Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Karmid baikerid ja kruisamine..
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Karmid baikerid ja kruisamine..   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Jesper
 
Karmid baikerid ja kruisamine..
Ei no mina olen igasugu linnas figureerivate hullude suhtes nii tolerantne, et lausa paha hakkab :) Reaalselt ka, see ootamine ei ole probleem. Probleem on see, kui ootamise põhjustanud ettevõtmine on a priori ellu kutsutud oma maailmavaate või huvide ülimuslikkuse rõhutamiseks teiste maailmavaadete ees. Neutraalse kõrvaltvaatajana on väga kerge aru saada, kes defineerib end läbi selle, kes ta on (mootorrattur, USA auto huviline, jalgrattur, või näiteks ka harekrishnalane) ja kes läbi selle, kes ta pole (mitteautojuht, mitteeuroriisihuviline, mittemootorsõiduk jne). Kui kruiisid koosneksid ainult esimese kategooria isikutest, siis üldjuhul ilmselt mingit probleemi ei tekikski, sildiga või ilma.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 17:15
Indrek_S
 
Karmid baikerid ja kruisamine..
ehk et baikerid korraldasid viru ringil kruiisi ja osad vennad parkisid tsiklitega teeotsad kinni?
Üldiselt mulle tüüpilised kruiisid üldse ei meeldi. Ma ei saa nendest lihtsalt aru. Et miks sõidab joru autosi üksteise sabas põhjendamatult aeglaselt, ohutuled vilguvad.
Argipäeval ju inimesi ei huvita mingi auto/motoklubi kruiis. Vahest pühapäeva pealelõunal, kui kellelgi enam asjatoimetusi ei ole, on nauditav vaadata mõnda huvitavat tehnika kogunemist.
Mulle on ainult üks kruiis meeldinud, kuigi olen osalenud päris paljudel. See oli 2008 või 2007 hooaja alguse või lõpu, ei mäleta enam, kruiis, mis toimus mööda sõpruse puiesteed. Keegi ei sõitnud lollilt rivis vaid igaüks valis oma tempo ja maneeri paralleelsetel sõiduridadel. Meeleolukas nii jalutajatele kui osalejatele endile.

Aga noh, tegelikult ei oska ma selle teema kohta enam midagi mõistlikku öelda. Vaevalt et kriitika korralikult adressaadini jõuab ja vaevalt et keegi mingi universaalse ja aktsepteeritava lahenduse pakub

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 17:54
rai
Karmid baikerid ja kruisamine..
Miks üldse keegi arvab, et ta võib oma reegleid tegema hakata. Järgmiseks võtame vabaduse, et kui grupis teeme võime kõike teha. A´la joobes juhtida, maradööritseda, jne. Sellisel juhul ei teinud ka pronksiöölased ju midagi valesti...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 18:50
Vanaisa
  
Moderator
Karmid baikerid ja kruisamine..
kui seadusega pandud instantsid ei saa oma ülesannetega hakkama, tuleb seadus enda kätte võtta.

edit: kivi siinkohal liimitsate kapsaaeda - kes aru ei saanud.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 18:59
1 edit. Last edited 17.09.2012 at 19:00 by Vanaisa (Moderator)
ervin
Karmid baikerid ja kruisamine..
quote:
Vanaisa: kui seadusega pandud instantsid ei saa oma ülesannetega hakkama, tuleb seadus enda kätte võtta.

edit: kivi siinkohal liimitsate kapsaaeda - kes aru ei saanud.


see on ilmselt mõlemalt poolt vaadates nii. üheltpoolt kruiisijad, kes on nördinud, et neid ei aidata instantside poolt, teiseltpoolt tavaliiklejad, kes lubavad mõtteis verist kättemaksu, et instantsid nende huvide eest ei seisa :) see "seaduse enda kätte võtmine" lõppeks ilmselt sellega, et üheltpoolt tuleb see õnnetu (sildiga või ilma), "karm" baiker ja teiseltpoolt suure liinibussiga veel "karmim" seaduse enda kätte võtja. kumb kannatab? :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 19:19
vvt
  
Karmid baikerid ja kruisamine..
Kas selle asja korraldaja üldse politseis küsimas käis?
Hea on ju siin kive kellegi kapsaaeda loopida ja eeldada "nad nagunii ei tule".

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 19:36
KOLLA
Karmid baikerid ja kruisamine..
Käisin ka sellel üritusel ja ei kohanud ühtegi negatiivset vastukaja kuni siinseni ! Suvi oli vilets - vast nädala jagu ilusaid kaherattalisi ilmu ja tsiklimehed - naised ootasid seda üritust väga , sest kõik ei ole minusugused hullud kes sõidavad ka siis , kui sajab sitta või lumelabidaid ! Ristmik nagu ma aru sain lubati ja suleti ainult Baltijaama ees - ülejäänu oli spontaanne värk ! Rohkem vaadati kuidas kaasliiklejad suhtuvad . Viruringist alates laguneski kolonn ära .

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.09.2012 at 20:23
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Karmid baikerid ja kruisamine..   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.