Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Viivistasu otsus
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Viivistasu otsus   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
M.J
Viivistasu otsus
Mõõteseadus ütleb, et juthudel kui on kellegi karistamine vms tegu peavad mõõtetulemused JÄLGITAVAD olema. Jälgitav on siis kui mõõtmise on teinud pädev mõõtja (akrediteeritud või erialaselt kompetentseks hinnatud) kasutades asjakohast metoodikat ning taadeldud kalibreeritud mõõteriistasid. Kuna väärtosotsuse aluseks on mõõtmine (aja mõõtmine) siis siin pole midagi vaielda - see punkt on praegu täitmata, ehk tegemist polnud jälgitavate mõõtmistega järelikult ei kehti need Mõõteseaduse mõttes. Lisa juurde veel näidu võtmise määramatus parkimiskellalt jne. Kui tunned et on liiga tehtud siis kohtusse.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.03.2009 at 00:35
kkerem
Viivistasu otsus
quote:
M.J: aluseks on mõõtmine (aja mõõtmine) siis siin pole midagi vaielda - see punkt on praegu täitmata, ehk tegemist polnud jälgitavate mõõtmistega järelikult ei kehti need Mõõteseaduse mõttes.

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.

Palju huvitavam on see, kuidas seierid parkimiskellal vaadatakse. Eriti kui on tegu a'la 11.50 pargitud autoga ja 11.55 tehtud trahviga, kuna parkimiskellale oli ju märgitud 12.50. Sain korra sihukese asja eest trahvi, kusjuures suhtlesin ka trahvi tegeva kodanikuga. Ma küll näitasin, et on võimalik selle kella pealt vaadata ka 11.50, kui seda kella vaadelda 90 kraadise nurga all. Teemaks siis see, et mul on kella seierid natuke ülesse kaardus. Vaidlus osutus mõtetuks, oleksin võinud selle aja ise endaga ka autos rääkida. Vaidlustamine oli ka minu kahjuks, kuna pilt ei olnud ka kellaga 90 kraadise nurga all.

____________________________


-------------------
Ford Maveric/Escape (gone), Subaru Forester (gone), Jeep GC '03 (gone), xj Limited '91 (gone), xj Pioneer '89 (gone)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.03.2009 at 01:27
Madlobster
Viivistasu otsus
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.03.2009 at 02:02
M.J
Viivistasu otsus
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

just seda 15 min teemat ma mõtlesingi. Nemad peavad tõendama, et sa parkimise eest ei ole maksnud. Ja suvaline käekell ei ole selliseks tõenduseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 03:33
kps
 
Viivistasu otsus
Ma ei saa eestlastest aru, milleks on mõeldud välja kasvõi mobiilne parkimine? Teed paar klõpsu ja asi korras, läheb küll mingi paar krooni parkimise alustamisel, aga pole ohtu et hiljem mingit jama tekiks kui 15min asemel 30min tegelikult läheb. Visake need parkimiskellad prügikasti. Kas seda jama ja käekella või krdi munakella taatlemise jutt on edasiviiv jõud ja oma ajaressursi õige kasutus, et "saaks ikka kellelgi lohku tõmmata". Kurat inimestel on ikka väga palju vaba aega, et lollustega tegeleda, mingeid vaideid esitada ja kohtuski käia. Taastage parem mõnda mikimaa vana meeriklast, mitte ärge raisake kallist aega lollide mõtete peale.
Kuna oman ja enda nimel rohkem kui üks auto, siis olen isegi teateid linnavalitsustest ja kurat teab kust saanud, et "sinu auto parkis.... jnejne koos piltidega ja puha". Rõvedalt vihale ajab enese õigustamine ja kõikvõimalike lollide vabanduste leidmine reaalsete sõitjate poolt. Soovitan viga esmalt endas otsida, mitte kohe teisi hakata süüdistama või vabandusi otsima.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 09:52
2 edits. Last edited 08.03.2009 at 11:48 by kps
Madlobster
Viivistasu otsus
quote:
kps: Ma ei saa eestlastest aru, milleks on mõeldud välja kasvõi mobiilne parkimine? Teed paar klõpsu ja asi korras, läheb küll mingi paar krooni parkimise alustamisel, aga pole ohtu et hiljem mingit jama tekiks kui 15min asemel 30min tegelikult läheb. Visake need parkimiskellad prügikasti. Kas seda jama ja käekella või krdi munakella taatlemise jutt on edasiviiv jõud ja oma ajaressursi õige kasutus, et "saaks ikka kellelgi lohku tõmmata". Kurat inimestel on ikka väga palju vaba aega, et lollustega tegeleda, mingeid vaideid esitada ja kohtuski käia. Taastage parem mõnda mikimaa vana meeriklast, mitte ärge raisake kallist aega lollide mõtete peale.
Kuna oman ja enda nimel rohkem kui üks auto, siis olen isegi teateid linnavalitsustest ja kurat teab kust saanud, et "sinu auto parkis.... jnejne koos piltidega ja puha". Rõvedalt vihale ajab enese õigustamine ja kõikvõimalike lollide vabanduste leidmine reaalsete sõitjate poolt. Soovitan viga esmalt endas otsida, mitte kohe teisi hakata süüdistama või vabandusi otsima.

