Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - kasko teema
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
erik
kasko teema
Tore. Just nüüdsama tegin järgmise aasta makse ära, jäin truuks senisele pakkujale. Hind oli ka ca 20% soodsam, kui eelmisel aastal, samas oli ühe teise seltsi internetikalkulaatori poolt pakutav makse suurus mingi 65% suurem mulle pakutavast soodushinnast. Seega ei uskunud, et parema diili võiksin saada.

Aitäh igatahes arvamuste eest. Järgmisteks kordadeks kindlasti targem ja tean kuidas tegutseda jne. Minu poolest on teema praeguseks lõppenud, mis aga ei tähenda, et te ei võiks kasko teemal edasi arutada. Järgmisel aastal jälle :)

edit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2004 at 00:21
Last edited 06.01.2004 at 00:26 by erik
ats
 
kasko teema
Kaskost. Ma hakkasin ka selleks aastaks uut kaskopakkujat vaatama. Sai Hansast (BIB) pakkumised võetud.
Väike soov oli IF võtta. Pakkumised kvartaalse maksena aastaks
IF 23k
Seesam 23k
Salva 21k
Ergo 18k
Noh, summad tundusid suured ja sai natuke tuttavat piinatud BIBis, et ehk oleks odavam. Selgus, et eelmine pakkuja polnud arvestanud lahtise auto koefitsienti ning "tuttava hinnad" olid sellised:
IF ja Seesam ca 33k
Salva/Ergo enamvähem sama
IFi saamise soov kadus kiiresti :) ning nüüd endal ka Ergo.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.01.2004 at 16:29
Absolut
 
kasko teema
tõstan vana teema korraks välja...
Kas keegi on kindlustusega läbirääkmistel (varguse teemal) kasutanud juristi abi, ehk soovitusi?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 15:24
Last edited 14.10.2004 at 15:24 by Absolut
erik
kasko teema
quote:
Absolut: tõstan vana teema korraks välja...
Kas keegi on kindlustusega läbirääkmistel (varguse teemal) kasutanud juristi abi, ehk soovitusi?
mis selts? pane privasse põhiline vaidluse point kah. kui mul on sinu jaoks väärtuslikku infi, siis jagan.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 17:06
MrMackey
kasko teema
Kui juba ajaloos tuhnimiseks läks siis niipalju et see kaskokamm on ikka täiesti ulmeline shaakalivärk tegelt. mõni neist arvestab makset auto hinna järgi, mõni neist ei soovi hinnast midagi kuulda kysib kw-d ja aastat ja jokk....
aga kuidas näiteks alla 300K maksvale 3-4 aastat vanale autole saadakse yhes seltsis 39K ja teises 24K aastas on suht anbeliiveböl. raisk!

:(

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 22:49
ats
 
kasko teema
Need, kes kw ja aastat küsivad vaatavad hinna oma tabelist. Ja vastavalt mudelile/seltsile teeb hinna kalliks just antud kindlustuse kurvad kogemused (ala turboimpreza). Minu küsitud hinnad olid 400k peale ning ka 3 aastat vana auto.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 23:11
BlueStang
 
kasko teema
Mustale stangle sa ka kaskot küstitud IFst - pakut mingi 24k - irw. Sama asja sai Seesamst 10ga:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 23:26
Last edited 14.10.2004 at 23:26 by BlueStang
MrMackey
kasko teema
no If oli 39K-ga rekordimees Ergo 31, Salva 25 ja seesam oli 24K ja see oli 01 STS-i kohta. :(
aga bljäää 39 aastas kuni 300K auto eest on ikka KOSMOS! ja siis kui pärast tõesti mingi jama peaks olema ja siis mingit puupi hakatakse ajama siis ikka imeb küll. :(

