Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Ameerika autode sügiscruise!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Ameerika autode sügiscruise!   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Riho
Ameerika autode sügiscruise!
well. minu meelest on kena, et Tartus ja ka mujal Eestis, peale Tallinna keegi midagi korraldada viitsib. Eriti palju neid inimesi, kes seda teevad ei ole. Need, kes teevad, saavad sõimata. Virisejad: ärge virisege - tehke ise paremini, kui oskate.
Kodanik vr_ on väga kärbes virisema. Ei ole mõtet liigselt tähelepanu pöörata.
Kommentaari: "firmal poleks probleemiks 20k ürituse alla taguda" kohta ütleks - alustaval ettevõttel on 95% juhtudest rahaliste vahenditega väga kitsas. Olen olnud üsna mitme ettevõtte sünni juures - ei oleks neil ühelgi olnud võimalik selliseid "investeeringuid" teha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.09.2008 at 00:37
Jamez
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
Riho: well. minu meelest on kena, et Tartus ja ka mujal Eestis, peale Tallinna keegi midagi korraldada viitsib. Eriti palju neid inimesi, kes seda teevad ei ole. Need, kes teevad, saavad sõimata. Virisejad: ärge virisege - tehke ise paremini, kui oskate.
Kodanik vr_ on väga kärbes virisema. Ei ole mõtet liigselt tähelepanu pöörata.
Kommentaari: "firmal poleks probleemiks 20k ürituse alla taguda" kohta ütleks - alustaval ettevõttel on 95% juhtudest rahaliste vahenditega väga kitsas. Olen olnud üsna mitme ettevõtte sünni juures - ei oleks neil ühelgi olnud võimalik selliseid "investeeringuid" teha.


AMEN :D


____________________________
Team Outlaw

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2008 at 07:36
Astro SS
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
Riho: well. minu meelest on kena, et Tartus ja ka mujal Eestis, peale Tallinna keegi midagi korraldada viitsib. Eriti palju neid inimesi, kes seda teevad ei ole. Need, kes teevad, saavad sõimata. Virisejad: ärge virisege - tehke ise paremini, kui oskate.
Kodanik vr_ on väga kärbes virisema. Ei ole mõtet liigselt tähelepanu pöörata.
Kommentaari: "firmal poleks probleemiks 20k ürituse alla taguda" kohta ütleks - alustaval ettevõttel on 95% juhtudest rahaliste vahenditega väga kitsas. Olen olnud üsna mitme ettevõtte sünni juures - ei oleks neil ühelgi olnud võimalik selliseid "investeeringuid" teha.
Minu arusaamist mööda on praegusel juhul tegemist siiski frima laienemisega ja sel juhul tuleb emafirmas ette näha kõik kulud ja need ka rahastada.

Kui seda aga ei suudeta,siis mõni mees on lihtsalt oma töö kehvasti teinud.


Tuletame meelde ka vanasõna: Et raha teenida,tuleb enne pisut investeerida !

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2008 at 12:23
21ZIG
  
Ameerika autode sügiscruise!
mul veel üks tuttav tulemas oma pontiaciga

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.09.2008 at 12:28
R.Ott
 
Ameerika autode sügiscruise!
2 inimest +Chevy.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2008 at 19:16
lebaron
Ameerika autode sügiscruise!
2 tuleb kohale.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.09.2008 at 23:47
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Väga hea tundub et rahvast ikka koguneb.Hiljemalt esmaspäeval paneme ka täpse kava üles!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2008 at 11:09
speedbird
 
Ameerika autode sügiscruise!
Mina üksi Jeepiga tahaks kohal olla. Loodan, et saan jupi USAst kätte järgmine nädal ja siis reedel peale :)

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.09.2008 at 15:51
Olds
  
Ameerika autode sügiscruise!
Niisiis, kava oleks järgmine - kogunemine oleks laupäeval ( 4.oktoober )kell 16:00 Lõuna-Eesti Autokeskuse hoovis ( Viljandi mnt 48 ). Start cruisele algaks 16:30 ja teekond oleks järgmine:

Cruise kestab ajaliselt orjenteeruvalt 45 minutit kuni 1 tund . Seega peaksime tagasi Lõuna-Eesti Autokeskuses olema umbes 17:30, kus ootab külastajaid väike kaetud laud suupistete, jookide ja muusikaga. Kui kõik koos, teeksime majas väikese tutvustusringi ning edasine kava on juba vabas vormis.
Esmalt plaanitud osalustasu me siiski ei tee!
Lisainfo : 56921060



____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2008 at 17:56
1 edit. Last edited 29.09.2008 at 17:57 by Olds
speedbird
 
Ameerika autode sügiscruise!
Kui juba Lõuna-Eestis ollakse, siis oleks ju iseenesest tore kusagile Tartu linnast eemale ka kulgeda mööda kuppelmaastikku :) Toredaid teid on seal palju, mille kaudu natuke suurema ringi annaks teha. Kui kellelgi on veel huvi, siis äkki võtaksite midagi sellist ka plaani õhtuks? A la mingi marsruut koostada u. tunnise sõiduajaga Tartust väljas?

