju netis ja..
Auto hind 6000.-
KW 213
Kalkuleerisin siis online kalkulaatorites kasko hindasi ja hinnaks tuli 147€ kuu = 1764€ aasta sinna lisandub veel sundkindlustus 363€ aasta kokku 2127
Kui ma nüüd näiteks võtaks sellise auto 5 aastaks liisingusse siis ma peaks kindlustust maksma 10 635€ ??? auto eest mille turuhind on 6000€

Tegelikult oli küll plaan võtta aastane maks kahe aastane liising aga sellegi poolest jäävad need numbrid mu jaoks müstiliseks. Et, kas nii ongi või ma olen millestki valesti aru saanud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2014 at 01:41
cartmann
kasko teema
Kysi personaalne pakkumine eri firmadest. Kalkulaator raiub sulle julmalt keskmist.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 06:26
SPITFIRE
 
kasko teema
Tõenäoliselt jääb ka personaalne pakkumine suhteliselt krõbedaks. Maadlesin hiljuti elu esimese liisingu ja kaskoga, olin negatiivselt üllatunud Subaru Foresteri 07a. kaskomaksest.

____________________________
Hell Camino

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 09:08
mykoloog
kasko teema
Isiklikku kogemust pole, aga mitmed tuttavad on rääkinud, et Swedbank pidi kõige soodsamat kaskot ja liikluskindlustust pakkuma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 09:19
2 edits. Last edited 31.03.2014 at 15:35 by mykoloog
ivoalaska
 
kasko teema
Küsi personaalselt pakkumist, sinu toodud numbrid on ulme valdkonnast. Pool aastat tagasi tegin ühele sõidukile kasko ja kuumakse tuli alla 38 eurot. Auto turuväärtus 9000 euri. Ei olnud swed vaid miski gjendsijegie või midagi sellist. Kui huvi võin maakleri numbri anda, kes hea pakkumise tegi.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 09:29
1 edit. Last edited 28.03.2014 at 09:29 by ivoalaska
Indrek_S
 
kasko teema
Ma olen saanud BTA-st kõige paremaid kasko pakkumisi

U 6K väärtuseg autol oli kuumakse 21.-
Praegu u 12K väärtusega autol on 31.-

See kasko makse sõltub paljuski automargist.
Subaru, BMW ja ka Cadillac on saanud ulmepakkumisi (kolleegi uus X5 oli miski pea 40 000 aasta krooniaja lõpus)
Samas premium markidest Lexusele pakutakse väga odavat kaskot.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 10:48
1 edit. Last edited 28.03.2014 at 12:56 by Indrek_S
Maik
  
kasko teema
Iizi net kasko kalkulaator ütleb, et odavaim mul tuleks üle 1900eur aastas, kalleim üle 3800. Personaalpakkumist ei ole võtnud

Teie 30e kuumaksed on ikka väga lumme kusta...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 12:41
Rainer
kasko teema
Chrysler 300C turuväärtusega 11k€ kasko kuumakse oli mul 35€. Tegin vabatahtlikult, st masin polnud liisingus. Võtsin läbi M-Kindlustuse https://www.mkindlustus.ee/

____________________________
Vette C4
LHS -97
Concorde LXI -98
300C -04
Mustang Convertible -11
Mustang EB -16
Challenger R/T -17
Challenger Scat Pack -15
Durango AWD -18

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 12:57
Indrek_S
 
kasko teema
Iizi hinnast eriti alla ei saa, kui personaalselt läbi ei räägi kellegagi.
Ja soovitan väiksemate seltsidega proovida, nad on paindlikud. (BTA tegi IIZI hinnale otse rääkides 35% soodustust)

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 12:58
vr_
  
kasko teema
Omal samuti hiline kogemus kus swedbank pakkus kõige soodsama hinna kasko osas. Kuldkliendile antakse tavakasko hinanga veel see miski vingem kasko pihku. Nende pakkumine oli ikka kõvasti alla teiste.
Liikluses nad aga gjensidigi lüüa ei suutnud. Kuna ma ei ole ise seni veel ühtegi kõksu teinud ega ka kavatse teha, sisi ei tunne süümekaid ka kasvõi kõige hirmsama urka kõige odavam kohustuslik kindlustus võtta. Mina teile peavalu ei kavatse tänaval kokkusaamise läbi põhjustada:)

Alati tasub kalkulaatorist üldpilt ette võtta iizist vms kohast ja selle põhjal mina otse küsima:) iizi vist paneb 10-15% oma taskusse vahelt, see on teie läbirääkimisruum ehk otse suheldes.


