Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - 2011 Dragracing Eestis?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : 2011 Dragracing Eestis?   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Olds
  
2011 Dragracing Eestis?
quote:
Marko L:
quote:
Raceboy:
quote:
partel:

Niikaua kuni maailmas on 2 autot on ka "joonele panek" ehk drag racing.




Nii kurioosne kui see ka ei tundu, on meil võrreldes lätlaste-leedukatega küll korralike võistluste korraldamise kogemus, mitu kiiret autot, aga osalejaterohkemad võistlused toimuvad ikkagi seal, mitte meil. Miks?

Oled ikka käinud Läti võistlustel?
Kui me aega käisime võtmas, siis sellest kogu seltskonnast kannatas vaadata heal juhul 4-5 autot.
Enamus neist on käinud juba ka Eestis. Ülejäänud ei kannata kriitikat.

Absoluutselt "MarkoL" jutuga nõus.Olen ise korduvalt Lätis käinud ja seda sõna otses mõtte kino seal näinud. Lätlased on jämedas laastus meist umbes sama kaugel maas nagu meie Soomest ( kui mõned üksikud meeskonnad välja arvata )

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 14:32
Peeter82
 
2011 Dragracing Eestis?
quote:
Olds:
Absoluutselt "MarkoL" jutuga nõus.Olen ise korduvalt Lätis käinud ja seda sõna otses mõtte kino seal näinud. Lätlased on jämedas laastus meist umbes sama kaugel maas nagu meie Soomest ( kui mõned üksikud meeskonnad välja arvata )
See pole vastus küsimusele ju.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 14:43
Wolle
  
2011 Dragracing Eestis?
quote:
Peeter82:
See pole vastus küsimusele ju.

Toon sulle siis vastuse meelevaldse võrdluse näol:

1,370,052 vs 2,377,383 vs 3,244,000

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 14:47
partel
  
2011 Dragracing Eestis?
Heh, võiks ikka mõelda, et kas Erkki lõi pea ära ja ei oska enam 1000+ hj autot ehitada, koostöös minuga, ja sellega võistelda?

Küsimus on ikkagi sobivas ajas.

Inimestel on mitmesugused huvid.

Näiteks minul ei ole hetkel võimalik 24/7 dragi projekti arendada.

Iga asi omal ajal.

See ei tähenda huvi puudust.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 14:59
Raceboy
 
2011 Dragracing Eestis?
Ma küsinudki, mis on keskmine tase. Minu küsimus (pigem retooriline) oli see, et miks on veelgi kehvema üldise majandusseisu ja kehvema taseme juures ikkagi rohkem osalejaid? Kardan, et seal pole rahvaarvuga küll midagi pistmist, autosid, mis Läti või Leedu võistlustel keskmike või isegi kõrgema seltskonna seas oleks, on pigem rohkem.

Ja kui dragist kaugemale vaadata, siis ringrajavõistlustest osalejate osas oleme samuti lõunanaabritest haledalt maas.

Minu meelest on mõtlemisainest rohkem kui küllalt.

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 15:01
partel
  
2011 Dragracing Eestis?
Eks erinev temperament on ka faktor:

Eestlane on ikka depressioonis ja viinapudeli limpsimise ja enesetapumõtete kõrvalt mõtleb, et
"Kui mina ei võida, siis ma ei osale".

Mulle näiteks meeldib lihtsalt asja osata, võidud on meeldiv boonus. Võit sõltub ju väga paljudest asjaoludest, mis ei allu minu kontrollile.

Samas, kui asjale piisavalt aega pühendada, siis võidud ju tulevadki, kuhu nad pääsevad.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 15:31
PlyVal64
2011 Dragracing Eestis?
quote:
Raceboy: Minu küsimus (pigem retooriline) oli see, et miks on veelgi kehvema üldise majandusseisu ja kehvema taseme juures ikkagi rohkem osalejaid? Kardan, et seal pole rahvaarvuga küll midagi pistmist, autosid, mis Läti või Leedu võistlustel keskmike või isegi kõrgema seltskonna seas oleks, on pigem rohkem.

Ja kui dragist kaugemale vaadata, siis ringrajavõistlustest osalejate osas oleme samuti lõunanaabritest haledalt maas.

