Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Survepesur
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Survepesur   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Joel
 
Survepesur
Minu isiklikul hinnangul on survepesur auto pesemise kontekstis suhteliselt mõttetu junn. Mul endal on ka kodus selline ja kui nüüd arvestada kokku aja- ja rahakulu, mis seostub survepesuri välja vedamise, ühendamise, autole tõrvaeemaldi pritsimise, ootamise ja seejärel survepesemisega võrreldes õrnalt voolava vee ja svammiga auto ülekäimisega, siis jääb survepesemine nii kulude kui ka tulemuse suhtes igat pidi vanakooli voolikupesule alla. Lihtsalt et mõnes mõttes on nagu äge survepesuriga mässata. Ise teen seda ikka vahel, aga ega ta IMO ära küll ei tasu...

____________________________
2xV8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.07.2007 at 16:53
hents99
  
Survepesur
Mina kasutan survepesurit ainult suurema sopa puhastamiseks ja loputamiseks, tegelt saaks ka hakkama voolava veega voolikust. Et korralikult auto puhtaks saada, peab ikka käsisi nühkima. Enduroratast on aga hea sopast puhtaks lasta täissurvel.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.07.2007 at 16:59
Martin460
Survepesur
quote:
Joel: Minu isiklikul hinnangul on survepesur auto pesemise kontekstis suhteliselt mõttetu junn. Mul endal on ka kodus selline ja kui nüüd arvestada kokku aja- ja rahakulu, mis seostub survepesuri välja vedamise, ühendamise, autole tõrvaeemaldi pritsimise, ootamise ja seejärel survepesemisega võrreldes õrnalt voolava vee ja svammiga auto ülekäimisega, siis jääb survepesemine nii kulude kui ka tulemuse suhtes igat pidi vanakooli voolikupesule alla. Lihtsalt et mõnes mõttes on nagu äge survepesuriga mässata. Ise teen seda ikka vahel, aga ega ta IMO ära küll ei tasu...
Kuidas saada parim tulemus?Kas ainult käsitsi pestes,ainult survepesuriga pestes või mõlemiga pestes?
Kuna parim tulemus tuleb kasutades korraga survepesurit ja svammi siis ei ole parima tulemuse saavutamiseks survepesuri ülespanek küll asjatu töö.Svammiga ei pääse ju igalepoole pragude-võrede vahele ja siledat pinda ainult pesuriga ka puhtaks ei saa.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.07.2007 at 21:22
Cardo
 
Survepesur
Eks peske siis rattakoopaid ja kapotialust svammiga :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.07.2007 at 22:23
Martin460
Survepesur
Seda minagi.Rattakoopad,sillad ja mootor ikka survepesuriga kindlasti.Ma ise pesen oma musta värvi autot nii, et alguses leotusvahend peale ja siis see survepesuriga maha.Siis pesen svammi ja shampooniga ning rohke veega käsitsi üle ...ja siis survepesuriga see shampoonivesi maha.Siis saab igaltpoolt pragudest ka sodi hästi välja.Kõige tülikam ja kauem aega nõudev töö on minu jaoks ustevahede pesemine sealt kus on hinged, piirajad ja juhtmetoru.Ega keegi ei tea kas pesulates lastakse ka sealt survekaga või?Pärast kuivatamist katan veel Last Touch nimelise vahendiga, et ei jääks kuivanud vee jälgi ning jätaks sellise "vahatatud"välimuse.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.07.2007 at 22:32
kotkas
Survepesur
quote:
Joel: Minu isiklikul hinnangul on survepesur auto pesemise kontekstis suhteliselt mõttetu junn. Mul endal on ka kodus selline ja kui nüüd arvestada kokku aja- ja rahakulu, mis seostub survepesuri välja vedamise, ühendamise, autole tõrvaeemaldi pritsimise, ootamise ja seejärel survepesemisega võrreldes õrnalt voolava vee ja svammiga auto ülekäimisega, siis jääb survepesemine nii kulude kui ka tulemuse suhtes igat pidi vanakooli voolikupesule alla. Lihtsalt et mõnes mõttes on nagu äge survepesuriga mässata. Ise teen seda ikka vahel, aga ega ta IMO ära küll ei tasu...

