Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - C-kategooria lubade tegemine
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : C-kategooria lubade tegemine   1 2  
Poster Message
Märt
C-kategooria lubade tegemine
quote:
Riho:


Soome load saad ju siin ARK-is ringi vahetada ilma miski autokoolita. UAE ja Bahrein vist ei ole Viini konvensiooni maad.:)

Soome lubasid tuleb hoida kui sitta pilpa peal. Eesti omad ei oma aafrikas ja Lähis idas mingit jõudu, soomes tehtud paberid annavad õiguse liigelda ja vahetatakse kohalike vastu ringi ilma eksamite ja muu jurata.
Ma pole veel kindel, et lähiajal soojale maale elame ei koli - seega ei soovi ka soome lubadest loobuda...


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2009 at 18:44
raimo
 
C-kategooria lubade tegemine
Mina tegin talve hakul E-load Hajas ja maksid umbes 7500 eek-i.
Neil on Lasnamäel Majaka kandis õppeplats kus saab sõitu harjutada pöörava teljega poolhaakega.
Sellega on hea linnas eksamit teha, sest haagis ei lõika nii palju, vaid tuleb rohkem veduki jälgedes.

Ma ei saanud küll aru, et üks E on kunnim kui teine E.
E saad kätte siis sõida mis tahes autoga/bussiga haagis sabas.

Teooria eksamil peab vastama üldise liikluse küsimustele, veoautosid puudutavatele küsimustele ja lisaks haagist puudutavatele küsimustele.
Seega õppimist on omajagu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2009 at 19:14
vedaja
C-kategooria lubade tegemine
E kati vahe on selles,et kui sul on ce siis võid sõita ka be ga.Kui sul on be siis ce ga sa sõita ei tohi.Veel parem kui sul on de siis võid sõita nii ce kui be ga.Tugevama kati olemasolul nõrgemaga võid sõita aga vastupidi mitte.See vahe on nende e kati lubadega.Hetkel just ise teen e-d see pärast ka tean kindlalt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2009 at 23:49
antennimees
 
C-kategooria lubade tegemine
quote:
vedaja: E kati vahe on selles,et kui sul on ce siis võid sõita ka be ga.Kui sul on be siis ce ga sa sõita ei tohi.Veel parem kui sul on de siis võid sõita nii ce kui be ga.Tugevama kati olemasolul nõrgemaga võid sõita aga vastupidi mitte.See vahe on nende e kati lubadega.Hetkel just ise teen e-d see pärast ka tean kindlalt.

Ära ole nii kindel, et sa kindlalt tead. Kui mul on ikka CE siis ma võin ka DE sõita kui teen D load endale.

copy/paste ARK lehelt:

Kategooriate laienemised

A-, B-, C- või D-kategooria mootorsõiduki juhil on õigus juhtida vastavalt ka A1-, B1-, C1- või D1-alamkategooria mootorsõidukit.

C1E-, CE-, D1E- või DE-kategooria autorongi juhtimise õigus lubab juhtida ka BE-kategooria autorongi. CE-kategooria autorongi juhtimise õigus lubab juhtida ka DE-kategooria autorongi, kui isikul on D-kategooria auto juhiluba.

C1E-alamkategooria autorongi juhtimise õigus lubab juhtida ka D1E-alamkategooria autorongi, kui isikul on D1-alamkategooria auto juhiluba.

DE-kategooria autorongi juhtimise õigus lubab juhtida ka C1E-alamkategooria autorongi, kui isikul on C1-alamkategooria auto juhiluba.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2009 at 00:09
PPV69
C-kategooria lubade tegemine
quote:
Märt: Ma uuriks kah - mul pole ühtegi kategooriat ja soov oleks hankida A, B ja BE.


Kas sa oled ARK ist küsinud, minu arvates su autokoolid jne kehtivad veel ja sa saad meie kohalikud load kui teed sõidu ja teooria eksamid,kooli tasuks minna siis kui tahad tõesti midagi juurde õppida või reegleid meelde tuletada(kuskilt meenub midagi, sellist, et väljamaa lubade vastu saab suht lihtsalt kohalikud aga kas teised ära korjatakse, seda ei mäleta).

Neil seal selline jutt väljas:

Juhiloa vahetamine.
Eestis väljaantud juhiluba vahetatakse omaniku taotluse põhjal kehtivuse lõppemisel, kõlbmatuks muutumisel, omaniku andmete või sõiduki juhtimisõiguse kategooria muutumisel või kui fotolt ei ole võimalik ära tunda juhiloa omanikku.

Kui isik ei ole vahetanud juhiluba 12 kuu jooksul selle kehtivuse tähtaja möödumisest arvates, saab ta juhtimisõiguse taastada juhul, kui ta sooritab edukalt liiklusteooria- ja sõidueksami.


Kui ma õieti mäletan, siis soome lubade kehtivusaeg oli ka kordades pikem kui meie omadel, see juba hea põhjus nende hoidmiseks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2009 at 10:53
vedaja
C-kategooria lubade tegemine
Vat selle kohapealt tuleb siis sõnad tagasivõtta.Kirjutasin seda mis koolis õppejõud rääkis.Ühesõnaga ärge usaldage siis teid õpetavaid inimesi pimesi.Usalda kuid kontrolli.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2009 at 12:20
Märt
C-kategooria lubade tegemine
quote:
PPV69:

Kas sa oled ARK ist küsinud, minu arvates su autokoolid jne kehtivad veel ja sa saad meie kohalikud load kui teed sõidu ja teooria eksamid,kooli tasuks minna siis kui tahad tõesti midagi juurde õppida või reegleid meelde tuletada(kuskilt meenub midagi, sellist, et väljamaa lubade vastu saab suht lihtsalt kohalikud aga kas teised ära korjatakse, seda ei mäleta).


