Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - SPLIT: lowrider või mitte
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : SPLIT: lowrider või mitte   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
cipo
SPLIT: lowrider või mitte
- Usud Jumalat?
- Usun!
- Luterlane?
- Ei, ortodoks!
- Kuidas siis nüüd niimoodi, nii ei saa ja blaa, blaa, blaa....

Radikaalid ja muud usuhullud võiks tasemini võtta, niimoodi ei saa keegi paradiisi: mopar rules, GM for fools, on-ei ole lowrider, ühele ema ja teisele tütar jne.

Tõele otsa vaadates: masin oli üks publikut püüdvamaid seal katusel: Külastajad küsisid ise: Lowrider? Mida see omanik oleks siis pidanud vastama: ei ole - airbag'idega pumbatav auto on ja ma olen loll, stiilitundetu idikas, kes seda omab?

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2011 at 23:38
Koit
  
SPLIT: lowrider või mitte
Imalaks hakkab kiskuma see teema. Low - madal, rider - sõitja. Kui sedapsi asja võtta, siis on kogu see lõuraiderduse värk täitsa mööda sellest, mida sõna tähendab tegelikult. Madalalt sõitev või siis madalaks lastav auto on ju ikkagi lowrider, või mis? Muidugi on see kultuur ja kõik juba kõrgem klass ja nõuab sügavat asjasse süübimist. Mul on tegelt sellest Buicki omanikust kahju. Kas ta tegelt on reaalselt kuskil sellest SUURE SUUGA ja PÜSTIS NINAGA ässanud? Kõva vend on, et nii silmatorkava ja teistmoodi masina endale soetas. Igaühel ei oleks selleks munegi.
Ei olnud selle postiga kellegi vastu sihilikult õel. Igaühel on omad huvid ja kõigile meeldib sel teemal vaielda ja argumenteerida, mida kõige paremini osatakse.


____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2011 at 02:35
R.Ott
 
SPLIT: lowrider või mitte
Olles elus mõned korrad kokku puutunud probleemiga, kas keegi on mingi kultuurilise definitsiooni alla kuuluv või lihtsalt "mina olen, sest ma olen selline", siis:
- Enese defineerimine on libe ja egoistlik tee. See on vajadus saavutada tähelepanu ja tugevdada enese jaoks oma identiteeti. Defineerimise jaoks on inimesed, kes reaalselt kuuluvad nimetatud kultuuriruumi ja kui pikaaegse kogemuse ning pagasiga inimesed ütlevad, et see vastab teatud kriteeriumitele, mis on olnud ala määravateks sümboliteks ning ei oma vastuolusid, siis nii ka on.
- Kui see ei meeldi, siis on võimalus käituda nagu kodanik Bender ühest joonissarjast: ""I'm gonna go build my own theme park! With blackjack and hookers! In fact, forget the park!"

Vastasel juhul jõuame TV-saadete tasemele, kus mingi väikeriigi minoorne tegelane nimetatakse superstaariks. Minu tööst lähtuv reaalselt konkreetne näide on, et Toomas Anni on Maarjamaa superstaar ja ülejäänud ei saa talle müügilt isegi lähedale mitte.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2011 at 02:54
Lowrider
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
Koit:Kas ta tegelt on reaalselt kuskil sellest SUURE SUUGA ja PÜSTIS NINAGA ässanud?

Tegelikult paaril korral olen selliste asjade tunnistajaks küll olnud, aga ma ei hakka siin rohkem seda vaidlust süvendama. On mis on, las sõidab ja peab seda lowrideriks.
Minu silmis see lowrider pole aga see las jääda puhtalt minu veaks :) . Võtan ise 10 aasta jooksul lowrideri ehitamise käsile ja olen rahul.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 10:59
hents99
  
SPLIT: lowrider või mitte
Tavaline asi, et kui keegi on reaalselt midagi ehitanud, ju ei tea ta ise asjast midagi. Teavad teoreetikud ja muud internetihaid.

Pole ma ka ise mingi teadja ütlema, mis on mis, aga tahaks ju teada.


Kõnealuse auto kohta öeldakse, et tegemist pole "lowrideriga". See ja teine pole ikka päris see, mis peaks ehedal "lowrideril" olema, aga olge mehed ja rääkige konkreetselt.