Kasuta õigeid pesuvahendeid!Minu auto pesu:Pesuvahed peale,kohe survepesu ja ongi puhas(läigib ei mingeid plekke).Kui auto üle poleerida,siis piisab lihtsalt survepesust veega.
Pesuvahendi salasõna on WÜRTH

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2007 at 13:03
cobra159
Survepesur
Mina lasen koguaeg survekaga uksvahed puhtaks. Enne leotus peale ja siis survekaga kallale. Aga tuleb nii lasta, et see sobi sealt salongi ei lendaks. Kõige raskem on minumeelest universaal kerega autol tagaluuki lasta sest sealt kipub vett salongi ka lendama. Pigi eemalduse kohapealt tean mina ainult ühte head ja odavat ainet. Tuttav Tallinnast ostab 20 krooni liiter, aga kui see peale lasta, siis pigi lausa voolab maha, samas ei kahjusta numbimärki, nagu näiteks Concepti tootele omane(sellel on üldse kõik tooted väga kanged, näiteks veljehape on viimasepeal, võtab pea iga sodi lahti, mis sinna tekkind on). Polari oma ei kõlba küll kuskile sellega ei tule midagi maha. Niisama leotuseks on hea Delta Force-i nimeline punane aine. See on suhteliselt odav ja kulu pole ka suur, suvel täiesti piisab kui auto sellega kokku lasta ja survekaga maha pesta. Samas kannatab tekstiilist matte ka pesta samamoodi sellega, et leotus peale ja survekaga kallale ja siis kuivama, pärast on matid nagu uued.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.07.2007 at 21:55
R.Ott
 
Survepesur
Kärsheri odava otsa pesurite kohta on hulgaliselt kriitikat tehtud, kuid sellest hoolimata sai soetatud K-Rautast see pisem tükk, sest peres kolm autot ja 1 või 2x kuus soojal ajal neid pesta võiks ju mõned aastad pidada. Pidas aga vastu 2,5 autopesu - esmaspäeval viin garantiisse ja kui kätte saan, eks annan teada, mis siis viltu läks. Millised odavama otsa pesurid (~2500) on ennast hobikorras töötades paari aasta lõikes (rohkem kui garantiiaeg) õigustanud?

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.07.2007 at 05:04
hents99
  
Survepesur
quote:
cobra159: Mina lasen koguaeg survekaga uksvahed puhtaks. Enne leotus peale ja siis survekaga kallale. Aga tuleb nii lasta, et see sobi sealt salongi ei lendaks. Kõige raskem on minumeelest universaal kerega autol tagaluuki lasta sest sealt kipub vett salongi ka lendama. Pigi eemalduse kohapealt tean mina ainult ühte head ja odavat ainet. Tuttav Tallinnast ostab 20 krooni liiter, aga kui see peale lasta, siis pigi lausa voolab maha, samas ei kahjusta numbimärki, nagu näiteks Concepti tootele omane(sellel on üldse kõik tooted väga kanged, näiteks veljehape on viimasepeal, võtab pea iga sodi lahti, mis sinna tekkind on). Polari oma ei kõlba küll kuskile sellega ei tule midagi maha. Niisama leotuseks on hea Delta Force-i nimeline punane aine. See on suhteliselt odav ja kulu pole ka suur, suvel täiesti piisab kui auto sellega kokku lasta ja survekaga maha pesta. Samas kannatab tekstiilist matte ka pesta samamoodi sellega, et leotus peale ja survekaga kallale ja siis kuivama, pärast on matid nagu uued.