Osaliselt on Pärtlil õigus - temperament ja deprekas on kindlasti faktorid. kuid teine pool on see, et Eesti mistahes taseme ärimehed suures piires mitte kuidagi ei toeta autosporti üldisemalt. Muidugi on palju erandeid, nende hulgas vihatud Kruuda ja ka palju teisi aga... seda on karjuvalt vähe. Üks tähtis roll selles on eestlaste suhteline seaduskuulekus ja päris korralikult toimiv Maksuameti süsteem. Eestis käis ja käib vähegi maksujõulisem äri vägagi legaalselt, Läti oli ja on siiani meiega võrreldes puhas maffia-riik tohutu illegaalse "raamatupidamisega". Seda räägivad suurettevõtted, kes on lõunanaabrite juures äri ajanud või ajavad siiani.
Kindlasti on siin oma roll ka debiilsel maksupoliitikal 90'tel, kus igasugune legaalne sponsoreerimine oli peaaegu välistatud. Kui mälu ei peta, siis millalgi oli see 2% palgafondist aastas maksuvabalt ja sedagi vaid sponsisaajate registrisse kantutele. Sai Unicuga selleks kõvasti rabeletud ja Põhikirjagi muduetud. Selge, et nii ei saanudki tekkida harjumust toetada, kõik "vaba" ehk must raha raha läks siis ja läheb tänagi altkäemaksudeks. Lätis seevastu oli "musta raha" ja seda pesti läbi sponsorluse. Loomulikult on ka riik oluliselt suurem ja ettevõtted suuremad, nii jääb parteide "toetamise" kõrvalt üle ka teistele. Eestis ei jää. No ja nii mõnedki autosporti panustanud ärimehed on tänaseks kas surnud paraja poliit-piinamise tõttu (ERA-pank ja Bergman näiteks), mõni Maksu-Tolliameti poolt ära peedistatud (Ohtla), mõni transiidiärist kadunud-kadumas, uute huvidega või üldse maha üüdud Severstalile ning nende toetusrahad lähevad nuud Venemaa sportlastele (E.O.S.) etc. Riikliku korra säilumiseks ja demokraatliku-euroopaliku õigusriigi kontekstis on need ju head asjad olnud, autospordi toetamsie poolelt kõige halvem.

Rinkaga on asi ju selge: neil on rada ja pikemad traditsioonid. Täpselt sama ka vanatehnika omamise ja restaureerimsiega. Dragil puudub neil ajalugu, meil on see lätlastest aastate jagu pikem, lisaks kohe siia tulnud soomlaste abi ja kogemus. Samas on lätlastel veel igasugust ajalugu, mis on kulmineerunud igasuguste kadedust tekitavate osalemistega, nagu U.I.M. F1.powerboats, R.I.G.A. OsCar-team Dakaril 4 T1 spetsmasina, 1 T2 masina ja veoka ning tsiklimees Vintersiga etc, etc. Rallikross jäi ellu ja on väga kõval tasemel sõltumata kunagisest raskest õnnetusest ja juhtide vangimajasse panemisest jne. Kõik see on võimalik, kuna on RAHA ja see tuleb äriettevõtetest. Lätis on omajagu auasi autosporti toetada, Eestis... kurat, peab jälle sõna "Kesik" kasutama aga no ei saa isegi autospordist rääkides sellest üle. Kaks asja: Tallinringi rinkavõistlused ja Speedest kanalis toimusid kõik kesikute mekas ja nende heakskiidul. Kujutame nüüd ette, et minankse absoluuts epopulismi teed ja Riia linna eeskujul luuakse-toetatakse ka näiteks Dakari minejaid, korralikku rinkavõistlust, järgmist kanali Speedesti ja näiteks Tallinna Rallit ning Siska&Co on vihmavarjuhoidjad. TallinnaTV teeks otseülekandeid ja korralikke kokkuvõtetid. Riia linn tegi seda (kas ka praegu masu-ajal, vist enam mitte) ja lätlased olid UHKED oma Dakari meeste üle, sest see tõi Riia läbi üleilmsete telekanalite maailmakaardile! Neid saadeti vanalinnast teele, elati kaasa, kõik oli vägev, sest see oli auasi. Lisaks oskas ka Eurosport seda hinnata ja päris mitu intervjuud tehti nendega sõidu ajal, muidugi Vinters võitis mitu etappi maailma tippmeeste ees ja Dambis ning Azis tegid ka eratiimina kohati kõva sõitu.
Kujutame nüüd ette, mis jube kisa-hala-lärm juhtuks, kui hundisilma-eedu midagi sellist teeks??

