Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Politsei Üksinda Patrullis?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Politsei Üksinda Patrullis?   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
põhimõtteliselt küll....sellest võib järeldada, et märk on sinna pandud omavoliliselt ja kooskõlastuseta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:44
tfr
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster: Ja kui transpordiametis seda märki kirjas pole kas siis on asi õigustühine?

Siis oled Sa sellises toredas hallis alas. :) Ainus punkt, mis seda mingilgi määral reguleerima paistab, on Liiklusseaduse §45 lg 3:

(3) Liikluse korraldamise ning liikluskorraldusvahendite õige paigutuse ja korrasoleku tagab teeomanik või teehoiu korraldamise eest vastutav isik.

Aga antud juhul, nagu ma aru saan, polnud see märk pandud teele, vaid teega külgnevale alale :)

Ühesõnaga, minu isiklik soovitus:
(1) esita ikkagi kindlasti vastulause koos selle selgitusega linnavalitsuselt ja nõudmisega, et kui sellest kirjast ei piisa, siis soovid antud linnavalitsuse ametniku tunnistajana üle kuulamist;
(2) kui see ei pela, siis ohka sügavalt, maksa trahv ära, kirjuta see summa tehtud tööde arvele otsa, võta üks õlu ja nendi, et elu läheb edasi. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:47
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
see ei ole hall ala......nagu ma ennist ütlesin on oluline märgi mõjuala...enamus liiklusmärgid pole paigutatud teele

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:49
PlyVal64
Politsei Üksinda Patrullis?
Lugupeetamatud mendisõbrad, selgitage, KUIDAS saab sellesse lasteaeda sõita söögiauto, kanalisatsiooni puhastusauto, mööbliauto etc etc, ehk lasteasutuse normaalseks toimimiseks vajalik masinapark??? Et tuleb järjekordne mendinärakas, ja elab oma lapsepõlves lasteaias piinata saamist välja.... Sest ainult sellised töllid ongi mentlas alles.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:59
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
ply sa oled ikka natuke rumal ja kibestunud inimene...ma tunnen palju mente ja olen ise ka seal kunagi mõnda aega töötanud ja tean väita et kõik ei ole seal lasteaias peksa saanud väärastunud mentaliteediga inimesed. Antud juhtumi puhul lihtsalt ongi ebaselge see kas ja milline lisatahvel seal oli. Kindlasti seal oli midagi või siis peaks olema, et sinu poolt kirjeldatud segadusi vältida. Ja kui ei olnud, siis see pole lolli mendi süü vaid selle territooriumi haldaja viga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 13:11
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Lisatahvlit seal ei olnud nagu ka ennist paar korda mainisin

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 13:13
tfr
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
PlyVal64: Lugupeetamatud mendisõbrad, selgitage, KUIDAS saab sellesse lasteaeda sõita söögiauto, kanalisatsiooni puhastusauto, mööbliauto etc etc, ehk lasteasutuse normaalseks toimimiseks vajalik masinapark??? Et tuleb järjekordne mendinärakas, ja elab oma lapsepõlves lasteaias piinata saamist välja.... Sest ainult sellised töllid ongi mentlas alles.

No kindlasti oleks võinud see politseiametnik ka asja natuke leebemalt/mõistvamalt suhtuda, aga esimeses lähenduses on see ikkagi selle lasteaia enda ämber, et ta on lasknud sinna sellised märgid paigaldada, mis neid autosid legaalselt ligi ei luba.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 13:38
Madman
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster: Lisatahvlit seal ei olnud nagu ka ennist paar korda mainisin

Siis ei ole politseinikule ju midagi ette heita. Keelumärk oli - oli, sealt läbi sõitsid - sõitsid, liikluseeskirja rikkusid - rikkusid. Ega politseiniku töö ei ole uurida kusmaalt kellegi maa piir on ja kes kuhu millal ja mille alusel mõne märgi on pannud. Tema lähtub liikluseeskirjast ja kogu lugu.

Ega sina ka ei teadnud et see lubaja üldse oli selle asutuse volitatud esindaja ja tema lubamine ilma märgil oleva lisatahvlita ei maksa nagunii midagi.

Mina küll ei näe et see protsessimine antud juhul kuhugi edasi viiks.

Ei ole ikka nii et näiteks sõidan ülekäigurajal kellegi surnuks ja kui seda rada kusagil arhiivis plaani peal ei ole siis olen õige mees.