Mis peaks olema, milline on õige "lowrider", selleni pole veel siin teemas jõutud. Küll pole õige velg, siis jälle vale mõõduga või tootja rehv jne. Milleks selline ümber nurga jutt ???


Edit:
quote:
Minu silmis see lowrider pole...
- aga miks ei ole? Kas hüdraulika või õhupatjadel töötav süsteem on väljast silmaga näha? Või on tegemist valedes velgedes või värvivalikus?

Teine väide eelpoolt, et autot pole "kirega" ehitatud... Kelle jaoks või mis näitajatega seda saab mõõta?

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 12:04
2 edits. Last edited 14.05.2011 at 12:10 by hents99
Varblane
SPLIT: lowrider või mitte
Poleks omanik seda lowrideriks kutsuma hakkanud, ei oleks ka neid teemasi ja draamat.Selle masinaga kuhugi lowrideri kokkutulekule minna, oleks sama mis dressidega pulma ilmuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 12:15
Ri-Q.
 
SPLIT: lowrider või mitte
Loen ja imestan.
Võtan veel kord mõned mõtted kokku.
1. Siin teemas ei tehta midagi ega kedagi maha. Teema ei ole loodud enese väljaelamiseks ja teiste frustreerimiseks. Fakt on see, et autokultuuri seisukohalt on Eesti mahajäämus läänest üsna suur, kuid vaikselt hakkame katkestusest üle saama. Kuna autokultuur on väga mitmekihiline, siis on vaja erinevatest kihtidest võimalikult palju rääkida. Kuna autostiilidest on lowride peaaegu igasuguse tähelepanuta jäänud, on aeg ka sellel stiilil peatuda. Küsimus pole ainult laias auditooriumis ("rahvas) - ka selle foorumi kontekstis on see asi suhteliselt kaugeks ja valesti mõistetuks jäänud. Ja ikka selle pärast, et lowridingust pole kunagi räägitud-vaieldud ega pole ka selleks impulssi olnud konkreetsete autode näol. Aga kas saabki olla, kui seda või mis iganes muud stiili ei teadvustata või tunta - st selle vastu puudub erinevatel põhjustel huvi või on see väike? Igatahes andis oranž Riviera põhjuse teema tõstatada ja käesolev arutelu kasutabki seda tänuväärset võimalust ära. Mitte selleks, et kritiseerida, vaid avada lowridingu olemust laiemalt ja ehk anda ka mõned näpunäited. Niisiis, igasugused tähelepanekud on oodatud, kuid mitte arutelu teravaks ajamine ja isiklikule tasandile viimine.
2. Mõisted on sümboolsed ja välja kujunenud pika aja jooksul. Üks sõna ei saa kunagi kokku võtta midagi niivõrd laia kui stiil. Eriti autode puhul, sest auto kui objekt on iga stiili korral ikka üks ja sama, kuid stiile on palju ja osaliselt nende elemendid kattuvad. Samuti on loomulik, et on olemas stiilide üleminekualad, mis ei pruugi vastata kindlale määratlusele ja võivad määratlust mitte vajadagi.
Kui lähtuda lowrideri defineerimisel ainult mõiste otsetähendusest, siis on see eksitav juba seetõttu, et ka mitmed teised kustom-stiilid väärtustavad madalust. Maalähedus on üks oluline määratlus, kuid see ei võta stiili kokku. Kui keegi paneb nt. Volgale või millele iganes hüdraulikasüsteemi, siis ega see ei tee autost rohkem lowriderit kui vähendab lowriderluse astet õhkvedrustus. Stiili määrab tervik ja detailid.
Mõisted on tihti juhuslikud. Mida me saame auto kohta öelda mõistete "hot rod", "gasser" jms baasil? Mõiste on hea, kui ta on lööv ja meeldejääv. Ei ole võimalik 1-2 sõnasse kätketa tervet maailma.
