Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Vargad Nõmmel
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vargad Nõmmel   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
wagoneer
Vargad Nõmmel
quote:
Indrek_S: Kas neil autodel bensuseier miskit näitab, kui süüdet sees pole?

IHC bensunäidik ei toimi kuna enne talverallit jäi ajast puudu :D
Ram-il jah vaatasin nüüd,et tõesti näidik jääb sinna asendisse mis paagis on ka siis kui süüde väljas.
Ülejäänud liikuritel ei näita midagi kui süüdet pole sees.
Ehk siis jah ram-il suht hea vaadata kas tasub või ei tasu imema hakat :D


____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 13:00
desiderii
 
Vargad Nõmmel
Isand wagoneeri kütusevarguse valguses on mul küsimus, et kas lukustatav kütusepaagikork enesestmõistetav ei tundu, kui täiteava muudmoodi püsivalt kinni ei ole?
Elan küll ise kesklinnas, kuid ei hakanud oma Expeditionit enne küll tänaval hoidma kui lukustatav paagikork kohal ja peal. Mine tea, mis idee mõnel mehel kell 03.40 soojal kevadööl pähe tuleb.

Cadillaciga polnud muret, sellel sai paagiluugi lahti vaid salongist või siis eritööriistadega luuki kangutama asudes. On ka lihtsamaid sihtmärke.

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 13:02
Tyymiiz
 
Vargad Nõmmel
Täna öösel käidi tegutsemas ka tamsaare tee 64a boksis mis väga jõhkralt lahti murti


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 13:43
partel
  
Vargad Nõmmel
Nagu vesi hakkab kuumutades ära aurama, nii ka kütus ilmade soojenedes...

Mopeedi-jõnglased otseselt vast ei teinud, kuna mopod pole ju diiselmootoriga, aga samas oli äkki tellimus/edasimüügi töö.

Mis garaazhiboksi lõhkumisse puutub, siis mõni aeg tagasi käis uudistest läbi, et kodanikud oskasid autoremondi käigus garaazhiboksi õhku lasta.

Tundub, et valvekaameratega tegelejatele kliendipuudust ei tule...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 15:01
jass
 
Vargad Nõmmel
quote:
desiderii: Isand wagoneeri kütusevarguse valguses on mul küsimus, et kas lukustatav kütusepaagikork enesestmõistetav ei tundu, kui täiteava muudmoodi püsivalt kinni ei ole?
Elan küll ise kesklinnas, kuid ei hakanud oma Expeditionit enne küll tänaval hoidma kui lukustatav paagikork kohal ja peal. Mine tea, mis idee mõnel mehel kell 03.40 soojal kevadööl pähe tuleb.

Cadillaciga polnud muret, sellel sai paagiluugi lahti vaid salongist või siis eritööriistadega luuki kangutama asudes. On ka lihtsamaid sihtmärke.

Ostsin mina kunagi Suburbani (paagi maht 160l), ostsin mina kohe lukustatava korgi, et kütust ära ei viidaks. Nädal pärast korgi ostmist jätsin auto ööseks hiiu kanti, järgmine hommik järgi minnes hakkasin ära sõitma vaatasin paak tühi. Läksin tanklasse kohe sealt leidsin lõhutud lukuga paagi korgi. See lukustatav kork on pigem enda heaoluks ja võibolla, et suvaline vanaema ei saaks kütust ära viia.

Rohkem korgi peale raha ei kulutanud.

Kõige parem vhend oleks mingid sõelad või muu võrk ette panna, et voolikut sisse ei saaks ajada aga seda peab tegema teadmisega, et enamus sellistel suurmatel usakatel on paagid põhja all. Kui korgi alt kütust kätte ei saada siis on ka olnud juhuseid, kus lüüakse lihtsalt paaki auk ja seda on juba keerulisem ja kallim remontida.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 15:12
2 edits. Last edited 17.04.2014 at 15:14 by jass
R.Ott
 
Vargad Nõmmel
Sõltub lukustatava korgi ehitusest, kuid olen näinud masinat, millel see lukustatav "sõra" vms. tööriistaga maha tõmmatud ja ühtlasi ka auto tiiba kahjustatud.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 15:15
partel
  
Vargad Nõmmel
"Lukk on looma jaoks" - see ütlus pole ju niisama tekkinud, äkki on põhjust ka.

Muidugi võib ka paagi põhja augud puurida.

Samas jälle, et tekib küsimus, kas operatsioonikulud on väiksemad kui aus tankimine.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 15:27
Tyymiiz
 
Vargad Nõmmel
mida raskemaks teed kütuse kättesaamise seda rohkem lõhutakse. on kunagi olnud juhus kus ka külg ära lõhuti kuna korki lahti ei saadud teinekord jah paak sõelapõhjaks lastud.
kunagi sai tehtud nii et paaki tankisid pagasnikust ja kui originaal avast miskit imeda püüdsid said "meeldiva" üllatuse osaliseks.