____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 13:43
Jesper
 
Politsei Üksinda Patrullis?
Noh, politseiniku rahakorjamistiiru jalakäija surnukssõitmisega vast ühte patta ei paneks, aga kõigi asjaolude kohaselt on lihtsam vast jah kergendavate asjaoludega see trahv nii väikseks kaubelda kui võimalik ja siis ära maksta.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 13:57
madis
Politsei Üksinda Patrullis?
Kui meil oleks võimalik panna politseiks, turvaks, parkimiskontroleriks inimesi, kel on hea haridus ja lai silmavaade ning kõrge IQ siis ei oleks neid inimesi üleüldse tarvis.

Paratamatus. Palju ka trahvi tehti ? Kas tasub närve kulutada ?

Natuke offtopic: parkimisplatsil pidin saama valvuri käest pileti. Piletit sai luugist. Luugile ligi ei pääsenud, teine auto oli ees. Putkauks oli lahti. Pistsin pea sisse, tüüp printis pileti ja siis... vedas näpuga suure kaare et mine nüüd luugi ette. Ise istus minust 40 sentimeetri kaugusel. Kaks korda vedas näpuga, siis mühatas ja andis pileti. Ütle sellisele "Tere" ja ütle "Aitähh" ja ei sittagi, tema arvates on parkijate puhul tegu mingi seakarjaga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 14:28
armasjumal
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster: Põhimõtteliselt väänati trahv selle eest, et sõitsin asutuse haldaja loal asutuse territooriumile(tegelikult küll värava ette), kus oli asutuse haldaja poolt tellitud liiklemist keelav märk


küsimus, kas sõitsid sinna märgiette, mis asus väravajuures või sõitsid väravast läbi?
kui ette, siis ei ole ju üldse rikkumist...

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 14:53
HardStep
Politsei Üksinda Patrullis?
Haldusmenetluse seaduse §3 lõike 2 kohaselt peab halduse õigusakt ja toiming olema kohane, vajalik ning proportsionaalne seatud eesmärgi suhtes.

Samast seadusest veel:
§4. Kaalutlusõigus
(1) Kaalutlusõigus (diskretsioon) on haldusorganile seadusega antud volitus kaaluda otsustuse tegemist või valida erinevate otsustuste vahel.
(2) Kaalutlusõigust tuleb teostada kooskõlas volituse piiride, kaalutlusõiguse eesmärgi ning õiguse üldpõhimõtetega, arvestades olulisi asjaolusid ning kaaludes põhjendatud huve.

Seega peab haldusorgan tegema vahet autoga lasteia hoovi trügiva pereema ja objektil toimetavate töömeeste vahel, kas või karistuse määramisel.
Aga jäi omale ka silma see, et kas siis märgi ette või mõjualasse?

Edit: typo

____________________________
Smiles Per Gallon




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 14:59
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 15:02 by HardStep
Toothfairy
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
armasjumal:
quote:
Madlobster: Põhimõtteliselt väänati trahv selle eest, et sõitsin asutuse haldaja loal asutuse territooriumile(tegelikult küll värava ette), kus oli asutuse haldaja poolt tellitud liiklemist keelav märk


küsimus, kas sõitsid sinna märgiette, mis asus väravajuures või sõitsid väravast läbi?
kui ette, siis ei ole ju üldse rikkumist...

Hakkasin just sama mõtlema, et kui nt olid selle märgi ees, siis ei saa üldse aru, milles probleem on. Iseasi kui juba märgi alt läbi olid sõitnud...

____________________________
Buick Riviera 72'

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 17:17
kaedoo
 
Politsei Üksinda Patrullis?
väravate ette ei tohi ka parkida,LE-s kuskil kirjas ja toidu-,kauba - ning sitaautod sõidavad keelupiirkondadesse veokirjade,tellimiskirjade või kauba saatedokumentide alusel,millel aadress kirjas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 18:07
sill
 
Politsei Üksinda Patrullis?
Kas sinna lasteaeda viib veel mõni tee? Kui ei siis Ply jutul iva sees.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 18:07
cipo
Politsei Üksinda Patrullis?
Tosi hea teema ja ma tahaksin kindlasti teada kuhu see riigiorganites välja jõuab.

Võtaks inimlikust seisukohast ja jätaks juriidilised punktid välja.