3. Pole mõtet raisata energiat vastanduste "oma kätega tegema" ja "suuga tegema" konstrueerimisele. See ei vii mitte kuhugi. Hea on kui need aspektid on ühenduses, kuid vaid haruharva on mõlemad täisväärtuslikult esindatud. Head autod sünnivad mitmete inimeste ja oskuste kokku viimise tulemusel. Lowrider on iseäranis keeeruline stiil ja tihti sünnib näituseauto mitmete meistrite ühispanustamise tulemusel. Selleks, et rääkida lowriderist või mis iganes stiilist, ei pea küll ükski inimene ise lowriderit ehitama. Tähtis on sügav huvi ja arusaam stiili vastu. Ka see, kui keegi omab Ameerika autot, ei tee temast selle maailmanurga autode spetsialisti. Kõige stiilipuhtamad autod sünnivad ikka siis, kui ehitaja on sõna otseses mõttes stiili ära uppunud.
4. Selle, kuhu auto liigitub, ei määra mitte omanik ega ehitaja. Selle määrab ainuüksi traditsioon. Kui omanik ja ehitaja traditsiooni (koodi) teavad, siis on kõik korras, kui nad ei tea, võivad tulemuseks olla teravad arutelud auto üle. See, kui rahvas mingil põhjusel tõlgendab massiliselt midagi valesti, ei tähenda, et me peaksime tõlgendatavat kohandama valearusaamale ja andma rahvale õiguse. Äkki ikka tuleks rahvaga tegeleda? Stiilide eesmärk on korraldada autode kustomeerimise välja ja ühendada teatud huvidega gruppe. Stiilid on selleks, et meil endil lihtsam oleks, mitte vastupidi - vee segamise eesmärgil. Stiilid paneb paika aeg ja traditsioon - neid on täpselt nii palju kui vaja. Stiilid ei kitsenda auto ehitaja tegutsemisvälja. Isegi kui ehitada autot teadmiseta stiilidest, ta liigitub ikka kuskile. Väga raske on luua uut stiili. Kui teadmised on puudulikud aga tegutsetakse stiilide raames, kasutades neid valesti, on tulemuseks käesolevad arutelud. Vastandlik näide ka - Antennimees ehitab huvitavaid autosid ja vahel sõideldakse teda mingite detailide pärast. Samas on ta alati otse välja ütelnud, et ehitab autot ainult iseendale, üritamata suruda seda kunstlikult mingisse stiili. Ja minu arust on see ka õige - nagu näha ei teki sellest ka sarnaseid teravaid teemasid nagu pseudo-lowrideri puhul.
Auto ehitamine tavaliselt algab siiski stiili valimisest - see on ka enese väljenduse vahend. Stiilis ei pea nägema piiravat elementi. See, mil määral pidada stiilist kinni, sõltub eesmärgist. Kui tahad näitusel särada, siis on stiilipuhtus eedluseks.
5. Miks oranž Riviera pole lowrider - palun lugeda uuesti teema läbi. Kui hakata iga detaili uuesti analüüsima, siis tuleks kirjutada raamat. Pole oluline, et autol on õhkvedrustus või see, et tal on nii- ja naasugused veljed. Tähtis on tervik ja üldine stiili kood, mida siin järgitud pole. Pole n-ö puhtaid jälgi(värvkate, salong, detailid jpm), mis jäljekoeral lubaks jõuda otsitavani. Auto ei ole ehitatud lowrideriks, vaid pigem eristuvaks sõidukiks. Enne sai öeldud, et lowrideri puhul on ka auto omanik olulisem kui muude stiilide puhul. Kui on vaja veel konkreetsemalt, siis võiks lahti võtta nt lowrider magazine´i, vaadata pilte ja lugeda mõne auto kohta. Eestis oli üks tõupuhas lowrider, kuid kahjuks oli sellel eemaldatud hüdraulika. Pildid Rakvere hooaja lõpetamise alt.
Minu jaoks on tegemist customiga. Miks temas tahetakse kangekaelselt lowriderit näha, jääb arusaamatuks. Samas on paljud häiritud, kui tuleb naabrimees Fiestaga ja rõõmustab Ameerika auto ostmise üle. Vahe on ainult spetsiifilisuse astmes.




____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 13:29
Bulldozer
  
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
hents99:
Teine väide eelpoolt, et autot pole "kirega" ehitatud... Kelle jaoks või mis näitajatega seda saab mõõta?
Kas sa siis ei lugenud mu ülejäänud juttu? Selgitasin ju viisakalt.

