Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
wagoneer
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Ma ei pea ennast edevaks inimeseks ja ma ei lähe sinna ennast näitama. Mu fire ei ole välimuselt ja sisult super. Kapotiserval rooste ja istme külg natuke katki. Asi pigem selles,et inimestele näidata mis mujal mandritel ka lahedat tehtud on. Nii mõnigi vanem kodanik (näiteks minu naabrimees)on helgelt meenutanud aastat 69´(fire sünd) mil tema sai omale sapika 20+ hp vist. Aga sama ajal teisel mandril vot millega sõideti. Ärge põdege ja vinguge seltsimehed. Ma olen ka kulutanud hulga raha,et omale autod osta aga näitusel osalemisest seda raha tagasi teenida????????????? A eks ma ju ka alles noor ja loll US raua omanik olen.
Igaljuhul Anryo hoia lipp kõrgel ja ära lase sellel negatiivsel vingumisel ennast mõjutada.

PS! vist mainiti ju ka,et per auto kaks piletit üritusele saab.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 09:47
anryo
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
wagoneer:Igaljuhul Anryo hoia lipp kõrgel ja ära lase sellel negatiivsel vingumisel ennast mõjutada.
Eks ma juba harjunud aastate jooksul! Vahest lihtsalt viskab harja punaseks - aga üldmulje on ikka veel positiivne...
:smokin

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 10:14
Martin460
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Isiklikult on oma väikse kastikaga nii, et selleks ajaks oli lubatud üks pulmasõit teha ja rammumehe võistlusel osaleda.Samuti on see mul igapäevasõiduk millega võib juhtuda tuleb tööasju ajada.Muidu pakun iga kell oma autot vaatamiseks kui 22,5 liitrit sajale võtvat ja isegi USA-s liiga januseks tunnistatud ainult 2002 aastal pakutud 5,9 liitrise mootoriga V8 varianti.
Edu korraldajatele!

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 10:44
Jarmo
  
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
Martin460: Isiklikult on oma väikse kastikaga nii, et selleks ajaks oli lubatud üks pulmasõit teha ja rammumehe võistlusel osaleda.Samuti on see mul igapäevasõiduk millega võib juhtuda tuleb tööasju ajada.Muidu pakun iga kell oma autot vaatamiseks kui 22,5 liitrit sajale võtvat ja isegi USA-s liiga januseks tunnistatud ainult 2002 aastal pakutud 5,9 liitrise mootoriga V8 varianti.
Edu korraldajatele!

Kas Pontiac läinud? See sobiks ju muidu hästi, näeb kena välja ja ka piisavalt haruldane siinmail.

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 10:55
Martin460
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
chopper:
quote:
Martin460: Isiklikult on oma väikse kastikaga nii, et selleks ajaks oli lubatud üks pulmasõit teha ja rammumehe võistlusel osaleda.Samuti on see mul igapäevasõiduk millega võib juhtuda tuleb tööasju ajada.Muidu pakun iga kell oma autot vaatamiseks kui 22,5 liitrit sajale võtvat ja isegi USA-s liiga januseks tunnistatud ainult 2002 aastal pakutud 5,9 liitrise mootoriga V8 varianti.
Edu korraldajatele!

Kas Pontiac läinud? See sobiks ju muidu hästi, näeb kena välja ja ka piisavalt haruldane siinmail.
Alles on...aga ega ta laiematele rahvamassidele eriti huvi ei paku ausaltöeldes.


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 12:57
Madman
 
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Asja paneb paika ikka see et üritusele müüakse pileteid. Et too oma auto tasuta siia ja meie küsime selle vaatamise eest raha. Oleks see näitus tasuta siis oleks teine mekk asjal juures.

Õllesummeri korraldaja võiks ka kutsuda tasuta bände oma muusikat tutvustama ja öelda et meil piletimüügist ei jagu õieti omalegi midagi.

On kindlasti neid kes nö. pühale üritusele on nõus peale maksma, mina näiteks ei ole.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 15:23
2 edits. Last edited 16.04.2008 at 15:48 by Madman
Marko L
 
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Palju neid pileteid vaja on, et ei tunduks peale maksmisena?
Kaks tükki saab juba tasuta ja kui ikka pere suurem küll siis paar tükki kaupleb juurde ka.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 16:54
hunt
 
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
No nii mölaks pole ükski jutt siin ammu kätte ära läinud.

Kellel võti taskus - pange palun see teema lukku !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 21:23
Astro SS
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
hunt: No nii mölaks pole ükski jutt siin ammu kätte ära läinud.

Kellel võti taskus - pange palun see teema lukku !