Jutt 90% uatuses õige. Aga teema point ei olnud selles.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 12:13
taaniel
Viivistasu otsus
Üks asi on kui sulle tehakse ülekohut, teine asi on enda puhtaks pesemine mingi menetlustoimingu mittetäitmise pärast. kaua võib mõttetult ressurssi kulutada ja pärast õige näoga ringi käia?? Liiga palju õiglust on võimalik omale rahaga osta (see on siin umbes samast klassist teema "näitasin mendile fakki ja pärast ütlesin, et tervitasin sõpra). Sellised teemat tuleks peale esimest posti kinni panna kui konkreetseid fakte pole. Kohe läheb mölaks ja oma posti otsast kirumiseks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 13:23
heikih7
 
Viivistasu otsus
quote:
kps: Ma ei saa eestlastest aru, milleks on mõeldud välja kasvõi mobiilne parkimine? Teed paar klõpsu ja asi korras, läheb küll mingi paar krooni parkimise alustamisel, aga pole ohtu et hiljem mingit jama tekiks kui 15min asemel 30min tegelikult läheb. Visake need parkimiskellad prügikasti. Kas seda jama ja käekella või krdi munakella taatlemise jutt on edasiviiv jõud ja oma ajaressursi õige kasutus, et "saaks ikka kellelgi lohku tõmmata". Kurat inimestel on ikka väga palju vaba aega, et lollustega tegeleda, mingeid vaideid esitada ja kohtuski käia. Taastage parem mõnda mikimaa vana meeriklast, mitte ärge raisake kallist aega lollide mõtete peale.
Kuna oman ja enda nimel rohkem kui üks auto, siis olen isegi teateid linnavalitsustest ja kurat teab kust saanud, et "sinu auto parkis.... jnejne koos piltidega ja puha". Rõvedalt vihale ajab enese õigustamine ja kõikvõimalike lollide vabanduste leidmine reaalsete sõitjate poolt. Soovitan viga esmalt endas otsida, mitte kohe teisi hakata süüdistama või vabandusi otsima.

Ma ei saa aru millest selline ärritus. Mina ei poolda politseiga lolle vaidlusi a´la 200km/h kihutamine ja vaidlen, et kiirust mõõdeti käest ja ei vasta seadusele see mõõtmine.J.N.E. Kuigi vahel on selline vaidlemine põhjendatud. Ei poolda ma just sellepärast, et esiteks oli rikkumine nii või naa. ja teiseks kui vaidled politseiga siis vaidled enda ja meie raha eest. meie selle pärast, et riigi raha eest. maksab juu kaotuse korral maksumaksja need vaidlused kinni. Ja ka muudatused mis peale seda tehakse. Radarite vahetus, koolitus......... Aga parkimise viivise otsuse vaidlustamise korral selle nurga alt ( miks pole kellaaeg tuvastatav) on tegematajätmisega ühe erafirma tegevuses. Nii ma ei saagi aru, et miks me peaksime respekteerima ühe erafirma lohakust, tegemata jätmist, ülbust......
Ja politsei on loodud selleks , et korda tagada. Mis te arvate mis on Ühisteenuse põhikirjas tegevuse eesmärk? Ise vastan. Kasumit teenida. Nagu iga erafirma põhiline eesmärk :) Miks nad siis ei võiks investeerida, et seda ka parkijal oleks mugav parkida ja rikumise(eksimuse) korral oleks pärast võimalik rikkumine tuvastada. Mitte kõik ei käiks ühe mingi suva kontrolöri sõnade järgi .