Minult küsiti konkreetset arvamust ning vastasin ka nii ausalt kui võimalik (kuigi olen üsna kehv kirjutaja), ei taha provotseerida ning veel vähem tahan hukka mõista auto omanikku. Kuid seesama Buick on ju meie teemapüstitus, probleem - miks mitte arutada selle üle? Samas tõesti, ma ei poolda neid mehi kes suure suuga väidavad, et tegu ei ole lowrideriga, põhjendamata oma väidet ning teisest küljest valmistavad pettumust mulle ka need inimesed keda ei huvitagi (ning nagu näha ei viitsi lugedagi) ning lihtsalt norida soovivad. Ma ütlesin (juba kaks korda), et see on lowrider, lihtsalt maitsetu, muud midagi.

Siiski on selge, et teema on paraku karile jooksnud - kui midagi asjalikku kellelgi öelda pole siis pole mõtet ka tühja kirjutada.

EDIT: Ri-Q. võttis asja ilusti kokku - sellega võiks teema lõpetatuks kuulutada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 13:33
1 edit. Last edited 14.05.2011 at 13:36 by Bulldozer
Lowrider
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
Ri-Q.: Eestis oli üks tõupuhas lowrider, kuid kahjuks oli sellel eemaldatud hüdraulika. Pildid Rakvere hooaja lõpetamise alt.

;)
http://usaraud.ee/?id=5_5_20_821

Tegu peaks olema sellesama autoga, asjatundujad vähemalt tundsid ära kui ma pilte näitasin usarauast.
Kahjuks suures mõõdud pildid seal ära kadund mingitel põhjustel, saab aint ikoone näha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 14:43
Ri-Q.
 
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
Lowrider:
quote:
Ri-Q.: Eestis oli üks tõupuhas lowrider, kuid kahjuks oli sellel eemaldatud hüdraulika. Pildid Rakvere hooaja lõpetamise alt.

;)
http://usaraud.ee/?id=5_5_20_821

Tegu peaks olema sellesama autoga, asjatundujad vähemalt tundsid ära kui ma pilte näitasin usarauast.
Kahjuks suures mõõdud pildid seal ära kadund mingitel põhjustel, saab aint ikoone näha.
Jah, peaks küll olema sama auto.


____________________________
REC
BB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.05.2011 at 15:39
hents99
  
SPLIT: lowrider või mitte
Ok, selge. Eks paljud peavad mind vaidlustel urgitsemise tõttu emmiks. Mis mu postides siis nii imestama panevat on ?

Aga kui nüüd vaadata eemale natukese sellest Buick`ist, üleüldisemalt, siis kuidas autole peale vaadates saab aru, et tegemist pole lowrideriga?
Küsin seepärast, et mitmetest postidest asjatundjate poolt tulid välja read stiilis "minu arvates või minu silmis" (visuaalne esmapilk) pole tegemist eheda lowrideriga. Seda enam, et mõni post tagasi üritati selgeks teha, et stiil vms sõltub omanikust endast või tema vaadetest. Kuidas see visuaalselt kajastub?

Ega ma iga kord siis lihtsalt urgitsemise pärast ei küsi, mind teinekord huvitab, vastuseid aga ei tule. "Spetsialist" ütleb, et see pole lowrider, sest ei vasta stiilile. Minu jaoks liiga laiahaardeline vastus.


Eks need definitsioonid olegi vähe keerulised. Näiteks mina peaksin end "hot rodderiks", ehkki ma tegelen nt mersude arendamisega, nende kiiremaks muutmisega jne. Samas siinsetele tähendab see pelgalt vaid tegelemist USA`s toodetud ja rohkem kui 50a vanuste autodega tegelemist. No võta siis kinni.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 12:18
Lowrider
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
hents99:
Aga kui nüüd vaadata eemale natukese sellest Buick`ist, üleüldisemalt, siis kuidas autole peale vaadates saab aru, et tegemist pole lowrideriga?
Küsin seepärast, et mitmetest postidest asjatundjate poolt tulid välja read stiilis "minu arvates või minu silmis" (visuaalne esmapilk) pole tegemist eheda lowrideriga. Seda enam, et mõni post tagasi üritati selgeks teha, et stiil vms sõltub omanikust endast või tema vaadetest. Kuidas see visuaalselt kajastub?