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 23:37
tfr
 
kasko teema
260K väärtusega '02 Imprezale, hoolimata sellest, et tegu WRX/STI-ga pole, tulid tänavu umbes samad hinnad, If pakkus vist lausa 41k. Odavaimaks õnnestus peale pikka kemplemist kaubelda Ergo, 24k peale.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 23:47
diesel
kasko teema
kui nüüd keegi veel arvutada viitsib, mis krdi ulmelisi summasid te kindlustusele maksate ja lisage sinna ka liisingute-laenude intressid ja mõelge nüüd uuesti, kas krt on ikka vaja lihtsalt niisama seukest pappi välja käia. kui raha ikka auto(de) ostmiseks pole siis soetage mingi suva kulgur, a'la sierra pang ja venitage sellega kuidagi moodi ja samal ajal pange liisi- ja kindlustusmaksete jägu näituseks hoiuarvele.
ja kalkuleerige nüüd, mihuke summa teil on siis kolme-nelja-viie aasta pärast pruukida. siis võite juba kõht punnis minna autot ostma ja seda täitsa omale, mitte panga jaoks. ja mingit idiootset kaskot põle ka tarvis teha.
d@põlgabkaskosid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 00:24
Last edited 14.10.2004 at 00:25 by diesel
ats
 
kasko teema
Suhtumise küsimus :) Kui mul oleks raha osta auto kohe välja, siis
a. ma võtaks ikkagi kasko, sest alati võib juhtuda igast asju
b. ma võtaks ikkagi liisingu, sest ca 4 aasta pärast pole väga muret, mis autost edasi - vana sissemaksuks ja uus ca sama kuumaksuga edasi - kindel kuine kulu millega arvestada
Kui tegemist on hobiautoga, siis see tuleb muidugi välja osta, kuid tarbeese on igakuise rendimaksena väga mugav

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 00:47
diesel
kasko teema
ajupesu on mõjunud :)
krt, justnimelt on auto tarbeese.
pigem võtad mingi pikema kohustuse, millegi sellise jaoks mida sa väga ihaldad ja mida x aja pärast enam ei pruugi saada.
kui aga igapäevaseks ringi luusimiseks peab saapad nö. rendile võtma ja veel kirve hinnaga, siis käiks küll parema meelega kalossides.
maksad nigu surnd kassi, iga kuu kõva raha õhumüüjatele ära anda ja saand põle lõpuks midagi.
üks tuttav siin ka vaidles minuga samal teemal. liisis teine samuti omale "õllepurgi" ja siis üritas tõestada, et jube kasulik. hoiab nüüd kõvasti kokku.
sõidab teine iga päe seitse versta tööle ja samapalju tagasi ka. igal kümnel juhul oleks taksoga rahakulu väiksem ja lõpptulemus sama, st. autot ikka ju pole tegelikult.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 01:02
ats
 
kasko teema
Nojah, jätkuvalt ajupesu või suhtumise küsimus :)
Mina leidsin enda jaoks, et see on lihtsalt mugav. Laisk inime nagu ma olen.

Kogu aeg on garantiiga auto ning ei mingit vana auto müüki/remonti. Fixed kulu iga kuu. Ja ei maksa auto eest, vaid selle eest, et seda saab kasutada.
Ja kirve hinnaga (mõtled intressi?) - jällegi on kõik suhteline, tänapäeva liisingud on juba mõnigi kord nii väikse protsendiga, et sama raha kuskile fondi vedelema jätta oled ka võidus rahaliselt.

Ja kas (mittehobi)auto pole siis tarbeese? Kui praegune auto niiväga meeldib, siis võib ju lihtsalt 4 aasta pärast võtta sama või sama auto uuema mudeli ning sama kuukulu läheb edasi.

Aga muidu pole mul midagi nende inimeste vastu, kes suudavad säästa tükk aega ja siis endale midagi osta. Selleks ajaks olen ma juba vana ning seda autot ei tahagi võibet enam.

.ps minu esimese aasta km hind tuli 30 krooni. Hetkel on ostmise hetkest 10 krooni km hinnaks tulnud. Ma ei väidagi, et takso kallim oleks :p

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 01:26
tfr
 
kasko teema
Sekundeerin Atsile. :) Kui mul auto välja ostetud oleks, teeksin täpselt samamoodi kasko.

Ma täiesti usun, et teoreetiliselt võiks ilma kaskota odavam tulla ja paljudel tuleks ka, aga seal on ka omamoodi psühholoogiline efekt mängus. Minu jaoks on lihtsam maksta iga kuu ~2000 krooni kaskot, mis on minu jaoks planeeritud kulu, kui kasvõi koguda seda raha oma arvele ja aasta pärast õnnetusjuhtumi korral 20000 korraga välja käia, kuigi 4000 võrra oleks võidus. Lisaks veel ekstra frustratsioon sellest, et tõenäoliselt ei oleks see muidu kaskokindlustuse alla minev situatsioon (keegi tagurdas parklas ukse sisse või käis läbi klaasi maki järel) kuidagi sinu süü.

