Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - matte/satin finish paintjob
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : matte/satin finish paintjob   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Lowrider
matte/satin finish paintjob
Läikiv raudselt, rsk sinu WS6 on täpselt minu unistuste Trans Am'iga ühesugune praegu, matiks teed pean otsima kellegi teise kelle autot jõllitada :D :D

See selleks, enda postitusele ....
quote:
Lowrider: Ise näen mattlaki varianti kõige reaalsemana. Ise tegelen mudelautode värvimisega ning kõik metallic/candy värvid on mul olemuselt matid ning nad suuremad asjad küll päikese ega millegi käes pole. Õige effekt tuleb alati lakiga, samas matt lakki pole ise proovind veel.


Samas mine sa tea, tehnoloogiad 25x suuremate autode puhul veidi teised :)
.... tahtsin veel lisaks öelda, et ma eeldan et lakk värvi peal on ka vastupidavam kui see matt metallikvärv. Loogiliselt võttes hooldades/pestes kulutad neid metallikosakesi pealt maha ju aja jooksul.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.02.2012 at 21:58
anryo
matte/satin finish paintjob
quote:
tfr:
quote:
ERAK:usaraud.ee'st on ära kadunud üks manuaalkastiga sinakas poolmatt 4gen Camaro, kunagi sai selle värvimise kohta vist loetud, aga enam ei mäleta.
See oli Anryo tehtud.
Sellel autol oli kasutusel tavaline metallikvärv + poolmatt lakk. Vabalt võib autot pärast vahatada ja shampooniga pesta. Sellest matt toon kuhugi ei kadunud. Ise arvan, et poolmatt lakk on natuke kergem hooldada kui täismatt või läikiv just sõrmejälgede jms. osas, kuid tolm paistis jälle paremini silma.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.03.2012 at 12:48
1 edit. Last edited 04.03.2012 at 12:49 by anryo
ramman
matte/satin finish paintjob
quote:
ERAK: ok,ma ise kujutasin ka seda selliselt ette, et mistahes autovärv alla ja mattlakk selga ning siis ei tohiks loogiliselt võttes mingi hull vahe hooldamisel olla kuna pind on ju ikkagi sile...
Küsin oma kunagise koolivenna (kes on automaaler L-Virumaal) käest ka, ma ei tea muidugi, kas ta matt-viimistlusega autot on teinud.

Krt, kumb näeb siis ikkagi parem välja? :D

läikiv?



või matt?



läikiv vist ikka... :p
Transa on seda tüüpi auto, mis võiks olla ikka läikiv. Nõus eelpool kõnelejatega, et veljed ei sobi kummalegi. Läikiva puhul mina mõtleks veel vbl mingi disaintriibud-lained-jooned vms. Et oleks natuke teistsugune ja erilisem. Või üldse kahevärvilne kere teha. Must ja tumehall metallik ja peenike punane või oranz joon vahele näiteks.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.03.2012 at 13:29
tqhq.ee foorum : Vaba teema : matte/satin finish paintjob   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.