Ahjaa, kasko kuumakse ei sõltu ju auto turuväärtusest vaid paugu panemise statistikast ning juppide hinnast.
Kui suht uueke ford focus on mingi 15-20keur maksev ja vana volvoront on turuväärtusega 3-4keur siis on viimase kasko kõrgem seepärast, et enamik lakse on lihtsad plekitööd mis ei ulatu turuväärtuseni aga on näiteks 3x kallimad kui samalaadne fordipauk likvideerida. stiilis tiivamõlk maksab ühel juhul 1keur teisel juhul 2keur. Maha kanda ei saa ja korda tuleb teha.


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 14:44
1 edit. Last edited 28.03.2014 at 14:47 by vr_
tfr
 
kasko teema
quote:
Madlobster: Oli siis plaan esimest korda elus osta auto liisinguga vist sel juhul peab olema kohustuslik kasko. Uurisin siis neid liisingu ja kasko asju netis ja..
Auto hind 6000.-
KW 213
Kalkuleerisin siis online kalkulaatorites kasko hindasi ja hinnaks tuli 147€ kuu = 1764€ aasta sinna lisandub veel sundkindlustus 363€ aasta kokku 2127

Mis autoga tegu? Ilmselt mingi sportauto või muidu eksoodiga. BTW, Sinu poolt öeldud kindlustussummat (auto hinda) kasutab hetkeseisuga Eesti turul ainult üks kindlustusselts, kõik ülejäänud arvutavad selle enda jaoks ise muude parameetrite (mark, mudel, väljalaskeaasta, kw jms) põhjal välja.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 19:33
tfr
 
kasko teema
quote:
vr_: Alati tasub kalkulaatorist üldpilt ette võtta iizist vms kohast ja selle põhjal mina otse küsima:) iizi vist paneb 10-15% oma taskusse vahelt, see on teie läbirääkimisruum ehk otse suheldes.

See, palju kindlustusmaakler "vahelt paneb", on seadusest tulenevate nõuete kohaselt täiesti avalik info, kasko puhul on see seal 15-20% juures. Kui seda konkreetsel pakkumisel välja pole toodud, siis kindlustusmaakleri kodulehel kusagil üldtingimuste all kindlasti.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 19:35
cartmann
kasko teema
Mina kasko puhul väldin neid väikeseid ja odavaid pakkujaid. Kuumakse on hea aga kui nende kord maksta vot siis saab igasse aukku ja korralikult. Suuremad maksavad yldjuhul leebemalt asju välja. Kusakilt peavad need odavad oma odava makse saama .
Minu kastika kuumakse on 65 euri(ergo), samas k6ige kallim pakkumine tuli Ingeselt, 1500 eur aasta( auto hind oli vist 22kilo).
Siiani k6ik oma kindlustused yhes kohas hoidnud ja seega alti tulevad parimad v6imalikud hinnad, ilma kysimata.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2014 at 21:54
rai
kasko teema
quote:
vr_: Omal samuti hiline kogemus kus swedbank pakkus kõige soodsama hinna kasko osas. Kuldkliendile antakse tavakasko hinanga veel see miski vingem kasko pihku. Nende pakkumine oli ikka kõvasti alla teiste.
Liikluses nad aga gjensidigi lüüa ei suutnud. Kuna ma ei ole ise seni veel ühtegi kõksu teinud ega ka kavatse teha, sisi ei tunne süümekaid ka kasvõi kõige hirmsama urka kõige odavam kohustuslik kindlustus võtta. Mina teile peavalu ei kavatse tänaval kokkusaamise läbi põhjustada:
Liiklus tehakse meelega kalliks, kuna seda nad tegelikult ei soovigi oma portfelli, sellest tuleb neile ainult kulu ja kulu jäetakse meeleldi teistele. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.03.2014 at 14:51
Madlobster
kasko teema
Tahoe oli siis plaan võtta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.03.2014 at 18:35
trs200
kasko teema
Minu arust nende gjenblablabla ja teiste sarnaste imelike nimedega asutuste pakkumised on pigem kõrgemad, kui "suurte" seltside omad. Suur on suhteline ja oleneb vaatepunktist. Üldiselt olen mina kasko pakkumised küsinud otse põhilistelt kindlustuse pakkujatelt. Tavalise liikluskindlustusega sama moodi. Võimalus ka näiteks iizi-st võtta pingerida ette ja odavamaid pommitada, aga vahest teevad kallimad näiteks kasko puhul odavamatega lõpuks võrdse pakkumise ja parematel tingimustel. Kindlustusmaaklereid olen viimasel ajal vältinud, üldiselt nad lihtsalt võtavad vahelt ja paremaid diile nende kaudu ei paista.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.03.2014 at 22:29
epsum
kasko teema
Ma ei usu et midagi väga muutunud on, aga kui ma ühes Eesti suurimates kindlustusfirmadest töötasin, siis maakleritasu ei läinud mitte pakkumisele otsa, vaid see sisaldus juba pakkumises mis meie majast välja läks - vahet polnud, kas maaklerile või eraisikule/firmale. Ehk võttes maaklerilt pakkumised ja rääkides läbi otse kindlustusandjaga peaks hind üks olema. Üldiselt kasko vähemasti meil (Ergos) oli väga tugevasti aktuaari ja edasikindlustuse üteldud number, kus ei olnud erilist läbirääkimisruumi rohkemat kui muude kliendisoodustustega.. miskid 30+% soodukad tunduvat olevat väga müstika valdkonda kuuluvat ilma skeemitamata (oma töötaja soodustus aastal 2004 oli 30% preemiast kui ma õigesti mäletan)..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.03.2014 at 01:02
alarmees
kasko teema
Mul oli üldse omamoodi juhus, kui 2 kuud tagasi uhiuue kaubiku sain. Läks ta läbi Nordea liisingusse ja esindus saatis ka mõlema kindlustuse pakkumised, kui need liiga kõrged tundusid siis sai Swedbankist uued võetud. Kasko oli küll 5 eurot odavam aga liikluskindlustus tervelt 50% odavam. Võtsin siis Nordeaga ühendust ja sealt öeldi üsna lakooniliselt, et nad pole oma vara kindlustamisest Swedis huvitatud. Küll aga tuldi natuke vastu ja lubati liikluskindlustus seal teha, kudi kasko pidin ikka selle võtma, mis nad pakkusid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2014 at 20:01
cartmann
kasko teema
quote:
alarmees: kudi kasko pidin ikka selle võtma, mis nad pakkusid.