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2008 at 19:37
21ZIG
  
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
speedbird: ... Kui kellelgi on veel huvi, siis äkki võtaksite midagi sellist ka plaani õhtuks? A la mingi marsruut koostada u. tunnise sõiduajaga Tartust väljas?

miks mitte. ma oleks kindel tuleja. aga kus konkreetselt sõita, tartu lähiümbruses või kaugemale?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2008 at 20:33
1 edit. Last edited 29.09.2008 at 20:36 by 21ZIG
lebaron
Ameerika autode sügiscruise!
No üks variant sellist ringi teha oleks Ülenurmest Roiule, sealt ringiga sõita Räpina mnt.-le ja Tartusse tagasi. Lihtsalt välja pakutud võimalus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2008 at 22:01
Olds
  
Ameerika autode sügiscruise!
Toredad pakkumised, andke aga tuld. Õnneks on meil aega marsruuti paika panna küll ja küll

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2008 at 22:18
mehis1
 
Ameerika autode sügiscruise!
tundub,et kirjamasin ei ole minu ala ,kohale üritan tulla ikkagi ,arvatavasti on meid kolm

____________________________
mugavus loeb
GMC van

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.09.2008 at 22:29
1 edit. Last edited 29.09.2008 at 22:39 by mehis1
rescue
 
Ameerika autode sügiscruise!
mind võib ka lisada :P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2008 at 19:09
chrV8
Ameerika autode sügiscruise!
quote:
21ZIG:
quote:
speedbird: ... Kui kellelgi on veel huvi, siis äkki võtaksite midagi sellist ka plaani õhtuks? A la mingi marsruut koostada u. tunnise sõiduajaga Tartust väljas?

miks mitte. ma oleks kindel tuleja. aga kus konkreetselt sõita, tartu lähiümbruses või kaugemale?


Aga kui juba tuli jutuks sinna poole minna - äkki Ameeriklaste külastus ülenurme vallas Lennu muuseomisse?

See umbes 25min linnast välja nipet näpet seal ja siis tagasi vast mitte sama teed.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2008 at 23:36
speedbird
 
Ameerika autode sügiscruise!
Viimane variant on kindlasti igati tervitatav. Mis kellani see muuseum lahti on?

Mina pakkusin küll selle lisasõidu idee välja, aga ehk leiduks mõni Lõuna-Eestiga paremini kursis olev inimene, kes marsruudi välja mõtleks? Eks töötan reedel midagi ise ka välja, aga see saab olema suhteliselt vähesel kogemusel tuginev :)

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.09.2008 at 23:47
punza
 
Ameerika autode sügiscruise!
Loodan ka ikka tulla,kui töö lubab.!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.10.2008 at 11:15
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Jääb siis nii et koguneme homme kell 16.00 Viljandi mnt. 48 lõuna eesti autokeskuse esisel platsil ning lepime siis täpselt kokku kas sõidame linnast välja või mitte.Mulle see mõte igatahes meeldib,kui soovijaid vähe teeme ainult tiiru mööda eelpool ettenäidatud marsruuti.Kui tagasi siis saab meie hoovile oma autod turvaliselt ära parkida ning ...
Ühesõnaga ootame suurt osavõtjate arvu ning proovime omalt poolt asja võimalikult huvitavaks teha!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:35
1 edit. Last edited 04.10.2008 at 12:20 by rivo09
RockinBandit
  
Ameerika autode sügiscruise!
Näeme siis homme :)

____________________________
'04 Savana & '09 Grand Voyager for everyday. In family '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 17:06
speedbird
 
Ameerika autode sügiscruise!
Homseni siis, sain Jeebi veermiku korda lõpuks ometi :P

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 18:06
rivo09
Ameerika autode sügiscruise!
Ekslikult kirjutasin eelmises postis, et kogunemine on 16.30 kuid õige kogunemise aeg on siiski 16.00 parandasin ka eelmises postis ära.

Tuhat vabandust....

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2008 at 12:23
rrrr
  
Ameerika autode sügiscruise!
Tänud hästi korraldatud ürituse eest. Ja edu Ameerika Auto keskusele :beer kellel on nüüd Tartus tõsine töökoda ja minu meelest ka hästi stiilse mööbliga müügisaal. Väike ülevaade pilte

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2008 at 02:00
21ZIG
  
Ameerika autode sügiscruise!
Tänud mõnusa üritus eest. Kuna siis järgmine tuleb?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2008 at 09:57
roby
 
