Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
simpson
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Lõpp võiks küll olla kuskil (kas või Sõbrakeskuse ees parklas)kus saab linnarahvas ka lähemalt uudistada ja katsuda.Hea lõpukoht on veel Lõunakeskuse parkla ,ainult seal vist ruumigakitsas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.05.2006 at 17:13
Hardy500
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Nii palju kui mul trantsport lubab võtan videole kah, tahan seda brutaalset värki ikka helis kah talletada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.05.2006 at 20:47
DJ Seebimull
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
plaan oli teha vahe peatus Sõbrakeskuse parklas.

____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 11:34
eikeegi
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Ma pean vist tulema tee äärde lehvitama. Arvestades seda, et sügisesel rongkäigul politseinikud kogu selle kaadervärgi kinni pidasid, siis ilma ühegi dokumendi, ülevaatuse ja kindlustuseta mööda linna tilbendada pole vist hea mõte?:)

Või äkki keegi teab Tartus mõnda firmat, kust saaks kruiisiks sobiliku (no ikka V8 ja tagavedu) auto rentida?:D



____________________________
V8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 13:27
armasjumal
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
laupäeval siis?
mis kell?
kus?


____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 14:50
Olds
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Niisiis viimane üleskutse kõigile USA raua omanikele- laupäev on käega katsutav, viimane aeg hakata liigutama;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 15:20
Hardy500
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
aga kui midagi välja ei tule siis teeks järgmisel nädala vehtusel ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 16:42
armasjumal
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
ma ei saa aru miks ei peaks midagi välja tulema...???

____________________________
G20 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 16:47
Olds
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
quote:
Hardy500: aga kui midagi välja ei tule siis teeks järgmisel nädala vehtusel ?
miks ei peaks tulema? Ja järgmine nädalavahetus on dragrace 1. etapp, seega siis ei toimu mingit cruisi...kui siis cruise haapsallu;)


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 16:47
Heiti
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Ons siis aeg ja koht konkreetselt olemas?Hetkel ei saa midagi aru.Oleks ka kohal aga lihtsalt niisama ei tahaks päeva ära raisata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 18:30
Hardy500
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
quote:
Olds:
quote:
Hardy500: aga kui midagi välja ei tule siis teeks järgmisel nädala vehtusel ?
miks ei peaks tulema? Ja järgmine nädalavahetus on dragrace 1. etapp, seega siis ei toimu mingit cruisi...kui siis cruise haapsallu;)



Aru saadav, Et võiks siis marsuudi ja kindla kella aja kinni panna, oskab siis rahvas arvestada. Igastahes mina olen jala mees ja filmin nii palju kui saab üles: :P :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 18:36
DJ Seebimull
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
kella aeg ja kogunemiskoht on juba sada aastat paigas ju. Kell 12. 00 G.S.G juures, seal, kus vanasti oli autoturg.


____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 19:27
Hardy500
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Heh äkki oskate öelda mis kellaks umbes sõbra keskuse juurde jõuate, ma arvatavasti seal siis. Saab masinaid seisvalt kah filmida

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.05.2006 at 21:29
Stealth
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Noonii, ma olen vist üks esimesi, kes ürituselt tagasi ja oma muljeid kirja panemas.
Ütleme nii et minule, kui sellise ürituse esmakordse külastaja jaoks jättis see väga positiivse mulje :) Kuigi autosid oli vähem kogunenud kui näiteks Tallinna sõiduks, oli minu arust selline paarikümnepealine masinate rivi enam-vähem paras joru Tartu kohta.
Jõudsin siis kuskil veerand 12 paiku kokkulepitud kohta, ise mõeldes et nagunii parkla on juba kiiskavat kroomi- niklit ja pikki kummimustreid täis aga võta näpust- täielik tühjus!
Ainult üks punane Pontiac Firebird seisis ja ootas.
Astusin siis ligemale ja selgus et tegu siinse foorumi kasutaja, mortx-iga. Siinkohal talle siis ka suured tänud vastutulelikkuse eest, et ta lubas mul enda autos kaasa sõita ja usaldas mulle nii vastutusrikka ülesande, nagu seda oli suure Ameerika lipu hoidmine ja lehvitamine :p :D
Veidi aja pärast sekkus meie jutuajamisse üks muheda olemisega, audiclub.ee embleemi kandvat T-särgi ja fotoaparaadiga meesterahvas, kes hakkas usinasti pilte tegema, niipea kui rahvast veidi juurde hakkas kogunema. Niipaljukest kui ma aru sain, siis pidi kogu see sõidu algus ka väikese videofilmina üles võetama, nii et huvilistel on siis ilmselt võimalus seda ka vaadata kusagilt :)

