Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - American Beauty Car Show 2009
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   1 2 3 4 5 6 7 ..  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Varblane
American Beauty Car Show 2009
quote:
indreksi: Terv,

Tore, et praeguses masas üritus ikkagi toinub, aga
antud peaesineja ei sobi mitte kuidagi kokku USA või raskema muusika austajatega.

Tutvus ringkonas on loobunud kõik eelmüügist pileti ostmisest, kuna peaesineja on Smilers. Igal juhul on HND palju rohkem sobivam USA ja rocki stiiliga, kui Smilersi kiljumine.
Väga vabandan, kui teised inimesed on teisel arvamusel! Lihtsalt see on meie tutvusringkonna arvamus.


Lugupidamisega,

Inderk


+1
See ei oska laulda vaid iniseb selle mikri otsas ju.Muusikakooli õpetaja ütles ka,et see tüüp ei oska laulda vaid karjub ja iniseb nagu siga aia vahel. :D
Mõtlesin,et võiks tulla üle paari aasta Haapsalusse aga nüüd jääb küll ära.:)
Tänud indreksi hoiatuse eest(Y)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2009 at 00:41
1 edit. Last edited 29.05.2009 at 00:46 by Varblane
Koit
  
American Beauty Car Show 2009
No ausalt s6brakesed..kas on m6tet muusikalise poole pealt kiunuma hakata? Mida te fännate? Kas ÕIGEID autosid või muusikat? Või miks te üldse käite AB'l? Alati saab minna rokkkafesse selle asemel ja asi ants. Ma arvan, et on igati aktsepteeritav,et antud üritusel ikkagi keegi tuntud esinejatest laval on..või noh..kuradi vinguv eestlane on alati olemas, minumeelest (ja minu sõprade arust kah) võiks peaesineja olla Wu-Tang ja soojendada NWA;) Hoidkem ikka pea püsti ja saagem korra aastas ühel tõeliselt lahedal üritusel kokku!!

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2009 at 01:18
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2009
Ega keegi vägisi ei aja ju seda Smilersit jälgima, samal ajal võib kenasti müüritaga napsu võtta ja oma transistorist paremat asja kuulata. Ultima Thule ise juba väärib bileetiku soetamist, ülejäänu on boonuseks võinii.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2009 at 01:37
kotkloom
American Beauty Car Show 2009
Justnimelt ... ja smailersi ajal paluks koguneda sinist värvi ja musta kastikattega RAM-i (5"lift) juurde - lasen turgutuseks paremaid palu Peer Gynti kogumikalbumilt "Golden Greats"

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.05.2009 at 03:38
1 edit. Last edited 30.05.2009 at 03:40 by kotkloom
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2009
aga kindlasti korraldaja teeb paar jahedat õlut välja, kui kodanik Varblane toob Peer Gynti lavale ;)
Elik mis siin viriseda, aidake parem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.05.2009 at 11:46
monts
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Tore, et praeguses masas üritus ikkagi toinub, aga
antud peaesineja ei sobi mitte kuidagi kokku USA või raskema muusika austajatega.


Aga kes ütles, et antud peaesineja peaks raskema muusikaga kokku sobima?

Maitsed on ju teadagi väga erinevad ja Smilers ei ole ka ainuke esineja. Kolumbus Kris, Eimel, No Big Silence, HND ja Ultima Thule on ju ka veel. Ja palju ilusaid autosid on ka, mis on ju põhiline :)

____________________________
American Beauty Car Show

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.05.2009 at 21:00
1 edit. Last edited 30.05.2009 at 21:01 by monts
Rein000
 
American Beauty Car Show 2009
Ameerika auode ajastusse sobib ju tegelikult kantri muusika hoopis. Hea rahulik, ja samal ajal saab kõrval seisjaga rahulikult vestelda ka. Milleks niigi kiirel ja närvilisel ajal ennast veel mingi jubeda lärmiga koormata :D:D:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2009 at 09:39
partel
  
American Beauty Car Show 2009
Kui miski on võõrkeha, siis ameerika autod Euroopas, eriti DeVille sugused battleship'id. ;)

Samuti, mida lossirahvas kogu üritusest arvab. Üleelmine kord üks valjema häälega lasi müüri ääres paar korda pöördesse, mille peale ilmus sealt tädi, kes avaldas oma mitte-vaimustatust, nimelt laest oli kivi alla kukkunud... :)


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2009 at 09:43
sniffer
American Beauty Car Show 2009
Härrased, jätke see hala ja nutt, kellele ei sobi bänd, kellele lärm jne. Tuleme oma pundiga sellel aastal juba 8 (kaheksa) `s kord ABCS`le ja muusikat laske või lintmaki pealt. Kõik V8 "lärmaku" :hail hommikust õhtuni, kui nii ainult saaks...lubataks, kasvõi öö läbi. Unistada ju võib... :rolleyes Jõudu korraldajatele.