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 16:12
Indrek_S
 
Vargad Nõmmel
Täna päeval tehti mu auto peeglid puhtaks (katted ja klaasid läinud) Kristiine parkimismajas. Kevad on huvitav aeg ikka.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 19:01
1 edit. Last edited 17.04.2014 at 19:02 by Indrek_S
ramman
Vargad Nõmmel
Paagikorkidest niipalju, et kunagi Soomes tööl olles, oli tööautol peal selline kork, mis lukus asendis keerles tühjalt ja samuti keerles ka lukusüdamik tühjalt, haakis ainult õige võtmega. Kahjuks ei mäleta, mis firma tootega tegu oli.
Enda tööautol käidi isegi lennujaama suures parklas paagi kallal, kahjudeks jäid siiski ainult kriibitud iluliist ja kangutusjälgedega kütuseluuk. Lahti ei saadud või siis leiti kõrvalt lihtsama ligipääsuga ohver.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 21:47
partel
  
Vargad Nõmmel
quote:
ERAK:
quote:


ja kaamera koera valvama...

OT: justnimelt, tõukoerte vargused on moodi läinud- see juhtus küll USA's kuid mõned
päevad tagasi virutati mu expruudi autost parkimisplatsil, päevasel ajal 2 Yorkie terjerit koos beebi-yorkie'dega tuimalt ära- selle inimese jaoks olid need kutsud pereliikmed mitte rahas mõõdetavad luksusvidinad...kohutavaid inimesi leidub ikka. Koera asemele peaks grisli-mõmmiku vist hankima, seda oleks veidi keerulisem vargal kaenlasse haarata :uhoh
On olnud kuulda ka mitmetest tõukoerte vargusjuhtumistest Tlns.

Kui ma koertevõhikuna õigesti aru sain, siis nägin kahte Yorkiet ühe paari süles, mis vast ei tähenda midagi, kuna seda tõugu on Eestis vast rohkem kui 2 tk.

Koertest veel, et hämmastavaim kogemus oli kui vaatasin aknast välja ja - karu kõnnib! :uhoh

Teistkordsel vaatamisel selgus, et tegemist ikka njuufaga.

Arvestades, et mõistlikul kaugusel on ainult üks eramaja, siis on raske ette kujutada, kuidas selline elukas korterisse mahub...

Aga varguse vastu aitab vast Baskerville'ide koer! :kill



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 22:34
johndoe
Vargad Nõmmel
Kogu jama selle pärast et politsei töötab harva. Täna äkki autonet jagas uudist et politsei kavatseb täna liiklust kontrollida või midagi sellist. Tore et nad teatav siis kõigile päevad millal nad kavatsevad töötada. Nali naljaks aga eelmisel suvel tuttav politseinik oli kolme valla konstaabel samaaegselt. Ma ei ole küll politsei töö peensustega kursis aga ei tundu kuidagi turvalisust tõstva töökorraldusena

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 00:54
R.Ott
 
Vargad Nõmmel
Üheksakümnendatel oli popp teema kinnitada makk maanduspoldi kaudu keti ja lukuga kuhugi auto raami külge. Tulemuseks olid lõhutud armatuurid ja makkide esipaneeli ümbrised. On kuskil olemas ka pildid, kus olin tühja kindalaeka lukustanud ja tulemuseks lõhutud kindalaegas ja armatuur - kui juba lukus, siis midagi peab ju olema. Oma (ja paralleel) tänava tatid peksid maja hoovis olnud vana aga väga korraliku auto keset päeva puruks, sest kõik olid tööl ja ei näinud ning tulid hiljem ukse taha jutuga - müü vanametalliks neile.
Üks on selge, et me ei suuda praegustes tingimustes palgata suuremat politseid, kuid kas meil on ka suurem kuritegevuse tase per.politseinik? Tõenäoliselt on, kas ainult isikkooseisu suurendamisega ei ole võimalik kuritegevust per. politseinik vähendada?

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2014 at 01:17
1 edit. Last edited 17.04.2014 at 01:23 by R.Ott
Maik
  
Vargad Nõmmel
No ma räägin,et silberauto tellitud vargad.. :D Väga ulme.

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=3&t=132796

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2014 at 11:08
Motorist
  
Vargad Nõmmel
Hiljuti tuli ühe vanaauto müügi kuulutuse peale mulle suht anonüümne küsimus : Ma elan lähikonnas, kuskandis sinu auto asub?
Müüdaval auto pildid on suht põllu peal ja maja kaugemal, autol on nahksisu ja valuveljed mida saab igasugu tatikate pannidele sobitada.
Ütlen ma jee kus auto täpselt on.
Soovitasin helistada ja aeg kokku leppida, korjan mehe peale ja lähen vaatama.

Isegi vastus tuli nobedalt
Mul tulid muud kiiremadd asjad vahele ja jääb ära.

Võta sa nüüd kinni.
Pigem tuleb siiski umbusuga suhtuda. Sest pätid teavad et karistused pole karmid.

Paraku aitab vaid see kui kätte saad ja varas tagajamise käigus " kukub" ja mõned luud murrab ning mõne hamba kaotab.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.04.2014 at 11:03
Madlobster
Vargad Nõmmel
Ehk on abiks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.05.2014 at 14:54
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vargad Nõmmel   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.