Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Boikoteerima Tanklaid ...
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Boikoteerima Tanklaid ...   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Rizzy
 
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
ervin:

Kui nüüd kõik sellesamuse boikoteerimise asemel piiraksid läbisõitu ja kütuse tarbimist, langeksid kütusehinnad paljugi tõenäolisemalt - nõudlus dikteerib turuhinna.



Mis põhjusel Eesti Energia juulis hindu tõstab? Sest tarbimine on vähenenud ja neutronite transport seepärast kallim jnejne...niiet tarbimise vähenemise vastu minnakse hinnatõusuga! Küll mõeldakse kütuse kohapealt ka mingi jama välja, a'la bensiini ei osteta enam endises mahus, see läks hapuks ja pidime tegema mmmeeeeeeletuid kulutusi, et kõik need tonnid legaalselt hävitada.


____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 23:14
Motorist
  
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
madis: Ei maksa ise ennast kusikuks tembeldada ja luua endale maailmapilt "riigiisadest" jms. Et kusagil kõrgel midagi tehakse ja sellest sõltub "rahva" heaolu ja igaljuhul mis tehakse, see on jama ja mina "tark" ei maksa maksu jne jne.
Kui palju hoiab raha kokku salaviina ja salakütusega ? 1000,- kuus ? On see vaeva väärt ? Võiks millegi loovaga tegeleda, nt ennast täiendada.
Eestlase popsimentaliteet: minul pole raha, keegi teine on süüdi ja kuna mul raha pole siis järelikult sülitan seadustele.

NB! kusikud hoiavad sellega rohkem kui 1000.- kuus kokku, pigem ikka ala 3000.-
selle nutsuga on rohkem tarka teha kui sa arvad, kasvõi ntx sõita külla su naist põrutama samal ajal kui sina emme juures suppi söömas oled :D

Selle nutsu panen parem vana usa raua alla kui annan riigile ära. Öelge viimase 5 aasta sisse ka üks tõeliselt suur ja hea asi mis on tänu seadustele tulnud meie banaanoswabariigoossele kasuks?

Jätkuvalt, Elagu Maksuvaba KÜTE JA VODKA!

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 01:02
ervin
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
Motorist:
NB! kusikud hoiavad sellega rohkem kui 1000.- kuus kokku, pigem ikka ala 3000.-
selle nutsuga on rohkem tarka teha kui sa arvad, kasvõi ntx sõita külla su naist põrutama samal ajal kui sina emme juures suppi söömas oled :D

Selle nutsu panen parem vana usa raua alla kui annan riigile ära. Öelge viimase 5 aasta sisse ka üks tõeliselt suur ja hea asi mis on tänu seadustele tulnud meie banaanoswabariigoossele kasuks?

Jätkuvalt, Elagu Maksuvaba KÜTE JA VODKA!

koli siis üldse Venemaale, mida sa sellest kütusest siia vead ja raha kulutad selle peale, kokkuhoid tuleb veel suurem ja saad äkki veel madise koera ka läbi tõmmata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 01:21
madis
Boikoteerima Tanklaid ...
Foorum on hea koht sest siin saab iga loll sina võtta.
Siiski, iga möla puhul, isegi umbjoobes ja ürgvaenlastega, on selline kirjutamata reegel et naised-lapsed jäävad mölast välja.
Nii et, Motorist, kui kaineks saad siis on selline nupp nagu "Edit".

Minu eesmärk on saavutada skandinaavia elatustase, kui keegi tahab mustlase moodi elada siis lasku käia.

Eesti mees tahab benssu ja viina ja spermat välja lennutada, juhti kes valetab et varsti saabub õnn.. Mis sinust saab seda keegi ei tea ennustada, kajakad vaid irvitaavad ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 01:31
1 edit. Last edited 21.03.2010 at 01:32 by madis
viplala
Boikoteerima Tanklaid ...
Mnjah, ühe eesmärk on saavutada skandinaavia elatustase, teise jaoks end ära elatada. Võta sa nüüd kinni, kus õigus ja kus hool.
Selles teemas on nii palju erinevaid tahke, et on võimatu öelda kelle pool on õigus.
Ka see kütuse tassimine on nn. äri alustamine, oma pere või iseenda, elushoidmiseks.
Mina teeks samuti, kui see oleks kergem või ainus väljapääs oma elu ära elatamiseks. Ma ei ela oma ja oma pere elu mingi EU jaoks. Ma ei kavatse nälgida, et Eesti saaks skandinaavia elatustasemele. Mind huvitab minu ja mu lähedaste heaolu.
Kuradi kerge on luua üllaid eesmärke, hõbelusikas suus. Seda on tehtud terve inimkonna ajaloo vältel. Pole siin sittagi muutunud.