Lätlased on meis valgusaasta kaugusel kossus, jäähoki on üldse teises dimensioonis, kergeraks on tasemel, laskesuusk korralik, maailmapildis ollakse kelgus ja bobis koos võistlusega jne, jne. KÕIGEKS leidub sponsoreid. Meil leidub sponsoreid vaid paari pütilauanühkija ja nisanäpsete atlnatise püsiklientide jaoks aga sinna hukatakse ulmesummad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 16:51
partel
  
2011 Dragracing Eestis?
Miks Erkki võistleb nii nagu ta võistleb on ikkagi ajaressursi küsimus.

Võistlustel mitteosalemisel pole midagi pistmist järgnevate asjadega:


* halb korraldus
* kehvad rajad
* kohtunikud on munnid
* nõrk konkurents
* halb toitlustus
* jne bullshit

Lihtsalt oleme muude projektidega nii hõivatud, et ei jõua.

Virisemise kõrval võiks näiteks fantaseerida, et kui Erkki Engineeringul oleks korralik eelarve ja tiimiliikmetel aega asja teha, siis millised oleks tulemused?

Vihjeks, et nii mõnigi rekord on tehtud, ja 277.45 km/h kehtib senini (see ei olnud Kiire Camaro potentsiaali tipp).


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 17:29
Jesper
 
2011 Dragracing Eestis?
quote:
Raceboy:
Ja kui dragist kaugemale vaadata, siis ringrajavõistlustest osalejate osas oleme samuti lõunanaabritest haledalt maas.

Minu meelest on mõtlemisainest rohkem kui küllalt.
Ma ei tea mis august sa täpselt seda kaugemale vaatamist läbi viid, aga eelmise aasta maikuu Riia etapil oli eestlasi stardis 19 (kellest üks sõitis kahte klassi nii et tegelt 20 entryt) ja lätlasi 20. Septembrikuu Riia etapil oli palju lätlasi show-klassides nagu Volgad, vanad vormelid jne, aga päris klassides oli pilt isegi hõredam kui kevadel, eestlasi samas oli vist 3 võrra rohkem. Eesti pinnal toimunud BaTCC etapil oli lätlasi nii umbes 10 ringis ja eestlasi u 25 tuuris.

Väike illustratsioon sellest, kuidas eestlased Riias stardivad: http://www.balticrace.lv/ja/2010_Dzintara_Volga_Day_2/album/slides/IMG_2908.html , vs lätlased samal võistlusel http://www.balticrace.lv/ja/2010_Dzintara_Volga_Day_2/album/slides/IMG_3018.html

Ma ei näe haledat mahajäämust, ei ole seda näinud kogu oma lühikese senise ringrajakarjääri jooksul ja oleks kena kui ettevõtlikke eestlastest ringrajasõitjaid, kes üleüldise halamise taustal on viimastel aastatel kümneid autosid rajale toonud, ei solvataks enam edaspidi mingite eelajalooliste mälestustega Nacionala pikast stardirivist.

Minu soovitus oleks, et nutt jätta ja rohkem tegusid. Foorumis arutamisest pole veel ükski auto valmis saanud ja startinud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 19:39
2 edits. Last edited 20.01.2011 at 19:42 by Jesper
peep
 
Moderator
2011 Dragracing Eestis?
Minu arvates on üks teema ajaloo ja sealt tulenevalt laiema vaatenurga puudumine. "Õige" drag on heads-up ning 1/4 mile. Mida kiiremini seda parem. Ala nähakse tehnikakesksena, sportlikku ja meelelahutuslikku poolt peetakse vähem oluliseks.

Sport on meelelahutus, amatööri tasemel eelkõige osalejate aga ka korraldajate & läbiviijate jaoks. Kui lisaks pealtvaatajatel lõbus ning huvitav on, siis seda parem. Mida konkreetselt muutma peaks ei oska öelda, olen alast liiga eemal selleks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2011 at 22:36
partel
  
2011 Dragracing Eestis?
Mis kommentaatoritesse puutub, siis mina olen sõnavabaduse poolt.

Mulle näiteks PlyVali kommentaarid meeldivad.

