Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - tagavedu + V8 talvel dailydriverina
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : tagavedu + V8 talvel dailydriverina   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
hundu
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
Naine käib mul esiveolise V8-ga igapäev tööl ja viimastel päevadel pole tal muud virisemist olnud, kui et liiklus on aeglane ja üks kojamees on jääs...
Kusjuures Kalamajas olid kohati puusani lumehanged.

____________________________
beetle ´66
deville ´97

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2008 at 13:22
vvt
  
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
No see on ju teada tõde, et V8, automaat, tagavedu on teada-tuntud tegija selliste lumetormide ajal. Parem kui all oleksid ka mingid Generali vms "M+S talverehvid". Las need esiveolised taburetid istuvad siin kinni, üks õige fullsize läheb edasi iga ilmaga.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2008 at 14:50
tanel
 
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
IMHO on vvt iroonia igati kohane kuna kahel viimasel päeval pole Chevyga midagi teha olnud ja hea läbivuse huvides olen ootamatu talvega võidelnud naise Corolla roolis...muidugi võib asi olla ka sõiduoskuse taga :p

____________________________
1994 LT1 Caprice

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2008 at 22:27
viplala
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
quote:
tanel: IMHO on vvt iroonia igati kohane kuna kahel viimasel päeval pole Chevyga midagi teha olnud ja hea läbivuse huvides olen ootamatu talvega võidelnud naise Corolla roolis...muidugi võib asi olla ka sõiduoskuse taga :p

Isegi sõiduoskusega pole siin midagi teha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2008 at 23:27
Suur Irokees
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
quote:
R.Ott:
quote:
Vanaisa: Mulle tundub, et need Chrysleri kastid pole just kõige töökindlamate killast - ehk sellest ka see jõnksutamise keeld?

Ärge hakake mind kohe sõimama ja vastupidist tõestama - panin lihtsalt oma mõtte üles.

Siin pildil paremas alumises ääres olev jurn on originaalis lihtsalt nõrgavõitu ja võllilaadne pool murdub trumli küljest lahti. Mees näitas mulle mitmeid selliseid poolikuid jurne... Ei ütle, et 100% sama detail aga selline nägi välja.


Vähemalt Jeepi owner's manualis on selgelt kirjas, kuidas edasi-tagasi jõnksutada tohib:

Rocking the Vehicle

If the vehicle becomes stuck in snow, sand, or mud, it can
often be moved by a rocking motion.Move the gear
selector rhythmically between First and R (Reverse),
while applying slight pressure to the accelerator.

The least amount of accelerator pedal pressure to main-
tain the rocking motion without spinning the wheels or
racing the engine is most effective. Racing the engine or
spinning the wheels, due to the frustration of not freeing
the vehicle, may lead to transmission overheating and
failure. Allow the engine to idle with the transmission
selector in N (Neutral) for at least one minute after every
five rocking-motion cycles.This will minimize overheat-
ing and reduce the risk of transmission failure during
prolonged efforts to free a stuck vehicle.

CAUTION!
When rocking a stuck vehicle by moving between
First and R (Reverse),do not spin the wheels faster
than 15mph (24km/h), or drivetrain damage may
result.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2008 at 02:25
markmax
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
tore oleks kui keegi paneks selle meie keelde kaa;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 09:19
P6tu
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
Sõiduki jõnksutamine

Kui auto jääb kinni lumes, liivas või mudas, saab selle enamasti välja autot jõnksutades.Vaheta käiku rütmiliselt esimesele ja tagurpidi käigule samas avaldades väikest survet gaasile.

Et jõnksutamis liigutus toimiks, ei tohi anda gaasi nii palju,et rattad kiirelt ringi hakkaks käima või mootoril kõrgeid pöördeid tekiks - nii oleks see kõige effektiivsem. Kõrged pöörded ja ratta kiirelt ringi käimine tänu pingele vabastada auto võib viia käigukasti ülekuumenemisele ja selle purunemisele. Lase mootoril käia vabadel pööretel vähemalt minuti pärast igat viite jõnksutusliigutust. See vähendab ülekuumenemis ohu minimaalseks ja vähendab riski käigukasti purunemisele.

Hoiatus!
Kui jõnksutad autot, vahetades käike esimesele ja tagurpidikäigule, ära tekita suuremat kiirust kui 15mph (24km/h). Vastasel juhul "drivetrain" võib puruneda.


Kui midagi valesti, parandage...