Ka minuti pikkus sõltub asjaolust, kummal pool peldiku ust sa parasjagu oma hädaga seisad.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 02:05
tfr
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Need "mina makse ei maksa, kuna riik on äpu" põhimõtte propageerijad ei kipu minu arust enamasti lihtsalt aru saama, et see on suletud ring - riik isegi oma kulude katteks tagatoas raha trükkida ei saa, seega kui makse ei maksta, pole ka riigil millegi eest oma "teenuseid" (olgu selleks siis korras teed või hea meditsiiniabi) vastu pakkuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 02:11
viplala
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
tfr: Need "mina makse ei maksa, kuna riik on äpu" põhimõtte propageerijad ei kipu minu arust enamasti lihtsalt aru saama, et see on suletud ring - riik isegi oma kulude katteks tagatoas raha trükkida ei saa, seega kui makse ei maksta, pole ka riigil millegi eest oma "teenuseid" (olgu selleks siis korras teed või hea meditsiiniabi) vastu pakkuda.

Kui sul on aint kaks varianti, mis sa siis teed? Kas rikud seadust ja oled paha, kuid täis kõhuga või jääd lippu lehvitades ilma oma kodust?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 02:16
R.Ott
 
Boikoteerima Tanklaid ...
To Tfr ja veel mõned. Vastus on, et kelle poolt sa valimistel hääletad. Kahsuks kipub olema see enamuse jaoks keegi, kes midagi roosas pitsivahus LUBAB. Kuna inimkonna analüüsivõime plahvatuslikku kasvu pole oodata siis...

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 02:18
tfr
 
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
viplala: Kui sul on aint kaks varianti, mis sa siis teed? Kas rikud seadust ja oled paha, kuid täis kõhuga või jääd lippu lehvitades ilma oma kodust?

No juhul, kui ma teise variandi valin, siis ma annan endale aru, et mul on selle võrra ka vähem õigust lippu lehvitades riigi käest tagasi nõuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 03:04
viplala
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
tfr:
quote:
viplala: Kui sul on aint kaks varianti, mis sa siis teed? Kas rikud seadust ja oled paha, kuid täis kõhuga või jääd lippu lehvitades ilma oma kodust?

No juhul, kui ma teise variandi valin, siis ma annan endale aru, et mul on selle võrra ka vähem õigust lippu lehvitades riigi käest tagasi nõuda.

Ära siis seda unusta kui see aeg kätte jõuab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 03:45
Motorist
  
Boikoteerima Tanklaid ...
:)
Edgariaania meestel kergem praalida et loome skandinaavia elatustaseme jne.
Tule nullist mees ja hakka oma enda ettevõtmist null vahenditega ülesse ehitama nii et sa kellegile võlgu ei jääks. Lihtne on olla mingi kroonialguse metsavarga pojake ja kuldlusikas otsapidi suus laiata et soovin skandinaavia elatustaset.
Tulla kehvalt töölt ära ja alustada oma restaurerimispojekti....Mina olen 6 aaastat seda teinud ja esimesed kolm olid ikka ülirasked, sisuliselt alustasin natukene väikse toega sõpradelt igakuiselt ja edaspidi juba ise teenides. 6 aastat pole eesti riigile makse maksnud aga pole ka töötu abiraha küsinud. Ma ei soovi sellelt riigilt eriti midagi. Ma pole kordagi mitte mingisugust abi riigilt saanud!
Olen vaid läbinud euroliidu rahadel baseerunud ettevõtluskoolituse edukalt ja sain ka jah sõna et oleksin saanud oma 40K alustava ettevõtja rahalist toetust, jumal tänatud et a seda ei võtnud, tänasel päeval oleks riigi ees olnud liiga palju kohustusi ja arusaadavalt oleks ma riigile veel võlgu ka jäänud kui arvestada kõiki makse.