Minu üle irvitamist võtan huumoriga, saabki muheleda.


Mis kommentaatorite puhul kõige rohkem häirib on see, et ei osata hinnata Jyrkit.

Ta ikkagi tuli siia kui kõik teised kartsid, et vene maffia võtab nende autod ära.

Mis tema tehnilisse pädevusse puutub, siis "lennukikandjaga" 7-sek aega sõita pole vast lihtne ülesanne.

Abiks mõistagi 1500+ hj twin-turbo big-block.

Küsisin ABCS ajal, et kas midagi sellist on ka mujal maailmas. Vastus oli eitav.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 10:08
Max3,0
 
2011 Dragracing Eestis?
Kommentaatoritele 2011 aasta soovitus. Viige end võistlejate ja autodega rohkem kurssi, meil ei ole neid nii palju, et enne võistlust ei kannataks tiimidest läbi käija ja küsida, kes on kes ja millega sõidab ja kuidas muidu läheb. Eelmine aasta sai ikka päris hulka neid ämbreid kuuldud. Pealtvaatjatel tekib võistlusega palju parem side, kui ta kuuleb kommendis stardi ajal ka kaks sõna sõitja ja auto kohta mitte ainult, et oh äge hääl või, et see kumb ikka kindlasti kotti saab- inimest haarab rohkem kaasa kui ta kujutab autosse ikka mingi "päris" inimese ka ja saab aru miks üks auto on selgelt kiirem mitte ägedamate kleepsude, vaid ümberehituselt teise klassi kuulumise tõttu. Kommentaatorid ikka need mehed, kes inimeste ja võistluse/võisteljate vahel publikuga sideme peaks tekitama mitte üks-teist lõbustama :) .

Muusosas olete aga tublib ja muhedad sellid ning humoorika möla ajamisega olete tihti päris heale soonele saanud- sellega ei tohi lihtsalt üle pingutada!

Edu!

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 11:07
PlyVal64
2011 Dragracing Eestis?
Üks asi veel, mida ma väga põhjalikult tean ja tunnen Eesti vs Läti ning rahad hobisse. Lätis on raha mootorispordiks, Eestis üldiselt mitte.
Teate, kus on meie tohutu vahe rahades: sadamates seismas ja ringi sõitmas! Nimelt on Läti väga algelise ja võistlusspordina peaaegu olematu tasemega purjespordi- ja mereriik. Kummaline aga nii see on. Lätlased on meist ... ma ei oskagi võrrelda kui kaugel. Merel olles silmapiiri tagant 99% lätlasi näha ei ole :D Lätis on üksikud tipud ja Aldis Eglajs maailmakuulsa multihulli ehitajana. Samas on lätlased jälle päris kõvad sisepõlemismootoritega veepeal sõitma.

Eestis seevastu on meeletu raha Pirital, Vanasadamas ja Pärnus. Muhu Väina regatil sõidab sadade miljonite kroonide väärtuses Eesti inimeste omanduses tehnikat ja varustust. See on kõik maksujõuline seltskond, keda "maised asjad" väga ei huvita. Isegi Eesti automüüjad omavad ülikalleid võistluspurjekaid ja äritegevusest saadav (isiklik) kasum ning vaba aeg investeeritakse purjekasse. Näiteks kaks Eesti kiiremat jahti Amserv (meeskonnas ja ka tugev toetaja Raivo Kütt) ning Charisma (Lauri Tammik ja Sitika/Honda/kaubikumüüja Renneks) võiks ju äritegevuse taustal pigem autosporti teha ja seda toetada... Eeldades, et hobideks on mõlemas riigis teatud kindel maht kogu rahast, siis on ju ilmselge, et sellest meeletust rahamassist jõuab Lätis arvestatav osa autosporti. Suvelõikes räägime ka Eestis kümnetest miljonitest kroonidest, mis kulub ainult purjekate peale.