Aga tagasi sõidu juurde siis...
Natuke ootamist, kuniks rahvas kogunes, vastastikust jutlemist, autode uudistamist-pildistamist, kuniks Olds hüüdis üle tankla et "No rahvas, kas hakkame liikuma?" Millele vastati üksmeelselt heakskiitva mõminaga- umbes taolisega, nagu varsti autosid käivitades hakkas kostuma :p
Oli see nüüd saatuse või juhuse või millegi kolmanda tahe, aga sattusime siis mortx-iga, DJ Seebimulli mustale Firebird-ile sappa. Ja see sound, mis meile Firebird-i põhja alt vastu lahvatas.... :hail

Selgus siis et nii Ingmari must Firebird kui mortx-i punane Firebird olid sellel kruiisil niiöelda lipukandjad masinad: mustas Firebirdis lehvimas Full Throttle Club-i embleemiga must lipp ja punases Firebirdis Ameerika Ühendriikide lipp :)
Ja natuke peale poolt ühte päeval läks see kolonn müdinal liikvele, kõige ees siis 60-nda aasta heleroheline, nelja uksega Cadillac, tema järel teised samast ajastust pärit klassikud jne. kuni tänapäevaste masinateni välja :)

Meie ees olev must Firebird oligi üks põhilisi, niiöelda tooniandjaid sellel üritusel: küll ta "kostitas" meid kummisuitsu ja tuleleekidega kui ka meeldivate möiratustega.
Veidikene sõideti ringi, mille käigus nii mõnigi vastutulev auto (õigem oleks küll öelda autod) võttis hoo maha ja jäi liikuvat kolonni pikalt silmitsema, rääkimata jalakäijatest :p Üks bussipeatuses seisev ajateenija võttis vaat et valvelseisangu, kui see autode rivi temast möödus :p :D

Peale väikest tiiru tehti vahepeatus Sõbra keskuse parklas.
Jahutati mootoreid, vahetati muljeid ja räägiti niisama juttu.
Linnakodanikel, kes olid sinna poodi oma tavapäraseid toiminguid tegema läinud, vaatasid parklas ringi liikudes nii mõnigi kord kael õieli, kui see ameerika autode rivi parklasse kohad sisse võttis :) Mõni julgem neist vaatas "seisvaid ameeriklasi" ikka ligemalt ka :)

Väike paus peetud, võeti suund Raadi lennuvälja suunas.
Nüüd seekord sõites sattusime ühe musta Camaro sappa ja seetõttu saime veidike vabamalt sõita, kartmata, et meid mõne äkitselt tekkiva kummisuitsupilve sisse maetakse :p
Sõideti kuni nn."Uue Sillani", tehti Anne ringi peal tagasipööre ja tuldi tagasi, ning suunduti Turu tänavasse.
Tee ääres olev rahvas jäi muidugi üsna pikalt järgi vaatama :)
Turu tänaval sõideti kahes reas, mis tegelikult oli õige otsus, kuna muidu oleks see üksainus rivi pikaks veninud.
Ütleme nii et ega sõidul viga polnud, ainult et mida lähemale Turu tänava Statoili bensiinijaamale, seda sagedasemaks Ingmari :burnout muutusid :p :D
Ja Statoili jaama ees pani see eessõitev " must lipukandja masin" ikka konkreetse kummisuitsetamise maha, nii et musta FireBird-i tagaotsa polnud eriti nähagi :p

Aga samas, näha oli, et rivi hakkas hõrenema ja nii jõudiski Raadile vast 2/3-ndikku esialgsest koosseisust.
(Aga ma võin ka väga vabalt eksida.)
See nn. lipniku osatäitmine oleks mul vaat et 100%-liselt õnnestunud, kui ükskord tuule käes poleks see ameerika lipp otsustanud ennast kinnitustest lahti tõmmata ja lennata sinna, kuhu jumal juhatab :D Et mitte häbiposti sattuda, pidi mortx hädapidurduse tegema, ja ma lidusin nii kuidas jalad võtsid, äralennanud lipule järgi.
Õnneks saadi ta puhtana ja tervena tagasi nii et.. vedas :p

Lennuväljal korraldas Ingmar oma Firebird-iga kohalolijatele veel meeldejääva kummipõletamisshow, millele järgnesid muidugi ovatsioonid ja kestvad kiiduavaldused :p

