Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Probleem kasutajaga "märten".
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Probleem kasutajaga "märten".   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
tfr
 
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
ervin: nagu keegi siin eelpool juba kirjutas, siis vaevalt, et kogu see pettasaamise lugu päris ühepoolne on.

Ee, puhtalt huvist - inimene kandis raha ära, ei ole saanud ei kaupa ega raha tagasi. Millised need komplitseeritumad mitteühepoolsed variandid on? :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 01:33
ervin
Probleem kasutajaga "märten".
tfr, ei ole õrna aimugi. kogu see teema ei puutu vähimalgi määral minusse, aga nagu ma ütlesin -- kui on põhjendus, esitage nõue ja seejärel kirjutage, kas on petis või mitte. seni kui seda tehtud ei ole, on tegemist lihtsalt järjekordse avaliku musta pesu pesemisega.

maik: ervin, mitte "erwin". (ühis)avaldust ei ole tehtud, nagu ma aru saan. meil on õigusriik, kus kehtib süütuse presumptsioon, seega, nagu ma ka eelnevas lõigus mainisin, on minu silmis tegemist potentsiaalse laimukampaaniaga märteni suunal. rohkem ma siin teemas sõna ei kavatse võtta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 01:40
1 edit. Last edited 06.03.2014 at 01:43 by ervin
Maik
  
Probleem kasutajaga "märten".
Mida see nõue tähendab,
et lähed "misiganes prseaugus" sa eestis elad,politseijaoskonda ja esitad nõude antud inimese vastu ?

Hmm...las ma mõtlen,mitu kuud ja vestlust aega läheb,et reaalselt mingi nõue tekiks...hmm... alla 6 kuu pole vist üldse mõtet midagi arutada ?
+ paar aastat sinna otsa,igaksjuhuks.

Ma ei võtaks nii aktiivselt preagu sõna,kui poleks just ise prsestt saanud,aga foorumi administraatorid päris kindlasti,
ei tohiks tolereerida kasutajat kes reaalselt ,mitme eri kasutaja kogemuste põhjal on petta saanud otseselt.

Ma hakkan järgmine nädal näiteks usa akusid müüma tqhqs,neti teel. Akud saavad loomulikult ainult need kes ise järgi tulevad, ülejäänud
saavad telliskivi postiga. Aga hinnad on soodsad ja ma arvan,et 10a võiks seda äri siis siin ajada küll ?

Ei tundu ju normaalne? või või.. avastasin ma ka endajaoks tee rikkusele ?






____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 02:13
7 edits. Last edited 07.03.2014 at 09:21 by Maik
Rotten
Probleem kasutajaga "märten".
Jah, KÕIK heausklikud ostjad on süüdi siin selles, et proovivad elada heauskselt läänemaailma ja ebay malli järgi, maksa ette ja kaup saabub.
Foorumi administratsiooni selge sõnum on see, et Eestis ja USA raua Eesti maailmas see ei tööta !
Ise olete süüdi, et lääne maailma malli järgi üritate elada, ISE olete süüdi, et ei teadvusta endale, et elate siiski veel "ENSV-s", kus tugevamal ja onupojapoliitikal on vaid õigus !

Swenssonid ka nii oma foorumis toimetaks, siis oleks siin maal kisa taevani, sest "meie omasi "pekstakse" " :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2014 at 02:49
märten
Probleem kasutajaga "märten".
üldiselt on mul täiesti kõrini, et ühe inimese jutu peale hakkab terve kari inimesi kirema, kes ei tea ei mind ega minu asja ajamisi.
ma oleks võinud saata inimesele selle postis lõhutud radika ja kõik oleks olnud korras, aga viimane jutt jäi et kui ei leia nädalalõpuks uut radikat, siis kannan raha tagasi. Aga varem hakatakse juba petiseks sõimama ja kaevatakse üles 7 AASTAT vanu teemasi, millest 10 süüdistajast oli mingi alus ainult 3 inimesel ja nendega ka kõik probleemid said lahendatud sõbralikult. ja kui 1000 inimesest keskeltläbi äris 1-2 ga tekib mingi arusaamatus siis on see täiesti arusaadav ning kindlasti mitte alati just minu poolne.

Ühest ma ei saa aru miks minu teema kohapealt suvalised inimesed kes nagu ma ütlesin mind ei tunnegi kohe niisuguse särinaga põlema lähevad??? Olge oma vererõhuga ettevaatlikud ma ei tahaks siin foorumis kellegi arvutitaga kommentaari kirjutades saadud infarkti süüdistust küll enda krae peale saada!


Ja alternatiiv on olemas kui on huviline siis tulgu ma müün talle kogu selle nii toreda ja lillelise ameerika autode lammutamise maha ja las ta siis ajab seda asja nii et kõik ainult kiidavad, kummartavad ja ülistavad.
mul on juba täiesti kõrini, ma olen 15 aastat ilma puhkusetta selle asjaga tegelenud ja ma olen väsinud kuulmast ainult selle osa kommentaare kellel mingi arvatav probleem on aga ainult üksikud neist kes on koguaeg abi saanud võtavad sõna

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.03.2014 at 10:13
berg_CSG
  
Probleem kasutajaga "märten".
Märten, selline see eesti rahvas ongi. Kui tekib mingi probleem siis kohe foorumisse lahmima. Kui aga keegi hea jupi sai siis see siia ei jõua.