.................. võtmed jäävad näituse korraldajate kätte :finger


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.04.2008 at 21:42
Max3,0
 
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Maiäss vennad, kes te siin vana usa muskliga kulgete, kroomi kapoti alla panete, kummi suitsetate ja siis väidate, et teis edevuse tilkagi ei ole -HUUUUUUMOR :D !

Pange autod letti, las piipels vaatab ka lähedalt mitte ainult ei näe üle õla vaadates punaseid taga tulesid ja juba
kaugusesse kaduvat jörinat...mõeldes, et mis see nüüd siis oli!!!

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2008 at 09:28
1 edit. Last edited 17.04.2008 at 09:37 by Max3,0
Maik
  
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Kui mu autol on juba ükski tihend natuke kuskilt narmendav või paar kriimu peal - sellest minujaoks piisab,et mitte autot näitusele viia...



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2008 at 09:38
Max3,0
 
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Inferno, sellisel juhul on juba muud ravi vaja :)

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2008 at 09:45
Taavi
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Üks kena suht originaalilähedane "lime green" Challenger on Eestis liikumas, sellist edevat musklit vaataksid näitusel keel ripakil ka kõige suuremad autovõhikud.
Hobiauto omanik, kes tahab sellega teenida, et enda auto näitusele toob - sellist ulmejama ei oska isegi kommenteerida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2008 at 10:00
partel
  
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Nojah, Rootsiga võrdlus ei ole asjakohane.

Kui meie fännidel oleks tagataskus vabad miljonid, siis vast keegi ei küsiks treilerikulusid tagasi.

Rootsi fännid on ikkagi inimesed, kes erinevatel põhjustel ei pea tööl käima, vaid saavad kogu aja pühendada hobidele. Ja nad ei lasku nii madalale, et ostavad 3 milli eest mingi jänki maitselageduse, vaid teevad näiteks 7 aasta jooksul parema projekti.

Eesti olukord on kardinaalselt teistsugune, üritusi on nii mõnigi ja tuleb valida, millistele oma ülinappide ressurssidega jõuda.

Kedagi "püha ürituse" reetmises süüdistada, et tal pole raha kõikidele üritustele kohale tulemiseks on võib-olla pisut kohatu.

Aga loodetavasti fännide eelarve suureneb, ala areneb ja fänne tuleb juurde! :)


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.04.2008 at 12:05
krss
  
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
Kedagi "püha ürituse" reetmises süüdistada, et tal pole raha kõikidele üritustele kohale tulemiseks, on võib-olla pisut kohatu
Väga hästi sõnastatud lause. Kuna kulud jäävad autoomaniku kanda, siis tekibki paratamatult küsimus, et miks just sellele üritusele, kui kõigile nagunii ei jõua ja on veel teisigi, kuhu meelitatakse ka reklaamirahade (isiklikud pakkumised) eest? Eestis pole mitte asjad halvasti, vaid on tihe konkurents, mis paneb autoomanikke valima, millal ja kuhu ja mis tingimustel minna.

See ei ole kriitika - sügav kummardus neile, kes selle võimaluse üldse lõid! Küll aga tasuks sellest haarata kinni neil, kel projekt sellises staadiumis, kus sponsoreid veel pole ja on vajalik neile silma jääda. Selle mätta otsast vaadatuna on huvi tõesti arusaamatult leige...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2008 at 01:07
Tank1
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
hunt: Imelik suhtumine küll !
Väljamaal on küll auasi, kui näitusele auto saaks välja panna, seal pilte teha jne.
Ju meil siis tõesti pole õigeid fänne, kes oleks asjast huvitatud ...

Kas näitusel oma autole alla pandud rahaga eputamine on fänluse mõõdupuu???
Nüüd siis mõõdetakse usaraua fänlust autole kulutatud raha hulgaga???
Et mida kallim auto,seda suurem fänn???

Kõigil usakate omanikel pole ju võimalustki oma autot mitmeks päevaks ära anda.Näiteks hetkel minu kasutuses olev raud toob mulle igapäevaselt leiba lauale(vana eco).Raha kulub selle aparaadi ülalpidamiseks,et ta truult teeniks.
Kuna pole piisavalt finantsi,et viia see auto näitusekorda,siis mina polegi fänn???Pole huvi usa raua vastu???

Välismaal saavad inimesed endale seda lubada(seal ju teine ühiskond, elatustase jne.....)

Kui sul on läikiv vette suviti hullamiseks,siis mine näita seda ka teistele,pole vaja siin hõigata,et pole piisavalt usaraua fänne...
Vaata asja natuke laiemalt,mitte ainult oma mätta otsast....

Ja miks kogu aeg teema lukku? See ju foorum?