Ameerika autode sügiscruise!
Tere hommikust!
Ma pole just eriline kommenteerija aga seekord tahaks ka mina sõna sekka öelda.Tänud Ameerika Autokeskuse inimestele, et viitsisid vaatamata igasugustele kriitikutele ikkagi kruiisi korraldada ja panid sellele üritusele korraliku lõpu suupiste lauaga.
Nüüd siis tõmbaks veidi kaasvõitlejate viha endale kaela.Niisiis sellest kruiisist:Algus oli igati paljulubav ja tore,Reporter kohal ja puha,suur parkla kuhu sai ilusti autod rivistada silmailuks.Pidi ikka ilus pilt olema küll kui minu taga olevas korterelamust tuli akna peale üks vanamutike ja lasi mu naisele kommentaari lendu, et:Noorik, Eestimaal on ikka nii ilusaid autosi veel, et silm läheb kohe märjaks.
Ja siis ta algas:nagu tavaliselt algus ilus tore kõik püsisid koos(juhtauto pidas aegajalt ilusti kinni ja lasi rivil uuesti kokku tulla).Siis sõideti Reolasse lennundusmuuseumi kus osa seltskonnast asus külastama seda muuseumi ja suurem osa lihtsalt ootasid teeääres neid.Ok.(mul naine veits juba närvis, et kas see on mingi pere pühapäev?)
Osad autod tüdinesid ja lihtsalt sõitsid minema.keegi ei te midagi, et kui kaua peab veel ootama kuna eessõitja AM Auto RAM läks ka ära.Mul juba endal ka närv veits püsti,kaua sa ikka külma tuule käes seisad.Kaks autot keerasid otsa ringi ja parkisid teise teeserva, ma siis ka igavusest hakkasin manööverdama.Ja lõpuks jumal tänatud tulid ka viimased tagasi ja meie Kruiis sai jätkuda.Kiiruse tõustes kimasime siis linna tagasi.Siinkohal tahan tänada meie pere poolt valget RAM bussi kes üritas vaatamata fooridele rivi ikka ilusti koos hoida.Järgmine peatus Raadi.Parkisime ilusti rivvi,tulime autost välja, istusime autodesse tagasi ja siis...
Mina, LOLL üritasin veidi initsiatiivi ülesse näidata ja palusin PICK-UP-i meestel ilusti üksteise taha rivi lõppu võtta, mis peaaegu õnnestus(paar tegijat olid rivi ees otsas) ja oli äraütlemata ilus vaatepilt kui erisuurusega DODGE PICK-UP-id rivis sõidavad.Aga selgus, olin teinud saatusliku vea, sest ei arvestanud sellega, et kohe läheb ralliks.
Raadimõisa ristmikuni suutsime meie ja paar JEEP-i veel sabas püsida.Aga siis nägin ainult kaugenevaid tagatulesid kuna ei riskinud edasi sõita kiirusega 70- 75 km/h linnas ringi sõita.Seega jäi ainult üle korraldada PICK-UP-i kruiis,(kastikate mehed pole loobujad mehed!!!) Ja kuna lõpppunkt oli teada, siis rahulikult, ilusti rivi koos hoides, kruisasime Viljandi tänavasse.
Olen aru saanud, et peaaegu igal sellisel üritusel on sellised probleemid, seega teen väikese ettepaneku, edaspidiseks,kas äkki oleks abi näiteks kahest raadiosaatjast(esimeses ja viimases autos) kes siis ilusti suheldes saaksid õigel aja pidurdada tempot.On ju võimalik foori taga seista ühe intervalli jagu ja alles siis kui rivi täis edasi sõita, mitte, et esimene annab tuld, paar julgemat sabas ja siis ülejäänud vaadake ise kuidas hakkama saate.Arvan, et selliste järgijõudmiskatsete pärast on jäänudki osadele linnakodanikele mulje, et jälle need ülbed Ameeriklaste omanikest rikkurid kihutavad linnas.

Ja ennetades mõningaid selle foorumi keskerakondlasi(paadunud kriitikuid)paar vastulauset ka:
1.Mis sa mees siin mölised, kui oled nii kõva targutaja siis korralda ise mõni selline kruiis ja peale seda röögi!
Kohe vastan: et kahjuks seal linnas kus mina elan on ainult 2-3 Ameerika autot ja vaevalt, et Tartu või Tallinna inimesed viitsivad siia perifeeriasse sõita lihtsalt kruiisi pärast.
2.Kes sul käseb siis lõppu jääda, trügi ikka ette otsa.
Seda küll, võibolla olekski õige lihtsalt alguses kohe punni anda, et ette saaks.

Seega ise olen saamatu ja juhm.
Aga lõppsõnaks: ilus õhtupoolik oli ja igal juhul parem kui lihtsalt kodus istuda.
Edu ka AMEERIKA AUTO perele!!!
Loodame, et uue ettevõttega muutub lõuna eesti inimestel see varuosa kättesaamine ka normaalseks.
Roby ja ta pere
Ilusat päikesepaistet!






____________________________
tramm nr. 66

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2008 at 12:38
tqhq.ee foorum : Üritused : Ameerika autode sügiscruise!   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.