____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 13:44
2 edits. Last edited 08.03.2009 at 13:57 by heikih7
kkerem
Viivistasu otsus
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

Tüüpiliselt, enne kui nad hakkavad trahvi tegema teevad nad selle sms päringu, see jätab maha aja, mil sinu auto kohta saadeti päring. See ei sõltu sellest, kas sul on kleeps, parkimiskell või aegunud pilet.

____________________________


-------------------
Ford Maveric/Escape (gone), Subaru Forester (gone), Jeep GC '03 (gone), xj Limited '91 (gone), xj Pioneer '89 (gone)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 13:51
heikih7
 
Viivistasu otsus
quote:
kkerem:
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

Tüüpiliselt, enne kui nad hakkavad trahvi tegema teevad nad selle sms päringu, see jätab maha aja, mil sinu auto kohta saadeti päring. See ei sõltu sellest, kas sul on kleeps, parkimiskell või aegunud pilet.
Mida see tõestab? Mina ei tea ju millal nad sõnumi saatsid. Ja vaevalt kohtunuku ka huvitab jutt, et tavaliselt me....... Küsimus on ikka püstitatud nii, et mõõtmisseadus ütleb üht-taatlemine.......- aga nende tegevuses ma ei näe seaduse täitmist. Siin oli juhus, et K-rautas oli ära kadunud paber mis näitas, et juhtme mõõtmisaparaat on taadeldud. Tarbijakaitse peatas juhtmete müügi. Lahe. Kuigi oleks ka saanud mõõdulindiga mõõta. Aga siin sülitab erafirma naglalt seadustele . Võib- olla


____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 14:03
1 edit. Last edited 08.03.2009 at 14:04 by heikih7
M.J
Viivistasu otsus
quote:
heikih7: Siin oli juhus, et K-rautas oli ära kadunud paber mis näitas, et juhtme mõõtmisaparaat on taadeldud. Tarbijakaitse peatas juhtmete müügi. Lahe. Kuigi oleks ka saanud mõõdulindiga mõõta. Aga siin sülitab erafirma naglalt seadustele . Võib- olla

OT oleks nad ometi teadnud, et uued mõõdulindid mis vastavad 2004/22 direktiivile ei vaja enam esmataatlust. Piisanuks riiulist oma parim müügikaup lihtsalt võtta :)
Ise olen politseiga 1 korra kohtus käinud ja seda tõesti siis kui tundsin, et tehakse ülekohut. Ennäe "imet" tehtigi ülekohut - ka kohtu arvates.
Nii, et kui ikka pähe istutakse, siis tuleb võidelda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 14:34
Madlobster
Viivistasu otsus
quote:
kkerem:
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

Tüüpiliselt, enne kui nad hakkavad trahvi tegema teevad nad selle sms päringu, see jätab maha aja, mil sinu auto kohta saadeti päring. See ei sõltu sellest, kas sul on kleeps, parkimiskell või aegunud pilet.

Ma ei saa aru kuidas sa aru ei saa. Vahet ei ole mida ta teeb saadab oma sms või ei saada, vahib oma hypersuper täpset kella või ei vahi, teeb pilti või ei tee. Tegeliku parkimisaega ei ole tal võimalik kindlaks teha. Sest ka minu kell võib vale olla, mille järgi ma siis panin parkimiskella armatuurlauale. Karistus on ikka ette nähtud üle 15 min tasuta parkimise korral, mitte selle eest, et mul kell vale on. Ning selle süsteemiga ei ole võimalik määrata seismis aega va. juhul kui kontrolör tõestab ära, et ta ootas ise auto kõrval 15 min.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 15:19
kps
 