Ega ma iga kord siis lihtsalt urgitsemise pärast ei küsi, mind teinekord huvitab, vastuseid aga ei tule. "Spetsialist" ütleb, et see pole lowrider, sest ei vasta stiilile. Minu jaoks liiga laiahaardeline vastus.

Seda on natuke raske selgeks teha, kuna ma sõnaosav inimene pole. Aga no kui pmtselt igapäevaselt loed foorumeid ja ajakirju ja vahid pilte ja saateid ning suhtled asjaosalistega antud teema kohta siis hakkad asjast paremini aru saama ning hakkad erinevaid stiile eristama.

Kui ma sellest Buickist esimest korda kuulsin aasta või kaks tagasi(oli vist eelmise aasta avakruiisil kui seda üldsus näha sai) siis leidsin kohe ühe Forte videot/intervjuu autost.
Esmapilgul tundus küll et ohhoo, pole paha, siuke lihtsama stiiliga lowrider. Aga mida rohkem see intervjuu edasi läks seda rohkem hakkas mulle asi mäda tunduma.

Kogu see asi ei sobinud kohe üldse kokku minu silmis(süüdistage selles ainult mind kui tahate, mul ükskõik). Kroom oli ära värvitud, liiga palju musta värvi(ma ei tea, lihtsalt ei taha see must sisu/katus/detailid/tagatuled kokku sobida lowriderite stiilist lähtudes, Customina oleks ta küll suhteliselt vinge. Värvide kokkusobivus on uuema aja lowriderite puhul vaat et eraldi teadus juba). Need veljed on puhtalt old school teema, populaarsed enne seda kui Dayton kodarveljed populaarseks said. Mind küll natuke häirib kui sul on 70'ndate kuldajastu lowridereid sümboliseeriv velg all ja samal ajal toonitud klaasid ja tagatuled ning uuema aja leiutis airride all. Muidugi neid velgi kasutatakse uuema aja Customitel ka, aga antud juhul kutsus omanik seda autot kangekaelselt lowrideriks.
Lisaks veel airbagid, mis on puhtalt veel nii uuekooli asi, et traditsioonilised lowridijad ei taha seda veel omaks võtta.

Videost näha ka see, et omanik ei kavatsenudki alguses lowriderit omale soetada vaid sattus auto otsa millel olid airbagid juba alla pandud. On näha, et antud kultuuri stiilidest ta väga head ettekujutust ei oma ning segas mingi hullu kompoti kokku, mida võiks tegelikult täiesti vabalt Customiks kutsuda.


ABCS'il isegi nägin kõrvalt seda, kuidas ta hooples oma airbagidega. Kui Roul Liideman(kui ma ei eksi) oma 49' Mercury't kergitas natuke, siis härra lowriderimees oli kohe kõva karjuma "MUL HÜPPAB KÕRGEMALE!!!".

USAs lowriderite seas jääks ta tõenäoliselt naerualuseks kui ta airbagidega hooplema hakkaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 15:17
3 edits. Last edited 15.05.2011 at 15:20 by Lowrider
Motorist
  
SPLIT: lowrider või mitte
Viimase posti peale, soovitan lühidalt: mine pea talle näost näkku loeng asjadest, tee oma point selgeks.
Kui julged....
Vahet pole mis see auto on, isikupärasena on ta nagunii etem kui kõik originaaliihalusega vanakesed. See et omanik terminitest ja asjadest ei tea pole sinu mure. Las ta teeb ennast lolliks siis süvahuviliste ringkonnas. Mida see teie p... et torgib ka.
Mind on ka halvustatud et ma sellise autoga ringi sõidan. Mulle jummala kama. Nimetan customisuunitlusega retroautoks ja asi ants.
Kes tahab see halvustab või targutab. Absoluutselt ju ei huvitaks.
Kõlab nagu kadeda ja omarust jubetarga eestlase NIU; NIU; NIU.
Minu suvehooaja raibe. Kah GM ksukiltotsast. :D

Tehke ise ehtne ja pange sellega asi paika. Tehke teenäitaja ette, teoreetikuid on palju ja ülimalt jõuliselt vaidlevaid.
Kuid eesti vanasõnagi ütleb et TARGEM annab järele.
Eks targemad saavad isegi aru et asi ei ole õige, aga see ei röövi nende närve ja ei pane neid oma seisukoha tõestamisega vaeva nägema.