Kuna olude sunnil tuli mul sealt üsna pea tagasi tulla, siis selle kohta mul andmed puuduvad, mida ülejäänud inimesed korda saatsid, või mis muljed neile sellest jäid.
Aga kuna igaüks räägib iseenda eest, siis minu poolt pole rohkemat praegu muud midagi lisada :)
Kui siis seda, et igatahes selle aasta esimese ürituse näol oli tegu igati toreda ettevõtmisega ja vast neid sõite hakkab edaspidi ka kunagi toimuma :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2006 at 17:37
1 edit. Last edited 06.05.2006 at 17:39 by Stealth
delta88
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
niisiis tagasi ka mina. Olin mootoratturist paparazzi ja pealtvaataja rollis. Mõned valitud fotod ka siin mälestuseks
http://spaces.msn.com/mattolds/PersonalSpace.aspx?_c11_PhotoAlbum_spaHandler=TWljcm9zb2Z0LlNwYWNlcy5XZWIuUGFydHMuUGhvdG9BbGJ1bS5GdWxsTW9kZUNvbnRyb2xsZXI%24&_c11_PhotoAlbum_spaFolderID=cns!526B7EEDB94BFE26!195&_c=PhotoAlbum&_c02_owner=1
Aasta pärast loodetavasti sõidan teemakohase liikuriga

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2006 at 18:13
kps
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Muheda olemisega, audiclub.ee embleemi kandva T-särgiga venna poolt kah siis mõned plõksud. Videomaterjali jõuan kah ilmselt lähipäeviks valmis... Kõige rohkem on kahju, et ei jõudnud kaameraga filmima kui raadi lennuväljalt kaugelt valge rehvisuitsu pilv õhku tõusis, ehk siis 5 min jäin hiljaks :( Üllatav oli see, et peale eileõhtust töönädala ära saatmist ei hakanudki pea vibreerima kui v8 kõrval "vaikselt nurrus" 5k-rpm'i juures :D
Ei lahe, 5+ mehed :hail

http://ufo.planet.ee/pildid/20060506_usakate_tartu_kruiis/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2006 at 18:31
1 edit. Last edited 09.09.2010 at 16:14 by kps
_martin_
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Ilus ilm, ilusad autod, mõnus seltskond ...
Pildid: http://www.usaraud.ee/?id=12_38_39_33

____________________________
'97 Mark VIII

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.05.2006 at 19:58
DJ Seebimull
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
ka mu meelest oli tore üritus. Ma jäin väga rahule. Super ilm oli, päike paistis, lind laulis jne... . Igatahes väga meeldejääv üritus. Aitäh kõigile tulnutele.

____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.05.2006 at 09:29
mortx
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Igati väärt üritus, suur kummardus korraldajatele!!!

____________________________
'88 Pontiac Firebird Trans Am 5.0L

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.05.2006 at 16:53
Hardy500
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Nüüd ma tean, kust see must kummi suits tuli :P:P
Suht kahju et ise ei saand kaua olla, sõitisn korra aint bentsukast läbi. Njah plaanind muutusid
Aga suur täna piltidele ja nende autoritele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.05.2006 at 21:09
vicat
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Väga vint oli, ka pilte:
http://www.album.ee/?o=316972168

____________________________
H-D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.05.2006 at 01:23
Olds
  
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Võis rahule jääda. Kurb, et põhjapoolset rahvast ei tulnud nagu ka arvata oli kuid meil oli lõbus...19 masinat loeti vist kokku, ilm oli super, seltskond muhe! Tänud kõigile, eks püha üritust kaasa aitasid vedada!


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.05.2006 at 11:17
crasher
 
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Oleks tahtnud ka asjast osaline olla aga ei jõudnud Plymouth´i kokku veel panna. Seega millal järgmine kruiis toimub? Selleks ajaks on vast auto sõidukõlbulik.

____________________________
I have a dream......

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.05.2006 at 10:05
vicat
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Mai viimane nädalavahetus on F-Body kokkutulek ja kruis, sinna võivad ka teised usa masinad tulla. Üritisel,f-body rivi ees ja saba lõppu on oodatu kõik usakad kruisima ja pärast hiljem on laager jms.

____________________________
H-D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.05.2006 at 10:18
rai
Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006
Nimetage mind vanaks peeruks, aga mulle käib Ingmari auto igatahes närvidele, sellises konditsioonis ta tänaval sõita ei tohiks. Sõbra tütar ehmatas noorhärra kiirendmise peale nii, et jäätis kukkus käest.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.05.2006 at 12:42
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu kruiis laupäeval 6. mail 2006   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.