Kõikide kaskokindlustatud autode üldkokkuvõttes olen ma raudselt plussis, see Fronteraga juhtunud laks tagab positiivse bilansi veel üsna pikaks ajaks. :) Kõikide autodega eraldi vist peale Subaru ka. Esimesel aastal olin ka Subaruga plussis (korra sõideti Selveri parklas uks sisse, korra käidi maki järel, korra tuli Haapsalu maanteel vastusõitnud rekka alt kivi esiklaasi - kõik situatsioonid, kus minul polnud absoluutselt mingit süüd ega otsest võimalust asja vältida), nüüd poolteist aastat on "rahulik" olnud.

"Õllepurgi" vs Sierra-rondiga on ka osalt sama lugu. Jah, Sierra tuleks ilmselt odavam, aga paljud inimesed on nõus veidi rohkem maksma hingerahu eest. Nad teavad iga kuu, palju neil auto peale kulub. Vana auto puhul kuluks võib-olla veidi vähem, aga see-eest teadmata summad teadmata ajal. Lisaks närvikulu - avastad hommikul, et auto ei käivitu, ajad kuskilt välja sõbra, kes tuleb ja su nööri otsas töökotta tirib - on nii Sinul kui Su süütul sõbral mitu tundi tööaega kaotsis, lisaks on kiiremal inimesel mitmeks päevaks kogu ajakava pea peal, kui selgub, et kordasaamiseks läheb mõnda juppi vaja, mida kohapeal ei ole ja tellida tuleb.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.10.2004 at 02:44
Jansa
kasko teema
...etteplaneeritud elu
süstematiseeritud õnn..

V. Tamme

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.10.2004 at 08:50
diesel
kasko teema
maitse asi, ütles muri ja ...
well, põhjusmõtteliselt on kõik teie argumendid pealtnäha täitsa loogilised. just niimoodi on teile endilegi see õhk maha müüdud. ega muidu ei ostaks kui ei usuks. :)
minul on kahjuks või õnneks rahaasjadest teine arusaam ja katsun ka edaspidi süüa ainult seda suppi, mille eest kohe maksta jaksan. see pidev hiljem nõudepesijaks jäämine mind ei köida.
vähe aja eest just raadiumis kuulutati, et x panga kvartalikasum oli oi kui rammus. kust see kasu tuleb? meie käest, kes me ajupestud oleme ja hea meelega õhku ostame.
aga vahet pole, ei taha ma siin kedagi teise usku pöörata. toimige nii, kuis teile endile hää tundub. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.10.2004 at 09:16
Absolut
 
kasko teema
aga las me ostame seda õhku....vähemasti natukenegi ehk uni sügavam, kui auto pimedal tänaval seisab, veelenam kui väga kalliste lisadega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.10.2004 at 09:24
Crwq
kasko teema
Kindlustus põhiliselt kellegi tegevuse vastu. Kui oleks võimalus siis heameelega kindlustaks auto hoopis lagunemise eest. Mis on palju tõenäolisem :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.10.2004 at 10:19
ats
 
kasko teema
Kasko firma kutsumus ongi muidugi saada võimalikult palju preemiat (kaskomakset) ning võimalikult vähe hüvitist välja anda. Selles mõttes jah, et kurat nad röövivad.
Samas sattus tuttavale ka viisakas kahjukäsitleja, kellele ta näitas kahte kõksu, vaatab sulle otsa ja ütleb, et need on jah kaks eraldi juhtumit ehk 2 omavastutust. "Aga te võtke selle peale üks korralik pakkumine". Lähedki võtad autoparandajalt ühe pakkumise ühe kõksu peale, mis sisaldab kahte kõksu parandamist ning kaskofirma on selle ilusti välja maksnud.
Ning samas on inimesi, kes võtavad kasko, käivad kuu aja pärast oma auto naelaga üle (vandalism) ning lasevad kogu auto üle värvida. Et eks nad ettevaatlikud ole kahjude välja maksmisega.