Kui ma õieti mäletan, siis soome lubade kehtivusaeg oli ka kordades pikem kui meie omadel, see juba hea põhjus nende hoidmiseks.

Soomes väljastatud load kehtivad omaniku 75da sünnipäevani:)
Kahjuks autokoolis pole käinud - load sai soetatud sellisel ajal, kui eksternina sai ARK eksameid teha.

Bahrein peaks olema vajalike konventsioonide liige, vahetamiseks on vaja rahvusvahelisi lube - uurin parasjagu seda versioon:) Peaks tulema odavam, kui autokool ja ARKi eksam.


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2009 at 17:47
Astro SS
C-kategooria lubade tegemine
On ka kusruste tegelastel Masu üle käinud?


Vihjeid C- osas? :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.08.2009 at 19:00
90Deville
 
C-kategooria lubade tegemine
Ma sain möned kuud tagasi kätte, ikka sinna 7,5k kanti tuli kool +ark 1200
Ei ole kuulnud ka et odavamaks peaks minema.
Haapsalus siis

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.08.2009 at 20:17
volli
C-kategooria lubade tegemine
Endal plaanis septembris TAK-i C kati minna tegema. Hind 7,2k.

____________________________
´96 Laredo R6, ´96 Limited V8, ´97 Limited R6

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.08.2009 at 21:48
Astro SS
C-kategooria lubade tegemine
quote:
volli: Endal plaanis septembris TAK-i C kati minna tegema. Hind 7,2k.
Ise ma vaatasin ka Tak'i ja Haja Autokooli poole, hinnad neil kõigil identsed....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.08.2009 at 21:54
vedaja
C-kategooria lubade tegemine
Annaksin vihjeid koolide kohapealt.Tak´is soolo volvo millel kesktelikhaagis järel ja sõit toimub mustamäe vahel.Seal suht koht hea liiklus.Haja autod on poolhaaked.Haja platsi auto on vana scania ja linnasõiduks on volvo.Sõit toimub lasnamäe vahel -enamuses tähesaju piirkonnas, kus on suht hõre liiklus.Siit ehk saate mõtteid kus õppida.Isiklikult tegin Hajas ja ei kahetse.Eksam oli tõsiselt lihtne.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2009 at 09:08
Astro SS
C-kategooria lubade tegemine
Kus piirkonnas ARK sõidutab?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2009 at 09:18
vedaja
C-kategooria lubade tegemine
Hajas samamoodi tähesaju või siis majaka tn. lasnamäe kanal,võidujooksu,lasnamäe tn. majaka jne.Tak is c tehes oli ehitajate tee sõpruse pst. sütiste, rahumäe tee,pärnu mnt,tähetorni tn,kadaka tee.See taki ring on muidugi c katiga aga tean,et ce takis oli paras nöök.Seal jääb nii mõnigi ülekäigurada jalgu ja neid vahivad nad ikka erilise hoolega.Sõber kukkus akadeemia teel sellega läbi.Jõudis ninaga ülekäiguraja ette kui vasakult trolli tagant mutt teeleastus-Pole sul enam võimalust peatuda aga arki vana arvas, et oleks pidanud eelnevalt seisma jääma hoolimata sellest kas oleks inimest olnud või mitte.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2009 at 09:31
pytsep
C-kategooria lubade tegemine
Parandage kui eksin, kuid minu mäletamist mööda tuleb enne omandada C1 kategooria ja alles peale seda saad C kat tegema hakata.

____________________________
ford bronco 5,8l 86a

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.08.2009 at 09:49
Astro SS
C-kategooria lubade tegemine
quote:
pytsep: Parandage kui eksin, kuid minu mäletamist mööda tuleb enne omandada C1 kategooria ja alles peale seda saad C kat tegema hakata.
Meil enamusel on juba vanust piisavalt,et kohe C kallale asuda ... :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.08.2009 at 09:55
Riho
C-kategooria lubade tegemine
quote:
pytsep: Parandage kui eksin, kuid minu mäletamist mööda tuleb enne omandada C1 kategooria ja alles peale seda saad C kat tegema hakata.


C1-e saad teha siis, kui 18 ja esmased load saad. C siis, kui vanust vähemalt 21 + 2 aastat juhistaazi.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.08.2009 at 12:21
Indrek_S
 
C-kategooria lubade tegemine
Kas C1 mingi hetk automaatselt C-ks ei muutu?
Vaja eraldi eksameid?

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.08.2009 at 13:14
vedaja
C-kategooria lubade tegemine
Selleks,et saada c1 asemele c load pead käima ikka koolis ka ja tegema ka arkis uued eksamid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.08.2009 at 23:38
vr_
  
C-kategooria lubade tegemine
ise mäletan, et kui eestis load käes olnud siis pole ka väga kooli vaja uuesti minna, vähemalt mul võeti kohe jutule kui seletasin, et kooli paberid kadund ammu kusile, kool kinni pandud ja arhiivid väga ära arhiveeritud..

Tehti siis päring kiire oma andmebaasidesse ja seal ilusti kirjas, et 98a load käpa vahel olnud BC1 ja andku ma aga tuld..

Palju seal õigusliku tausta taga oli, seda ma ei tea..


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.08.2009 at 21:30
tqhq.ee foorum : Vaba teema : C-kategooria lubade tegemine   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.