Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Liikluskindlustuse seadus
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liikluskindlustuse seadus   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
Liikluskindlustuse seadus
Lisan siia ka Maanteeameti e-lehekülje.

http://www.mnt.ee/

Kui id-kaart olemas, saad seal igasugust nalja teha - vaadata oma autode arveloleku-, ülevaatus-, kindlustusseisu. Samuti arvelt ajutiselt maha võtta ja ka ost-müük on sealtkaudu võimalik (odavam kui büroos). Ja uus registreerimistunnistus saadetakse postiga - asi areneb, sõnaga.

:)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2014 at 16:55
gretzky
 
Moderator
Liikluskindlustuse seadus
Masendav on see, et üks eelmistest liikuritest seisab minu nimel ja seda pole võimalik arvelt maha võtta. Ilma ostu müügi tehinguta tankistile. Ajutine arvelt maha võttmine on ajutine lahendus. "Kivi on kaelas :( ." Tegelikult peaks selle ametliku "konksu otsa tõmbamise", pädevatele juristidele ette söötma.
Sisult: Mis õigusega, maantee amet otsustab, minu vara üle, kui see on minu omand ja ma tahan sellest loobuda ja seda omal vabal tahtel.
OK, esita romula paber, aga romu osteti ära, ümber vormistamist ei toimunud.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2014 at 20:10
Vanaisa
  
Moderator
Liikluskindlustuse seadus
ei ole kivi kaelas - võta ajutiselt maha netis ja kui sokk vahele jääb liikluses, siis jääb tema süüdi ja vastutab kogu seaduse ranguse järgi :)
Ja igaks petteks uuri ka kindlustusest kas leping sinu nimel - kui on, teed avalduse ja lõpetavad ära.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2014 at 20:28
gretzky
 
Moderator
Liikluskindlustuse seadus
Otsisin oma probleemile lahendust. Minule hea uudis, mõnele kodanikule kohe mitte.
allikas: 'http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.mnt.ee/index.php?id=26287'
:)

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2014 at 22:41
2 edits. Last edited 26.09.2014 at 20:01 by gretzky (Moderator)
mykoloog
Liikluskindlustuse seadus
quote:
gretzky: Masendav on see, et üks eelmistest liikuritest seisab minu nimel ja seda pole võimalik arvelt maha võtta. Ilma ostu müügi tehinguta tankistile. Ajutine arvelt maha võttmine on ajutine lahendus. "Kivi on kaelas :( ." Tegelikult peaks selle ametliku "konksu otsa tõmbamise", pädevatele juristidele ette söötma.
Sisult: Mis õigusega, maantee amet otsustab, minu vara üle, kui see on minu omand ja ma tahan sellest loobuda ja seda omal vabal tahtel.
OK, esita romula paber, aga romu osteti ära, ümber vormistamist ei toimunud.

Uue seadusega tekib võimalus, kus kirjutad seletuskirja võimalikult täpselt mis juhtus ja miks autot enam sinu käes pole. Iga juhtum vaadatakse üle ka tehakse otsus arvelt mahavõtmise kohta. Neljapäevases Vikerraadio Uudis+ saates käis maanteeameti tegelane rääkimas uuest seadusest. http://vikerraadio.err.ee/saade/uudispluss/6454

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2014 at 08:12
Madlobster
Liikluskindlustuse seadus
Olen seda teemat vahelduva eduga ühe silmaga jälginud. Isiklikult minu jaoks midagi keeruliseks ei muutu aga

Ma ei saa absoluutselt aru, mida kuradit on ühist autoregistril ja kindlustusel. Jah nende ühine nimetaja on auto.
Aga muus osas on see sama haige kui kõik kinga ostjad peavad kord aastas külastama kingseppa. Ja kui seda ei tehta siis tuleb e-kingsepa juures teada anda, et see aasta on palju vihma tulnud ja enamasti kummikutega kõnnitud ja seoses sellega kingsepa teenust ei vaja.