Äkki avaldad selle hea pigieemaldusaine? Ma jubedalt hädas pigiplekkidega, tavaliste poest müüdavate pigieemalditega paraku neid maha ei saa. Autopesulas lastakse kah mingit spets ainet peale ja pigi tuleb imeilusti maha.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.07.2007 at 13:05
Joel
 
Survepesur
quote:
Martin460: Seda minagi.Rattakoopad,sillad ja mootor ikka survepesuriga kindlasti.Ma ise pesen oma musta värvi autot nii, et alguses leotusvahend peale ja siis see survepesuriga maha.Siis pesen svammi ja shampooniga ning rohke veega käsitsi üle ...ja siis survepesuriga see shampoonivesi maha.Siis saab igaltpoolt pragudest ka sodi hästi välja.Kõige tülikam ja kauem aega nõudev töö on minu jaoks ustevahede pesemine sealt kus on hinged, piirajad ja juhtmetoru.Ega keegi ei tea kas pesulates lastakse ka sealt survekaga või?Pärast kuivatamist katan veel Last Touch nimelise vahendiga, et ei jääks kuivanud vee jälgi ning jätaks sellise "vahatatud"välimuse.
No müts maha igatahes. Mina olen siiani teinud kas leotusaine ja survepesuriga või siis vooliku ja svammiga. Mõlemat varianti korraga rakendada pole pealehakkamist jagunud (tegelikult pole ka kohta varem olnud). No ja mootorit ma kodus muru peal ei taha pesta, selle lasen kevadeti koos salongi keemilisega Värvilistes ära teha. Raskete kohtade jutt on õige küll - näiteks tiheda kodaraga velgi svammiga pesta on hirmus jama. Aga samas leotusainet kasutades piisab ka aiavoolikust pöidlaga tekitatud survest, et klotsitolm ja muu saast velgedelt maha saada. Üldiselt oli mu postituse point vihjata hundile, et ega see survepesuri ostmine tema laste jaoks 50 krooni teenimist eriti lihtsamaks ei tee, pigem ainult mõnevõrra huvitavamaks. Ja kui nõudlik pereisa nagunii käseb lisaks survepesurile ka svammi, ämbri ja igasugu hooldusvahendid käiku lasta, siis võib agregaat suhteliselt ruttu lihtsalt garaazhis ruumi raiskama jääda. Aga ära osta võib sellegipoolest. Mul endal Kärcheri oma, äial aga Ehitus Service'st pärit rulliga Makita. Viimane tundub etem aparaat, praegu soodukaga saadaval kah...

____________________________
2xV8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.07.2007 at 18:23
1 edit. Last edited 08.07.2007 at 18:27 by Joel
Silwer
Survepesur
Nii, milline survekas oleks siis 2014 aastal mõttekas koju soetada? Hinnaklass võiks olla u. 300 EUR +/-60 EUR. Ise piilusin sellist: http://www.stokker.ee/p:898265/puhastustehnika/survepesurid/kodumajapidamislikud-survepesurid/survepesur-k-5-700
Aga siin teemas on Kärcheri aparaadid kõvasti kiruda saanud. Aga järsku on 2014 aastal Kärcher juba selle raha eest asisem, kui ta oli 2007 aastal. Kui ei ole, siis kuulaks hea meelega soovitusi... :)

*mul tegelikult ka see vooliku trummel pole oluline, sest garaaz on mul ilma kütteta ja survepesurit tuleks soojas keldris hoida. Seega oli paan soetada pesurile lihtsalt pikem voolik (kogupikkus u. 20m) ja vaid voolikut/püstolit keldrist pesemise ajaks õue tarida.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2014 at 20:40
1 edit. Last edited 25.02.2014 at 20:44 by Silwer
viplala
Survepesur
Selle raha eest tundub IPC H142 päris hea valik olema. http://www.aircom.ee/tootekataloog,külmavee-pesurid,131061/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2014 at 21:30
SPITFIRE
 