____________________________
Chevy Van G20 Sportvan 5,7L`91a(Tiara)
MINI COOPER 2010
USA lipp sinu autole...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2009 at 10:17
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
sniffer: Härrased, jätke see hala ja nutt, kellele ei sobi bänd, kellele lärm jne. Tuleme oma pundiga sellel aastal juba 8 (kaheksa) `s kord ABCS`le ja muusikat laske või lintmaki pealt. Kõik V8 "lärmaku" :hail hommikust õhtuni, kui nii ainult saaks...lubataks, kasvõi öö läbi. Unistada ju võib... :rolleyes Jõudu korraldajatele.


You're da man! Ehk on lõpp vingumistel ja sniffer pani asja paika.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2009 at 10:40
LaSa
 
Moderator
American Beauty Car Show 2009
.. hoopis tulge kõik kohale ja ostke pileteid ning toetage sellega aastaid korraldatud väärtsündmust. Seda selleks, et ka järgmisel aastal korraldataks seda meie suve tippsündmust. Mitu aastat olete väga kõvasid tegijaid saanud nautida - ärge siis nüüd alt ära hüpake, kui kõigil on vähe raskem aeg ja ei ole võimalik nii laialt paugutada.

Elame koos sõbralikult rasked ajad üle ja ma olen enam kui kindel, et küll need kõvad välisartistid tagasi tulevad ABCS-le kui ajad jälle paremaks lähevad!

Kui inimene jätab sellise asja nagu ABCS peaesineja pärast kohale tulemata, siis tekib küsimus, et kas on tegu ikka õige fänniga..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2009 at 11:42
Maik
  
American Beauty Car Show 2009
Mina tulen esimest korda see aasta ja just soodsama piletihinna pärast... peaesineja on suva .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2009 at 18:29
arx73
American Beauty Car Show 2009
Meeldetuletuseks,et tegemist ei ole rock festivaliga vaid ameerika auto omanike ja auto fännide jne. kokkutuleku ,üritusega. Kõik muu meelelahutus on lisa.Kes tahab rock festivali,siis Rabarock on olemas.See minu arvamus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2009 at 23:39
Madlobster
American Beauty Car Show 2009
quote:
arx73: Meeldetuletuseks,et tegemist ei ole rock festivaliga vaid ameerika auto omanike ja auto fännide jne. kokkutuleku ,üritusega. Kõik muu meelelahutus on lisa.Kes tahab rock festivali,siis Rabarock on olemas.See minu arvamus.

Just

Ja kindlasti on meeste poolt kaasa võetud naisi/lapsi, kes meeleldi lava ees smilersile näppu viskavad.
Pole ju see smilers ainu esineja seal. Ja ärge unustage, et seal näitusel on ka palju seda rahvast, kes pole sinna meerika rauga kohale tulnud vaid on külastajad ja näituse ning kontserdi kuulajad vaatajad. Ning ka neile tuleb meelelahutust pakkuda.
Kui smilers oleks ainu esineja seal siis saaks veel jorinast natuke aru aga pole ju ning sellise pileti hinna eest on minu arust kaheks päevaks laulu ja lõbu küllaga. Ja kui tõesti ükski esinejatest mitte kuidagi kuulata ei kõlba siis võib samal ajal tagahoovis märjukest manustada keegi ei pahanda ausalt :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2009 at 00:01
1 edit. Last edited 01.06.2009 at 00:51 by Madlobster
speedbird
 
American Beauty Car Show 2009
Tõenäoliselt ei saaks see üritus üldse toimuda, kui külastajad oleks ainult usaraua omanikud, olgu muusika mistahes. Arvatavasti võlgneme suurima tänu just tavakülastajatele. Neile läheb Smilers kindlasti peale ja ei maksa ise ka USA lippudest sedavõrd pimestatud olla, et igasugune muu muusika maha laita. Pigem nautige näitust.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 09:16
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 2009
Just.....mul endal juba mõnda aega ameerika rauda pole aga haapsalu on üks kindel üritus kalendris kuhu kohale ilmun ( sõbra raua abiga ) ja tulen sinna mitte muusika vaid hea seltskonna pärast ning autosid uudistama. Pealegi pole sellel Smilersil ka häda midagi!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 09:18
R.Ott
 
American Beauty Car Show 2009
Eelmine aasta sai piletite muretsemisega viimasel hetkel tükk vaeva nähtud ja makstud vist mingi päris kole number, et kindlasti ikka Soome rokiveterane ja teisi näha. Tulemuseks oli, et Haapsalut mööda patseerimise jm. toredate ürituste tõttu sai lossihoovis kokku ainult kolme lugu kuulatud. Ei maksa põdeda :)
Väga mõnusat ja asjakohast muusikat tuli aga täitsa tasuta (Tamgarage???) kollasest taksost, mis sattus meie seltskonna telkimiskoha juures asuma.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 09:19
fleetwood
American Beauty Car Show 2009
krdi mõttetu ulgumine seltsimeeste poolt muusika üle - kui ei meeldi - jää koju või värava taha.sundust pole.esinejad on igal aastal olnud ok ja igale maitsele pakutud.ja ilaks läks ära see musa üle kemplemine.
TULGE IKKA SELLE MÕTTEGA , ET USA RAUA PIDU ON JA ANNAME KÕIK,ET SEE ÜRITUS ÕNNESTUKS.