Kui autot pole kindlustatud ja üle vaadatud mingi aeg siis on selge, et ta liikluses ei osale ja siirdub automaagiliselt passiivseks ja ongi kõik isegi kui tuhande aasta pärast kõik autod registris kirjas oleks ei oleks see register nii ruumimahukas et laari kombel interneti täis kirjutaks.
Mida te seal korrastate aru ei saa. Kirjutage omale skript või filter, mis näitab liikluses osalevaid autosi (kindlustatud ja üle vaadatud) ja aia ääres mädanevaid autosi (juba jupi aega pole kindlustatud ja üle vaadatud)
Kui kümme aastat pole kindlustatud ja üle vaadatud siirdub registrist välja kuskile statistilisse andmebaasi (arhiivi), mis näitab, et Helduril on olnud kunagi selline auto.
Ja kui peaks juhtuma ime ja see Helduri auto üles leitakse ja korda tehakse siis saaks selle statistilise andmebaasi (arhiivi) abiga auto uuesti registrisse tagasi.

Võibolla ma olen tõesti juhm aga no ei saa aru, miks ma pean iga aasta või kahe tagant aru andma, kui suur protsent mu roostetavast kärust veel alles on, miks ma taga ei sõida ja teda ei kindlusta. Kui selle saaks lahendada paari lihtsa skriptiga.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2014 at 11:37
1 edit. Last edited 26.09.2014 at 11:51 by Madlobster
Queen onRoad
 
Liikluskindlustuse seadus
quote:
Madlobster: Olen seda teemat vahelduva eduga ühe silmaga jälginud. Isiklikult minu jaoks midagi keeruliseks ei muutu aga

Ma ei saa absoluutselt aru, mida kuradit on ühist autoregistril ja kindlustusel. Jah nende ühine nimetaja on auto.
Aga muus osas on see sama haige kui kõik kinga ostjad peavad kord aastas külastama kingseppa. Ja kui seda ei tehta siis tuleb e-kingsepa juures teada anda, et see aasta on palju vihma tulnud ja enamasti kummikutega kõnnitud ja seoses sellega kingsepa teenust ei vaja.
Võibolla ma olen tõesti juhm aga no ei saa aru, miks ma pean iga aasta või kahe tagant aru andma, kui suur protsent mu roostetavast kärust veel alles on, miks ma taga ei sõida ja teda ei kindlusta. Kui selle saaks lahendada paari lihtsa skriptiga.



Küllap on tegemist järjekordse öiroideega, et karja bürokraatide ülalpidamist kuidagiviisi õigustada ja neile kontoris tetrise mängimisele vahelduseks ka mingit muud tegevust pakkuda. Täiesti mitmendajärguline, kui ladusalt toimiva või mõistliku "arendusega" on tegemist. Ainus täidetav eesmärk kogu selle korralduse juures näib olevat, et kellelgi oleks võimalus statistikasse uusi ja ilusaid numbreid vorpida.
Sisuliselt näib olevat samaväärne seadusemuudatus kui see, kui kätetu-jalutu või lausvegeteeriv invaliid peab iga natukese aja tagant end med.komisjonile ette näitama tõestamaks, ega tal ometi vahepeal jäsemed tagasi pole kasvanud. Äkki lausa sellise imeparanemise läbi teinud, et saaks kuhugi kraavi kaevama minna.
Tehes süsteemi liiga mõistuspäraseks ja toimivaks pole ju võimalik "edasi arendada" samavõrd nagu pooletoobine lahendus piiramatult võimalusi pakub.


____________________________
Size matters

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2014 at 12:33
Madlobster
Liikluskindlustuse seadus
quote:
Queen onRoad:
Tehes süsteemi liiga mõistuspäraseks ja toimivaks pole ju võimalik "edasi arendada" samavõrd nagu pooletoobine lahendus piiramatult võimalusi pakub.


+1

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2014 at 13:17
prins1
Liikluskindlustuse seadus
Kuidas ma oma ajutiselt "utiliseeritud" auto arvele tagasi saan?

