Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
vvt
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
No käies kallimaid rehvikeskusi pidi te küll mingit garanteeritud kvaliteeti ei saa. Võin sulle varrukast puistata kogemusi nt Rehvieksperdi/praeguseTireman'iga. Mina nt olen viimased aastad rattaid vahetanud ainult ise, lihtsalt puudub usaldus ja ise tehes võtab vähem aega kui kuskil järjekorras passides. Lisaks sõltumatus järjekordadest ja ilmast. Garaaz ja riistad ju olemas. Ise tehes pole mul ealeski rattad lahti all tulnud ega midagi puruks keeranud hiljem - mida kahjuks ei saa öelda rehvitöökodade töö kohta. Ja on sügavalt ekslik väita, et mingid pooletoobised tondid on nurgataguste kohtade teema. Ei ole. Nendes kallites kohtades on praegu samasugused hooajatöölised, nö tööjõuturu mitte kõige kirkamad kriidid. Ja mingit veljeservade terasharjaga kraapimist või praguliste/kõdunenud ventiilide automaatset vahetust ei tehta küll kuskil.

Ainuke kvaliteedi garantii on asja tunda ja seljataga seista. Näiteks rattaid tasakaalustatakse ka mõnikord pohhuistlikult. Levinud haigus on ka lasta rattapoldid kinni suruõhukeerajaga mingi hiigeljõuga ja siis teha momentvõtmega moe pärast kerge klikk- momentvõtmega saab õige pingutuse ainult siis kui algusest peale sellega keerata, mitte tõmmata 70N käiv polt 200N-ga kinni ja teha moepärast klikk selle võtmega. Klikkab -järelikult õige :kill

Ei kujuta hästi ette, mismoodi saab teele jääv naisterahvas või kõhetum vend saab tehasevõtmega lahti rattapoldid, mille avamiseks pean mina (võtan 70 kg päramootori vabalt üksi sülle ja tõstan paadi peale) panema võtmele meetrise pikenduse järgi ka siis kogu asi paindub mis kole. Mis on selline poldi moment? 300N?

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 14:10
antoonio
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Madlobsteri jutt paneb muidugi kukalt kratsima, et siis kui ei osat max kallist teenust või tööriista sisi oled ise loll ja mine kiunu nurgas.
Anyway, kui rehvitöökoda, putka jne pakub teenust siis peab see ka tagama selle töö kvaliteedi kas või miinimum tasemel ja kindlasti ei ole miinimum mingi 100m sõit (ok üldistatult kõlab). Vianor peaks justkui olema täitsa ok koht. Rehvid sain, rattad alla sain aga see et ühe poldi kinnitamisel keerati vint tuksi ja mitte poldil siis tore on ja karta on, et nende juurde enam ei lähe (kui avastasin selle triki oli tubli paar kuud möödas nii, et ise võid arvata kui mõttetu oleks seda õigust või õiglust sinna nõudma minna).


____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 14:47
Saabotska
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Kui tahad et asi korralikult tehtud saaks tee ise. Kuna endal samuti vahendid olemas siis vahetan oma rehve ise, tasakaalustamise õppisin ka ära :D. Korra käisin vianoris rehve vahetamas aga sellest tuli ainult jama. Selgus et vanad ventiilid ei pidanud ja tuli tagasi minna. Öeldi et jah teinekord nii juhtub, noh okey kes teeb sellel ikka juhtub. Läksin siis tagasi ja paigaldati tõstuki käpp valesti ning lõhuti plastikust külekarbi laiend ära. Rohkem rehvitöökodadesse ei roni. Aga eks enamustel puuduvad isetegemise vahendid ja on sunnitud töökodades käima. Ajavalik on kindlasti tähtis, kui tippajal minna siis neil ei olegi ju aega et asju korralikult teha ja oma tööd üle kontrollida sest kogu aeg on kiire kiire. Usun et hooaja välisel ajal on neil piisavalt aega et ka kvaliteeti teha

____________________________
Dodge ram 2500 van `97

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 14:56
armasjumal
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Mingid miinimun nõuded peaksid ikka olema teenusel, sõltumata siis hinnast. Ei sa ütelda, et kui hind odav siis kvaliteeti ei pea olema. Just tulebki nõuda, et ei oleks võimalik olla turul ebakvaliteetse teenuse pakkuja. Kui sellise hinnaga ei suudeta pakkuda eks siis lähevad pankrotti või ökonomiseerivad tegevusi või tõstavad hinda, või mida iganes, aga ei ole ok kui elementaarseid nõudeid ei täideta. Ja ei ole ka ok sellise asja tolereerimine ning läbi selle ka veel soodustamine

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 16:37
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
antoonio: Madlobsteri jutt paneb muidugi kukalt kratsima, et siis kui ei osat max kallist teenust või tööriista sisi oled ise loll ja mine kiunu nurgas.


Kui ostad maksimarketi ukse juurest aluse pealt 200.- maksva tikksae ja tahad sellega saagida midagi kõvemat kui soes...t siis jah tõesti mine kiunu nurgas. Või mis arvasid, et ostaks brigaadile tuhande krooni eest tööriistu ja saadaks hilti meestega kõrvuti objektile?

