Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Vette-avarii Laagna teel
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vette-avarii Laagna teel   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Tyymiiz
 
Vette-avarii Laagna teel
quote:
Astro-97: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/fotod-laagna-purustas-auto-betoonposti-autot-juhtinud-noormees-hukkus.d?id=59640176&l=fplead

kommentaaridest hakkas ka juba tulema seal.....pole kehtivat kindlustust jne jne... uudistest ...pole juhiluba...:(
kindlustus on masinal küll aga puudus tüv.http://www.reporter.ee/2011/10/12/juhiloata-noormees-soitis-end-laagna-teel-surnuks/
Mind ajas siiski kõigerohkem närvi selle tuletõrjuja jutt, vend väitis a-la surmkindla tõsidusega, et sõideti võidu ! Kui ma nüüd õigesti mäletan siis ütleb ka seadus, et ennem pole keegi süüdi kuni pole seda tõestatud.
kurb juhtum siiski


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.10.2011 at 00:39
vvt
  
Vette-avarii Laagna teel
Ära mine närvi, vähem emotsioone, rohkem mõtteid, pikem eluiga :)

Lihtsalt isegi 80-90ga sõites seda lahmakat vesiliu ja kehva tee arvele panna ei saa. Liikuseeskiri ütleb selle kohta ülemõtteliselt, et see on juhi asi valida õige kiirus. Nii vähe, kui sa seal kanalis sõitnud olen, siis iga kord on ned 120 kmh kihutavaid "kohalikke" oma kaugelt äratuntavas tjuuningustiilis vähemalt korra nähtud. Kui muidugi testosteroon kõrvus vemmeldab, siis ohutaju hääbub. Pakun, et kui panna kanalisse 4-5 kiiruskaamerat, langeb seal selliste lahmakate arv vähemalt poole võrra. Sama seis on Tartu maantel seal Anna kandis - probleemiks pole mitte tee ega füüsilised faktorid, vaid permanentne skisode võidusõit ja kui lased nt talvel kiiruse 70-80 peale, siis momentaalselt läheb lahti möödasõit vasakult ja paremalt koos kaasnevate "napikatega". Ei oska kahju tunda, ei tunne ka erilist kahju, kui mõni linnas 120 kmh liikuv mootorrattur tükkhaaval musta kilekotti korjatakse. Ei tunne ka kahjurõõmu. Pole ka ise musterliikleja, aga kuskil maal jookseb ikka piir, tundub, et suure eelarvesäästuga kaasnenud kontolli nappusega on hakkanud igasugu vahepeal kadunud nähtused taas pead tõstma.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 09:00
4 edits. Last edited 13.10.2011 at 09:07 by vvt
Indrek_S
 
Vette-avarii Laagna teel
Mina, ja ilmselt ka paljud teised siin, olen suveööl mööda Peterburi tee uuemat lõiku tulnud ka lühikese jupi kiirusega, mis on väga palju legaalsuse piiridest väljas. Lihtsalt, et äsja soetatud autot proovida. Oleks ma avarii teinud, oleks kõik mind lolliks, oskamatuks, idioodiks, hoolimatuks ja muidi debiilikuks sõimanud. Aga kuna ma ei teinud, siis on kõik korras. Igapäevaliikluses olen ma ontlik, ei ületa kiirust (isegi mitte klassikaline +10), ei sõelu. Mõnikord öösiti on äkilisemad sööstud.
Ehk et nõme kuulata, kuidas 26 aastat kestnud elu ühe intsidendiga määratluse saab.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 09:39
STW
Vette-avarii Laagna teel
quote:
Indrek_S: Mina, ja ilmselt ka paljud teised siin, olen suveööl mööda Peterburi tee uuemat lõiku tulnud ka lühikese jupi kiirusega, mis on väga palju legaalsuse piiridest väljas. Lihtsalt, et äsja soetatud autot proovida. Oleks ma avarii teinud, oleks kõik mind lolliks, oskamatuks, idioodiks, hoolimatuks ja muidi debiilikuks sõimanud. Aga kuna ma ei teinud, siis on kõik korras. Igapäevaliikluses olen ma ontlik, ei ületa kiirust (isegi mitte klassikaline +10), ei sõelu. Mõnikord öösiti on äkilisemad sööstud.
Ehk et nõme kuulata, kuidas 26 aastat kestnud elu ühe intsidendiga määratluse saab.

