Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Split: keelepartull ei tegutse!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: keelepartull ei tegutse!   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
kps
 
Split: keelepartull ei tegutse!
Täitsa tore, et kriitika on lõpuks ka siia foorumisse kolinud. Esmalt mainin ära, et ka mina olen selle püha ürituse taga, mis antud margiklubis käib ja kindlasti pole ma mingitlaadi filoloog. Alguses saime vastu vahtimist nii et tolmas, sest kisajaid oli kuhjaga, kellel oli mingi kompleks või allergia elementaarse kirjaoskuse vastu, või selle tarvitamise vastu. Pikapeale on aga asjast tõsiselt asja saanud ja isegi need omast arust tehniliselt helgemad pead, kelle ego ei mahtunud kuidagi ära raamidesse, mis käskis kasvõi inimese nime või lause algust suure tähega alustada, peale mingit aega jälle kirjutama hakanud ja polegi rohkem probleeme - isegi lausestus on kõvasti parem (ilmselt on hakanud läbi lugema, mida on kokku kirjutatud).
Mis on tqhq juures mind tegelikult alati häirinud ongi just kirjapilt ja lausestus. Kui kohati peab ikka lauset algusest lõpuni mitu korda läbi lugema, et hakata öeldu mõttest aru saama peale põhjalikku sõnade ümber paigutamist, siis väsitab ikka ära küll. Saan täiesti aru muulastest, kel pole kirjutamisel tegemist emakeelega, samuti aksepteerin heade tehniliste teadmistega isikute kirjatükke, aga sellegipoolest on see väsitav ja ei kutsu foorumit hea meelega lugema või siis kui näen mingi tegelase kirjutatut, siis ignoreerin seda lihtsalt. Ma olen samuti maalt ja hobusega, teinud metsatööd, olnud üle päeviti õline, sõidan siiani ratastraktorite ja millega iganes jnejne. ometi ei takista see mind normaalselt kirjutada.
Kui nüüd tulla korra foorumi raamidest välja, siis olen pidanud elus päris suure pataka inimeste CV'sid läbi lugema (koguseks võin öelda ainult umbes 1000+). Ja uskuge, Te ei taha teada, millist vabandage väga S*TTA neis on toodetud. Tööle on neist reaalselt saanud umbes 6-7 isikut ja 80% neist CVdest rändas peale pikemalt mõtlemata prügikasti, sest see POLNUD lihtsalt normaalne.
Ülevalpool mainitust tulenevast väike soovitus, et nagu miks mitte siis kasvõi foorumis "harjutada" enam vähem korrektset kirjapilti, et mujal see samuti juba iseeneslikult "harjumusest" tuleks? Ma juba võin aimata, kuidas egomaniakid minu kirjutatu peale tatti pritsivad, stiilis "ah käige te kõik sinna kohta, ma olen Mees suure algustähega ja keegi mulle mingite reeglitega selga ei istu - s*tun kuhu tahan ja söön kah vajadusel sealtsamast, mulle pole seda foorumit vaja, kui siin kah ennast vabalt tunda ei saa" jnejnejne. Mis minulgi soovida "Edu teile oma elus ja tõekspidamistes!" :).

PS! Ma ei keela seda postitust maha kustutada :D. Samas võin abi pakkuda, kui ka see foorum otsustab püha aktsiooni ette võtta põmmpäisuse vastu!

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 00:49
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 00:51 by kps
viplala
Split: keelepartull ei tegutse!
Kuna siin oli ennist juttu inglise ja eesti keele sõnavarast, siis tooks, viimasel ajal silma jäänud, ühe ülimalt toreda ja suupärase kohandamise inglise keelest meie keelele.
Selliseid, meie emakeelt rikastavaid saadusi, võiks rohkemgi olla.

Facebook - Lõustaraamat




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 12:06
vr_
  
Split: keelepartull ei tegutse!
Anglitsismist pulbitseva lingua kohta võiks öelda, et külastan asjaolude kaasintsidentsiaalsusest johtuvalt selekteeritud Eesti filoloogidele ohverdatavaid kursuseid Tallinna universiteedis.
Ja just eksaktselt nii nemad seal loengutes diskuteerivad nagu minu poolt preprodutseeritud tekst siin transkribeeritud on...
...huh...
:uhoh


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 23:08
2 edits. Last edited 29.10.2010 at 23:11 by vr_
cipo
Split: keelepartull ei tegutse!
Eelmisel aastal said aktsepteeringu "uued" sõnad. Sealhulgas ka: "üllatusmuna" :kill

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 23:43
wax
 
Split: keelepartull ei tegutse!
Keeleteemasse sobib ehk ka minu päevakohane küsimus - kuidas tõlkida eesti keelde pulling tractor? Tõmbetraktor?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2010 at 15:53
1 edit. Last edited 01.11.2010 at 15:53 by wax
mrtn
Split: keelepartull ei tegutse!
veotraktor?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2010 at 16:57
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: keelepartull ei tegutse!   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.