Antud teemast ei loe ma kuskilt välja, et rehvi tühjaks minemine oli kindlasti antud tegelaste süü. Samuti ei saadetud klienti pikalt vaid tehti asjad korda. See, et klient rehvi ribadeks sõitis EI OLE nede tööliste süü. Ei näe ka siin mingisugust pere ja elude jms ohtu seadmist ega eeskirjade rikkumist jms (mõnes varasemas postis siin nii väideti) Võibolla siis jah tehti tütarlapse ees seal sobimatuid naljasi liiga kõva häälega.

Osadest jääb siin mulje kui ülliinimestest, kes pakuvad odava hinnaga ülimat kvaliteeti ning kellel mitte kunagi mitte midagi ei juhtu. Ole rahulik kui ise mõnel uuemal bemaril rummu keerme pekki keerad ei torma sa oma luksepa palga eest esindusest kliendile uut tellima. Lased südamerahuga konega lõpuni kinni ja loodad et välja ei tule. Ei õigusta sitaraiumist kliendile aga konkreetsest teemast seda välja ei loe ka.
Ja pean selle ettevõtte materdamist alusetuks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 17:08
hents99
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Madlobster, mõte on selles, mis sulle üritatakse selgeks teha, et kui "suvaline" ettevõte pakub rehvivahetust näiteks 100 krooniga, nimekas konkurent 300 krooniga, siis nad pakuvad täpselt sama teenust, mis peab vastama samadele kriteeriumitele, vahe on ainult hinnas.

Kui "suvaline" ettevõte ei suuda selle raha eest sama tööd teha, peab ta oma teenuse hinda tõstma, mitte poolikut teenust pakkuma, reklaamides täisteenust.

Ei ole ju nii raske aru saada.

Kliendi asi pole teenusepakkujale pädevustesti enne ostmist teha, kui teenusepakkuja lubab õiget (vaata esimest rida) asja.

Edit: Kui teemaalgatajale tehti teenus, kus vahetati rehvid, mis õhku ei pidanud (katkine ventiil või rehv) või ei monteeritud nõuete kohaselt (ajas rehvi ja velje vahelt õhku läbi), siis on see teenusepakkuja viga, mitte teenuse ostja viga ja miks oleks pidanud teemaalgataja tehtud tööd pärast kontrollima (kas ajab läbi või mitte)? Pole ju normaalne, et kõik tööd, mis lased teha, käid pärast tegemist üle.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 17:20
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 17:27 by hents99
viplala
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hents99:
Edit: Kui teemaalgatajale tehti teenus, kus vahetati rehvid, mis õhku ei pidanud (katkine ventiil või rehv) või ei monteeritud nõuete kohaselt (ajas rehvi ja velje vahelt õhku läbi), siis on see teenusepakkuja viga, mitte teenuse ostja viga ja miks oleks pidanud teemaalgataja tehtud tööd pärast kontrollima (kas ajab läbi või mitte)? Pole ju normaalne, et kõik tööd, mis lased teha, käid pärast tegemist üle.

Kust kohast sa seal välja loed, et teemaalgatajale osutati vigast teenindust?
Teemaalgataja sõitis järgmine päev kohale, ribadeks aetud rehviga! Teenusepakkujal on kõik õigused, sellisel juhul, teemaalgataja pikalt saata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:10
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
Madlobster: Ei näe ka siin mingisugust pere ja elude jms ohtu seadmist ega eeskirjade rikkumist jms (mõnes varasemas postis siin nii väideti) Võibolla siis jah tehti tütarlapse ees seal sobimatuid naljasi liiga kõva häälega.

Osadest jääb siin mulje kui ülliinimestest, kes pakuvad odava hinnaga ülimat kvaliteeti ning kellel mitte kunagi mitte midagi ei juhtu. Ole rahulik kui ise mõnel uuemal bemaril rummu keerme pekki keerad ei torma sa oma luksepa palga eest esindusest kliendile uut tellima. Lased südamerahuga konega lõpuni kinni ja loodad et välja ei tule. Ei õigusta sitaraiumist kliendile aga konkreetsest teemast seda välja ei loe ka.


Elude ohtuseadmiseks pean seda kui paigaldatakse 1 erineva mustriga rehv tagasillale. Tegelikult ei ole vahet kummale sillale ja sellest klienti ei teavitata. Madlobster, Sa tead kus ma elan. Kevadel kui uuesti mul aeg rehve vahetada võin oma pandale korra teise mustri taas taha keerata, saad aru mis vahe on kui sõita proovid. Ütlen et kuiva ja ilusa teega maantee pikiroobas oli jube, vihmaga oli hirmus ja kiilasjää korral kahtlen kas oleksin suutnud seda autot niimoodi ujumast hoida et ta teel püsiks. Kasutaja Krooks võib minu sõnu kinnitada, sõitis ka korra selle masinaga kui ühel sillal erinevad mustrid olid. See kui kliendi teadmata üritatakse talle kott pähe tõmmata on siiski otsene tarbija petmine. Ja loll oled kui sellist asja tolereerid, mina ei kavatse seda kunagi tegema hakata.

