Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - K: töö Usas
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K: töö Usas   1 2  
Poster Message
mella69
 
K: töö Usas
Tervitus
Ütleks ka sõna sekka, see tee läbi käidud 2001-2007. Silmaring laieneb kindlasti, eriti kui suurlinnas end sisse sead. Tohutu hunnik erinevaid kultuure, absoluutselt kõik on teistmoodi, alustades tollidest ja lõpetades krt teab millega. Mingeid piimajõgesid ja pudrumägesid loota pole mõtet, samas mõnel on joppand kaa. Üldistamine pidi loll tegevus olema aga mustade ja kährikutega pole tõesti vaja end ühte patta panna, juba nende mõttekiirus on u 35% keskmise eestlase omast, rääkimata muudest asjadest. Eestlane on üks leidlikumaid ja hakkajamaid rahvusi sealpool. Usu mind seda pannakse tähele. Majandusolukorda arvestades pole just õige aeg samme sinnapoole seada, hetkel kostab sealt pigem "saame hakkama" kui et "ostsin ühe projektika juurde". Midagi negatiivset ei tulegi kohe meelde kui siis üldine s..t söögi kvaliteet, lihtsalt keemiat täis. Otsides saad "normaalse" toidu ka kätte aga loomulikult kallimalt.
Lühidalt öeldes soovitan minna, fantast kogemus. Tagasi tulek võib olla imelik kui oled piisavalt kaua ära...
Edu
Meelis


____________________________
Mark VII LSC

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.10.2010 at 21:54
tfr
 
K: töö Usas
quote:
mella69: Midagi negatiivset ei tulegi kohe meelde kui siis üldine s..t söögi kvaliteet, lihtsalt keemiat täis.

Toiduga on seal mingi müstika jah. Kõige (isegi vee :D) peale on kirjutatud lean ja fat-free, aga mul õnnestus seal poole aastaga omale 30kg juurde visata. Sealsest toidust tehtud Eesti köögi peal sealjuures, mitte mingi McD/BurgerKingi dieedi peal.

Eks kogemused on töökohati/piirkonniti erinevad kindlasti, minu omad pärinevad aastast 1997 ja poolest aastast John Deere kohaliku suhkrurootehnikatehase IT-inimesena. Ühelt poolt oli muidugi väga lahe sellist 100% CAD/CAM keskkonda näha, kus maja ühes otsas joonistasid vennad CADis traktori valmis, keskel lõikasid seadmed need jupid rauast välja ja teises otsas panid afroameeriklased traktori kokku. Samas, vähemalt see kant (Louisiana) toimis küll täpselt nii, et peale keskkooli roniti ülikooli, kukuti sealt esimesel kursal välja, võeti naine, vorbiti kolm last ja osteti laenuga maja, kastikas ja naisele Toyota Camry. Ja siis rügati pensionini oma laene tagasi maksta. Ja iga kolleeg oli potentsiaalne takistus ameti- ja palgaredelil kerkimisel. Täiesti müstiline, kuidas mingit suvalist häirivat või valestiolevat pisiasja ei läinud keegi kunagi inimesele otse ütlema, vaid oma/tema ülemusele. Ja sõbralik keep smiling muutus iga suvalise inimese toast lahkudes talle tagant selga lendavaks kirveks. Just nii, et polnud ühte jobu, keda keegi ei sallinud, vaid bitchima asuti eranditeta igaüht, kes toast lahkus. Mis jättis ainult kujutlusvõime hooleks, et mida siis Sinust räägitakse, kui Sina kusel käid.

Aga selles osas olen ikkagi eelkõnelejatega ühte meelt, et maailma ja eri kultuuride nägemise nimel on selline pooleaastane-aastane trip igati minekut väärt. Isegi, kui siit direktoripositsioonilt sinna burgereid flippima minna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.10.2010 at 22:12
Timo
  
K: töö Usas
quote:
madis: Ma ei saa kuidagi torkamata jätta, aga mõne mehe jutu võib kokku võtta:

Lähen välismaale sulaseks, sest kodus peremees olla ei viitsi ja ei oska.