____________________________
88 fiero
93 Corvette

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2014 at 21:11
kaedoo
 
Liikluskindlustuse seadus
Nii kuidas utiliseerisid, teed vastupidi.
"Et sellist olukorda vältida, tuleks liikluses mittekasutatava sõiduki registrikanne liiklusregistris peatada - seda saab teha läbi Maanteeameti e-teeninduse ning see on tasuta. Sundkindlustus ei rakendu uunikumidele ega ka sõidukitele, mis ei ole kahe aasta jooksul läbinud ülevaatust ega omanud liikluskindlustust - nende sõidukite registrikande peatab Maanteeamet."
http://www.mnt.ee/index.php?id=26310
Ole nii kena ja tutvu asjadega, asi pole nii hull. :beer

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2014 at 22:31
karupuhh
Liikluskindlustuse seadus
quote:

"Sundkindlustus ei rakendu uunikumidele ega ka sõidukitele, mis ei ole kahe aasta jooksul läbinud ülevaatust ega omanud liikluskindlustust"

...aga liikluskindlustus seadust ka muudeti, nüüd hakkab sunkindlustus kui üks aasta ei ole kindlaustatud :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.09.2014 at 08:29
margus61
Liikluskindlustuse seadus
Kustutasin ühe projektika ajutiselt. Saab teha max 2 aastaks, siis on vupsti automaatselt registris tagasi, vähemalt selline kiri kuvati.
Oskab keegi kommenteerida, kas uuesti peaksin ajutiselt kustutama 2 või 3 aasta pärast (kui saab täis kindustamata aasta registrisse reinkarneerumisest)?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2014 at 09:15
trs200
Liikluskindlustuse seadus
Kas keegi on kokku puutunud maanteeameti poolt iseseisvalt peatatud registrikandega sõiduki jälle registrisse saamisega? Nagu ma aru saan, siis tuleb selleks läbida tehnoülevaatus. Kas tehnoülevaatus tuleb läbida, või piisab ka korduvast? Kuidas ma saan sõita tehnoülevaatusele, kui kindlustusseltsid mulle poliisi ei müü enne kui auto on registris tagasi?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2015 at 15:51
90Deville
 
Liikluskindlustuse seadus
Kuni 30 päevase poliisi on nad siiski sunnitud sulle müüma.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2015 at 16:40
trs200
Liikluskindlustuse seadus
Enne arvasin ka seda teadvat. Lõpuks Salva ikkagi saatis poliisi, aga sealne programm andis pärast maksmist ka veateate ja mingi maakler pidi selle üle vaatama. If-i e-kindlustus ja infoliin saatsid mõlemad kuu peale ja bta või gjensidzzzzzz või mis iganes ta oli, arvas ka, et tahaksid seda asja uurida enne. Nüüd saab autot liigutada natuke legaalsemalt ja ehk järgmine nädal selgub ka, mitu punkti ülevaatusel peab saama, et jälle arvele saada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2015 at 17:59
margus61
Liikluskindlustuse seadus
Lihtsalt meldetuletuseks - kel seisvaid projekte, võiks täna kaeda mnt.ee iseteenindusse.

Ma leidsin selliseid märkusi: "Liikluskindlustus puudub. Sõlmige liikluskindlustus hiljemalt 30.09.2015 või kustutage sõiduk ajutiselt või püsivalt liiklusregistrist." Seda masinalt, mis aasta tagasi oli automaatselt ajutiselt kustutatud.

Ajutiselt kustutada sai max 2 aastaks, seejärel "Ajutise kustutamise lõpu kuupäeva möödumisel on sõiduk automaatselt registris ja selleks eraldi midagi tegema ei pea."

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2015 at 08:21
kefka
Liikluskindlustuse seadus
Teed üheks päevaks kindlustuse ja aasta pärast uuesti.