Eks see määratlus tuleb ju asjade läbimõtlematusest. Omamata juhiluba, oskust, rehve jne., proovida vihmase ilmaga sellises kohas ja ajal enda ja auto võimeid ei ole ilmselt maalima geniaalseim idee. Üldjuhul läbimõeldud olukorrad ei lõppe fataalselt, loomulikult võib alati ka teisiti minna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 09:48
trs200
Vette-avarii Laagna teel
Idioot on ikka see, kes ennast ja teisi ohtu seab. Ühel või teisel moel krimirubriigi huviorbiiti sattunu on õnnetu idioot. Tavaliselt jumal kaitseb lolle ja joodikuid, niiet antud juhul võis tegemist olla isegi muul ajal täiesti adekvaatse inimesega, kes ühekordse suurema lollusega hakkama sai.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 10:28
ivoalaska
 
Vette-avarii Laagna teel
Ja üldse soovitaks kõigil veidi tähelepanelikum olla liikluses selliste ilmastikuoludega. Nädalavahetusel üks punaka uuema põlvkonna Mustangi juhtidest kimas Vana- Lõuna tänaval sellise kiirusega lompidest läbi, et pidin oma riided peale seda keemilisse viima. Arve 10 euri. No ei ole mõtet lühikesel porilompidega tänavalõigul monokiirendusvõistlust korraldada. Kahjuks numbrit ei näinud, muidu oleks isiklikult ebaviisakad tervitussõnad saatnud omanikule.
Mis Laagna teel juhtunusse puutub, siis RIP, õnnetusi ikka juhtub. Vedas, et ainult juht kasti läks...

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 11:29
vvt
  
Vette-avarii Laagna teel
quote:
Ehk et nõme kuulata, kuidas 26 aastat kestnud elu ühe intsidendiga määratluse saab.

Ei ei, ma lihtsalt üritan omaarust neutraalne olla, puht inimlikust mõttes ma ei suuda kaasa tunda neile, kes lihtsalt liigse gaasivajutamisega end ja/või teised kasti sõidavad. Vähemalt mootorrataste puhul tundub, et A-kati lubadega kaasneb päris suurel %-l mingi aju osa eemaldamine ja kui mõni selline mees reka alt luuaga kokku pühitakse, siis kahju küll, aga lõppkokkuvõttes on igaühe mõistus tema õnne alus. Ja ettevaatamatud isendid saavad ka looduses kiirelt hukka. Kihutamine ja dräägreiss linnas pole inimõigus, saan aru, et foori taga kummisuits ja vähe kiiremini sõidame kõik jne - aga kuskil 80ne peal võiks selle pedaali linnas ikka rahule juba jätta.

Siinkohal otsida põhjuseid viletsates teedes nagu eespool - no vene keeles on vanasõna "plohhova tantsovtsitsa i jaitsa meshajut".


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 13:35
Motorist
  
Vette-avarii Laagna teel
Kahju et organidoonoritelt aju ei saa siirdada, see on ju neil päris uus ja KASUTAMATA :D

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 14:29
madis
Vette-avarii Laagna teel
Jah, keskmine eesti mees on paramilitarist ja Nietze jünger.
Ning ei väsi seda kuulutamast.
Universaalne elufilosoofia igaks otstarbeks, kontekstist sõltumata !

Jätka samas vaimus vvt !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.10.2011 at 15:50
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vette-avarii Laagna teel   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.