Tuues nüüd analoogia: 1980 valminud TOP "toidab" siiani ja paljuski tänu sellele kompleksile on ka meil see purjespordi tase täna, mis ta on. Pärnu: on nii sadam kui ringrada aga sadamas on kümnetes kordades rohkem tegijaid, tehnikat ja raha, kui Saugal. Eriste&Co ei võistle kuidagi Jahtklubiga, need on täiesti erinevad liigad. Kuid ma usun, et kui Sauga saaks selleks, milleks teda plaanitakse (ma kahjuks olen ikka veel pessimist meie riigi asjades) koos stripiga, võiks jälle hakata Eesti asfaldipõhine autosport edasi arenema.

PS: tahaks varsti näha, kuidas need kümned ja sajad millid Otepääle Tehvandi torni ja suusastaadionisse Eesti kahevõistluse taset tõstma hakkavad. Just kahevõistluse, torni ega ka staadionit niisama suuskuril vaja pole. Mina igastahes luban, et ei naudi teleka vahendusel nädalavahetusel miljonite uputamist pärapõrgusse, vaid annan oma panuse samas rajoonis sõites Eesti sisepõlemismootoritega tehtava rekreatsiooni ja sealtkaudu üldisema tehnikakultuuri arendamisse.

Edit: selge on nüüd ka Arukuuse suust öeldud suusastaadioni maksumus äsjases AK's: 40 milli muude spordialade arvelt ja 60 euroopast, milleks peab olema ju ka riigi garantii ehk siis omafinantseering. Tehvandi hüppemäe summad sinna lisaks on sellised.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2011 at 13:31
3 edits. Last edited 21.01.2011 at 22:31 by PlyVal64
taimar
 
2011 Dragracing Eestis?
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=35939

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2011 at 22:58
1 edit. Last edited 25.01.2011 at 23:15 by taimar
Olds
  
2011 Dragracing Eestis?
ootaks alakomitee plaanide kajastust 2011 hooaja kohta. Aeg juba senikaugel küll või mis??

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.01.2011 at 11:51
rivo09
2011 Dragracing Eestis?
Kui nüüd selle aasta teema juurde tulla siis minu arvates oleks dragi jaoks hädasti vaja pressi inimest.Jube palju meedia tähelepanu läheb meist mööda kuna ei ole inimest kes seda oskaks ja teeks. Hea näide oli TAK võistlus kui Murakas sõitis , enamus suuremad lehed kirjutasid sellest kuna temal oli inimene kes valmis materjali meediale laiali saatis ! Äkki leidub mõni selline inimene kes selle poole enda peale võtaks ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.01.2011 at 18:03
marko262
 
2011 Dragracing Eestis?
Võin anda nt postimehe kontaktid, nemad on sellistest uudistest huvitatud. Usun, et selline inimene, kes hakkab pressig tegelema tuleb EDRA'st.
Neil agar vabatahtlik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.01.2011 at 20:09
anryo
2011 Dragracing Eestis?
Sellel aastal on EAL sõitjalitsentsi taotlemine võimalik ka internetis:
http://autosport.ee/litsents/index.php?page=12&

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.02.2011 at 12:28
veedler
2011 Dragracing Eestis?
Esialgne kiirenduste kalender on väljas. Enne, kui suure häälega kisama hakkate, lugege läbi ka all olev lisamärkus.

Kinnitatud on hooaja 2011 võistluskalender:

APRILL
23.04 – Igamehe kiirendusvõistlus – Kiltsi lennuväli, korraldaja: Eesti Drifti Liit MTÜ

MAI
28.05 - lõppkiirusvõistlus OMC 2011 – Kiltsi lennuväli, korraldaja Eesti Audi Klubi MTÜ
29.05 – AC Drag 2011 – Kiltsi lennuväli, korraldaja Eesti Audi Klubi MTÜ
JUUNI
11.06 - 12 .06 – EMV etapp ja LV etapp – Raadi Lennuväli, Korraldaja: Estonian Drag Racing Association MTÜ

JUULI
09.07 – SMASH 2011, mootorrataste kiirendusvõistlus -Rutja Lennuväli, korraldaja: Motoklubi PAGANAD
10.07 – ABCS Drag - Kiltsi lennuväli, korraldaja: Montenero OÜ
23.07 – lõppkiirusvõislus Speedest 1000 EUR Race - Raadi Lennuväli, korraldaja: Mootorispordi Arendamise Keskus MTÜ

