Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Jõuluilm
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Jõuluilm   .. 17 18 19 20 21 22 23  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
rrrr
  
Jõuluilm
quote:
Peeter82:Vahemärkuse korras ütleks, et rootslastel on kiirtee sõidukultuuri osas näiteks sakslastelt palju õppida.
Põhiline leivanumber on rekka tagant teise ritta tagant tulevale kiiremale autole ette keeramine ja siis oma 100-ga rekkast mööda venimine (110-120 lubatud)

Selle põhjuseks on kiirusehoidja.
quote:
hents99: Samas mis kiirust loetakse venimiseks. Ma sõidan tavaliselt GPS`i järgi 90-95 km/h, suveperioodil ca 100-105 km/h ja ikka möödutakse nagu kusevast kassist. Loomulikult peetakse mind venijaks, kuigi ma isegi juba ületan lubatud maksimaalkiirust.

Sellist kiirust mõistagi enam venimiseks ei loeta, kui GPS´i järgi talvel sõita 90-95 km/h mis võrdub spido järgi 100 ja suvel 90 alas kulgeda 110 km/h.
quote:
hents99: Meil peetakse justkui mingit ärapanemise võistlust, kus quattrotega varustatud ehitajad suunda näitamata kord ühelt, kord teiseltpoolt mööda uhavad, vaatamata, kas eespool ruumi on.
Selles see problem ilmselt algabki.


____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 20:44
1 edit. Last edited 18.01.2011 at 00:12 by rrrr
STW
Jõuluilm
Üldiselt ikka kehtib siin ainult üks reegel, kõik peavad sõitma samade reeglite järgi ja üksteisega arvestama siis toimib ka liiklus üllatavalt heasti.
Olen liigelnud ka sellistes maades, kus kõrvalt vaadates tundub liiklus täiesti hull olevalt, kuid süsteemile pihta saades märkad, et kõik sujub uskumatult hästi.

Seni kuni meil on Ply ja Vvt sarnaseid ja nendele siis risti vastupidiseid tegelasi, kes mõlemad oma meelest teevad kõike õieti ja teisi hirmus idiootideks peavad ja jubedalt õpetada püüavad ei muutu midagi.

Las teised sõidavad ja sõitke ise ka, oluline on, et sõites sõidate oma sõitu, mitte ei õpeta teisi, kui keegi sõidab teie poolt soovitust kiiremini või aeglasemalt on ju maru lihtne viisakalt, kas mööduda või siis mööda lasta.

lihtsalt minu mõte


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 20:59
hents99
  
Jõuluilm
Mina arvan, et möödasõit pole nii väga kiiremini liikumise vajadusest, kui aga sellest, et ego ei luba kellegi taga sõita.

Tavaliselt sõidabki keegi mööda ja siis jääb ikkagi ette uimerdama. Aga neisse tuleb mõistvalt suhtuda, sest võibolla polegi neil muud hobi kui teisi kottida. :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 22:36
Astro SS
Jõuluilm
quote:
hents99: Mina arvan, et möödasõit pole nii väga kiiremini liikumise vajadusest, kui aga sellest, et ego ei luba kellegi taga sõita.

Tavaliselt sõidabki keegi mööda ja siis jääb ikkagi ette uimerdama. Aga neisse tuleb mõistvalt suhtuda, sest võibolla polegi neil muud hobi kui teisi kottida. :)
Kui sõidad autoga aastas piisavalt palju kilomeetreid,siis tead et 'vabas vees' on tunduvalt turvalisem sõita kui kellegi järgi nikutada ja sabasi tekitada ....




____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 22:45
charger
Jõuluilm
quote:
Astro SS:
Kui sõidad autoga aastas piisavalt palju kilomeetreid,siis tead et 'vabas vees' on tunduvalt turvalisem sõita kui kellegi järgi nikutada ja sabasi tekitada ....
Eriti kui kasutad püsikat ja sinu ees liikuja mitte...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 23:04
hents99
  
Jõuluilm
Seda muidugi, ma kasutan ise ka püsikat. Aga mõtlen olukordi, kus tagant pressib nagu lilla poiss ja pärast möödumist jääb ette uimerdama ja pead ise püsika madalama kiiruse peale sättima : nendest ei saa aru, mingi ego laks, et siis mööda vaja oli minna?

Ma muidugi sõidan tavaliselt "uunikumidega" ca kuni 1992a autodega, võibolla polegi väärikas uue liisingu püssiga mu taga sõita?

Aga õnneks pole neid nii palju, et peaks oma tagumendi pärast väga muret tundma.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 23:14
STW
Jõuluilm
quote:
hents99: Seda muidugi, ma kasutan ise ka püsikat. Aga mõtlen olukordi, kus tagant pressib nagu lilla poiss ja pärast möödumist jääb ette uimerdama ja pead ise püsika madalama kiiruse peale sättima : nendest ei saa aru, mingi ego laks, et siis mööda vaja oli minna?

Ma muidugi sõidan tavaliselt "uunikumidega" ca kuni 1992a autodega, võibolla polegi väärikas uue liisingu püssiga mu taga sõita?

Aga õnneks pole neid nii palju, et peaks oma tagumendi pärast väga muret tundma.

Mina olen sellisel juhul isegi hetkeks peatuse teinud tee ääres, et jälitaja piisavasse kaugusesse lubada ning siis muretult edasi sõitnud. Muidugi olen proovinud ka teistpidi, eest ära sõita aga see ei õnnestu üldiselt, miski aja pärast saab see tegelane su ikka kätte :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 23:20
Peeter82
 
Jõuluilm
quote:
rrrr: Selle põhjuseks on kiirusehoidja.

Haige, arulage debiilsus, pealegi ebaviisakas. Mis sa õigustad seda või?


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.01.2011 at 23:28
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Jõuluilm   .. 17 18 19 20 21 22 23  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.