Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - monstermania
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : monstermania   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
BENBEN
  
monstermania
Kah paar sõna. Olime üritusel koos Miku ja pundiga, neil olid lällarid kaasas. Need sattusid kogemata olema samal sagedusel nüüd siis selgub, et ilmselt barry ja puldimehega :),
sest seda lõpmatut omavahelist pulli sellel teemal, et musa ei mängi ja siis, et pane vaiksemaks oli terve päev. Vahepeal tuli ka juttu, et jäta mind rahule oma muusikaga(ilmselt puldimees :)Show kohalt jäin rahule, Suurtalda oleks ka ikka tahtnud näha, aga noh tehnikasport, see, et Nigel Morris on huumorimees selgus kah nö. lahkamisel. Vaja oli ju koos pilti teha, ta tegi mulle sarved...hea tüüp :)

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2006 at 11:17
veedler
monstermania
Puldimees oli kuidagi kummaline. Talle isegi toodi monitor sinna helibussi kõrvale, et ta ise ka kuuleks mis toimub. Tema aga teatas uhkelt pole vaja seda tööle panna. Kui Prr-iga palusime, et pane meie mikreid pisut kõvemaks, mees mitte ei lükanud liugurit vaid keeras tundlikuse nupud põhja. Liugur jäi aga samasse asendisee. Pole siis mingi ime, et kõlarile lähemle kui 10 m sattudes, see vilistama hakkas. Nagu esimene kord oleks inimene puldis olnud.:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.10.2006 at 12:48
Timo
  
monstermania
üritusele läksin ainult sellepärast, et sain tasuta kutsed ja veel ``eritribüünil``. algu tõesti tundus, et eritribüün, olime sõbraga vist suht esimesed seal, aga see mis toimuma hakkas oli peris närvesööv. kõik trügisid kuskile ja kaameramehed arvasid ka, et nad on klaasist. siis sattus mu kõrvale istuma ``no smoke`` tibi, kes ei lubanud suitsu teha, mis ajas muidugi kõige rohkem närvi, oleks siis tuul tema poole olnud, või oleks ma talle näkku puhund. ja loomulikult oli külm, ei osanud oodata, et kohe nii külm ja nüüd olen siiamaani haigena voodis, 39,5 palavik ja ei tule törtsugi suust välja. kommentaator oli iseenesest kull enam vähem, aga sõber ei mõista inglise keelt ja tal ikka suht igav. aga no mis me nuriseme, hea et sellised üritused üldse eestise jõuavad, olgu korraldus siis nii, nagu on. ja ega nendel üritustel käimine pole ju kohustuslik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2006 at 10:24
Astro SS
monstermania
quote:
suburban: üritusele läksin ainult sellepärast, et sain tasuta kutsed ja veel ``eritribüünil``. algu tõesti tundus, et eritribüün, olime sõbraga vist suht esimesed seal, aga see mis toimuma hakkas oli peris närvesööv. kõik trügisid kuskile ja kaameramehed arvasid ka, et nad on klaasist. siis sattus mu kõrvale istuma ``no smoke`` tibi, kes ei lubanud suitsu teha, mis ajas muidugi kõige rohkem närvi, oleks siis tuul tema poole olnud, [b]või oleks ma talle näkku puhund.[/b] ja loomulikult oli külm, ei osanud oodata, et kohe nii külm ja nüüd olen siiamaani haigena voodis, 39,5 palavik ja ei tule törtsugi suust välja. kommentaator oli iseenesest kull enam vähem, aga sõber ei mõista inglise keelt ja tal ikka suht igav. aga no mis me nuriseme, hea et sellised üritused üldse eestise jõuavad, olgu korraldus siis nii, nagu on. ja ega nendel üritustel käimine pole ju kohustuslik.
Sinu suhtumine teistesse annab soovida .

Kas sulle meeldiks, kui sinu kõrval olev inimene situks ennast täis ja haiseks järgmised 4 tundi,et hingata ei ole midagi ??? Järsku see tegelane naudib sitahaisu samuti nagu sina suitsuhaisu ?



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2006 at 21:30
1 edit. Last edited 04.10.2006 at 21:30 by Astro SS
Moogi
 
monstermania
Läti üritus läbi...

Õnnesutus vältida kõike ebameelidvat mis Eestis ehk ei õnnestunud ja tulemus oli väga hea. Ainus probleem ehk staadioni lubatud istekontade arv mis lubatud 8000 asemel oli oluliselt väiksem ja pani piiri külaliste arvule.

Staadion ääreni pealtvaatajaid täis oli vaatamist kuhjaga - tööle saadi ka Bigfoot 17, mis kindlasti üks publiku lemmikuid.

Väike freestyle osast: http://www.monstermania.lv/event.avi
ps. sõideti asfaltväljakul!


Vaadates nii Eesti kui Läti üritusi siis peale väikest ülevaataust peaks Monstrumeid nägema Eestis ka järgmisel aastal - siis juba ehk on lahendatud kõik programmi venimised jms. kindlasti on toimumisaeg suvisem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2006 at 15:52
Madlobster
monstermania
quote:
mth: siiani olen igast ürituste kommentaaridest lugenud, et eestis ei osata absoluutselt üritusi korraldada, kõik venib ja sada muud häda. nüüd siis tean, et teatud seltskond vingub siin iga jumala ürituse kallal.
käisin ise kah seda monstermaniat vaatamas, jõudsin kohale täpselt ajasõitude alguseks ja minul läks küll aeg kuni viimase sõiduni väga kiirelt, paar pausi oli, aga siis saigi endale kehakinnitust ja jooki järjekorras oodatud. ühesõnaga, väga tore üritus oli, nägi ja kuulis (mis vist olulisem) need jõhkardid kah ära.

Väga vinge!
ma arvan, et see väljend, et osa seltslkonda ainult vingub kogu aeg ei saa ka äris tõsiselt võtta kuna ma ka vahset vingun siin ja vahest mitte, siis... Esimese sellelaadse ürituse kohta oli sigahea!
Lubadus mitte petta publikut oli (minu arust) täidetud!!!!


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2006 at 00:50
Moogi
 
monstermania
Slingshot tankimas!
http://s9.photobucket.com/albums/a87/ukmtr/?action=view¤t=Slingshotinthegarage1.flv

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.10.2006 at 21:47
Moogi
 
monstermania
Väike kokkuvõte üritusest siin: http://www.extreme-estonia.ee/Mania.wmv

Juba järgmisel aastal peaks monstrumeid näha saama kas 14-15.07 v. 21-22.07
Siis juba EM etapina ja võib arvata, et siis juba veelgi parema programmiga ja ehk ka soojema ilmaga...

Tervitades!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2006 at 21:38
markmax
monstermania
omalt poolt ka kiidusõnad, väga vinge üritus... tegelased tallavad südamest

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2006 at 17:52
tqhq.ee foorum : Üritused : monstermania   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.