Vahepeal oli mõte legaalseks läbi oü saada kuid arvestades kui palju probleeme ma nägin ametnikelt kes mu sõbra ausat ettevõtmist peedistasid, siis mina leidsin et ma ei kavatsegi seda aparaati ülal pidada, kus kipub kehtima ka ärapanemise mentaliteet.


Taaralinn pole veel langenud, kuid kaugemal Lõuna osariikides on peale stalingraditalve ikka olukord väga ku....e sry tahtsin öelda vesine.

Irvik Kajakad on õnneks enamus vaid kilulinnas. Küll nad naeravad kui papist külades skandinaavia elustiili ihalejad iga päev kiirnuudleid sibulaga söövad, kajakate isa on rootsi pank kes peab eriti peenikest naeru.

Elagu maksuvaba KÜTE ja VODKA!

nb!motorist on 97 prosa karske, vä tähtpäevad.


____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 10:51
1 edit. Last edited 22.03.2010 at 10:52 by Motorist
vvt
  
Boikoteerima Tanklaid ...
Oo IlveSS ja AnSSip, oo mu raske elu. Puudu on vaid Suur Juht Hundisilma Eedik, kes loob kõigile Euroopa tasemel palgaga töökohad. Tanklad kuulugu rahvale!. Bensiin kõigile tasuta! Hurraa, seltsimehed.

Kuskohast sellised lambad küll tulevad, kes siin oma kommunistlikku iba ajavad? Kesikuerakonna noortekogu on käivitanud häältepüüdmise siin? Eks rumalad lapsed ole ikka kohalikele roosadele parteidele hea saak, nad pole ju talongidega poes käinud ja sotsialismiparadiisi omal nahal kogenud.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 10:59
2 edits. Last edited 22.03.2010 at 11:01 by vvt
diesel
Boikoteerima Tanklaid ...
mõni mees varastab ühiskonna tagant naglalt ja ülbust jääb ülegi.
mõni mees on lisaks veel nii loll, et kõva häälega kisab, et ta varas on.
huvitav, kas igasugu motoristid ühiskonna käest midagi ei saa?
ilmselt motoristid sõidavad oma erateedel, lükkavad oma lume ja paikavad augud ise.
meditsiiniteenuseid ostavad ainult erapraksistelt. vanaema sõidutavad ka ise, et ta ei peaks
ühistransporti pruukima, ...

tegelikult ajab sita keema, aga mis teha, eks igas ühiskonnas on oma mustad lambad.
ausad maksavad oma maksud ja peavad sellega igasugu motoriste ka üleval ja saavad
sellega hakkama ilma suurema kisata pealegi.

loomulikult on paremaid, on halvemaid aegu. hakkama tuleb igal ajal saada. kahjuks on
paljudele liiga hea elu õpetanud seda õpitud abitust. mõnele ei piisa ka pudrukausi ette
andmisest, tuleb suhu ka toppida.

well, tegelikult on neid üksjagu, kel on seisud ikka peris perses. aga nälga nüüd ühiskond kellelgi
surra ikka ei lase. ja kuiva ja sooja koha kotile viskamiseks saab ka alati. igasugu varaste ja
muude motoristide kiuste saab ühiskond kuidagi ikka hakkama.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 11:08
1 edit. Last edited 22.03.2010 at 11:09 by diesel
Madlobster
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
Motorist: :)
Edgariaania meestel kergem praalida et loome skandinaavia elatustaseme jne.
Tule nullist mees ja hakka oma enda ettevõtmist null vahenditega ülesse ehitama nii et sa kellegile võlgu ei jääks. Lihtne on olla mingi kroonialguse metsavarga pojake ja kuldlusikas otsapidi suus laiata et soovin skandinaavia elatustaset.
Tulla kehvalt töölt ära ja alustada oma restaurerimispojekti....Mina olen 6 aaastat seda teinud ja esimesed kolm olid ikka ülirasked, sisuliselt alustasin natukene väikse toega sõpradelt igakuiselt ja edaspidi juba ise teenides. 6 aastat pole eesti riigile makse maksnud aga pole ka töötu abiraha küsinud. Ma ei soovi sellelt riigilt eriti midagi. Ma pole kordagi mitte mingisugust abi riigilt saanud!
Olen vaid läbinud euroliidu rahadel baseerunud ettevõtluskoolituse edukalt ja sain ka jah sõna et oleksin saanud oma 40K alustava ettevõtja rahalist toetust, jumal tänatud et a seda ei võtnud, tänasel päeval oleks riigi ees olnud liiga palju kohustusi ja arusaadavalt oleks ma riigile veel võlgu ka jäänud kui arvestada kõiki makse.