KOHTUMISENI HAAPSALUS.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 13:35
Antonpaparaz
 
American Beauty Car Show 2009
Tere! Ma teen pilte spordivõistlustest ja auto näitustest/showdest juba 2007 aastast. Ma teen pilte interneti ajakirjale PentaxNews ning samuti ka oma blogi jaoks. Ma sooviksin osaleda 17-19 juunil Haapsalus toimuval showdel+kiirendusvõistlusel fotograafina.


____________________________
Anton
Photographer

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 14:03
anti
 
American Beauty Car Show 2009
quote:
Antonpaparaz: Tere! Ma teen pilte spordivõistlustest ja auto näitustest/showdest juba 2007 aastast. Ma teen pilte interneti ajakirjale PentaxNews ning samuti ka oma blogi jaoks. Ma sooviksin osaleda 17-19 juunil Haapsalus toimuval showdel+kiirendusvõistlusel fotograafina.

Kontakteerud ehk korraldajatega?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 14:04
hotrod
 
American Beauty Car Show 2009
üks aasta oli ju ines ka seal kui ma ei eksi.. ei lasknud ennast häirida.. leningrad cowboys'i stiilse lõpunoodi ajaks jõudsin ka telklaagrist lossihoovi seigelda.. Igal aastal peaaegu rahule jäänud :)
Eelmisel aastal viimased meeldejäänud hetked jäidki too takso caprice ja sellest kõlava rock'n rolli ümber. Aga nagu ma olen aru saanud, ei ole vaja nuriseda ja nii oma mutris kinni olla.. Alati on Rohkem olnud positiivseid hetki selles ürituses. Sel korral olen kohal isegi topelt.. e. kahe autoga :)

____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.06.2009 at 00:01
1 edit. Last edited 02.06.2009 at 00:01 by hotrod
tohoh
 
American Beauty Car Show 2009
Minuteada pole keegi mitte kunagi keelanud ei lossihoovis (sinna pääseb piletiga) ega ümbritsevas pargis pildistada (sinna pääses piletita). Pärast blogi palju tahad.

quote:
Antonpaparaz: Tere! Ma teen pilte spordivõistlustest ja auto näitustest/showdest juba 2007 aastast. Ma teen pilte interneti ajakirjale PentaxNews ning samuti ka oma blogi jaoks. Ma sooviksin osaleda 17-19 juunil Haapsalus toimuval showdel+kiirendusvõistlusel fotograafina.



____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.06.2009 at 08:56
indreksi
 
American Beauty Car Show 2009
Terv,

Minu postitus ei olnud mõeldud mingi vingumisena, vaid avaldasin oma arvamust ja nagu näha oli, siis ma polnud mitte ainus.

Keegi ei ootagi mingeid superstaare, kuna tegu on ikkagi nn. USA autode näitusega. Meie poolest võiks üldse loobuda sellest Smilersist ja panna peaesinejaks HND kella neljase kontserdi asemel...

Igal juhul jõudu korraldajatele ja loodame et see viimanegi Haapsalu aasta suurim üritus kestaks veel aastaid ;)



PS! Tegu on meie isikliku arvamusega ja paluks mitte lihtsalt tuimalt maha materdada ;)

to: fleetwood
Omaarust ma kirjutasin, et tegu on meie isliku arvamusega, mitte mingi kiunumisena mõeldud!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2009 at 23:24
4 edits. Last edited 05.06.2009 at 01:13 by indreksi
Tim
 
American Beauty Car Show 2009
Loodame, et ilma on. Piletid ostetud ja mitte mussi pärast, vaid et toetada natukenegi seda ainulaadset üritust eestis. Tõenäoliset lossihoovi esinejaid sihilikult kuulama minna ei plaanigi, lihtsalt hea kui midagi taustaks käib.

Takso oli hea eelmine aasta :) sattusime kah täpselt takso vastu telkima. Valge firebirdi vennad võiks ühendust võtta, eelmine aasta sai nii nõmedalt lahku mindud, et ühtegi kontakti ei korjanud. Võiks koos juba kohale cruisida?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.06.2009 at 14:58
kenny
 
American Beauty Car Show 2009
Jaaa mõni hevim bänd oleks võind olla jah. Eestis kõvasti uusi noori bände jms. Vähemalt propagi oleks võind olla aga jah muss pole peamine et sinna kohale õõtsuda ja loodetavasti tuleb sama kõva kui eelmised aastad!

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.06.2009 at 20:40
1 edit. Last edited 12.06.2009 at 20:41 by kenny
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2009   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.