Kui lasteaias on remontööd ja puhkus (sain nagu nii aru), siis kas võiks normaalne mõistus sellest liiklusveast aru saada või ei? Eriti, kui inimene on sinna läinud kutsutuna remonttöid teostama(oli ju nii?). Tegelikult võiks sellest eos aru saada ka meie rahast toituv politseinik ja näiteks hoiatuse teha, mitte kella külge tõmmata. Aga kussa sellega - peab ju olema totaalselt karistav ühiskond.
Selliseid näiteid on teisigi - ma panen oma auto lapse lasteaeda viimiseks Pirita lasteaia ette ja panen kella - 15 min. saan tasuta - aga läheb 25, sest lasteaiakasvatajaga on midagi rääkida ja poiss jonnib ja .... Mingi idikas (ja nii ongi) kontroll teeb trahvi valimatult, sest arvab, et ma olen Pirita lainetes surfamas. Ja hiljem ma ei õigusta ennast kuidagi.
jaa.........tegelikult ei viitsigi rohkem näiteid tuua, sest sõnu ei ole - meie ühiskond ongi selline ja...
äkki järgmised generatsioonid suudavad seda parandada.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 19:05
erik
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
cipo: Tosi hea teema ja ma tahaksin kindlasti teada kuhu see riigiorganites välja jõuab.

Võtaks inimlikust seisukohast ja jätaks juriidilised punktid välja.

Kui lasteaias on remontööd ja puhkus (sain nagu nii aru), siis kas võiks normaalne mõistus sellest liiklusveast aru saada või ei? Eriti, kui inimene on sinna läinud kutsutuna remonttöid teostama(oli ju nii?). Tegelikult võiks sellest eos aru saada ka meie rahast toituv politseinik ja näiteks hoiatuse teha, mitte kella külge tõmmata. Aga kussa sellega - peab ju olema totaalselt karistav ühiskond.
Selliseid näiteid on teisigi - ma panen oma auto lapse lasteaeda viimiseks Pirita lasteaia ette ja panen kella - 15 min. saan tasuta - aga läheb 25, sest lasteaiakasvatajaga on midagi rääkida ja poiss jonnib ja .... Mingi idikas (ja nii ongi) kontroll teeb trahvi valimatult, sest arvab, et ma olen Pirita lainetes surfamas. Ja hiljem ma ei õigusta ennast kuidagi.
jaa.........tegelikult ei viitsigi rohkem näiteid tuua, sest sõnu ei ole - meie ühiskond ongi selline ja...
äkki järgmised generatsioonid suudavad seda parandada.

Ei tea jah, kaua see jätkub...

ma just käisin pirita lainetes surfamas ükskord. paar tundi, panin parkimise. aga aeg lendas (kell unus koju, inimlik ju, ja telefon oli kaldal), seega läks mingi 3 tundi. tulin tagasi - kohe trahv. a mis mul ikka oli õigustama hakata - debiil ilmselt arvas, et viisin last lasteaeda ja jäin kasvatajaga lobisema.

Krt ja lahendust ka ei olegi - kas ma pean siis igaks juhuks rohkem parkimise eest maksma? Äkki mul ei lähegi nii kaua ja maksin selle 20 krooni ilmaasjata? Või hoopis mobiilioperaatoreid nuumama, mis võimaldavad parkimise eest maksta lõpuaega määramata. Neid ma ka ei kavatse põhimõtte pärast nuumama hakata... Noh, võibolla järgmised generatsioonid...

Ilmselt juhtub nagu alati, et süütud kannatavad ja neid represseerivatel riigiorganitel on pidu ja pillerkaar!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 19:22
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 19:22 by erik
Jesper
 
Politsei Üksinda Patrullis?
See 5 eeku on pakutava mugavuse eest (5 minti kulutad paberiga mässamisele ikka ära, võibolla rohkemgi) äraütlemata hea hind ju.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 19:32
Kodanik2
Politsei Üksinda Patrullis?
Kas sa möödusid sellest märgist, ehk sattusi selle mõju alasse?
Kui ei siis pole sa selle märgi nõude rikkumist toime pannud ja esita kindlasti protokolli kohta vastulause, sest sinu mitte rikkumist tõestavad politsei fotod. Kui määrati trahv kohapeal siis vaidlusta kohtus tunnistajate ja rikkumise puudumise tõttu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 21:00
Astro SS
Politsei Üksinda Patrullis?
Ei õigutsa korravalvureid,kuna on onlud mitu mõtetut kontakti nendega (eriti tänan siinkohal ühte jobu,kes pidas mind kinni ja tal oli kindel soov mulle trahv kirjutada ,siis ainukeseks puuduseks suutis aktile kirjapanna,et tulekustuti oli aegunud ,tegi trahvi ja saatis siis mind kordusülevaatusele, mis iseenesest oli sedause vastane tegu tema poolt) aga ka selles ametis on tõelisi politseinikke. ;)