Survepesur
quote:
Silwer: Nii, milline survekas oleks siis 2014 aastal mõttekas koju soetada? Hinnaklass võiks olla u. 300 EUR +/-60 EUR. Ise piilusin sellist: http://www.stokker.ee/p:898265/puhastustehnika/survepesurid/kodumajapidamislikud-survepesurid/survepesur-k-5-700
Aga siin teemas on Kärcheri aparaadid kõvasti kiruda saanud. Aga järsku on 2014 aastal Kärcher juba selle raha eest asisem, kui ta oli 2007 aastal. Kui ei ole, siis kuulaks hea meelega soovitusi... :)

*mul tegelikult ka see vooliku trummel pole oluline, sest garaaz on mul ilma kütteta ja survepesurit tuleks soojas keldris hoida. Seega oli paan soetada pesurile lihtsalt pikem voolik (kogupikkus u. 20m) ja vaid voolikut/püstolit keldrist pesemise ajaks õue tarida.

Paar aastat tagasi vaatasin ise sama k5700 pesurit, siis soovitas Stokkeri müüja k5200 http://www.stokker.ee/p:1455216/puhastustehnika/survepesurid/kodumajapidamislikud-survepesurid/survepesur-k-5-200-compact , et pidi olema sama mootori ja sisuga, mis k5700. Ainuke erinevus siis see trummel, mina ei raatsinud selle mugavuse eest 100 euri rohkem maksta.
k5200 nüüd 2 aastat töös olnud ja pole probleeme olnud, on kohati pikalt vatti saanud (maja vundamendi pesu pärast lahti kaevamis),autopesud ja samas ka mitu kuud seisnud. Algul ajas see voolik närvi ja hakkasin juba mõtlema, kuidas sinna mingi trummel aretada :). Nüüd olen leidnud hea nipi, kuidas seda ümber pesuri keerata, nii et lahti kerides jälle "vedruga" maadlema ei peaks.

____________________________
Hell Camino

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.02.2014 at 22:05
rommel
Survepesur
quote:
Joel: Minu isiklikul hinnangul on survepesur auto pesemise kontekstis suhteliselt mõttetu junn. Mul endal on ka kodus selline ja kui nüüd arvestada kokku aja- ja rahakulu, mis seostub survepesuri välja vedamise, ühendamise, autole tõrvaeemaldi pritsimise, ootamise ja seejärel survepesemisega võrreldes õrnalt voolava vee ja svammiga auto ülekäimisega, siis jääb survepesemine nii kulude kui ka tulemuse suhtes igat pidi vanakooli voolikupesule alla. Lihtsalt et mõnes mõttes on nagu äge survepesuriga mässata. Ise teen seda ikka vahel, aga ega ta IMO ära küll ei tasu...
Maainimesele (kes kruusateid pidi vahel sõidab) on survepesur asendamatu abimees. Kruusase auto kallale ju nuustikuga ei lähe? Koobastest ja auto alusest peale metsas käiku ei räägigi :)
Pigieemaldusvahend + survepesur = minu jaoks halb kogemus. Pigieemaldusvahend kipub liistu ja kirjade liimi pehmeks lahustama ja survepesuriga pestes võib servad lahti lasta. Pigem olen teinud nii, et enne suur sopp maha ja siis eraldi pigipesu (svammiga ja voolikuga maha loputada).
Ühendamiseks saab kasutada ju kiirliiteid: mul kõik samade otsikutega- aia kastmis jubinad, autopesudušš ja survepesur.
Võimsa survepesuriga pidevalt pestes tuleb jälgida, et liiga lähedalt (tugeva survega) ei pese. Kivitäkkide äärest nokib surve ikkagi pikapeale värvi lahti ning seda ka originaalvärvi puhul.

Ausalt öeldes "pühapäevakasutajal" küll mingit überriista osta pole mõtet, kruusa laseb väiksema survega ka maha ja lõplikult puhtaks peseb ikka ainult svamm. Nilfisk ALTO-t üldiselt kiidetakse (hinna ja kvaliteedi suhe) , müüvad nii Tallmac , Espak kui teised "hästivarustatud" esmatarbekaupade kauplused.