;)

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 15:39
viplala
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
Motorist: Viimase posti peale, soovitan lühidalt: mine pea talle näost näkku loeng asjadest, tee oma point selgeks.
Kui julged....
Vahet pole mis see auto on, isikupärasena on ta nagunii etem kui kõik originaaliihalusega vanakesed. See et omanik terminitest ja asjadest ei tea pole sinu mure. Las ta teeb ennast lolliks siis süvahuviliste ringkonnas. Mida see teie p... et torgib ka.
Mind on ka halvustatud et ma sellise autoga ringi sõidan. Mulle jummala kama. Nimetan customisuunitlusega retroautoks ja asi ants.
Kes tahab see halvustab või targutab. Absoluutselt ju ei huvitaks.
Kõlab nagu kadeda ja omarust jubetarga eestlase NIU; NIU; NIU.
Minu suvehooaja raibe. Kah GM ksukiltotsast. :D

Tehke ise ehtne ja pange sellega asi paika. Tehke teenäitaja ette, teoreetikuid on palju ja ülimalt jõuliselt vaidlevaid.
Kuid eesti vanasõnagi ütleb et TARGEM annab järele.
Eks targemad saavad isegi aru et asi ei ole õige, aga see ei röövi nende närve ja ei pane neid oma seisukoha tõestamisega vaeva nägema.

;)

Proovi see teema uuesti algusest peale läbi lugeda, võibolla ja ainult võibolla, saad sa siis aru, millest siin jutt käib ja millest mitte.

Ma annan sulle ka väikese vihje, millest siin eespool juttu oli... Asjade nimetamine nende õigete nimedega ja sellest lähtuvalt, vähemteadlike inimeste teavitamine/harimine, uute ja huvitavate suundadega, mis meil siin esialgu puudu on.

Ei ole siin mingit NIU; NIU; NIU'd, vaid üks paljudest selle foorumi eesmärkidest. Kui sa sellest aru ei saa, siis on kahju küll.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 16:44
Lowrider
SPLIT: lowrider või mitte
Ega mul see Buicki teema oli juba ammu unustatud ja oli suhteliselt savi ka asjast. Aga kuna küsiti siis ma vastasin ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 16:54
Motorist
  
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
Lowrider: . Aga kuna küsiti siis ma vastasin ;)
Ei ei, ei küsinud vist keegi. Lugeda mõistame me kõik :D
no offence!
Tuletan meelde et : kellele ema ja kellele tütar, kellele mõlemad korraga :D

Tehke siis parem siin saidil omaette teemaarendus ja igas postis on pilt , teema pealkiri on vastav suund ja arendage puhtalt vaid piltidele ja tavadele toetudes oma teema välja. Läbu saab ka lasta ära koristada. Kuid ärge iialgi lähtuge et teie tõde on ainus tõde, meil kõigil on oma tõde. Osadel lihtsalt kattub see, tekivadki tõekspidamised millest lähtuvad hiljem kolmandad.

Kuskil muus foorumis keegi tegi otsa lahti juba.

Ahjaa mul siin laual ajakiri hotrod, erinumber kus on pealkiri 100 Tips how to became a real hotrodder. Midagi sellist.
Sellest on hea lähtuda selle ala juures. Tee oma teema samal ülesse ehitusel. Aga pane ka viited kust ja kes.

Kena pühapäeva jätku!


____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 17:53
Lowrider
SPLIT: lowrider või mitte
Kolmapäeval on lowrideritest loeng Tallinnas, ürituste alafoorumis oli eraldi teema sellest ka. Minge kohale ja saate üht teist uut teada ehk :D . Ma ise kahjuks ei saa seekord platsis olla.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 18:12
partel
  
SPLIT: lowrider või mitte
Muskelautod on ka "uroodid". Võetakse full-size kerele mõeldud mootor ja topitakse see mingisse tikutopsi, millele reas-kuuene paras.

Kuhu küll selline pühaduseteotus kõlbab!

Erinevad stiilid ei sündinud koos Suure Pauguga, keegi oli ikka esimene ja arvatavasti sai tolleaegsete puritaanide käest vastu pead.

Mõned lihtsalt ei taha teisi kopeerida, vaid midagi uut maailma luua. Kes üritab olla stiilipuhas, on ju sabassörkija, mitte teerajaja.