____________________________
Oldsmobile Custom Cruiser '80
chevrolet k30

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2015 at 21:07
tfr
 
Liikluskindlustuse seadus
See on tunduvalt tülikam ja rahaliselt kulukam tegevus kui ajutiselt registrist kustutamine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2015 at 22:23
13piisab
 
Liikluskindlustuse seadus
quote:
margus61: Kustutasin ühe projektika ajutiselt. Saab teha max 2 aastaks, siis on vupsti automaatselt registris tagasi, vähemalt selline kiri kuvati.
Oskab keegi kommenteerida, kas uuesti peaksin ajutiselt kustutama 2 või 3 aasta pärast (kui saab täis kindustamata aasta registrisse reinkarneerumisest)?
jah - uuendad ajutist kustutamist. Võid ka varem teha - kui aga keskkonda satud, teed uue ajutise kustutamise ja 2a kehtib sellest hetkest.

ma saan aru, et see nn sundkindlustushoob on tekitatud selleks, et registrikanneteta ostud-müügid kontrolli alla saada. Nagu ka nn mitteametlikud lammutamised või lihtsalt hoovinurgas korrodeeruvad "laibad", mis registripidaja silmis on justkui ametlikult "elus". Osade masinate automaatse kustutamine laseb ajalool olla ning paneb inimesed just tulevikus oma kauplemistehinguid ka registris kajastama. IMHO viisakas ja mõistlik lähenemine.

nn automaatselt kustutatud masinatest: esmalt tuleb teha kindlustus. Saab max 30 päevaks ja e-kanalitest ei saa: peab päris inimesega päris kindlustusseltsist suhtlema. Kui kindlustus kehtib, veered TÜV-le ja sooritad selle. Pärast seda on tegu juba tavalise registris oleva sõidukiga. Pmst on tegu Maanteeametile "laibana" paistva masina reinkarneerimisega :)
(ma tegin endale suvel selle protsessi selgeks. TÜV ja järgnev jäi mul praktikas teostamata, kuna mul oli lihtsalt vaja "laip" konnaga maalri juurde viia ning seda sõidukit plaanin sõiduks pruukida alles järgmisel suvel)

____________________________
vanem on parem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2015 at 23:34
trs200
Liikluskindlustuse seadus
Äkki tegid ka selgeks, kas see sooritus TÜV punktis peab olema edukas, või piisab "korduvast"?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2015 at 00:01
1 edit. Last edited 30.09.2015 at 00:01 by trs200
13piisab
 
Liikluskindlustuse seadus
seda mitte - pole ju mingit vahet, kas "korduv" või "ok": ettevõtmise uba ei ole abstraktne registrikanne kui asi iseeneses vaid teelegaalne sõiduk?

ehk siis ma ei sa küsimusepüstatuset aru: miks peaks seda registri-aktiivsust üldse eraldi taga ajama - kas on vajalik mingiteks (omandisuhte-)toiminguteks?

____________________________
vanem on parem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2015 at 00:27
1 edit. Last edited 30.09.2015 at 00:28 by 13piisab
Motorist
  
Liikluskindlustuse seadus
Seadus on nii ja naa.
Kohati on see hea, saab suht lihtsa liigutusega teha ära märke mida sa ei tarbi( paha on see et keegi näeb mida sul on ja mida sa ei tarbi)
Võtsin kevadel juba oma 15 nimel olevat apastraati 2 aastaks maha, lauasahtlis on nimekiri millal tuleb nendega uuesti tegeleda.

Samas paha on see et inimesi survestatakse. Eile oli kell 11 arkis suur hulk penskareid numbrid ja paberid näpus. Ooteaeg venis ja venis. Kõigil hirm et muidu peab maksma hakkama. Kohati on see seadus nagu repressioon ja represseeritakse läbi maksude elik raha. Osa vanatehnikat veetakse nüüd jälle pressi alla ja noortele ei jää varsti peale roostetavate bmw e36/39/46 närakate enam midagi kätte et nokitseda ja vanatehnika kultuuri arendada. Mõni mädanev mosse ja siksivrakk ka veel jääb aga see pole ka suurem asi vanatehnika.

Hiljuti sai utiili platsilt ühele jaapani vanurile päästetud kogu tehnika ja veermik, sabavedused 80date alguse japsid on juba kadunud ja isegi kahju oli vaadata seda suht hästi säilinud japsi. Kuigi see pole minu esimene valik aga tehnika rändas ühele haruldasele kupeele ja ehk lubab priit selle isegi kunagi Talverallile kui omanikust noorhärra armeest tagasi jõuab ja auto lõpuni teeb.