Viivistasu otsus
quote:
Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i.
Saadan, sest ma pole kunagi kindel kas see plaanitud 5min on ikka reaalne. Kui kohe teha piiks ära ja esimene tund on alas tasuta, siis võetakse minult mingi kopikas selle parkimise alustamisel, aga parkmimistasu algab alles tunni aja pärast. Kui ma oma kellukest jään uskuma ja viskan parkimiskella aknale ning arvan, et ikkagi läheb kauem, siis panen Ikkagi moblaga parkimise peale.
Kunagi on mind üks roheline ka huianud selle eest, et parkimiskell oli juba ammu punasesse tiksunud (15min tasuta), aga mobiilne parkimine oli mingi ~10min pärast parkimise algust peale pandud, kuna nägin et tagasi ei jõua. Roheline POLNUD kontrollinud, kas mobiilne parkimine on peal või mitte ja huias juba rõõmuga kollast lipikut valmis teha, kui ise kohale jõudsin. Selle jutu, mis järgnes olen siia foorumisse juba korra postitanud - lühidalt vend sõi oma kollase paberi sisse, sest ta polnud suvatsenud kontrollida, kas mobiilne parkimine on peal või mitte. Nii et...
Mis veel minu arvamusse puutub, siis mul ei tule mõttesse kah hakata seadusest lünki otsima, kuidas rohelised mehikesed ja nende eest vastutav suguorgan peaks oma käekelladele mingi jumalaime taatlema - tulge maa peale tagasi.
Mis puutub parkimistrahvi vaidlustamisse, siis see tee on mul samuti selge, kui üks roheline järjekordselt POLNUD kontrollinud, kas parkimine on peal või mitte - oleks ma ette teadnud millist keppi ma oma põhimõtete eest seistes hakkan läbi elama, et see krdi 240 eeku tagasi saada, poleks ma viitsinud oma oimugi liigutada nende suunas ja lihtsalt summa ära maksnud ja vsjooo.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 15:37
1 edit. Last edited 08.03.2009 at 15:41 by kps
heikih7
 
Viivistasu otsus
quote:
M.J: Mõõteseadus ütleb, et juthudel kui on kellegi karistamine vms tegu peavad mõõtetulemused JÄLGITAVAD olema. Jälgitav on siis kui mõõtmise on teinud pädev mõõtja (akrediteeritud või erialaselt kompetentseks hinnatud) kasutades asjakohast metoodikat ning taadeldud kalibreeritud mõõteriistasid. Kuna väärtosotsuse aluseks on mõõtmine (aja mõõtmine) siis siin pole midagi vaielda - see punkt on praegu täitmata, ehk tegemist polnud jälgitavate mõõtmistega järelikult ei kehti need Mõõteseaduse mõttes. Lisa juurde veel näidu võtmise määramatus parkimiskellalt jne. Kui tunned et on liiga tehtud siis kohtusse.

Kas oskad viidata seadusele? Kust see leida?


____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 16:20
M.J
Viivistasu otsus
quote:
heikih7:
quote:
M.J: Mõõteseadus ütleb, et juthudel kui on kellegi karistamine vms tegu peavad mõõtetulemused JÄLGITAVAD olema. Jälgitav on siis kui mõõtmise on teinud pädev mõõtja (akrediteeritud või erialaselt kompetentseks hinnatud) kasutades asjakohast metoodikat ning taadeldud kalibreeritud mõõteriistasid. Kuna väärtosotsuse aluseks on mõõtmine (aja mõõtmine) siis siin pole midagi vaielda - see punkt on praegu täitmata, ehk tegemist polnud jälgitavate mõõtmistega järelikult ei kehti need Mõõteseaduse mõttes. Lisa juurde veel näidu võtmise määramatus parkimiskellalt jne. Kui tunned et on liiga tehtud siis kohtusse.

Kas oskad viidata seadusele? Kust see leida?

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13117522
paragrahv 5

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 17:13
Madman
 
Viivistasu otsus
quote:
kps: Kurat inimestel on ikka väga palju vaba aega, et lollustega tegeleda, mingeid vaideid esitada ja kohtuski käia. Taastage parem mõnda mikimaa vana meeriklast, mitte ärge raisake kallist aega lollide mõtete peale.