____________________________
Chevrolet Corvette 1980
Buick Super Riviera 1958
Roland Kork
56711841
www.ClassicRent.eu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 10:22
2 edits. Last edited 28.03.2008 at 10:24 by P6tu
Jamez
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
Ma pole küll oma caddy sts veel kinni kuskile jäänud....naabrimene mazdat tirisin lumehangest küll välja. Noh tegemist muidugi minu auto puhul ka esiveoga aga ronib nagu loom. Kuigi peab tunnistama ,et ilma veojõukontrollita ilmselt oleks nii mõnedki korrad kinni istund.

____________________________
Team Outlaw

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 10:31
Fog
 
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
Sellise jõnksutamise puhul on loogiline et warning all on.

Kui ikka dambjuuser kinni jääb, gaasi poolde vinna vajutab ja siis R ja 1 vahel mängima hakkab, saab tõesti kastist lahti.

OT: Sama teemaga haakuvalt on kuskilt meelde jäänud, et kuskil-miskil *HRA võistlusreeglites on sees, et pärast burnoudist tagasi tulemist ei tohi N peale enam panna. Paned=kaotus vms. Seal armastati ka rada õlitada gaas-põhja-draiv-sisse variandiga.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 10:35
viplala
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
quote:
Jamez: Ma pole küll oma caddy sts veel kinni kuskile jäänud....naabrimene mazdat tirisin lumehangest küll välja. Noh tegemist muidugi minu auto puhul ka esiveoga aga ronib nagu loom. Kuigi peab tunnistama ,et ilma veojõukontrollita ilmselt oleks nii mõnedki korrad kinni istund.

Tagaveolist ja esiveolist ei tohiks üldse võrrelda talve-lume-läbivuse suhtes. Esiveolised ronivad tavaliselt ka siis kui lumi kapotini. Tagaveoga võib sellest ainult unistada. On erandeid...vist... aga vähe.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 11:02
reimo
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
quote:
Jamez: Kuigi peab tunnistama ,et ilma veojõukontrollita ilmselt oleks nii mõnedki korrad kinni istund.
Võib-olla on Caddy veojõukontroll parem kui Volvo oma, aga mina ütleks nende 2 lumise päeva põhja vastupidi, kui ma poleks veojõukontrolli paksu lume sees välja lülitanud, oleks kinni istunud. Peale paarisaja meetri läbimist tahtis ikka mootori pöörded nii maha võtta, et auto jäi praktiliselt seisma. Veojõukontroll välja ja pöörded stabiilselt 4000 kandis vedas ilusti ka ülejäänud pool kilomeetrit puhtama teeni ära (tegu siis esiveolise traktoriga). Nagu minu puhul tavaks, on Jeep siis laiali, kui teda just tarvis oleks :(

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 11:15
markmax
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
quote:
P6tu:
Tänud;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 12:48
blood
 
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
Täna vaatsin,et peaks õuet rookima hakkama lumest.. peale paari heidet tekkis ketserlik mõte... kasutasin FWB-d selleks.. väga võimsalt tegi platsi puhtaks. Päris lausa lust oli kohe.. mitte ei taht rooli tagant ära tulla:)

Niisama sõites pole ka hullu.. aga jätkuvalt peab mainima.. ülesse mäkke sõites...eriti veel kui sa ei saa eriti kiiresti seda läbida siis ei aita isegi pagasnikus olevatest tellistest:)

Aga mis puutub esi ja tagaveosse siis.. kõik sõltub ikka tihendist kes seal rooli ja istme vahel on.

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 20:17
vvt
  
tagavedu + V8 talvel dailydriverina
quote:
Fog: Sellise jõnksutamise puhul on loogiline et warning all on.

Minuarust võiks Chrysleri esiveolistel kohe passis kirjas olla, et jõnksutamine rangelt keelatud. Vanasti kui veel enne 95 Voyageridega sõideti, oli tavaline keiss, et planetaarid segi kuskil lumehanges. Teiste Detroidi FWD masinatega pole nagu kuulda olnud. Võibolla uuemad on paremad või pole selliseid läbisõite veel ette kruvinud.

quote:
Võib-olla on Caddy veojõukontroll parem kui Volvo oma, aga mina ütleks nende 2 lumise päeva põhja vastupidi, kui ma poleks veojõukontrolli paksu lume sees välja lülitanud, oleks kinni istunud

See on küll teemaväline, aga Kia mingi ESP nimeline jura segab ka rohkem kui aitab. Nupust välja ja läheb oluliselt kiiremini.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.03.2008 at 22:41
1 edit. Last edited 28.03.2008 at 22:44 by vvt
tqhq.ee foorum : Vaba teema : tagavedu + V8 talvel dailydriverina   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.