Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Liikluskindlustuse seadus
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liikluskindlustuse seadus   1 2 3  
Poster Message
trs200
Liikluskindlustuse seadus
Mõte oli rohkem selles, et ma elan üle aastas paar sõitu võistlustele ilma ülevaatuseta autoga ja ka jama korral maksan ka sirge seljaga trahvi selle eest, aga uue seaduse järgi registreerimata sõiduki eest on trahv x2 ning huvi ära panna ka vähemalt x2. Uuesti arvele saab MNT kinnitusel ikkagi LÄBIDES ülevaatuse. Omanikuvahetust saab teha, aga siis peab uus omanik ülevaatuse LÄBIMA. Ülevaatajad on viimasel ajal suht karmiks muutunud, nii et hakkame vaikselt Euroopasse jõudma selles osas. Igasugused koonusfiltrid, vales mõõdus veljed ja rehvid, sportpütid, sportroolid jms kaotatakse vaikselt ära. Mis on ka võibolla hea.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.10.2015 at 18:14
Jesper
 
Liikluskindlustuse seadus
Mina küll ei leia Liiklusseadusest punkti, mis sätestaks et peatatud registrikandega sõiduki registriandmeid (omanik) muuta ei tohiks. Enne tänavale minekut peab uus omanik jah TÜV läbima.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.10.2015 at 18:41
trs200
Liikluskindlustuse seadus
Tohib ikka muuta. Lihtsalt omanikuvahetusega ei muutu registrikanne jälle aktiivseks. Ülevaatusele sõitmise kohta öeldi, et see on juba omaniku ja politseiniku vaheline asi, kuidas nad oma seisukohad ära põhjendavad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.10.2015 at 19:35
mrtn
Liikluskindlustuse seadus
quote:
trs200:Ülevaatajad on viimasel ajal suht karmiks muutunud, nii et hakkame vaikselt Euroopasse jõudma selles osas. Igasugused koonusfiltrid, vales mõõdus veljed ja rehvid, sportpütid, sportroolid jms kaotatakse vaikselt ära. Mis on ka võibolla hea.

Samas ma ei hinda eriti nöökivaid ülevaatajaid. Sattusin ükskord "valesse" ülevaatuspunkti, kus nad mulle passi 93 asemel 91 kaalukategooria rehvide eest ohtliku vea protokolli märkisid. Tegu oli viimast päeva ja hooaega all olnud talvekatega, aga ei läinud arvesse. See oli mu esimene ülevaatusel läbikukkumine minu tolleks ajaks 23-aastase staaži jooksul.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.10.2015 at 21:22
margus61
Liikluskindlustuse seadus
Täna tuli Eesti Liikluskindlustuse Fondist viisakas meil meeldetuletusga, et sõiduki suhtes tekib alates 09.11.2016 liikluskindlustuse kindlustuslepingu sõlmimise kohustus ja hakatakse nuhtlema, kui ma midagi ette ei võta. Tubli +punkt meie e-riigile sellise teate eest.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2016 at 09:52
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liikluskindlustuse seadus   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.