Võibolla lased vähe õhku välja ja jätad iga mehe mõtted ja tegemised nende endi otsustada. See ei ole siin mingi ususekti foorum kus keegi selliseid juhendeid vajaks.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 19:21
kiilakas
 
Viivistasu otsus
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

Tüüpiliselt, enne kui nad hakkavad trahvi tegema teevad nad selle sms päringu, see jätab maha aja, mil sinu auto kohta saadeti päring. See ei sõltu sellest, kas sul on kleeps, parkimiskell või aegunud pilet.

Ma ei saa aru kuidas sa aru ei saa. Vahet ei ole mida ta teeb saadab oma sms või ei saada, vahib oma hypersuper täpset kella või ei vahi, teeb pilti või ei tee. Tegeliku parkimisaega ei ole tal võimalik kindlaks teha. Sest ka minu kell võib vale olla, mille järgi ma siis panin parkimiskella armatuurlauale. Karistus on ikka ette nähtud üle 15 min tasuta parkimise korral, mitte selle eest, et mul kell vale on. Ning selle süsteemiga ei ole võimalik määrata seismis aega va. juhul kui kontrolör tõestab ära, et ta ootas ise auto kõrval 15 min.

no siis oled sa lihtsalt ise süüdi et kell on vale aga kontrolör toimiks ju õigesti kui tal oleks taadeldud mõõteseade ja ei saaks trahve juurde genereerida hommikuse kella valeks keeramisega

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 20:53
Madlobster
Viivistasu otsus
quote:
kiilakas:
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:
quote:
Madlobster:
quote:
kkerem:

Ütleme 90% juhtudest see jääb ikkagi vaieldavaks, kuna nad teevad oma sms päringu selle auto osas, kas on makstud.



Kui sa teed ainult kuni 15 min parkimist siis sa ei saada ju sms i. Ja loeb ainult sinu ja kontrolöri kella erinevus. Ja tegelikult on siin ikkagi seaduslikuses auk sees, kuna ei ole võimalik tuvastada tegelikku parkimisaega. Ja minu kell võib pool tundi ka vale olla ja märgin samamoodi vale kella ka parkimiskellale. Siis sisuliselt saan karistada selle eest, et mul oli kell vale (tegelikult parkisin seaduslikult ja alla 15 min). Jäi üles keeramta patarei sai tühjaks. Ja kui siia veel lisada mõõtmisseaduse paragrahvid ja see jutt ilusti kokku panna siis ma ei näe ühtegi seletust miks kohus ei peaks sind õigeks mõistma.

Tüüpiliselt, enne kui nad hakkavad trahvi tegema teevad nad selle sms päringu, see jätab maha aja, mil sinu auto kohta saadeti päring. See ei sõltu sellest, kas sul on kleeps, parkimiskell või aegunud pilet.

Ma ei saa aru kuidas sa aru ei saa. Vahet ei ole mida ta teeb saadab oma sms või ei saada, vahib oma hypersuper täpset kella või ei vahi, teeb pilti või ei tee. Tegeliku parkimisaega ei ole tal võimalik kindlaks teha. Sest ka minu kell võib vale olla, mille järgi ma siis panin parkimiskella armatuurlauale. Karistus on ikka ette nähtud üle 15 min tasuta parkimise korral, mitte selle eest, et mul kell vale on. Ning selle süsteemiga ei ole võimalik määrata seismis aega va. juhul kui kontrolör tõestab ära, et ta ootas ise auto kõrval 15 min.

no siis oled sa lihtsalt ise süüdi et kell on vale aga kontrolör toimiks ju õigesti kui tal oleks taadeldud mõõteseade ja ei saaks trahve juurde genereerida hommikuse kella valeks keeramisega


No ma loobun absurdne lihtsalt.
Kontrolöril võib olla maailma kõige täpsem kell, mille on taadeldanud ja kalibreerinud vanajumal isiklikult. Vaatamata sellele ei saa ta tuvastada sinu parkimise aega (välja arvatud juhul kui ta selle kellaga ise ei registreeri sinu parkimise algust ja ka lõppu)
Mis siin nii keerulist on???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 21:12
M.J
Viivistasu otsus
Ilmselt väljub see teema autoentusjastide pädevusalast ja siseneb juristide maailma. Sarnased on caseid kus baaris alkoholivaba õlut tellides antakse selle alkoholiga varianti ja pärast napsusena vahele jääd. Või kui sõidad küll spidomeetri järgi ja jääd oma "vigase" auto tõttu kiiruseületajaks.
Sama on lugu selle kellaga - kuna su kell pole taadeldud ja ise ajamõõtjana ka mitte pädev seaduse mõistes, siis on su kell lihtsalt informatsiooni allikas. Ning kuna sa ilmselt ise võtad vastutuse, et oma parkimise alustamise ajana märgid EVs kehtiva kellaaja, siis on see sinu probleem kui vale aja panid.