Ma korduvalt Märtenilt nänni ostnud ja siiani rahul.

____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2014 at 00:19
gets
Probleem kasutajaga "märten".
Irw @ märten. Nagu vanade sarnaste teemade copy-pastet loeks :).
Hea, et meil Eestis ikka selliseid rauapatrioote on, kes täitsa ilma puhkuseta seda rasket varousatööd teevad. See on ju normaalne, kui mõni pettus või tüssamine kohati sisse lipsab. Oh meid tänamatuid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2014 at 12:34
perilainen
Probleem kasutajaga "märten".
Valikuline 'huiar" moned aastad tagasi sai kaks korda lincolni klaasi eest makstud. Pole klaasi pole raha ,lihtsalt soovitan koigil eemale hoida .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2014 at 13:26
anryo
Probleem kasutajaga "märten".
Äkki on siin ka see oht, et ostjal vaja ise ka peeglisse enne vaadata ja mõelda, mida ja kuidas osta ning kuidas suhelda.
Ka minul on Märteniga vaid head kogemused kogu aeg olnud ja kasutatud juppi ostes ei saagi eeldada, et uue saad.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2014 at 11:45
1 edit. Last edited 10.03.2014 at 11:45 by anryo
vr_
  
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
anryo: Äkki on siin ka see oht, et ostjal vaja ise ka peeglisse enne vaadata ja mõelda, mida ja kuidas osta ning kuidas suhelda.
Ka minul on Märteniga vaid head kogemused kogu aeg olnud ja kasutatud juppi ostes ei saagi eeldada, et uue saad.

Misasja sa seletad kasutatud jupist ja uue ootamisest. Praeguse jutu järgi on teemaalgataja raha nahaalselt "krediiti" pandud ja kaupa pole. Ei näe ka, et teine pool oleks seda väidet muud moodi ümber lükanud kui, et lubadus "krediit" nädala lõpul tagastada. Justkui ostja oleks tasuta intressiga pank kust laenu võtta.
Huvitav kas see eelnimetet "krediit" on nõõdseks juba tagastatud.

NB! Kui ühe tegelase kohta tuleb ainult ja ainult negatiivset infot ja seda koguaeg, siis mina isiklikult ei söanda küll mingeid järelduste tegemisi nimetada liigrutakaks käitumiseks.
Ilmselt oleks kõige mõistlikum müüja poolelt kostada kõikide nende juhtumite pealt(mis tngimusel kuhu raha kelelle krediiti jääb ja mis sorti tagastamine või mittetagastamine probleemi korral). Selle võiks sisi selgelt ja sirgelt ueule kliendile ninaalla pista ja on vähem prääksumist foorumis(Ilmselt ka vähem julgeid, kes kliendisuhtesse astuvad).


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2014 at 19:06
anryo
Probleem kasutajaga "märten".
Kus see "ainult" negativne info siin on? Ma selle pärast kirjutangi, et ega positiivsest keegi ju Eestis ei kirjuta ja kui 100 positiivse asja kohta üks negatiivne on, jääbki mulje, et kõik on negatiivne.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2014 at 22:31
Nicholas
Probleem kasutajaga "märten".
quote:
anryo: Äkki on siin ka see oht, et ostjal vaja ise ka peeglisse enne vaadata ja mõelda, mida ja kuidas osta ning kuidas suhelda.
Ka minul on Märteniga vaid head kogemused kogu aeg olnud ja kasutatud juppi ostes ei saagi eeldada, et uue saad.

Liitun samuti Anryoga, Märteniga vaid positiivsed kogemused.
Mittetöötavad jupid alati tasuta vahetatud ja hilistel õhtutundidel olen saanud loa ka ise vajalik vidin demonteerida ja ära tuua ning hiljem selle eest tasuda :)

____________________________
Mustang Bullitt ‘08
Mustang GT ‘20
Challenger ‘15

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2014 at 23:08
1 edit. Last edited 10.03.2014 at 23:51 by Nicholas
märten
Probleem kasutajaga "märten".
Tahan lõpetuseks veel öelda, et need inimesed kes siin mind petiseks peavad, tehke mulle teene ja ärge kunagi minu poole pöörduge, siis ei ole vähimatki ohtu, et ma teid petta üritaksin ja soovitage kõigile oma tuttavatele ka must eemale hoida, siis on kõigil rahulikum elada. ja tänud nendele vähestele kes mu eest ka mõne hea sõna on poetanud. Üldiselt on nii et mul on nii kõrini selle saastaga tegelemisest, et kavatsen ültse selle asja ära lõpetada ja eks siis on kindlasti lihtsam neid varuosi kusagilt tellida ja oodata. TÄNUD

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.03.2014 at 23:37
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Probleem kasutajaga "märten".   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.