Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Politsei Üksinda Patrullis?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Politsei Üksinda Patrullis?   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Kodanik2: viimane inff, et turvavööta sõidu eest lubatud miinimum on 2100.-

noh palju õnne (mitu prossa nendest parklates välja kirjutatakse?).
Vaevalt, et siis ka minu koletu ühiskonnavastane tegu väiksemat karistust väärt on.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 22:41
Vanaisa
  
Moderator
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Kodanik2: viimane inff, et turvavööta sõidu eest lubatud miinimum on 2100.-
jamajutt - just sain 420.- (max 3000)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 22:41
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 22:41 by Vanaisa (Moderator)
Astro-97
  
Politsei Üksinda Patrullis?
mis ajast liikluspatrull üksi sõidab??

ainukesed kes üksi sõidavad Tallinnas on vaid Julgestuspolitsei Saatkonnavalvetalituse patrullid, ning nendel on küll menetlusõigus, kuid pole protokolle jms paberivärki..
ja need reeglina ei koti kedagi, tulevad juurde ja suunavad viisakalt ära kui on mingi seismise/parkimise kamm ja sedagi siis, kui on kuskil saatkonna autodele mõeldud parkimistsoon..

kes kurat selline eraaktivist oli? nimi on seal koostaja koha peal?

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 23:51
cipo
Politsei Üksinda Patrullis?
Vabandage väljaspool teemat sõnavõtu pärast!

Sry. erik, aga pärast sellist sinu kirjutust ei aita sind järgmised generatsioonid vaid PENETRATSIOONID ja usu mind - küll nad seda teevad ja nautides!
Kui ei tea tausta Pirital parkimisest, lasteaedadest, majaomanikest, lumelükkamisest, maamaksust ja kurat teab veel millest siis ole hea -

ära mölise!!!

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2008 at 08:13
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
erik:
quote:
cipo: Tosi hea teema ja ma tahaksin kindlasti teada kuhu see riigiorganites välja jõuab.

Võtaks inimlikust seisukohast ja jätaks juriidilised punktid välja.

Kui lasteaias on remontööd ja puhkus (sain nagu nii aru), siis kas võiks normaalne mõistus sellest liiklusveast aru saada või ei? Eriti, kui inimene on sinna läinud kutsutuna remonttöid teostama(oli ju nii?). Tegelikult võiks sellest eos aru saada ka meie rahast toituv politseinik ja näiteks hoiatuse teha, mitte kella külge tõmmata. Aga kussa sellega - peab ju olema totaalselt karistav ühiskond.
Selliseid näiteid on teisigi - ma panen oma auto lapse lasteaeda viimiseks Pirita lasteaia ette ja panen kella - 15 min. saan tasuta - aga läheb 25, sest lasteaiakasvatajaga on midagi rääkida ja poiss jonnib ja .... Mingi idikas (ja nii ongi) kontroll teeb trahvi valimatult, sest arvab, et ma olen Pirita lainetes surfamas. Ja hiljem ma ei õigusta ennast kuidagi.
jaa.........tegelikult ei viitsigi rohkem näiteid tuua, sest sõnu ei ole - meie ühiskond ongi selline ja...
äkki järgmised generatsioonid suudavad seda parandada.

Ei tea jah, kaua see jätkub...

ma just käisin pirita lainetes surfamas ükskord. paar tundi, panin parkimise. aga aeg lendas (kell unus koju, inimlik ju, ja telefon oli kaldal), seega läks mingi 3 tundi. tulin tagasi - kohe trahv. a mis mul ikka oli õigustama hakata - debiil ilmselt arvas, et viisin last lasteaeda ja jäin kasvatajaga lobisema.

Krt ja lahendust ka ei olegi - kas ma pean siis igaks juhuks rohkem parkimise eest maksma? Äkki mul ei lähegi nii kaua ja maksin selle 20 krooni ilmaasjata? Või hoopis mobiilioperaatoreid nuumama, mis võimaldavad parkimise eest maksta lõpuaega määramata. Neid ma ka ei kavatse põhimõtte pärast nuumama hakata... Noh, võibolla järgmised generatsioonid...