Naisterahvaste suhtes tehtavate märkuste kohtalt - loomulikult võib kliendiga lõõpida, ilkuda, saunas õlut juua jne. Lihtsalt Sa ei saa seda kunagi lubada inimese korral, keda Sa esimest/teist korda näed. Selleks peab inimest tundma õppima, tajuma, kus on konkreetse indiviidi piirid ja vastavalt sellele käituma. See aga ei tule enamasti esmakohtumisel ega ka teisel korral. See eeldab püsikliendisuhet.

Näen et vähemalt enamik teisi on minu jutu mõttest aru saanud. Ka selle 200 eek tikksae kohalt arvan et kui saag on ette nähtud saagima midagi muud kui sooja si**a siis peab ta seda ka saagima. Kui ta normaalse ekspluatatsiooni käigus purunub siis loomulikult garantiiajal viin ta tagasi. Ja viin tagasi osalt ka just seetõttu et kaupmees kes sellist odavat (hiina?) jama müüb ei sooviks seda eriti pikalt teha.

Miks ma viitsin jageleda ? Sest vihkan turusolkimist. Ja turusolkimine on igasugune teenuse/kauba pakkumine mida ausalt makse makstes, normaalselt palka makstes ja pikaajaliselt turgu vaadates sellise hinnaga teha ei saa nagu tehakse.

See jutt mis Sult tuli kliendi vara purunemise ja selle tagajärgede kalevi alla peitmise kohta paneb mind tänama saatust et ma Sinu tööandja ei ole. Arvan et iga ettevõte, mis vähegi tahab kvaliteeti tagada peab suutma mõned töömeeste apsud kinni maksta juhul kui need juhtuvad. Kui aga sellised vead kalevi alla lähevad siis on midagi väga nihu ettevõtte sisemises kommunikatsioonis ja kvaliteeti suhtumises. Ise tööandjana loodan et mu alluvad julgevad mind oma vigadest teavitada ja õnnestub asjadele lahendus leida. Kasvõi selleks et ma ei peaks kunagi oma teenuste kohta foorumist sellist tagasisidet saama.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:23
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 18:25 by Jutulind
hents99
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
viplala:
quote:
hents99:
Edit: Kui teemaalgatajale tehti teenus, kus vahetati rehvid, mis õhku ei pidanud (katkine ventiil või rehv) või ei monteeritud nõuete kohaselt (ajas rehvi ja velje vahelt õhku läbi), siis on see teenusepakkuja viga, mitte teenuse ostja viga ja miks oleks pidanud teemaalgataja tehtud tööd pärast kontrollima (kas ajab läbi või mitte)? Pole ju normaalne, et kõik tööd, mis lased teha, käid pärast tegemist üle.

Kust kohast sa seal välja loed, et teemaalgatajale osutati vigast teenindust?
Teemaalgataja sõitis järgmine päev kohale, ribadeks aetud rehviga! Teenusepakkujal on kõik õigused, sellisel juhul, teemaalgataja pikalt saata.


Kui 6h pärast monteerimist rehv tühjaks oli vajunud (mitte katki läinud), siis kes midagi valesti tegi, jälle teenuse ostja, kes oli ise loll ja valis odavama koha? Selline argument on üsna idiootne.

Ma tõesti ei leian, et see on vigane teenindus, kui rehv pärast monteerimist 6h jooksul või kasvõi 24h jooksul tühjaks vajub.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:34
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
viplala:
Kust kohast sa seal välja loed, et teemaalgatajale osutati vigast teenindust?
Teemaalgataja sõitis järgmine päev kohale, ribadeks aetud rehviga! Teenusepakkujal on kõik õigused, sellisel juhul, teemaalgataja pikalt saata.


Vaat Viplala, see on Sinu esimene post kus ma Sinuga 100% nõus olen. On õigus pikalt saata ja nii palju kui ma välja loen seda tegelikult ka tehti. Sest pakuti soodustusega rehvi mitte otseselt tasuta vigade kõrvaldust. See aga et antud rehv ei olnud see mida inimene ostis ja sellest inimest ei teavitatud oli räige kliendi petmine. Ja see on ka see osa mille kallal mina haugun.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:40
viplala
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hents99:
quote:
viplala:
quote:
hents99:
Edit: Kui teemaalgatajale tehti teenus, kus vahetati rehvid, mis õhku ei pidanud (katkine ventiil või rehv) või ei monteeritud nõuete kohaselt (ajas rehvi ja velje vahelt õhku läbi), siis on see teenusepakkuja viga, mitte teenuse ostja viga ja miks oleks pidanud teemaalgataja tehtud tööd pärast kontrollima (kas ajab läbi või mitte)? Pole ju normaalne, et kõik tööd, mis lased teha, käid pärast tegemist üle.

Kust kohast sa seal välja loed, et teemaalgatajale osutati vigast teenindust?
Teemaalgataja sõitis järgmine päev kohale, ribadeks aetud rehviga! Teenusepakkujal on kõik õigused, sellisel juhul, teemaalgataja pikalt saata.