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.02.2014 at 09:44
Joel
 
Survepesur
Selle tsiteeritud mõtte kirjapanemisest on vahepeal pea 7 aastat mööda läinud.:) On minulgi harjumused ja vajadused/võimalused vahepeal muutunud ning survepesur pea iga nädal kasutuses. Aga pigieemaldile olen ma ikka kindlaks jäänud, see aitab tõrvasopa ikka väga kenasti pesuriga maha lasta. Siis vaid veel šampoonivee ja švammiga üle käia ja survekaga seep maha loputada. Saab igati hea. Mul on Makita HW132 ja toimib täitsa hästi. Voolik võiks vaid meetri jagu veel pikem olla, siis ei peaks seina äärest eemale tõstmagi.

Pigieemalditest julgen soovitada Automaailma ja Polari omasid või Endla tn Jazz pesutänavas müüdavat. Ainult et see kangiga pritsimine on üsna tüütu. Kui keegi teab mingit pumbaga pritsi, mis kestab (taimemürgipritsid ei taha eriti kesta), siis võiks soovitada.

____________________________
2xV8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.02.2014 at 18:59
1 edit. Last edited 26.02.2014 at 19:02 by Joel
viplala
Survepesur
quote:
Joel: Ainult et see kangiga pritsimine on üsna tüütu. Kui keegi teab mingit pumbaga pritsi, mis kestab (taimemürgipritsid ei taha eriti kesta), siis võiks soovitada.

Mina ostsin siit, Kiili esindusest http://www.estko.ee/index.php?route=information/information&information_id=12
Neil on hea hinnaga pritsid müügis, need pealt pumbatavad. Kolme sorti keemia jaoks oli neid seal. Mina võtsin sellise, mis ka lahusteid kinni peab. Tänaseks olen aasta kasutanud ja vägagi rahul.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.02.2014 at 19:55
charger
Survepesur
Espakis olid miskid pumbaga pritsid valge potsikuga ja PRO kirjaga. 3-4 aastat juba kasutuses ja no problemo

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.02.2014 at 10:10
Silwer
Survepesur
Peale mõningast kaalumist langes valik kasutatud Kärcher K 7.400 kasuks: http://www.okidoki.ee/item/3067218/#largepic

Veehulk 600 l/h
Töösurve 20 - max. 160 bar
Max. sisendvee temperatuur 60C
Tarbitav võimsus 3000 W
Kaal 21,8 kg

Esimene test tehtud ja tundub päris asjalik.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.02.2014 at 20:27
trs200
Survepesur
Polar pigileotus on justkui natuke lahja, eriti oma hinna eest. Või on minu auto pigiplekid erilised. Igatahes lihtsalt peale pihustades ja maha loputades sealt küll mingit tulemust ei tule. Kunagi sai ühte sinakasrohelist suvist(?) pigileotust kelleltki lahtiselt ostetud ja see pani küll kenasti pigi voolama. Samas leotab polari asfaldikas ikka paremini, kui polari roheline leotus. Roheline on küll oluliselt odavam, eriti kui 10l kanku võtta ja selliseks kiireks üldpesuks käib küll. Asfaldipleki eemaldajat pole kankus näinud. Polari roheline pole mul ka kõige odavamat aiapoe pritsi ära sulatanud. Ka asfaldikas ei tohiks, kui päris plastiliinist prits pole. Lahustitega teine lugu, aga see polari asfaldikas peaks olema petrooli baasil.
Seoses tanki pesuga sai hangitud ka nano vahašampooni mingis hallis pudelis. Ei teagi, kas soovitada või hoiatada, sest autole jäi küll korralik pulgakommiefekt, aga pärast oli mitu päeva kojameestega nühkimist, enne kui see läbukiht esiklaasilt vähenema hakkas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.02.2014 at 20:56
charger
Survepesur
Falleroonist Tln Valukoja 11 sai asfaldiplekieemaldajat 30L kankuga
Sulatas suht hästi ja jagus pikemaks ajaks :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.02.2014 at 22:03
viplala
Survepesur
Mina olen siiani pigi diisliga maha võtnud. Paneb teise jooksma nagu mahlakase. Diislit leiab tanklatest, 1 kopikatega liiter.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.02.2014 at 22:28
trs200
Survepesur
Ma kraapisin ka just ühte vana kütusepaaki diisliga mingist kivikaitsmest puhtaks. Sulatas täiesti reaalselt selle bituumenilaadse olluse pehmeks, aga kraapimise jääke jälle külmas ruumis külma veega maha pesta oli üle keskmise raske. Ka pärast Polari rohelise leotuse ringi ja mingit kanget veljepuhastust(mitte hape) kogunes suurtesse tilkadesse.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.02.2014 at 01:22
vvt
  
