Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Romulad lähiriikides
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Romulad lähiriikides   1 2  
Poster Message
vahekas
  
Romulad lähiriikides
quote:
Tim: Mul kaa kogemus olemas v8importiga:

Willisel kast ragistas käiku vahetades osasid käike. Selge, sünkrod läbi. Vaatasin, et neil ilus wrangler varuosadeks. Kõne peale, mille tulemusena paluti mul oma kukrut 9000 eesti krooni võrra kergendada???

Järgmisena tellisin ebayst 800eeku maksva remontkomplekti. Ise tehes tuli kasti remont umbes 10x odavam :)


Mul jälle olemas elust enesest kogemus Vani esiklaasiga:Uue esiklaasi eest küsiti 250.- aga carglass remontis klaasi ära 50 euro eest.

Kas siinkohal oleks kah paslik öelda,et v8import küsis klaasi eest ülekohtuselt suurt hinda?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2013 at 19:03
kareelius
Romulad lähiriikides
Mina jälle kiidaks V8importi kuna tegi bussi istme kohta mitu korda mõislikuma pakkumise, kui mõni teine siinmail tegutsev asutus või eraisik (lõpuks küll sain parima pakkumise ühelt eraisikult). Pildi saatmisega oli muidugi vähe kitsas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2013 at 19:07
Tim
 
Romulad lähiriikides
See oli mõeldud lihtsalt infoks minu poolt. Kui ikka kohe vaja on ja raha on siis tuld.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2013 at 19:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Romulad lähiriikides   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.