AUGUST
05.08 - 06.08 - EMV etapp, Speedest Nightrace – Raadi Lennuväli (täpne asukoht sõltub Raadi lennuvälja võimalustest), korraldaja: Mootorispordi Arendamise Keskus MTÜ
13.08 - 14.08 - AC Racing Weekend ( 13.08- lõppkiirus; 14.08 -kiirendusvõistlus)

Märkus: Kalendrist puuduvad momendil veel kahe võimaliku EMV etappi toimumise ajad ja kohad. Võimalik, et üks EMV-etapi võisltus tuleb kas Lätis või Soomes. Niisamuti on lahtine üks Eestis toimuv EMV-etapp, mis selgub pärast korraldajaga läbirääkimisi.


Allikas: http://bhra.ee/index.php/page,1

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 12:45
1 edit. Last edited 07.02.2011 at 16:12 by veedler
Jutulind
2011 Dragracing Eestis?
quote:
veedler:
Allikas:

Link parandatud.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 13:44
1 edit. Last edited 07.02.2011 at 13:44 by Jutulind
Olds
  
2011 Dragracing Eestis?
kõigest 2 EMV etappi hooaja peale?:eek

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 18:06
Marko L
 
2011 Dragracing Eestis?
quote:
veedler: Esialgne kiirenduste kalender on väljas. Enne, kui suure häälega kisama hakkate, lugege läbi ka all olev lisamärkus.



Olds kammoon, enne kui midagi kindlat pole ei ole mõtet kisada ju?

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 18:54
hunt
 
2011 Dragracing Eestis?
Oot, kes nüüd nii pohmellis oli, et miskit Soome etappi unes ette nägi ?

Kas Soome MV-ga koos , või hoopis priva üritus ?! Alastaros .. või kusagil mujal .... palju õnne ! Vähemalt 2 autot kohal ?!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 19:12
PlyVal64
2011 Dragracing Eestis?
quote:
Marko L: Olds kammoon, enne kui midagi kindlat pole ei ole mõtet kisada ju?
quote:
Kalendrist puuduvad momendil veel kahe võimaliku EMV etappi toimumise ajad ja kohad. Võimalik, et üks EMV-etapi võisltus tuleb kas Lätis või Soomes. Niisamuti on lahtine üks Eestis toimuv EMV-etapp, mis selgub pärast korraldajaga läbirääkimisi.

Aga võta nüüd nii, et keegi potensiaalne sponsor küsib, et mis võistlustel osaled ja kus need toimuvad. Ja siis teed "mökk-mökk". On ikka oluline vahe, kas käia korra-paar kilulinnast Raadil kiirendamas või teha muuhulgas sama veel ka teistes riikides. Me ju räägime EMV'st, mitte striitreissimisest... No ja pane ennast korraks ka selle hüpoteetilise sponsori olukorda: mina julgeks pappi köhida suht suure kindlusega vaid 10.juuli ürituse tarbeks, sest seal on igal juhul loota pealtvaatajaid ning põnevaid "välis"osalejaid. Eks "ajalugu" on ka oluline, seejuures korraldaja enda oma.

"Ah viska 15 000 öirot, siis vaatame, kus sõidame ja kuidas...". Nii ju asi ei arene?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 19:12
aivoha
 
2011 Dragracing Eestis?
quote:
PlyVal64:
quote:
Marko L: Olds kammoon, enne kui midagi kindlat pole ei ole mõtet kisada ju?
quote:
Kalendrist puuduvad momendil veel kahe võimaliku EMV etappi toimumise ajad ja kohad. Võimalik, et üks EMV-etapi võisltus tuleb kas Lätis või Soomes. Niisamuti on lahtine üks Eestis toimuv EMV-etapp, mis selgub pärast korraldajaga läbirääkimisi.

... mina julgeks pappi köhida suht suure kindlusega vaid 10.juuli ürituse tarbeks, sest seal on igal juhul loota pealtvaatajaid ning põnevaid "välis"osalejaid. Eks "ajalugu" on ka oluline, seejuures korraldaja enda oma...


No Priit...ma tänan. :P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2011 at 21:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : 2011 Dragracing Eestis?   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.