Tuletan meelde, et demokraatlikus- ja õigusriigis ei ole ainult ÕIGUSEd vaid ka kohustused.

Tartus oli ühel tuttaval juhus kui sai trahvi selle, eest et parkimiskell oli pandud järgmiselt: väike seier ütleme 10 peal ja suur seier 55 peal. Parkija mõtles kellaaega 10.55. Enne kella 11 sai trahvi kuna kontrolöra arvas, et mõeldi kellaaega 9.55 - väike seier peaaegu 10 peal ja suur seier 55 peal.
Vaidlustas ja võitis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 23:56
ervin
Viivistasu otsus
quote:
M.J:

Tartus oli ühel tuttaval juhus kui sai trahvi selle, eest et parkimiskell oli pandud järgmiselt: väike seier ütleme 10 peal ja suur seier 55 peal. Parkija mõtles kellaaega 10.55. Enne kella 11 sai trahvi kuna kontrolöra arvas, et mõeldi kellaaega 9.55 - väike seier peaaegu 10 peal ja suur seier 55 peal.
Vaidlustas ja võitis.

läbikäidud tee. vaidlustasin ja kaotasin. kõik oleneb kohtunikust.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 00:09
M.J
Viivistasu otsus
quote:
ervin:
quote:
M.J:

Tartus oli ühel tuttaval juhus kui sai trahvi selle, eest et parkimiskell oli pandud järgmiselt: väike seier ütleme 10 peal ja suur seier 55 peal. Parkija mõtles kellaaega 10.55. Enne kella 11 sai trahvi kuna kontrolöra arvas, et mõeldi kellaaega 9.55 - väike seier peaaegu 10 peal ja suur seier 55 peal.
Vaidlustas ja võitis.

läbikäidud tee. vaidlustasin ja kaotasin. kõik oleneb kohtunikust.

tema vaidlustas miskis linnavalitsuses/kontrolöri tööandja juures või ma ei tea ka kus, aga kindlasti mitte kohtus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 00:13
Madlobster
Viivistasu otsus
quote:
M.J: Ilmselt väljub see teema autoentusjastide pädevusalast ja siseneb juristide maailma. Sarnased on caseid kus baaris alkoholivaba õlut tellides antakse selle alkoholiga varianti ja pärast napsusena vahele jääd. Või kui sõidad küll spidomeetri järgi ja jääd oma "vigase" auto tõttu kiiruseületajaks.
Sama on lugu selle kellaga - kuna su kell pole taadeldud ja ise ajamõõtjana ka mitte pädev seaduse mõistes, siis on su kell lihtsalt informatsiooni allikas. Ning kuna sa ilmselt ise võtad vastutuse, et oma parkimise alustamise ajana märgid EVs kehtiva kellaaja, siis on see sinu probleem kui vale aja panid.

Tuletan meelde, et demokraatlikus- ja õigusriigis ei ole ainult ÕIGUSEd vaid ka kohustused.

Tartus oli ühel tuttaval juhus kui sai trahvi selle, eest et parkimiskell oli pandud järgmiselt: väike seier ütleme 10 peal ja suur seier 55 peal. Parkija mõtles kellaaega 10.55. Enne kella 11 sai trahvi kuna kontrolöra arvas, et mõeldi kellaaega 9.55 - väike seier peaaegu 10 peal ja suur seier 55 peal.
Vaidlustas ja võitis.

Oijah

Kõikide sinu poolt loetletud juhtudel paned sa ka reaalselt rikkumise toime. Vale kella järgi parkides aga mitte.

Aga mis siin heietada. Teemaalgataja sai infot juurde. Äkki siis annab teada kuidas tal läheb.