No neil ainult soovitused ju, valid ise kelle juures kindlustad. Lihtsalt tingimused peavad olema täidetud


____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2014 at 21:45
vr_
  
kasko teema
quote:
alarmees: Mul oli üldse omamoodi juhus, kui 2 kuud tagasi uhiuue kaubiku sain. Läks ta läbi Nordea liisingusse ja esindus saatis ka mõlema kindlustuse pakkumised, kui need liiga kõrged tundusid siis sai Swedbankist uued võetud. Kasko oli küll 5 eurot odavam aga liikluskindlustus tervelt 50% odavam. Võtsin siis Nordeaga ühendust ja sealt öeldi üsna lakooniliselt, et nad pole oma vara kindlustamisest Swedis huvitatud. Küll aga tuldi natuke vastu ja lubati liikluskindlustus seal teha, kudi kasko pidin ikka selle võtma, mis nad pakkusid.

See läheb juba pisut seadusevastase tegevuse alla. Finantseerimisasutused ei tohi meil väga peale suruda kindlustusteenust. Võibolla tõesti ainult swed neile ei meeldi ja muud sobivad, siis ehk hiilivad ära, kui aga sund on ainult nende oma kasutada sisi saaks neile kenasti peeruvahele kütta.

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.04.2014 at 10:54
Jesper
 
kasko teema
Eks nad rõhuvad sellele, et inimesed ei hakka värskelt liisingulepingu saanuna (jess! tutikas auto!) reeglina väga jalgu trampima ja paragrahvidega vehklema. Kui midagi ventikasse peaks lendama, siis saab alati telleri tanki lükata, "leegitseva südamega korporatsiooni patrioot läks oma soovitustega liiga kaugele" vms. Caveat emptor.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.04.2014 at 11:09
Indrek_S
 
kasko teema
Klient ikka ise valib kus ta liisitava vara kindlustab.
Taustaks niipalju, et osadel pankadel on oma kindlustusfirma ja teistel on bartertehing mõne seltsiga (SEBl on RSA jne jne).
Nad seovad omavahel tooteid ja vastavalt sellele saavad soodukat. Näiteks SEB poolt kaardiga kaasa pakutav reisikindlustus (44,- aasta) on RSA poolt neile pakutud suure kahjumiga eeldusel et SEB müüb kõikidele klientidele nende kasko ja kodukindlustust.
Pankade teenuseid kasutades peaks esimese asjana rääkima enda nägemusest ja siis kuulama ära panga nägemuse. Sedasi võib panga nägemus üsna pea hakata sarnanema sinu nägemusega.
Ahjaa, see muidugi eeldab, et kliendina on pank sinust pisut rohkem huvitatud kui sina konkreetsest pangast (...if you know what I mean...)

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.04.2014 at 17:10
1 edit. Last edited 01.04.2014 at 17:12 by Indrek_S
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.