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 10:20
Lembit
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
anryo:Aga tegelikult tuleneb see turvaplaanist, kus on ette nähtud, et tuletõrjele ligipääsu tagamiseks peab olema võimalik plats autodest ühjendada. Te võite ju ka võtmed autosse jätta ja uksed lahti...
Kui sel aastal ilusaid autosid vähe koguneb, siis võiks järgmisel aastal proovida mingi sellise turvaplaaniga, mis ei nõua võtmeid korraldaja kätta. Siin AS Tross juba praktiliselt käis veksli välja ju ;) Ma usun, et tema autot vaadataks kah päris huviga.
Mul küll endal ühtegi näitamisväärset autot ei ole, aga kui oleks, siis sellise võtmeklausliga ei tooks ma ka oma mitte näitamisväärseid autosid kohale.

Kindlasti oleks võimalik ka tänavuse aasta turvaplaani korrektuure sisse viia, aga sellega on ilmselt ajaliselt liiga kitsas ja mingi platsitäis ameerika autosid ei ole tõenäoliselt ka korraldajatele prioriteet.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 10:58
PlyVal64
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Võtmefetišistidele: teil on tõesti mingit eriravi vaja!
Äkki mõtleks sedapidi, et sellist möla ajades seate te Anryo USALDATAVUSE kahtluse alla??? Mina edaspidi selliste tegelastega ei suhtleks... Te mehed orgunnige elus ÜKS üritus ja siis tulge uuesti seletama. AGa jõudu Anryole, Sinu fanatism on imetlusväärne.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 11:24
Sören
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
Tank1:
Kas näitusel oma autole alla pandud rahaga eputamine on fänluse mõõdupuu???
....


kuidas see raha siia puutub? jah, raha eest on võimalik erinevaid asju osta, aga oma sõiduki kuskil näitamine ei ole küll rahaga eputamine. igaüks saab omale asju (kaasa arvatud autosid) lubada vastavalt oma võimalustele ja eelistustele. kas need, kel rohkem võimalusi on ja kes seetõttu omale enamat lubada saavad, on seetõttu halvemad, et neil suuremad võimalused on? kommunism on selle ideoloogia nimi. mõni eelistab rohkem tööd teha, et rohkem raha saada ja siis selle eest parema auto osta. mõni eelistab õllepudel käes telekat vahtida ja viriseda, et padi on kõva ja tekk on kare. (igasuguse selleteemalise flame'i ärahoidmiseks - ma ei väida, et mõni teguviis on parem kui teine, samuti ei väida ma, et mõni selle foorumi lugejatest viisil või teisel käitub).
ka väikese eelarvega on võimalik vaatamisväärseid asju teha, küsimus on tahtmises. igasugune rahajutt on otsitud vabandus, kui ise tunned, et tahtmised on suuremad kui võimalused, siis see lihtsalt on nii, ei ole mõtet maailmale oma valu kuulutada.
kui mul oleks võimalik, siis tuleks ka olds 442-ga näitusele, aga näe raha ei ole, ei ole saanud osta omale sellist autot ja nüüd on ülejäänud maailm selles süüdi ;)


____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 12:07
partel
  
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Võib-olla räägitakse teineteisest pisut mööda, kuigi ollakse kõik fännid.

Fakt on, et osalemine on seotud korralike kuludega. Erinevatel inimestel on erinevad võimalused nii auto ehitamisel kui ka üritusel osalemisel, absoluutnumber ei tee kedagi vähem ega rohkem fänniks.

Kui näiteks kiirendajad löövad oma hooaja kulud kokku ja jagavad selle tehtud sõitudega, siis ühe sõidu hind on selline, et ei julge peeglissegi vaadata... Raha ei pea tulema korraldajatelt, hea kui nad üldse nulligi jäävad. Raha tuleb sponsoritelt, mille jaoks on vaja meediakajastust. Mina isiklikult eeldan korraldajatelt vaid seda, et nad mõistlikult suhtuksid. Näiteks eelmisel ABCS'il tulin Soome kaadriga kohale, Karol lihtsalt küsis, et mitu käepaela vaja on, kui puudu tuleb, annan juurde. Tundub, et kogenumad korraldajad on aru saanud, et ma ei esita ebamõistlikke nõudmisi.

Võtmetest, et kui näiteks kõrval olev auto põlema läheb, siis võib-olla hea, kui turva julgeb autoga eemale sõita, enne kui tuletõrje kõrvaldab selle "muul viisil". Lukk on looma jaoks, kes väga tahab, see ka ära varastab, kasvõi helikopteriga :)



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 20:52
Astro SS
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
PlyVal64: Võtmefetišistidele: teil on tõesti mingit eriravi vaja!
Äkki mõtleks sedapidi, et sellist möla ajades seate te Anryo USALDATAVUSE kahtluse alla??? Mina edaspidi selliste tegelastega ei suhtleks... Te mehed orgunnige elus ÜKS üritus ja siis tulge uuesti seletama. AGa jõudu Anryole, Sinu fanatism on imetlusväärne.
Anryo usalusväärsuses ei kahtle keegi.