Kui 6h pärast monteerimist rehv tühjaks oli vajunud (mitte katki läinud), siis kes midagi valesti tegi, jälle teenuse ostja, kes oli ise loll ja valis odavama koha? Selline argument on üsna idiootne.

Ma tõesti ei leian, et see on vigane teenindus, kui rehv pärast monteerimist 6h jooksul või kasvõi 24h jooksul tühjaks vajub.

Pane ennast teenusepakkuja rolli. Tuleb mingi vennike, järgmine päev, ribadeks sõidetud rehviga tagasi. Räägib sulle loo, kuidas ta 5min peale sinu juurest ärasõitu rehv tühjaks vajus aga kuna tal oli kiire siis ei saanud kohe pidama ja ei olnud ka aega tagasi tulla. Nüüd ole hea mees ja tao kinni.

Võibolla oligi asi nii, et rehv lasi kusagilt läbi. Võibolla aga, oli tegemist naela või mõne suure kiviga, mille kokkusaamisel rehviga, viimane tühjenes. Kurat seda teab kuid fakt on see, et tagasi tuldi järgmine päev ribadeks sõidetud rehviga ja siit ma ei leia küll mingit süüd teenusepakkujal, kuna seda ei anna lihtsalt tuvastada.

Vale rehvi müük on kurjast, see on selge, kuid eelnev sellele on pigem kivi kliendi kapsaaeda.
Kui oled autoga, siis pead enne sõidu alustamist veenduma auto korrasolekus. Kui teepeal läheb rehv, ja sa sellega külma kõhuga edasi vurad, pole sul pärast süüdistada kedagi peale iseenda.

Oleks ta tagasi läinud järgneval päeval lihtsalt tühja rehviga, poleks ka seda teemat siin.

Loll pea on ihule nuhtluseks. Kui enne ei saanud aru, kuidas auto käitub tühja rehviga, siis nüüd kindlasti. Kooliraha tuleb ju ka millegi pealt maksta :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:51
Maik
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
üldiselt naised kipuvadki tühja rehvi ribadeks sõitma,vähemalt suurem osa neist.

seejuures on jummala suva neil see,et nad ei viitsi statoilis rehvi täis pumbata... lihtsam on rehv puru sõita ja rehvitöökotta auto jätta.

on ka minuoma seda teinud ja õnneks oli sama rehv tuttava käest ala 200 eek võtta, aga tegelt oleks pidanud ikka reaalsus näkku lööma mingi 1k+ arvega... võibolla
oleks kasuks olnud. Preagu teeks ilmselt TÄPSELT samamoodi.

ah paras heietamise teema siin jälle teate ...


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:56
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 18:56 by Maik
antoonio
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
Madlobster: Kui ostad maksimarketi ukse juurest aluse pealt 200.- maksva tikksae ja tahad sellega saagida midagi kõvemat kui soes...t siis jah tõesti mine kiunu nurgas. Või mis arvasid, et ostaks brigaadile tuhande krooni eest tööriistu ja saadaks hilti meestega kõrvuti objektile?


kui on see tikksaag kuulub igapäevase töö lahutamatuks osaks siis never.ever ei osta 200 eegust tikksaage, aga kui omale koju vaja mõne töö tegemiseks seda riistapuud,mida korra-kaks aastas tarvitan siis sorry, mingi pro relva ostmine on ilmselge liialdus ning see 200 eegune punn tõenäoliselt toimetab selle asja ära.

Näide elust, suvel oli vaja 6kant võtit, sellises suurusjärgus mida mul ei olnud. Läksin ja ostsin 70 eeguse komplekti ja seal komplektis olnud võti tegi oma töö edukalt ära. Ei näinud põhjust osta kordades kallimat komplekti või üksikut võtit mis ületas selle komplekti hinna.

Huvitav, mis sind sunnib matrossovlikult seda "firmat" kaitsma?!

viplala: vaatame asja teisiti ja kliendi mätta otsast. Käid x firmas rehve vahetamas, saada auto kätte about 17:45 või hiljem pisut ning lahkud täie teadmisega, et asi tehti korrektselt, või vähemalt eeldad seda. Ja juhtub see millest siin jahutud. Põmm lambist rehv lapik. Ok arve või kviitung olemas leiad tel numbri ja helistad. Kel laga on nt 18: 10 ning putkal uksed kinni ja taadid poolel teel kodus.
Oletame veel et oled suht nutusesse kohta jõudnud juba kus kohas suht raske abi leida. Nii et võimalused jäävad sulle jätta auto kuhugi tühermaale "tuulte" loksutada või sõidad koju nii nagu case on. Ok, koju jõudsid paistis ok olevat kuid hommikune tee töökotta osutus rehvile üle jõu käivaks. Siia võib vee lisada erinevaid värve, miks asi kliendi sellise käitumiseni viisid ja kogu lugu. Ok tellinud pamper kohale jne kuid vaevalt oleks see selle firma käitumist kuidagi muutnud boonusena saanuks ka veel transa arve kah.