Vahepeal oli mõte legaalseks läbi oü saada kuid arvestades kui palju probleeme ma nägin ametnikelt kes mu sõbra ausat ettevõtmist peedistasid, siis mina leidsin et ma ei kavatsegi seda aparaati ülal pidada, kus kipub kehtima ka ärapanemise mentaliteet.


Taaralinn pole veel langenud, kuid kaugemal Lõuna osariikides on peale stalingraditalve ikka olukord väga ku....e sry tahtsin öelda vesine.

Irvik Kajakad on õnneks enamus vaid kilulinnas. Küll nad naeravad kui papist külades skandinaavia elustiili ihalejad iga päev kiirnuudleid sibulaga söövad, kajakate isa on rootsi pank kes peab eriti peenikest naeru.

Elagu maksuvaba KÜTE ja VODKA!

nb!motorist on 97 prosa karske, vä tähtpäevad.


Kui sinu isa oleks krooni alguses metsavaras olnud siis ka siin nõnnaviisi kireksid v?
Tahtsin tegelikult öelda, et isiklikud solvangud ja teiste kasutajate naistega vahekorda astumise unistused võiks enda teada jätta ja kui ei saa siis mehe kombel näost näkku öelda, mitte ise suhteliselt anonüümseks jäädes turvaliste koduseinte vahelt laia ilma pritsida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 11:08
1 edit. Last edited 22.03.2010 at 11:13 by Madlobster
Peeter82
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Lahe läbu toimub siin :)

madis on insener. Inseneride järgi on alati ja ka praegu suur puudus. Neil on alati tööd. Selle mätta otsast võib kusikute üle irvitada.
Aga selleks peab midagi kõrvade vahel olema, et inseneriks saada.
Kui sul, Motorist, oleks kõrvade vahel midagi, oleks ka ehk mõne tasuva ameti õppinud.
Siis sa ei oleks kusik praegu. Sorry.

Minu arust eesti suurim probleem ei ole mitte pahad valitsejad, vaid loll rahvas.
Ja ei ole selles osas paranemist kuskilt näha. Ei jõua me lääne-euroopa tasemele iialgi.


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 11:14
3 edits. Last edited 22.03.2010 at 11:21 by Peeter82
Madlobster
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
Peeter82: Lahe läbu toimub siin :)

madis on insener. Inseneride järgi on alati ja ka praegu suur puudus. Neil on alati tööd. Selle mätta otsast võib kusikute üle irvitada.
Aga selleks peab midagi kõrvade vahel olema, et inseneriks saada.
Kui sul, Motorist, oleks kõrvade vahel midagi, oleks ka ehk mõne tasuva ameti õppinud.
Siis sa ei oleks kusik praegu. Sorry.

Minu arust eesti suurim probleem ei ole mitte pahad valitsejad, vaid loll rahvas.
Ja ei ole selles osas paranemist kuskilt näha. Ei jõua me lääne-euroopa tasemele iialgi.