Pigem on probleemiks (vähemalt minu puhul) rääkimisoskuseta turvamehed ,kel pole õhtustel tundidel muhvigi teha ......................





.............. võtmed ........ huvitavad liikurid ................. tavai paprovõi ......................... oi-oi-oi ........... sto teper.......................... ei näinud, ei kuulnud , ilmselt keegi teine ..... :rolleyes





Tavaliselt teiste aitamine lõppeb peale maksmisega.




____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 22:17
1 edit. Last edited 19.04.2008 at 22:18 by Astro SS
partel
  
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
Astro SS:
quote:
.............. võtmed ........ huvitavad liikurid ................. tavai paprovõi ......................... oi-oi-oi ........... sto teper.......................... ei näinud, ei kuulnud , ilmselt keegi teine ..... :rolleyes


Jah, ja pärast on mingi Land Cruiseri omanik pahane, et keegi on sellest üle sõitnud! :)

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 22:34
1 edit. Last edited 19.04.2008 at 22:49 by partel
kaedoo
 
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
kuule plyval64,miks ei pane sa oma autot sinna,kõva jutuga oled küll ja õige mees peale kauba.
kui inimesed kes tahaksid edvistada,neil pole võimalust,sest kokkuhoitud raha eest ostsid auto ja peavad aastate jooksul seda korrastama aga kes on soetanud korralikuma auto ,poevad peitu.ma sõidan iga päev mööda tallinnat ja näen ilusaid usaautosid.miks nemad ei pane sinna autosid,nad võiksid esindada kogu usaraua peret.
ma pakuksin oma auto välja aga tal on palju roostet,see ei kõlba ju näitusele.teine asi oleks,kui pakutaks välja erinevates valmis astetes autod,siis saaks aru(näiteks rokipeeru auto ja minu auto jne)
nii et kui kedagi sõimama hakata,võiks eeskuju näidata(vot mina panin oma romu sinna)
korraldajale tänud,et pakub sellist asja.
ja teineteise kallal näägutada pole mõtet,otsitakse ju ILUSAID AUTOSID(minu oma pole veel ilus)
tänan;o)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 23:23
Lembit
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
quote:
PlyVal64: Võtmefetišistidele: teil on tõesti mingit eriravi vaja!
Just. Mingi spapakett ei teeks paha küll. Sa, Priit, võiks ise kah proovida. Rahustab närvi ja viib mõtted elumuredelt kõrvale ja ei tekigi enam vajadust ennast foorumis välja elada.

Täpselt nagu Margus ütles - keegi ei kahtlusta Anryot milleski. Ma jäteks silma pilgutamatagi oma auto võtmed tema kätte. Aga just nii, et need on tema taskus ja tema isiklikult vastutab kogueg. Niipea, kui asjaga on seotud mingi kolhoos, siis toob see endaga kaasa rohkem riski, kui asi väärt on. Ei olegi vaja, et turvamees sõitma läheks - teeb näiteks lihtsalt võtmest koopia. Vhatever. Kui on mingi kollektiivne vastutus, siis on selge, et tegelikult ei vastuta keegi.

Pealegi on ürituse selline orgunn, et turvalisus sõltub mingite autode võtmete olemasolust, üsna kahtlane. Hakkab sul jee mingi ürituse turvamees põleva auto kõrvalt teisi ära ajama. Selliste puhkude tarbeks on korraldajal kindlustus, mis välistab vajaduse turvadel kangelasi mängida. Kui kindlustust ei ole on puhta pahasti.
Olen turvaplaanide tegemises osalenud ja ise sellist ei soovitaks, mis nõuab mingite autode võtmete olemasolu mingis kättesaadavas kohas. Kui mingi jama peakski tekkima, siis on raudpolt kindel, et õigel hetkel ei ole kohal kedagi, kes teaks kus võtmed on, missugune võti, mis autot käivitab, käivitatav auto lihtsalt ei käivitu jne, jne. Sellisele plaanile ei ole mõtet lootma jääda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2008 at 00:20
anryo
Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!
Tänan kõiki osalejaid ja huvilisi!
Väljavalituile saatsin täna meilid ja kohtume teiega homme.
Tänan kõiki teisi, kes oma autot pakkusid aga kahjuks osalema ei mahtunud, kuna autosid tuli kokku vähem, kui lootsime, siis saime autodele palju "kuumema" (aga samas ka väiksema) koha, kuhu mahub vaid 8 autot.


Kõike paremat!
Anryo.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.04.2008 at 10:01
tqhq.ee foorum : Üritused : Tallinn Motorshow 2008. Otsime näitusele ilusaid autosid!   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.