____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 18:56
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 19:04 by antoonio
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hents99: Madlobster, mõte on selles, mis sulle üritatakse selgeks teha, et kui "suvaline" ettevõte pakub rehvivahetust näiteks 100 krooniga, nimekas konkurent 300 krooniga, siis nad pakuvad täpselt sama teenust, mis peab vastama samadele kriteeriumitele, vahe on ainult hinnas.

Kui "suvaline" ettevõte ei suuda selle raha eest sama tööd teha, peab ta oma teenuse hinda tõstma, mitte poolikut teenust pakkuma, reklaamides täisteenust.

Ei ole ju nii raske aru saada.

Kliendi asi pole teenusepakkujale pädevustesti enne ostmist teha, kui teenusepakkuja lubab õiget (vaata esimest rida) asja.

Edit: Kui teemaalgatajale tehti teenus, kus vahetati rehvid, mis õhku ei pidanud (katkine ventiil või rehv) või ei monteeritud nõuete kohaselt (ajas rehvi ja velje vahelt õhku läbi), siis on see teenusepakkuja viga, mitte teenuse ostja viga ja miks oleks pidanud teemaalgataja tehtud tööd pärast kontrollima (kas ajab läbi või mitte)? Pole ju normaalne, et kõik tööd, mis lased teha, käid pärast tegemist üle.

Saan aru mida tahate öelda. Aga veelkord, et millest tuleb järeldus, et rehvivahetaja süül läks rehv tühjaks? Pragulised ventiilid ja kärnaste velje äärte mitte puhastamine on ainult oletus. Milles rehvivahetaja veel süüdi oli?
Hilti versus kollane noname ei saa kunagi ühesugused olema. Sama on ka teenusega kui teenus on selgelt odavam kui teistel siis kuskilt hoitakse kokku (vähe nürimad töölised, scondhand hiina tööriistad jms). Mingi 1000 km aastas sõitvale mosse omanikule väga viis teenus saab ka mitte kõhukõrvalt pinsi raha kokkuhoides rehvid vahetatud. Uue lexuse omanik aga tahab paremat ja valib mainekama ja kallima koha.

Kas on nii raske aru saada, et nii kallid ja mainekad kohad kui ka odavad kuuritagused kohad mahuvad kõik turule ära ja neil kõigil on oma klientuur. Aga eeldada et kuuritaga vähe nürim vend kui ka tippklassi sisustusega kallis töökoda pakuvad sama kvaliteeti on pisut totaks või ei ole?

Aga vahet pole nii nagu on erinevad kvaliteedid, erinevad hinnad nii on ka erinevad arvamused ja arusaamad. Minu arusaam on aga selline, et kui tahad head ja odavat siis tuleb kaks asja osta üks hea teine odav.
Oma turg ja klientuur on aga olemas mõlemale.

Tee ääres kaks reklaami: rehvide vahetus 750.- sisaldab veljed puhtaks, uued ventiilid, uued kaalud, korralik tasakaalustamine, rehvid vannist läbi, poltide mutrite keermed puhtaks, rummud puhtaks, keermed määritud, NM võtmega kinni, lisaks visatakse pilk peale veel klotsidele ketastele ja antakse soovitused, kuum kohvi ja meeldiv muusika soojas ooteruumis vs rehvide vahetus 290.- sisaldab ainult rehvivahetust natuke kaheldava väärtusega tasakaalustamist mõnikord ka vanade kaaludega konega lahti ja konega kinni, ootamine vihma käes külmetades ilma lehtedeta vahtra all jalalt jalale tammudes. Kumma valite ja mida eeldate? Kummal on järjekord? 290 eest võiks ju esimene teenus olla eks???
290.- juures käiatest pooled on rahul ja kiidavad ning sõimavad 750.-seid kasuahneteks kapitalistideks teised pooled pole nii väga rahul uluvad ja kiruvad teenuse ja teeninduse üle, 750sed on nende arust ka kasuahned kapitalistid seega kevadel ikka ja jälle 290 eegune näpus tuttava vahtra all mossis näoga suitsu kimumas ja siis väike osa suurema ja valulikuma konnasilmaga tegelasi, tõstavad ka väikse kiunu foorumites ja ajakirjanduses üles.

Kes kirjutas kuhu mingid miinimum nõuded millest siin pajatatakse ja millised need on?

Paremini ei oska seletada ja las ta olla.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 19:03
hents99
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Asi pole ribadeks sõidetud rehvis. See pole eesmärk, see on tagajärg.

Kui oleks tehtud tööd korrektselt, siis poleks see rehv ka tühjaks vajunud, või mis? Mina ei protestinudki katkise rehvi tagasiviimise pärast. Loomulikult oli ise süüdi.

Juhtisin tähelepanu kehvalt tehtud tööle ja sellele, kas on normaalne, et sa iga tunni tagant käid väljas rehvirõhku mõõtmas, sest käisin 100 krooni odavamas kohas? Viplala ja Madlobster arust nagu oleks see õige - ise oled loll, et odavamasse kohta läksid.

Isegi see katkise rehviga edasi sõitmine on nii ja naa asi. Kui rehv ikkagi tühjaks jooksis, siis tagajärgede eest peaks ka töö tegija vastutama, sellisel juhul ekspertiisi ja asi selge.