Olen oma silmaga näinud kuidas Maardus vahetas politsei naiserahva auto purunenud rehvi tagavararatta vastu ..... :hail

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 21:04
Polderon
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
ivoalaska: ply sa oled ikka natuke rumal ja kibestunud inimene...ma tunnen palju mente ja olen ise ka seal kunagi mõnda aega töötanud ja tean väita et kõik ei ole seal lasteaias peksa saanud väärastunud mentaliteediga inimesed. Antud juhtumi puhul lihtsalt ongi ebaselge see kas ja milline lisatahvel seal oli. Kindlasti seal oli midagi või siis peaks olema, et sinu poolt kirjeldatud segadusi vältida. Ja kui ei olnud, siis see pole lolli mendi süü vaid selle territooriumi haldaja viga.
Tubli poiss, "VIIS, pika MIIIIINUSEGA! ! !"

On kelle viga tahes, aga "saaks ainult ära panna" ongi "selliste" (mõelge siia mida iganes oma rikutuse tasemel) eesmärk ! Trahv kaela, kuna ülemusel on hea meel, küll pärast selgitame, kas üldse oli vaja ajusi n***da ja kõige parem, kui see tropp seal roolis üldse häält ei tee, "meil raha kassas ja punktid kirjas !" Kahe aasta tagune "suunatule" trahv süülalusel on ainult kasuks EP-le

Jah sul on õigus, ei ole kõik peksa saanud, aga 20 krooni preemiat trahvi pealt on pakk võid ja leib kodulaual, kits tahab ka sinki omale lubada muideks, mida sellise palgaga ju ei saa tavaliselt :D

Kunagi pole ment süüdi, sest nad on süüdimatud igal 100l juhul ! Enamustel pole inimliku arusaama asjadest, nägi märki, süübimata selle olemusse, väänas trahvi ära ja tal on poogen, sest teda ei koti peale oma preemia midagi, ja enamus sellised ON lapsepõlves palju peksa saand !
Vabandust küll, ag enamus EP kaadrist on minu silmis madalapalgalised tropid !

Ei maksa kellegil isiklikult minu avaldust võtta, kui palk rahudab ja ise ka abivalmis INIMENE selles valdkonnas oled !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 21:05
kps
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
raimo4x4:
quote:
Madlobster:...Tegemist siis järjekordse ülipüüdliku korravalvuriga, keda huvitab ainult ära väänamine...
Naised saunas rääkisid, et ülevalt poolt on käsk teha ühel patrullil tööpäeva jooksul minimaalselt 20-ne tuhande eest trahve. See käsk anti siis liiklusjärelvalvajatele ja suuliselt. Eks sealt see agarus tulebki, ei saa ju teist patrulli kutsuda ja oma teeenitud au ära anda.
Umbes samasisuline info on ka mujalt kanalitest ääriveeri laekunud. Aga me elame ju banaanivabariigis, harjuge enese prse kaitsmisega igal teostatud sammul. Niigi esitatakse hagi juba sellegi eest, et julgesid inimese poole kõvemini hingata. Antud juhul haldaja luba aitab, vähemalt on aidanud isegi siis kui lisatahvel puudub. Transpordi osakonnast sellist infot ei saa, mis puudutab eravaldust.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 21:05
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Lasteaia territooriumile viib veel teisi teid ka. Mina sel hetkel neist ei teadnud.
Sõitsin märgi mõju piirkonda. Märk oli tee ääres ja sõitsin selle jupikese peale mis teest kuni väravani oli.

Paluks mitte hakata mingit möla ajama ülekäiguradadest jms üldliiklust korraldavatest märkidest fooridest vms.
See märk ei olnud üldliiklust reguleeriv vaid paigaldatud asutuse enda palvel konkreetsele territooriumile, mitte üldkasutavale sõiduteele.

Tegemist on ainult "ülisuurest" majanduslikust kriisist välja tulemise aktsiooniga ja närusele palgale väikse preemia juurde teenimisega.
Politsei ülessanne on KAITSTA ja TEENIDA ning lähtuda ohtlikuse ja tahtlikuse printsiibist. Õige käitumine oleks olnud, et oleks uuritud, mis asjaoludel ma seal viibin. Vastuse korral, et olen selle märgi mõju piirkonnas antud ala haldaja loal oleks vbl minu mitte uskumise korral seda kontrollinud. Ja vbl siis mingi soovituse andnud, et näe seal pool on veel üks koht kuhu parkida või, et ole hea jrg kord lase mingi paber või luba kirjutada omale klaasi alla.