Suuremalt vaadates on asi nii, et kõik ei saa insenerid ja firmajuhid olla keegi peab tööd ka tegema ja mida paremkaks elujärg läheb ja mida targemaks me kõik saame seda rohkem on puudu inimestest kes musta töö ära teevad. No kus neid siis võtta (vaadates siis seda unistuste maad lääne euroopat ja skandinaaviat siis selle kirju pildi järgi tänavatel on selge)
Igal kopikal on ALATI ka teine külg. Vahest jääb see suures uutmistuhinas ja eufoorias lihtsalt õigel ajal märkamata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 11:27
ivoalaska
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Alati on süüdi kõik teised ja poliitikud. Ei saagi aru inimestest, kes järjekindlalt istuvad siin meie vabariigis ja seda järjekindlat kiruvad. Kui ei meeldi, siis minge ära. Arvate, et kuskil Soomes 24/7 ehitusel orjates või kuskil Austraalia farmis pildituks rügades on on elu lill?? Eriti suur idiootsus on süüdistada kõiges edgarit ja ansipit...see lihtsalt näitab ära kui loll võib inimene olla. Te ulute siin, kui kehv kõik on ja mujal maailmas elu parem. Aga minge siis elama Venemaale, kus kütus odav, Saksamaale, kus elatustase kõrge, Kreekasse, kus alati soe....saage juba ükskord aru, et vaatamata kõrgele kütusehinnale ja muudele aktsiisidele vaatamata on elu maarjamaal ikka suht hea. Võrreldes paljude riikidega suht ok sotsiaalsüsteem, haridussüsteem ja ka üsna turvaline ühiskond, kus igapäev ei panda autosid massiliselt põlema ja moslemid ei laamenda ega nõua oma lolle õigusi. Krt kui ei jõua autosse bensiini osta, siis käi jala!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 11:32
hents99
  
Boikoteerima Tanklaid ...
Huvitav arutelu. Hetkel tundub, et põhiteema või tõestamine on selles, et mitte nii jõukad inimesed on lollid ja nad ei kõlba kuhugi (motoristile kaastunne, ma mõistan sind). Ülejäänud, kel elu heal järjel vaatavad, ülalt alla, ninad püsti ja parastavad, mitte ei anna oma tarka nõu teistele õppimiseks.

Ise ei kritiseeri poliitikat, sest pole ise nii pädev selles vallas. Tuleb rohkem rabeleda, et kehvast seisust välja tulla ja vahel ettevõtjana tekib mõte, et võiks parem palgatööline olla...
Õnneks pole ühtegi liisingut ega laenu seljas (va mõni kuu õppelaenu), võib öelda, et saab hakkama ka kallineva kütusega, kuid tuleb tõesti planeerida, kuhu ja mis autoga sõita.

Nagu ma ka ühes teises foorumis mainisin, siis Eestis peaks olema riiklik tanklakett, mis reguleeriks kütusehinda (hoiaks õiglast hinda ka siis, kui teiste kettide omanikud "saunas sõbralikult arutades" hinnatõusu plaanivad-teostavad)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 12:07
Jesper
 
Boikoteerima Tanklaid ...
quote:
ivoalaska: on elu maarjamaal ikka suht hea

Jah ma olen ka mõelnud mingi umbes sellise plakati peale:


Selliste arutelude puhul on huvitav, et alati leiab keegi mingi täiesti puhtalt lehelt konstrueeritud näite stiilis Jüri Imaverest, esitades seda kui vettpidavat anecdotal evidence'i Eesti inimese raskest saatusest.

A kui reaalseid uudiseid vaadata, siis BLRT palkab Ukrainast keevitajaid, tuues põhjuseks kohalike alakvalifitseerituse. Ok, see on mingi imelik võõrkeelne firma ja võib-olla pole kõige parem näide, aga reaalselt mida siis täpselt pihta hakata suurusjärgus 60 tuhande töötu ja kvalifitseerimata "otse põhikoolist objektile" karanud ehitajaga? Kui iga tqhq kasutaja teeks 10 töötajaga ehitusfirma, siis ikkagi jääks pooled tööta. Ja no palju õnne sellele, kelle firmas töötab 10 tüüpi kelle lemmikharrastus on hollika ees üksteise nägude üles tagumine, sellise kamba direktor olla on tõenäoliselt väga suur lust ja lillepidu.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 12:13
1 edit. Last edited 22.03.2010 at 12:15 by Jesper
ivoalaska
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Hents99 mõte seisnes selles, et ega Eesti pole ainuke riik, kus töötus suur ja keskmine sissetulek madal võrreldes osade Euroopa riikidega. Ütlen ausalt, et kui minul raha pole bensiini jaoks, siis auto lihtsalt seisab, kui raha pole meelelahutuse jaoks, siis lihtsalt isun kodus jne jne. Nüüd kelle süü on see, et pool põlvkonda läks otse põhikoolist ehitusel ränka raha teenima??? Ise olid lollid, nüüd selle asemel, et teisi kiruda, mingu kooli ja õppigu oma amet selgeks! Kõige hullemad ongi need, kes süüdistavad oma hädades valitsust, poliitikuid, ametnikke ja kõiki teisi, süvenematta enda tehtud vigadesse. Kahjuks on nii, et toimiva riigi jaoks on vaja makse, et riik töös hoida. Mõelge selle peale, et näiteks pole meil ju automaksu, siis ulmelisi regamismakse, tasulisi teelõike, mis mujal maailmas on täiesti tavaline....kuskilt peab ju raha saama ehk siis aktsiisist. Ja milleks sa boikoteerid tanklaid...selle eest, et suur osa bensiiniliitri hinnast moodustab aktsiis, mille määrab riik, mitte tanklakett. Hakake siis juba boikoteerima riiki ja kolige mujale elama, kui siin alati kõik nii kehva ja sitasti korraldatud on!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 12:29
charger
Boikoteerima Tanklaid ...
Äkki on siin targematel jagada häid äriideid, mida saaks siis üks töötuks jäänud haritud inimene praegu Eestis kiiresti rakendada, pannes mängu oma koondamishüvitise ja varud, et luua sissetulek endale ja töökohad teistele enne olemasolevate vahendite otsasaamist :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 12:58
vvt
  