Sama võrdlus oleks mootori remondiga, kus näiteks kap. remondi ajal jäetakse kepsupoldid pingutamata vms. Ei hakka ju mootorit laiali kiskuma, et tehtud tööd kontrollida. Pärast kui mootor ribadeks, kehitavad töö tegijad õlgu - oma süü, et lahtise kepsuga ringi sõitsid.


Edit: Madlobster, mina lähtun 1. postist ja infost, mis postitaja mulle andis. Kui ütleb, et VAJUS tühjaks, siis järelikult on midagi valesti monteeritud. Kui ventiil on mõrane vms, oleks ka eelmine rehv tühjaks vajunud.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 19:04
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 19:05 by hents99
antoonio
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
Madlobster: Tee ääres kaks reklaami: rehvide vahetus 750.- sisaldab veljed puhtaks, uued ventiilid, uued kaalud, korralik tasakaalustamine, rehvid vannist läbi, poltide mutrite keermed puhtaks, rummud puhtaks, keermed määritud, NM võtmega kinni, lisaks visatakse pilk peale veel klotsidele ketastele ja antakse soovitused, kuum kohvi ja meeldiv muusika soojas ooteruumis vs rehvide vahetus 290.- sisaldab ainult rehvivahetust natuke kaheldava väärtusega tasakaalustamist mõnikord ka vanade kaaludega konega lahti ja konega kinni, ootamine vihma käes külmetades ilma lehtedeta vahtra all jalalt jalale tammudes. Kumma valite ja mida eeldate? Kummal on järjekord? 290 eest võiks ju esimene teenus olla eks???


OT: suht sarnane sinu poolt iseloomustatud kallim teenus vs odavam teenus. Ok ei ole küll võrreldavad kuna taustsüsteemid erinevad aga:
Õlivahetus + jahutusvedeliku kontroll ja lisamine, rehvirõhud ja veel nipet näpet koos koos kohviga ca 30USD (Needles, CA).
Õlivahetus, koos jalalt jalale tammumisega või lihtsalt sohval vedeledes ja kohvivaba üle 800 EEK (Tartu, EST).
Eesti teenuse boonuseks sain õlise autoaluse kuna kohalikud targad valasid liiga vedela mahla sisse.
Teenindatav auto mõlemal juhul üks ja sama.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 19:15
viplala
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
To hents99

Kurat, sa ei ole lihtsalt võimeline nägema medali kahte külge. Sa oled endale võtnud kindla seisukoha, et teenusepakkuja tegi sitta. Kas sa jooksid selle rehvi kõrval, et oskad öelda millal või miks ta tühjaks läks? Kliendid petavad ja huiavad täpselt samamoodi kui firmad. Kas sinu jaoks on see põhiargument kui kliendil on seelik seljas või oled kõigega nõus, mida klient nõuab?

Ma kordan veelkorra, juhul kui klient oleks tagasi tulnud lihtsalt tühjaks läinud rehviga, oleks arvatavasti asi saanud ka normaalse lahenduse.

Kuna mitte keegi ei suuda enam öelda, kuidas see rehv tühjaks läks, siis pole siin enam kliendil midagi öelda või nõuda.

Võibolla on see sinu isiklik tuttav ja sellest sinu pime viha teenusepakkuja vastu aga proovi korra hinge tõmmata ja vaata faktid läbi.
Tegelikult nad ju tulid vastu, pakkusid tasuta paigaldust uuele rehvile mis muidugi uued probleemid kaasa tõi :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 19:18
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 19:18 by viplala
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
viplala: To hents99

Kurat, sa ei ole lihtsalt võimeline nägema medali kahte külge. Sa oled endale võtnud kindla seisukoha, et teenusepakkuja tegi sitta. Kas sa jooksid selle rehvi kõrval, et oskad öelda millal või miks ta tühjaks läks? Kliendid petavad ja huiavad täpselt samamoodi kui firmad. Kas sinu jaoks on see põhiargument kui kliendil on seelik seljas või oled kõigega nõus, mida klient nõuab?

Ma kordan veelkorra, juhul kui klient oleks tagasi tulnud lihtsalt tühjaks läinud rehviga, oleks arvatavasti asi saanud ka normaalse lahenduse.

Kuna mitte keegi ei suuda enam öelda, kuidas see rehv tühjaks läks, siis pole siin enam kliendil midagi öelda või nõuda.