Üks asi töötas arveloleku ja mahavõtmise puhul veel. Nimelt kui oled ostnud omale kellegilt auto ja ei tarbi, või pole veel valmis siis saab teha ka ostumüügilepingu ja omanik viib oma osapoole ARki ja saab oma hingelt maha, ark näeb kellele müüdi aga ostja terbida ei või nagunii. Kindlustus ei saa ka nõuda selliselt autolt kindlustust sest tarbida teda nagunii ei või enne kui on kellegi nimele tehtud( VÄHEMALT mina olen asjast nii aru saanud). Mul omalgi nii paar tk ostetud et veel ei tea kas viin pressi alla või teeb korda või värvib teist värvi üldse.

Kohati on sedus tõesti nagu väljapressimine riigi poolt samas on jäetud ka mitu auku et omale probleeme ei teki. Seega kasutage neid seaduses olevaid võimalusi et mitte maksta riigipakukit.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2015 at 09:26
vvt
  
Liikluskindlustuse seadus
Riik ei oma selle kindlustuste tsunfti väljapressimise ja tulude suurendamise katsega muud ühist, kui see, et võttis seadused soovitud kujul (st kindlustaja tsunfti) vastu.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2015 at 11:18
trs200
Liikluskindlustuse seadus
See on suht oluline, kas ülevaatuse nõude taga on vajadus lihtsalt tõestada, et auto eksisteerib, või et ta on ka tänavalegaalne. Alustades sellest, et arvel mitteoleva sõidukiga ei tohi ülevaatuspunkti sõitagi? Ja lõpetades registritoimingutega. Kuhugi vahepeale jääb ehk soov autoga vahest liigelda, aga riskida ülevaatuse puudumise trahviga, mitte arvel mitteoleva sõidukiga sõitmise eest saadud trahviga, sest numbrid olid veel viimati vägagi erinevad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2015 at 11:55
13piisab
 
Liikluskindlustuse seadus
quote:
trs200:Alustades sellest, et arvel mitteoleva sõidukiga ei tohi ülevaatuspunkti sõitagi? Ja lõpetades registritoimingutega. Kuhugi vahepeale jääb ehk soov autoga vahest liigelda, aga riskida ülevaatuse puudumise trahviga, mitte arvel mitteoleva sõidukiga sõitmise eest saadud trahviga, sest numbrid olid veel viimati vägagi erinevad.
- peatatud registrikandega (st EV registris siiski kajastuva) sõidukiga tohib küll ülevaatusele sõita. Lihtsalt liikluskindlustus peab olemas olema ja omal rattal tohib sõita ainult lähimasse ülevaatuspunkti.
- vähemalt ühe mu peatatud registrikandega sõiduki (selline, mida ei ole mitta ma ajutiselt kustutanud vaid registripidaja ise) puhul on MNT e-teeninduses kõik menüü "toimingud sõidukiga" osad (sh ost-müük) kasutatavad, niiet paistab, et müügiks ei pea küll kindlustama ja TÜV-l käima (ning seega pole ka TÜV läbimise küsimus aktuaalne). Ma praegu oma sõidukit päris toiminguni ei klikkinud - teoorias võib seal muidugi veel tõrge tekkida. Ei hakka ka maanteeametisse helistama - neil on ilmselt juba ka selle küsimuseta piisavalt huvitav tööpäev :D
- viimati eelmise riigikorra kohalikus registris olnud sõidukiga ei tohi juba väga pikka aega liigelda ehk siis see liigub kas treileril või tuleb Maanteeameti töötaja Su soovil ise selle juurde. Ses osas ei muutu midagi

ei paista põhjust, miks peatatud registrikandega sõidukit ilma sõidusoovita kindlustama (erand: transport nn konnal) ja eriti veel TÜV-le viima peaks.

____________________________
vanem on parem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2015 at 14:45
2 edits. Last edited 01.10.2015 at 14:48 by 13piisab
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liikluskindlustuse seadus   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.