Mis puutub kasumi saamisesse, siis jah - firmad peaksidki kasumit saama. Kui sul on mure, et keegi saab sinu arvelt kasumit, siis ei saa isegi toidupoes käia, vaid peab kõike ise kasvatama, sest äkki keegi veel rikastub sinu arvelt :)
Kui keegi võtab liiga suurt katet, siis on selge, et varsti tekib teine, kes pakub odavamalt ning siis on sunnitud kallimalt pakkuja hakkama odavamalt pakkuma. Nagu kodulaenudest näha on turg õnneks suuremal või vähemal määral isereguleeruv.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.10.2004 at 11:27
Kamikaze
kasko teema
Kindlasti ärge valige Seesamit. 2 korda on nad mind üle t*ra saatnud (viimane tuleb rahakotile päris raske).Ja põhjus,miks mind viimane kord pikalt saadeti.Seesami klounid ütlesid, et ma üritasin teha kindlustuspettust.......seda autot ei ole võimalik selles kohas nii puruks sõita.See on minu poolne lavastus,autoga on õnnetus kuskil mujal juhtunud.Mul vajus lõks ikka päris lahti,ei osanud nagu midagi selle kohta öelda.Asi on juhtunud,kõik sai ausalt ära räägitud ja ikka mõeldakse mingi muinasjutt välja.Ja neid ümber veenda on suht mõtetu,nemad jäävad enda tõsiste "ekspertidega" oma arvamuse juurde ja asi vask.Kohtusse ei viitsinud asja viia,samas on mul selleks veel aasta aega.....teab mis tujud tulevad.Igatahes,üks asi on kindel........kui auto jälle jonksu saab,siis Seesami vahetan kohe Iff'i vastu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 15:05
ollo
kasko teema
Krt, ära jama, mul just täna vaja kasko teha ja Seesam on praegu tingimuste põhjal selgelt parim valik :(
A ega mul vist a) pole enam võimalik oma valikut muuta ja b) ühe Kamikaze kehva kogemuse põhjal ma seda tglt ka ei teeks, kindlasti on unnikus inimesi, kellel on Ifiga imelikke mälestusi.
-olev-
seni kõik kindlustused Ifis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 15:25
tfr
 
kasko teema
Ollo, kui see Sind rahustab, siis ma võin tasakaalustamiseks öelda, et minu Frontera mahakandmise case läks Seesamiga igati positiivselt.

Paar-kolm pisemat intsidenti enne seda ka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 15:37
raix_
kasko teema
Njah, otsest kokkupuudet just pole, aga...
Tööandja vahetas aastake tagasi IF'i Seesami vastu.

Peale seda liigutust on ainult jama jama otsa. Küll protsessivad ja jonnivad kui peavad midagi hüvitama (näiteks 2 päeva vanusele bussile, mille esiklaas sai kivi ning läks katki, nad originaali Elkest panna ei tahtnud, rõhusid mingile suvalisele endile tuttavale firmale, ei teagi kuidas lõpuks jäi, kas siis pandi orig. või mitte).
Ning ka teisi juhtumeid käsitletakse väga aeglaselt ning ebameeldiva suhtumisega.
Ilmselt minnakse IF'i peale tagasi.

Masinapark on umbes 35-40 pealine. 95% liisingus neist.

EDIT: viimane lause

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 15:49
Last edited 19.10.2004 at 19:21 by raix_
vvt
  
kasko teema
Kui firmas on üle 10 auto (mis on omad, mitte liisingu), siis pole kaskot mõtet enam teha - 100 000 kahju juhtub mõistliku majandamise juures 1x 10a jooksul ning kaskomaksed ületavad igal juhul võimalikud kahjud. Enamik igapäevakaskojuhtumeid piirdub siiski 10 000 kr-ga.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 16:44
FlammablE
kasko teema
Ise pooldan kaskot, ükskõik, kas auto välja ostetud või mitte. Endal pole vajadust kaskot teha, sest hetkel ükski liikur midagi erilist ei maksa, aga enamiku inimeste jaoks on kasvõi 150k maksva auto vargus päris suur põnts. Räkkimata siis juba 300-400k liikuritest. Kuna me elame ainult ühe korra, siis tahaks elada rahus ning õnnelikuna, ilma et peaks pidevalt auto pärast muretsema. Siin tulebki mängu kasko. Põhimõtteliselt maksan ma, et saaks rahulikult elada. Niiet tegu pole päris õhu müümisega, meelerahu ja mugavus maksab ka midagi. Kui saan seda endale võimaldada, siis kindlasti ka võimaldaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.10.2004 at 17:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.