Võibolla on see sinu isiklik tuttav ja sellest sinu pime viha teenusepakkuja vastu aga proovi korra hinge tõmmata ja vaata faktid läbi.
Tegelikult nad ju tulid vastu, pakkusid tasuta paigaldust uuele rehvile mis muidugi uued probleemid kaasa tõi :)


Olen seda juba mitmes postis üritanud selgeks teha, et klient võis ka järgmise kurvi pealt naela üles korjata ja siis ka VAJUB rehv tühjaks. Klient ei pruugi seda ka ise teada ja nii ongi teenusepakkuja paljulapselist peret mõrvata üritanud kurjategija.
Jutulind ära solvu :) aga minu arvates ei seisa see panda millest kõneled ka ühesuguse mustriga rehvidega õieti teepeal :) Veelkord et läbi huumori siis.
Ja lisaks olen garaazis piisavalt palju töötanud ja tean väga hästi mis moodi seal see elu käib seda mida õnnestub kerge vaevaga peita see ka peitu läheb. Kui peita ei saa siis vahitakse õnnetu näoga otsa et näe see läks katki ja esitatakse täissumma peale ikka arve (viimane klaasi toonimine kus ukselülitid ära lõhuti)
Ja ma ei kaitse antud ettevõtet ei tunne sealt ei lähedalt ega kaugelt kedagi. Aga totakas sõimamine ja faktideta süüdistamine. Ok jah vale rehvi alla panek võiks ju olla kuritegu natuke aga nii palju kui aru saada siis antud eksimus kõrvaldati kiiresti see tagavara ratta jutt oli tõenäoliselt kuttide juurde lõõpimine lisaks auto kommenteerimisele ja nillimise jutule.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 19:36
Taavi
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Üks soovitus - vahetage enda autol talverehvid alla juba varakult enne iga aastast ootamatu lume tulekut, siis on ka veidi suurem tõenäosus, et mõni odavam koht teeb töö enam-vähem korralikult ära. Kui rehvivahetustöö nõudluse tippnädalal jalutada endale sobival kellajal sisse kohta, kes pakub vaatamata hullumeelselt ülekoormatud töögraafikule ootetööna väga odavat soodushinda, siis loogiliselt mõeldes võiks ju oletada, et on päris suur tõenäosus, et tehtud töö lõpptulemus võib erineda üldtunnustatud ja aktsepteeritud standarditest.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 20:26
hents99
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Mina pole omale mingit seisukohta võtnud, kordan veelkord, et ma lähtun algandmetest (rehv VAJUS tühjaks). Kui teemaalgataja ei kirjutanud tõde, siis ei ole ka mu väitel sisu ja ma ei süüdista teenusepakkujat. Aga lugege tähelepanelikult, mis ma kirjutan, mitte ärge vajutake "reply" nuppu pärast 1. rea lugemist.

Viplala, sinu postide sisuks on lihtsalt vaielda, see on pea igast teemas nii.

Edit: Minul pole seost teemaalgatajaga, vaevalt ta isegi seda teemat enam siin vaatanud on, tagasisidet pole :)
Mul pole mingit probleemi rehvitöökodadega olnud, sest ma vahetan talvejooksu suvejooksu vastu ja vastupidi. Ma saan aru, et tahetakse huiata jne. Aga kui praegusel hetkel tõesti VAJUS tühjaks, siis on see sitt töö, maksku või 0 krooni, aga keegi võttis selle vähesegi summa eest omale vastutuse, ärge sellest mööda vaadake ja öelge, et nii ongi normaalne, sest töö eest võetud summa oligi tühine ja nii pidigi minema.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 22:03
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 22:08 by hents99
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hents99: Mina pole omale mingit seisukohta võtnud, kordan veelkord, et ma lähtun algandmetest (rehv VAJUS tühjaks). Kui teemaalgataja ei kirjutanud tõde, siis ei ole ka mu väitel sisu ja ma ei süüdista teenusepakkujat. Aga lugege tähelepanelikult, mis ma kirjutan, mitte ärge vajutake "reply" nuppu pärast 1. rea lugemist.

Viplala, sinu postide sisuks on lihtsalt vaielda, see on pea igast teemas nii.

Edit: Minul pole seost teemaalgatajaga, vaevalt ta isegi seda teemat enam siin vaatanud on, tagasisidet pole :)
Mul pole mingit probleemi rehvitöökodadega olnud, sest ma vahetan talvejooksu suvejooksu vastu ja vastupidi. Ma saan aru, et tahetakse huiata jne. Aga kui praegusel hetkel tõesti VAJUS tühjaks, siis on see sitt töö, maksku või 0 krooni, aga keegi võttis selle vähesegi summa eest omale vastutuse, ärge sellest mööda vaadake ja öelge, et nii ongi normaalne, sest töö eest võetud summa oligi tühine ja nii pidigi minema.



Hents mis juhtub rehviga kui sa sõidad sellega üle naela ja auk tuleb sisse? Kas vajub tühjaks või lendab pauguga ribadeks või toimub veel midagi müstilist mida ei oska praegu välja tuua.
Mina väidan, et vajub samamoodi tühjaks nagu pragulise ventiili ja kärnase veljeservaga. st veeeeeelllkord, et VAJUB samamoodi tühjaks õhk tuleb vaikselt välja. Susinal tasakesi vajub tühjaks.

Ei väida teemaalgataja valetamist (arvan et ta ise ka ei tea miks rehv tühjaks läks) aga, mille põhjal on öeldud et rehvipaigaldaja süü oli et vajus tühjaks? Mis välistab naela ja kinnitab rehvivahetaja süü??? Kord sain kliendi käest sõimata, et auto just tuli teenindusest ja taga mingi tuli ei põle. Võin vanduda, et kontrollisin ja pool tundi tagasi põles aga pirniga on sama lugu põleb klõps läbi hetke valimata ja asi ants. Samuti nael vedeleb tee peal sõidad üle ja ongi auk sees.
Süüdi ei saa mõista kui pole süütõendeid ja alusetu materdamine on BS!
Viplalaga on selline asi, et enamus teemades olen viplalaga ühte meelt kuna ta oskab ka asju mitme külje pealt vaadata ja enne selga lendamist olukorda analüüsida.