Mitte korrektne ja selle mölaka käitumine oli selline, et kui nägi mind auto juurde tulemas lasi signaali, et tule siia. Istusin siis tema autosse, tal oli juba protokolli paber ees mingit seletust ei küsitud ja kohe kirjutas trahvi välja. Ühesõnaga raha ainult raha vahet pole mis asjaoludel aga maksa raha. Pole sul vaja siin veel midagi seletada.
Saan aru kui oleksin sinna parkinud/sõitnud omavoliliselt oleks karistamine olnud õigustatud.

Nad raisad on nagu pasknäride parv sügiseti kirsipuu otsa saadetud. Aru pärimatta nokitakse puu paljaks. Istuvad maksimarketi parklas ja jälgivad, kes päästab enne siduri pedaali kui turvavöö klõps kinni käib või kas tuled süttivad ikka enne kui auto nõksu teeb. (ei ole välja mõeldis sõber sai laksu ära selle eest, et sõitis laagri maksi parklas kaks meetrit ilma turvavööta).

Muidugi muidugi juriidiliselt on kõik korrektne. Äkki poleks vaja siis ka ulguda kui riigikogulane omale mammonat kinnisvara vms kokku ajab juriidiliselt on ju kõik korrektne. Või kui mingi paskaak kellegi vanaema maja ilusa jutu eest omale saab. Juriidiliselt on kõik korrektne ise ju oli loll. Selliselt juriidiliselt korrektsid näiteid leiab kindlasti veel ja veel.

kui me oleksime robotid siis võiks kõik käia sajandiku täpsusega ja ilma ühegi kõrvale kaldeta. Krt me oleme inimesed. Ja see hala, et kõik leiavad koguaeg vabandusi ja õigustusi oma rikkumistele ja ma ei saakski nii trahvi teha. Siis sa ei sobi ka politseinikuks kui sa ei suuda vahet teha ohtlikul ja tahtlikul rikkumisel ning käid ainult parklates vaatamas, kellel kummi äära joone peal on või kes paar m parklas ilma turvavööta sõidab ja kohe käsi pikalt raha korjama lendad.
sinu ülesanne politseinik ei olegi üldse karistamine vaid ühiskonnas korra tagamine ja erinevates situatsioonides lahenduste leidmine ja inimeste aitamine. Karistatakse juhul kui on tegemist tahtlikult ohtliku rikkumisega roolijoodik, kiiruse ületamine see ka mitte hea nähtavusega tühjal maanteel 10km/h kiiremini sõitmine vaid ohtlikes kohtades või kui on ikka palju üle juba jne jne. Kindlasti on igal mehel oma seletus varnast võtta. Ja politsei asi ongi siis see ära kuulata ja teha otsus vastavalt sellele. Pätid ja vargad saavad meie riigis oluliselt vähem karistada kui üldse saavad (tingimisi karistus ei ole minu silmis tõsiselt võetav karistus) kui korralik tööinimene, kes maksab makse jms selle eest et sõitis parklas ilma turvavööta (mis ei kujuta absoluutlselt mitte mingisugust ohtu ei temale endale ega ka kellelegi teisele ning samuti ei häiri see mis tahes viisil mitte kedagi). Kui see nagu kellegi õiglustunnet ei riiva ja seda täiseti normaalseks peetakse siis nojah.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 21:23
Peeter82
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster: bla-bla-bla
oh jeerum, puhka närve veidi. Kui mina laseks sihukestel asjadel end pöördesse ajada, oleks surnd juba.
Elu ongi ebaõiglane, no lase sel mendil siis olla, küll talle uues elus tasutakse (või siis mitte)
Muuseas, politseinikud kalduvad lähtuma sellest, et enamus inimesi on idikad ja lambad ja muidu pahad.
Sest nad puutuvad sellistega kogu aeg kokku. Neil on selles täiesti õigus muide.


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 22:24
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 22:28 by Peeter82
Kodanik2
Politsei Üksinda Patrullis?
viimane inff, et turvavööta sõidu eest lubatud miinimum on 2100.-

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 22:34
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Politsei Üksinda Patrullis?   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.