Siin selle üle vaielda, kas inimesed peaksid head olema ja mitte rikkumisi tegema, ausad olema ja kõik trahvid ära maksma, usinad olema ja kõvasti garages tööd tegema, alati smsi saatma, mitte kunagi parkima vms iganes ei ole mõtet. Sest point oli ju hoopis selles, kas antud tegevus on seaduslik või ei ole seda mitte.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.03.2009 at 00:17
kkerem
Viivistasu otsus
quote:
Madlobster:

Oijah

Kõikide sinu poolt loetletud juhtudel paned sa ka reaalselt rikkumise toime. Vale kella järgi parkides aga mitte.



Vat siin sa eksid, kui ma sõidan spidomeetri järgi 90km/h, aga tegelikult on 105 või 125km/h, siis ma panen toime reaalse rikkumise, kuigi ma ise seda ei pruugi teada. See, et minul kell või mõni seier valesti käib ei vabasta mind seaduse täitmisest. Kui minu kell on vale, siis on see vale. Ning seda, millal minu autole trahvi täpselt kirjutati saab näiteks mobiilifirmast järgi küsida, kuna enamikel juhtudel, sõltumata kas sul on märgitud parkimise aeg või see ületatud tehakse päring, et ega sa juhuslikult pole mobiiliga parkinud. See aga jätab vägagi pädeva timestambi ka maha.

____________________________


-------------------
Ford Maveric/Escape (gone), Subaru Forester (gone), Jeep GC '03 (gone), xj Limited '91 (gone), xj Pioneer '89 (gone)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 11:53
Madlobster
Viivistasu otsus
I give up!

Sinu spido valetab sinu kahjuks näitab 90 reaalne kiirus 110 = 20km/h rikkumisega (kiiruse ületamine) seega rikkis spido = sinu probleem

Vale kelle järgi parkides võib sealt välja lugeda mida iganes tegelik parkimis aeg alla 15 min (seega seaduslik) rikkumise tuvastamine võimatu = kontrolöri probleem (kui ei ole siis karistatakse süütutu inimest).

Probleem mis püstitati oligi ju selles kuidas tuvastada rikkumist. Alla 15 min parkimine ei ole rikkumine.

Vastused stiilis et mine autot ehitama või naist rahuldama ja mis sa jonnid siin oma minutite pärast on haiged. Kuna õigusriigis kehtivad seadused, ja reeglid, erinevateks protseduurideks on välja töötatud meetodid, meetodid on kontrollitud taadeldud kalibreeritud mis iganes, et protseduur oleks läbipaistev ja üksüheselt mõistetav.

Kui protseduuris avastatkse viga, et sellist meetodit kasutades võib karistada saada ka süüta inimene tegelikku rikkumist ei ole võimalik tuvastada või tuvastamisel tekkiv viga on liiga suur tuleb seda täiendada.
Täna parkimine vaidlus 2 min karistus 200.-

Homme jääd kaine peaga vahele puhur näitab 2 promillist joovet plus veel narko joovet vms ja istud kinni. Seda ei saa juhtuda kuna kontrollimiseks on välja töötatud meetod, mis välistab eksimused. Ning kahtluse korral, et on eksimus on võimalik teostada veel lisa kontroll (vereproov haiglas) Järgmine kord äkki on parkimis trahviraha ka suurem ja saad vale kella eest 2k kuigi seisid alla 15 min ning kui pole õigusriik siis pole kuhugi kaevata ka.

Kui ma sõidan linnas ja ainult kord aastas vaja parkida kuskil nurgapeal 10 min võin saata igaksjuhuks sms i ka ja peale seda minna autot ehitama ja edasi enam mitte ulguda. Kui ma sõidan linnas ringi kullerina 5-10 minutisi parkimisi võibolla päeva jooksul kokku 20 tk. Palju õnne võtan endale smsi trükkija kaasa tööle ve? Palju need smsid kokku maksavad?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 12:42
tfr
 
Viivistasu otsus
Kullerid panevad vist üleüldse aknale kella asemel sildi kirjaga "POSTIVEDU" ja pargivad kuhu ja nii nagu neile sobib. Vähemalt linnapildist on selline mulje jäänud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.03.2009 at 12:46
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Viivistasu otsus   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.