Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
antennimees
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Loe näiteks eelmise posti alt kolmandat rida. Üldiselt ma muidugi ei viitsi su juttu siis uuesti ümber kirjutada parem loe ise uuesti oma poste. Tundub, et sa pole neid veel lugenud.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 19:17
viplala
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
antennimees: Loe näiteks eelmise posti alt kolmandat rida. Üldiselt ma muidugi ei viitsi su juttu siis uuesti ümber kirjutada parem loe ise uuesti oma poste. Tundub, et sa pole neid veel lugenud.

Ok, siin mu jutt korduses:
-----------------
Mul tuli üks huvitav seik meelde. Eile õhtul ootasin sõpra, kes pidi mulle ühed asjad tooma, Aruküla ristis. Seal käivad momendil teetööd ja seisavad trktorid ning muud teemasinad. Halenaljakaks teeb juhtunu see, et päeval olin tõmmanud enda auto paagist, vooliku ja kanistriga , muruniiduki jaoks bensiini ning nüüd vedelesid need mul seal tühjalt taga, autoks toonimata akendega universaal. Kas see tegi minust nüüd automaatselt kütusevarga?
Siit võiks edasi minna oletustega. Oletame, et sealt samast lähedal olevast traktorist oleks eelnevatel päevadel kütust virutatud ja mingi asjapulk oleks seal oma RAMiga valves. Minu autosse sisse kiigates oleks ta arvatavalt valjuhäälselt süüdistama hakanud, mispeale mina ta arvatavalt pikalt oleks saatnud ja minema sõitnud.
Selle tsenaarjumi järgi oleks asjapulk mind jälitama asunud ja rammima hakanud. Bikermani puhul oleks ma lahkunud sündmuskohalt veel murtud kontidega. Reporter ning kõiketeadlikud asjakohased kommentaarid netis. Lahe ju. Või on selles miskit ebareaalset.
--------------------
Esimesed kolm rida on fakt (tegelikult ei ole ma kindel, et seal mõni traktori nime alla kvalifitseeruv aparaat oleks seisnud), järgnevad read on oletus ja katse teid panna asju nägema ka veits teistsuguse nurga alt.

Kui nüüd edasi jahuda ja teades Astro SS`i poolt antud faktide lisa, ei tee see ikkagi tol õhtul, nendest vennikestest, tolle õhtu süüdlast, vaid kuriteo pani toime Ram´i omanik, kes peab oma tegude eest nüüd vastust andma.

Ja üleüldse, ärge saage vihaseks kui ma proovin välja tuua medali erinevaid pooli.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 20:01
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Kas isand Viplala tahab ,et ma joonistan siia olukorra skeemi ?


Või tahad sa ise midagi 'puhtsüdamlikult' üles tunnisada ? :rolleyes , kuna üritad seda medali teist poolt nii läikima lüüa .

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 20:15
antennimees
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
viplala:
quote:
antennimees: Loe näiteks eelmise posti alt kolmandat rida. Üldiselt ma muidugi ei viitsi su juttu siis uuesti ümber kirjutada parem loe ise uuesti oma poste. Tundub, et sa pole neid veel lugenud.

Ok, siin mu jutt korduses:
-----------------
Mul tuli üks huvitav seik meelde. Eile õhtul ootasin sõpra, kes pidi mulle ühed asjad tooma, Aruküla ristis. Seal käivad momendil teetööd ja seisavad trktorid ning muud teemasinad. Halenaljakaks teeb juhtunu see, et päeval olin tõmmanud enda auto paagist, vooliku ja kanistriga , muruniiduki jaoks bensiini ning nüüd vedelesid need mul seal tühjalt taga, autoks toonimata akendega universaal. Kas see tegi minust nüüd automaatselt kütusevarga?
Siit võiks edasi minna oletustega. Oletame, et sealt samast lähedal olevast traktorist oleks eelnevatel päevadel kütust virutatud ja mingi asjapulk oleks seal oma RAMiga valves. Minu autosse sisse kiigates oleks ta arvatavalt valjuhäälselt süüdistama hakanud, mispeale mina ta arvatavalt pikalt oleks saatnud ja minema sõitnud.
Selle tsenaarjumi järgi oleks asjapulk mind jälitama asunud ja rammima hakanud. Bikermani puhul oleks ma lahkunud sündmuskohalt veel murtud kontidega. Reporter ning kõiketeadlikud asjakohased kommentaarid netis. Lahe ju. Või on selles miskit ebareaalset.
--------------------
Esimesed kolm rida on fakt (tegelikult ei ole ma kindel, et seal mõni traktori nime alla kvalifitseeruv aparaat oleks seisnud), järgnevad read on oletus ja katse teid panna asju nägema ka veits teistsuguse nurga alt.

Kui nüüd edasi jahuda ja teades Astro SS`i poolt antud faktide lisa, ei tee see ikkagi tol õhtul, nendest vennikestest, tolle õhtu süüdlast, vaid kuriteo pani toime Ram´i omanik, kes peab oma tegude eest nüüd vastust andma.

Ja üleüldse, ärge saage vihaseks kui ma proovin välja tuua medali erinevaid pooli.

1. Ma kirjutasin omaarust täiesti selgelt, et eelmise posti alt kolmandat rida mis on: Kust sa tead, et tegemist oli üksiku majaga, ja et nad seal kaks päeva passisid?
2. Ma kirjutasin, et loe oma poste (mitmuses) mitte viimast.
3. Ma tunnen piisavalt hästi selle Ram'i omanikku ja võin ka öelda, et kui ta miskit teeb siis põhjusega.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 20:31
Astro SS
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Antennimees, oled sa kindel ,et sa ise oled normaalne, kui ka sinu sõbrad on tropid ? :rolleyes


Kas sa sööd ka Lõvi shokolaadi ? :evil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 20:43
Bikerman
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Krt-oleks olnud viplala-oleks ta nad kõik ära dinistanud.....(vaevalt nime kandja teab,et päris V.I.Plalal oli selline võime.)
Ja igal juhul on hunt kriimsilm kõvem kui viplala,isegi pipist kõvem.Hundil oli 7 ametit .Viplala ja pipi on tänaseni töötud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 20:50
7 edits. Last edited 09.08.2009 at 21:08 by Bikerman
iisak
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
....ja läkski läbuks kätte ära....

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 21:01
Bikerman
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
Ja mis sa ühe pool miilitsa hala peale loodad siis...tekib kahtlus,et miilits ongi ise süüdi...nagu tavaliselt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 21:10
1 edit. Last edited 09.08.2009 at 21:25 by Bikerman
antennimees
 
Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?
quote:
Astro SS: Antennimees, oled sa kindel ,et sa ise oled normaalne, kui ka sinu sõbrad on tropid ? :rolleyes


Kas sa sööd ka Lõvi shokolaadi ? :evil

Mina ja normaalne tule taevas appi, lõvi shokolaad on aga kohustuslikus päevamenüüs, muidu ma ei julgeks ju siin kirjutada.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2009 at 21:24
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mis juhtub, kui kütusevargad üritavad Dodge Ram'i eest ära sõita ?   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.