Kelle jutust sa selle välja loed? Minu sinnamineku mõte oleks puhtalt silmaringi laiendamine. Töö koha pealt hetkel ei sa absoluutselt nuriseda, pm olen saavutanud selle, mis eesmärk on olnud enam-vähem. Aga kuna vanus veel nagu natuke lubab ja kohustusi ka erilisi kaelas ei ole, siis miks mitte rännata ja maailma näha.
Ja ma arvan, et sa võid siin kodus peremees olla, aga mina oleksin seal lihtöölisena töödates ja tagasi tulles oluliselt õnnelikum ja rahulolevam, laiema silmaringi, teadmiste pagasiga. Ja päris kindlasti ei oleks plaan sinna jääda.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 09:58
Märt
K: töö Usas
Ringirändamine on igati kena, olen ka 8 aastat maailma vaadanud. Minul küll oli töökoht alati enne olemas ja kolisin alati tööandja rahadega:)

Samas on huvitav tutvuda erinevustega "töö tegemises". Soomes oli kohustuslikud kohvipausid ja sundpuhkus, kui kellakaart kogus 37,5 ületundi täis. Araabias 6 tunnised tööpäevad Ramadani ajal, ootamatult "idaeurooplasest" eurooplaseks saamine ja muud põnevat.

Kui võimalus on, siis soovitan igal juhul sellise seikluse läbi teha. Iseasi, kas seda illegaalselt tasub teha.
Märt
2000-2003 Soomes
2003-2004 Dubais
2004-2008 Bahreinis

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 11:18
madis
K: töö Usas
Irooniat tekitas minus:

"Kutt on lihttööline,ilma mingi erihariduseta ja ütles,et ei pea lugema veeringuid,et kas elab palgast palgani ära või mitte.Paneb isegi kõrvale ja ütles,et tagasi arvatavasti ei tule kunagi."

Ma ei salli suhtumist, et Eesti on nagu tööandja ja kui on sitad tingimused siis kerigu *****. Oma riik ja võimalused, kui hakkama ei saa siis ega Eesti selles süüdi pole. Kui keegi tahab silmaringi laiendada, harida, maailma näha, siis selle üle ei ironiseeri ma kindlasti.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 12:31
jyrts
K: töö Usas
quote:
madis: Irooniat tekitas minus:

"Kutt on lihttööline,ilma mingi erihariduseta ja ütles,et ei pea lugema veeringuid,et kas elab palgast palgani ära või mitte.Paneb isegi kõrvale ja ütles,et tagasi arvatavasti ei tule kunagi."

Ma ei salli suhtumist, et Eesti on nagu tööandja ja kui on sitad tingimused siis kerigu *****. Oma riik ja võimalused, kui hakkama ei saa siis ega Eesti selles süüdi pole. Kui keegi tahab silmaringi laiendada, harida, maailma näha, siis selle üle ei ironiseeri ma kindlasti.
Ega minagi seda silmas pidanud,et eesti riik süüdi on milleski,vaid kirjutasin seda sellepärast,et siin toodi näiteid,et ameerikas pole ilma kohaliku erihariduseta midagi peale hakata.
Minu kirjutamise mõte polnud üldse meie banaanivabariiki mustata ega hukka mõista-eks igaühele oma.Mina näiteks olen käinud soomes ja siiani(3 aastat möödas) pakutakse tööd aga ei taha minna.Siingi tööd piisavalt ja jube hää on ikka hommikuti oma naisukese kaisust ärgata.
Ja ei saa ka torkamata jätta:kuhu me niimoodi välja jõuaksime,kui kõik direktoriteks hakkaks,kes siis musta tööd teeks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.10.2010 at 15:30
cce
K: töö Usas
Iroonia on see,kui sa tuled koju üle pika aja ja mõtled mis kuradipärast kõik need aastad mujal sai oldud kui ka kodus oleks võinud sama teha.
Vana tõde on,et tööga rikkaks ei saa ja parem poole vähem aga endale.Ise pikka aega ringi seigeld ja alles nüüd sain aru miks kodus kõik lohakil on

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.11.2010 at 19:23
Märt
K: töö Usas
quote:
cce: Iroonia on see,kui sa tuled koju üle pika aja ja mõtled mis kuradipärast kõik need aastad mujal sai oldud kui ka kodus oleks võinud sama teha.
Vana tõde on,et tööga rikkaks ei saa ja parem poole vähem aga endale.Ise pikka aega ringi seigeld ja alles nüüd sain aru miks kodus kõik lohakil on

Mul vastupidi, ei saa aru miks kuradi pärast ma siia tagasi tulin. Makse polnud, päike oli 360 päeva aastas olemas, kriminaalsus puudus, bensiin oli 3 eeku liitrist...


Eks alati ole muru seal rohelisem, kus meid parasjagu pole :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2010 at 11:33
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K: töö Usas   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.