Boikoteerima Tanklaid ...
Eesti üks muide üks pseudotöötust suurendav tegur on töötukindlustushüvitis. Praegu on teatud aladel palgad mühinal langenud, aga töökohtade kadumise perioodile eelnenud ülemaksmistest tulenevad soliidsed hüvitused käivad edasi, inimesed väisavad (justnimelt väisavad) töövestlusi näoga "mis teil siis mulle pakkuda kah oleks" ja kui ütled, et näed, töömehe palk on siiski 12K, siis vaadatakse arusaamatu näoga otsa - aga mul on töötukindlustushüvitus praegu 16K ja mul pole mõtet tööle tulla. Üks eriti vinge vend ütles, et tema arvates on miinimumpalk, millega on tema üksi elades ja laene omamata kuidagitviisi toime võimalik tulla, 15K kätte. Alla selle pidi olema vaja rõdul ise kartulit kasvatada ja trolliga sõita. Kui täiskasvanud vallaline töövõimeline inimene ei suuda 10K kätte palgaga ära elada, siis tuleks tõdeda, et selliste saatus ongi olla töötu, sest ajudeta tööinimest ei taha keegi.

Ei taha siinkohal ilkuda nende üle, kel tõesti häda käes, aga minu praktika tööotsijatega näitab, et neid, kes elavad hea aja kõrgetel palkadel põhinevast töötukindlushüvitisest, teevad ise mustalt kõrvalt või enda OÜ kaudu - on ikka nii kolmest üks. Sest seadusandlus on sellel teemal auklik.

Seega kui Eestis võtta kurss sellele, et töötuna saab elada pikemat aega kenasti hüvitistest ja kõik taotakse sotsiaalrahadest kinni - on ees AS EV kindel pankrott. Sest pole seda raha teenimist kuskil, millest pillerkaart kinni maksta.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 13:00
2 edits. Last edited 22.03.2010 at 13:04 by vvt
ivoalaska
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Charger ära kuula seda juttu, et hakake kõik ettevõtjateks. Isegi kui oleks olemas hea äriidee, siis see veel ei tähenda, et kohe saab ärimeheks hakata. Paljudele pole seda annet antud, et ärimees olla. Ka hea äriidee võib oskamatusest ja kogemuse puudusest põhja lasta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 13:09
charger
Boikoteerima Tanklaid ...
No aina räägitakse üldsõnaliselt, et tehke midagi... Pakuks siis keegi ka midagi konkreetset välja :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 13:11
ivoalaska
 
Boikoteerima Tanklaid ...
Teema pealkirjaga kokku minnes pakuks välja, et ärge ostke bensiini, jääb raha üle :D Charger, siin topikus juba nii kõvasti äriideid genereeritud, et oi oi oi. Aga sulle siis midagi: Osta suure paagiga ameeriklane ja hakka bensiini Eestisse tooma, pidavat hea bisneks olema.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 13:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Boikoteerima Tanklaid ...   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.