Ilmselt juhtub nagu alati, et süütud kannatavad ja neid represseerivatel riigiorganitel on pidu ja pillerkaar!

kle tuletaevas appi!!!! Jah see on arusaadav, et hilinetakse 5 minutit, siis tõesti pole mõistlik trahvima veel hakata. Aga kui ikka pannakse tund üle ja siis ka ei saada aru milleks trahv tehakse???????? Sellise loogika järgi ei tohikski mitte millegi eest trahvi teha. Mõned on siin nagu lasteaias tundub kohati!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2008 at 08:21
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Polderon:
quote:
ivoalaska: ply sa oled ikka natuke rumal ja kibestunud inimene...ma tunnen palju mente ja olen ise ka seal kunagi mõnda aega töötanud ja tean väita et kõik ei ole seal lasteaias peksa saanud väärastunud mentaliteediga inimesed. Antud juhtumi puhul lihtsalt ongi ebaselge see kas ja milline lisatahvel seal oli. Kindlasti seal oli midagi või siis peaks olema, et sinu poolt kirjeldatud segadusi vältida. Ja kui ei olnud, siis see pole lolli mendi süü vaid selle territooriumi haldaja viga.
Tubli poiss, "VIIS, pika MIIIIINUSEGA! ! !"

On kelle viga tahes, aga "saaks ainult ära panna" ongi "selliste" (mõelge siia mida iganes oma rikutuse tasemel) eesmärk ! Trahv kaela, kuna ülemusel on hea meel, küll pärast selgitame, kas üldse oli vaja ajusi n***da ja kõige parem, kui see tropp seal roolis üldse häält ei tee, "meil raha kassas ja punktid kirjas !" Kahe aasta tagune "suunatule" trahv süülalusel on ainult kasuks EP-le

Jah sul on õigus, ei ole kõik peksa saanud, aga 20 krooni preemiat trahvi pealt on pakk võid ja leib kodulaual, kits tahab ka sinki omale lubada muideks, mida sellise palgaga ju ei saa tavaliselt :D

Kunagi pole ment süüdi, sest nad on süüdimatud igal 100l juhul ! Enamustel pole inimliku arusaama asjadest, nägi märki, süübimata selle olemusse, väänas trahvi ära ja tal on poogen, sest teda ei koti peale oma preemia midagi, ja enamus sellised ON lapsepõlves palju peksa saand !
Vabandust küll, ag enamus EP kaadrist on minu silmis madalapalgalised tropid !

Ei maksa kellegil isiklikult minu avaldust võtta, kui palk rahudab ja ise ka abivalmis INIMENE selles valdkonnas oled !

Järgmine rumaluke. Polderoonlus ikka ruulib. Ennem kui hakkad sitta suust välja ajama, kontrolli oma faktide paikapidavust. See aeg kui politseis madalad palgad olid, on ammu möödas. Praegu saab reapolitseinik reaalselt kätte kõvasti üle eesti keskmise ja kes natukene paremal kohal on nende palgad on juba väga head (ilma igasuguste preemiateta trahvide pealt). Ma tunnen isiklikult mitut tavalist patrullpolitseinikku ja olen nende palgalehti näinud. 16000 eek kätte, mis minu arvates eesti mõistes ei ole enam kõige kehvem palk. Kujutan ette et pooled siin foorumi külalistest ei teeni sama hästi. Kunagi jah olid seal jube kehvad palgad, ma isegi sellepärast sealt ära tulingi ;) Ja muide see, et trahvide pealt saadakse preemiat on tõsi küll aga seda makstakse kas korra kvartalis või isegi harvem ning see ei ole nii suur, mille nimel iga asja pärast nokkida ( pean silmas mingi aegunud tulekustutit). Tean, et politseis on palju idioote aga julgen kindlalt väita, et need on pigem vähemuses. Lihtsalt see on pööbli arusaam, et kõik mendid on m...nid, kuna nad teevad trahve.!!!! Saage aru ka trahvil on oma eesmärk ja trahv kui karistusviis on olnud olemas aastatuhandeid ja ta pole täpselt samakaua kellegile meeldinud. Aga alati vihatakse neid kes trahvi kirjutavad, mitte kunagi ei hakata otsima viga endas....tüüpiline !!!!! Kasvake ükskord juba suureks ja ärge kiruge tagajärgi vaid süvenege rohkem põhjustesse. Muidugi ei väida seda, et iga trahv on õigustatud, kuid siinseid tegelasi ja hala lugedes jääb mulje, et ükski trahv pole õigustatud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2008 at 08:35
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Politsei Üksinda Patrullis?   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.