Mis tõesse puutub, siis kui keegi ütleb, et "minu tõde on õigem kui sinu tõde", siis on ta juba puusse pannud.

Aga see on mulle ammu selge, et korralikel tänavaautodel pole näitustel mingit shanssi, seal võidavad pahatihti lihtsalt mingid perverssused või sponsorite omad autod.

Dragis vähemalt otsustavad füüsikaseadused, mitte kahtlasevõitu inimfaktor.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 21:28
Astro SS
SPLIT: lowrider või mitte
Dragis on siiski määravaks rahakoti suurus....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 21:44
Erkki
  
SPLIT: lowrider või mitte
Loen ja imestan,

kuidas siin "spetsialistid," kes ise alles koolipinki nühivad, rahvale tõde kuulutavad :D
Selleks, et sõnad kaalu omaksid, tuleb eelnevalt millegagi hakkama saada või midagi ette näidata.
Ainuke, mis seni silma on jäänud, see on kriitikapostide produktiivsus.

Oranzil Buick'il on ju kolm põhilist tõutunnust olemas:

- madaldatud vedrustus
- 60-te usaraud
- kustom välimus ja sisu

Mingite neljandajärguliste detailide üle võib muidugi vaielda, aga auto kontseptsiooni see ei muuda.

Omaette tase on muidugi see, kui paisata siis teemasse oma arvamus, et autot pole ehitatud piisava kirega ja et fullsize usakas on kena pisike auto... :kill

Suuri laevu saadab ikka kajakate kisa...



____________________________
Chevrolet Camaro '71
Pontiac Firebird '71
Chevrolet Chevelle '69, 350 cid
El Camino '68
F150, 2011
Life begins at 1000 Hp...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 22:56
viplala
SPLIT: lowrider või mitte
Kahju, et sellised teemad, niivisi lõppevad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 23:26
kaedoo
 
SPLIT: lowrider või mitte
Ei pea lõppema kui teadjamad härrad seletaks pikemalt iseärasusi,lisaks linke,tooks välja customite ja lowrideritele esitatavaid miinimum nõudeid.Ei usu,et sada prossa foorumi kasutajatest oskab inglise keelt iseseisva uurimistöö jaoks(nagu minagi) ning seega oleks kena seda siit lugeda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 23:47
hents99
  
SPLIT: lowrider või mitte
quote:
kaedoo: Ei pea lõppema kui teadjamad härrad seletaks pikemalt iseärasusi,lisaks linke,tooks välja customite ja lowrideritele esitatavaid miinimum nõudeid.Ei usu,et sada prossa foorumi kasutajatest oskab inglise keelt iseseisva uurimistöö jaoks(nagu minagi) ning seega oleks kena seda siit lugeda.

Just täpselt. Kuna tegemist on foorumiga ja erinevaid liikmeid on palju, siis miks mitte kirjutada asjatundjatel teema korralikult lahti, siis ei teki ka hiljem selliseid kahetimõistetavaid arutelusid.
Teemat on juba palju lahatud ka, mõttetu oleks ta niisama lukku pista, olgu siis midagi kasulikku ka.

Mul on küll huvi lugeda, mis teeb ühest "lowriderist" tõsise lowrideri. Mis on need põhijooned. Siiani on vaid umbmäärane häma. Nett on ka igasugu infot täis, guugeldades leiad kümneid erinevaid kirjeldusi.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 00:06
newton
 
Moderator
SPLIT: lowrider või mitte
Varblane ja DevilDeVille, siia teemasse on oodatud viisakalt esitatud sisulised argumendid, mistõttu teie viimased postid on kustutatud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 00:58
Varblane
SPLIT: lowrider või mitte
Et sellest oranžist "asjast" lowrider saaks, peaks ilmtingimata stanged ära kroomima ja palju muudki.Õigel lowrideril on kulda ja karda kõriauguni.Rool tuleks minema visata, ise järgi joosta ja veel kaugemale lüüa.Kindlasti ka üksluisele värvitoonile midagi juurde lisada: http://www.jalopyjournal.com/forum/showthread.php?t=257556

http://www.flickr.com/photos/80643375@N00/sets/72157594581005075/

Siis juba hakkaks looma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.05.2011 at 01:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : SPLIT: lowrider või mitte   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.