Survepesur
Räägime erinevatest asjadest, üks asi on pigi (bituumen) ja teine asi on need naelkummide poolt õhku paisatud asfalditükikesed, mida kevadel maha tuleb saada ja mis jäävad kinni auto vaha ja kerele koguneva kloriidide jms teelt lendava jama kihi sisse. Viimaste vastu aitab ikka korralik pigieemaldaja, mitte diiselkütus (proovitud). Ja sedasigi ei piisa auto eemaldiga üle piserdamisest ja survepesust, vaid tuleb nühkida (st potsik pigieemaldit ning käsn). Jutt on siis värvkatte perfektselt puhtaks saamisest, mitte pakasuhhast.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.02.2014 at 09:56
1 edit. Last edited 28.02.2014 at 09:56 by vvt
Silwer
Survepesur
Nüüd selline küsimus, et kuidas siis pesta... :)

Pesurile endale käib pesuaine potsik (http://www.stokker.ee/products/product/871211/) külge. Kas siis oleks õige tegutseda selliselt:

1. lasta räpane auto kõigepealt pesuri küljes oleva pesuainega vahuseks
2. lasta pesuainel natuke aeg mõjuda ja siis pesta survekaga suurem mustus auto pealt maha.
3. kanda peale pigipesu vahend lasta sellel mõjuda ja pesta uuesti survekaga.
4. pesta švammi ja šampooniga puhtaks, loputada veega.

Või oleks mõistlik hoopis:
1. lasta suurem mustus alustuseks auto pealt survekaga lihtsalt maha.
2. kanda peale pigipesuaine lasta sellel natuke aeg mõjuda ja siis lasta survekaga üle.
3. lasta auto pesuri küljes oleva pesuainega üle, lasta ainel natuke aega mõjuda
4. ilma täiendavat šampooni lisamata tõmmata auto švammiga üle ning loputada survekaga.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.02.2014 at 11:32
STW
Survepesur
quote:
Silwer: Nüüd selline küsimus, et kuidas siis pesta... :)

Pesurile endale käib pesuaine potsik (http://www.stokker.ee/products/product/871211/) külge. Kas siis oleks õige tegutseda selliselt:

1. lasta räpane auto kõigepealt pesuri küljes oleva pesuainega vahuseks
2. lasta pesuainel natuke aeg mõjuda ja siis pesta survekaga suurem mustus auto pealt maha.
3. kanda peale pigipesu vahend lasta sellel mõjuda ja pesta uuesti survekaga.
4. pesta švammi ja šampooniga puhtaks, loputada veega.

Või oleks mõistlik hoopis:
1. lasta suurem mustus alustuseks auto pealt survekaga lihtsalt maha.
2. kanda peale pigipesuaine lasta sellel natuke aeg mõjuda ja siis lasta survekaga üle.
3. lasta auto pesuri küljes oleva pesuainega üle, lasta ainel natuke aega mõjuda
4. ilma täiendavat šampooni lisamata tõmmata auto švammiga üle ning loputada survekaga.

Pigipesuaine tuleb lasta kuivale autole.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.02.2014 at 11:44
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Survepesur   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.