Edit: Endal ükskord juhus plekkveljed samamoodi oli hommikuks kumm (kirjutasin meelega kumm saate aru küll :) ) tühi. Lasin täis ja velje vahelt susiseb. Tagasi kummivahetusse. Velje serv oli väga korralikult puhtaks tehtud aga ta oli juba nii krdi poorseks mädanenud et ikka lasi läbi. Sai siis hirmsasti igast moos ja mökse vahele pandud jäi pidama raha ei tahetud.

Ausõna ei tulnud pähegi kedagi süüdistada ja kiunuda, et minu ära mädanenud peldikut seal kommi raha eest uueks ei tehtud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 22:24
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 22:32 by Madlobster
hents99
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Tühjaks vajuma tähendab, et rehv on kahjustamata, õhk väljub kas ventiilist või rehvi ja velje vahelt :)

Katki sõidetud rehvi kohta öeldakse, et rehv läks katki, mitte ei vajunud lihtsalt tühjaks., kurat võtaks! :)

Ma olen sõitnud ka 100-se naela rehvi sisse, tean mida see tähendab, mis siis, et rehvist väljub õhk aeglaselt, see pole tühjaks vajumine.

Ma üritan siin mitmendat posti selgeks teha, et ma lähtun andmetest, et teemaalgataja ei lõhkunud rehvi, vaid rehv vajus tühjaks nt puhastamata velje pinna vahelt, teie aga üritate kõigest väest välistada võimalust, et klient on aus inimene ja töökoda tegi on tööd kehvasti.
Tõesti ei kavatse rohkem sõna võtta ja minu arust polegi mõtet väga teemat edasi arendada, sest teemaalgataja pole ise rohkem sõna võtnud, et asjaolusid täpsustanud. Äkki tegi üldse nalja ja tühja kisa, et me omavahel kiskuda saaks ? :uhoh

Peace, mehed!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 22:43
kaedoo
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Härrased rahu,ainult rahu.Kõigil on õigus.Autoril pole vist võimalust kontrollida rehvi(auke,torkeid,rebendeid).Minu sõnavõtu puhul prooviti meile rehv tagastada,kui panete alla siis jääb kinni.Peale kahtluste-kõhkluste esitamist paluti poole tunni pärast tagasi tulla.Plussiks ütleks seda,et töökoda oli suletud ja inimesed tulid vastu ja võtsid meid jutule.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 22:43
viplala
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hents99:

Ma üritan siin mitmendat posti selgeks teha, et ma lähtun andmetest, et teemaalgataja ei lõhkunud rehvi, vaid rehv vajus tühjaks nt puhastamata velje pinna vahelt, teie aga üritate kõigest väest välistada võimalust, et klient on aus inimene ja töökoda tegi on tööd kehvasti.
Tõesti ei kavatse rohkem sõna võtta ja minu arust polegi mõtet väga teemat edasi arendada, sest teemaalgataja pole ise rohkem sõna võtnud, et asjaolusid täpsustanud. Äkki tegi üldse nalja ja tühja kisa, et me omavahel kiskuda saaks ? :uhoh

Peace, mehed!


Ma igaks juhuks copyn siia teemaalgataja lause:

Käisin paar päeva tagasi roccalmare parklas ( www.rehvitakso.ee ) rehve vahetamas...ilus-tore...vurasin otse tööle...tööl auto seisis 6 h ja koju sõitma hakates ei mõistnud misasi see nii rämedalt koliseb...sõitsin lähedalolevasse tanklasse ja selgus,et mu esirehv oli täiesti tühi...et sõitsin velje peal põhimõtteliselt..rehv oli veljelt maha tulnud...olgu varuratas alla ja koju...

Millistest andmetest sa lähtud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 22:54
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hents99: Tühjaks vajuma tähendab, et rehv on kahjustamata, õhk väljub kas ventiilist või rehvi ja velje vahelt

Katki sõidetud rehvi kohta öeldakse, et rehv läks katki, mitte ei vajunud lihtsalt tühjaks., kurat võtaks!


teemaalgataja võttis auto ja küttis tööle sealt edasi kodu poole rehvitakso ja töökoha vahel oli nael töölt startides oli rehv tühi märkas ja peatus alles siis kui hirmsat kolinat tulema hakkas. Selgus et oli juba velje peal sõitnud ja rehv omadega otsas.

Ekspertiisist, kas ribade vahel nael oli või kas ventiil mõranend või velg roostes ei rääkinud keegi midagi. Kui suudad sellest jutust kindlad tõendid leida et rehvivahetaja tegi praaki ja tee pealt naela saamine on välistatud kingin sulle uue ventiili

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 23:03
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 23:08 by Madlobster
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.