Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - 2006.a. hooajast uudiseid
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : 2006.a. hooajast uudiseid   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Rain FTC
2006.a. hooajast uudiseid
Pakuks veel variante:
Võistlejatele osavõtumaks 2000 eeku
"Mehhaanikud" ostavad pealtvaataja pileti.
Pealtvaatajatele pilet 500 eeku
Nende hindade juures pole ilmselt kohukest vaja :devil
Ainuke mure kas ollakse selleks valmis?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.07.2006 at 17:04
5.0
2006.a. hooajast uudiseid
quote:
Rain FTC: Pakuks veel variante:
Võistlejatele osavõtumaks 2000 eeku
"Mehhaanikud" ostavad pealtvaataja pileti.
Pealtvaatajatele pilet 500 eeku
Nende hindade juures pole ilmselt kohukest vaja :devil
Ainuke mure kas ollakse selleks valmis?
et siis analoog näiteks teatriga oleks selline- näitlejad maksavad teatris esinemise eest 2000 krooni kord ja samuti ostavad endale ise kostüümid, krimmi jne. ning "Lavatöölised" (miks nad jutumärkides on, seda ma ei tea, aga ju siis nii on parem) ostavad selle eest, et saavad teatris tööl käia pealtvaataja pileti.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.07.2006 at 21:59
1 edit. Last edited 01.07.2006 at 21:59 by 5.0
Stealth
 
2006.a. hooajast uudiseid
quote:
priidik: Eelmise aasta leht on ka siin üleval http://www.rockrace.ee

RR uus nimi on Kohuke Race. KR veeb saab üles järgmise nädala keskpaigaks.

See, et Kohuke oma õla ala paneb nätab, et eesti drag race on kuum teema sponsorite jaoks.



Whatta f*** ? &(
Nalja teete või ? Ei ole selline nimi ???

Ei tea, kuidas neid sõitjaid siis kutsuma hakatakse ???
"Nüüd valmistub stardiks piimhappebakterite klass A " v ?
Või "kohe on rajale tulemas Outlaw- klassi kohukesed" ?

Lähtudes ürituse pealkirjast, tuleb ju nii välja.
Kes sedagi teab, võibolla kästakse sõitjate autod ja tsiklidki "Kohukese" kleebistega üle plaasterdada ?
Vabandan, kui mõne sõitja jaoks ülaltoodud näited liialt iroonilised tundusid.

Aga esmane mõte oli küll selline, et kas nüüd hakkabki nii olema, et olenevalt sellest ettevõttest, kes üritust kõige rohkem finantsiliselt toetab, nimetatakse nüüd ka kiirendusvõistlusi selle järgi ?
No ei saa ometi nii madalale langeda :-/
Eneseuhkus ka maksab ikka midagi.
Igatahes täiesti :kill

Nojah, kui samas vaimus jätkata, siis ega pole midagi imestada, kui järgmistel suvedel võib kuulda niisuguste nimedega üritusi nagu "Limpa Limonaadi Võidusõit" või "Entel-Tenteli Kiirendus 2007"

/Stealth@ very dissapointed


Edit: Üksvahe oli siin juttu küll, et mingi seltskond, kui nad on nõus maksma 500-kroonist piletihinda, saab omale Rock Race-i ajaks privaatse ja valvega tribüüni.
Mis sellest ideest on saanud ? Huvilisi oli ju tegelikult- vähemalt siin foorumis.

____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 19:23
4 edits. Last edited 02.07.2006 at 19:29 by Stealth
tfr
 
2006.a. hooajast uudiseid
Mitte et ma nüüd ise selle Kohukese nimega kohutavalt rahul oleks, aga kui valida on selle vahel, et midagi ei toimu ja et toimub Kohuke Race, siis valin mina selle viimase.

Ja kui keegi on veendunud, et ta on suuteline RR/KR mastaabis ürituse finantseerimise jaoks vajaliku raha kokku ajama ilma, et selle raha algallikas selle eest oma kaubamärgi promo vastu tahaks, siis saatku mulle e-mail. Ma olen nõus ülejäänud orgunniga tegelema.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 19:31
jaanus
 
2006.a. hooajast uudiseid
quote:
Stealth: Eneseuhkus ka maksab ikka midagi.

a viska pool milli tagataskust :) kohe teeme Stealth Race ära ja saad omale kuhjaga eneseuhkust juurde ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 21:12
racerx
2006.a. hooajast uudiseid
http://www.nascar-racing2003.sierra.de/img/desktops/si_nascar2003_dt_06_1280.jpg

Pildilt leiame pesupulbripoisi, komminäo, siis ühe venna kes impotent ja teatab seda kõigile ....

Selline asi on ikka ennekuulmatu :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 21:44
Stealth
 
2006.a. hooajast uudiseid
quote:
jaanus:
quote:
Stealth: Eneseuhkus ka maksab ikka midagi.

a viska pool milli tagataskust :) kohe teeme Stealth Race ära ja saad omale kuhjaga eneseuhkust juurde ;)


No mul kahjuks või õnneks pole seda eneseuhkust juurde vaja- praeguses mahus olev suurusjärk sobib mulle täiesti :p
Ma jäin pigem mõtlema, et mis mulje sellest üritusest edaspidi niiviisi laiemale üldsusele jääb.
Et kas siis Saku Õlletehas hüppas alt ära oma Rock- õlle kampaaniaga või ei arvanud sealne juhatus seda üritust piisavalt tulutoovaks allikaks olevat ?


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 22:01
1 edit. Last edited 02.07.2006 at 22:02 by Stealth
tfr
 
2006.a. hooajast uudiseid
Saku muide ei toetanud juba eelmisel aastal enam seda, aga kuna toona uut suursponsorit ei olnud, siis jäeti nimi samaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 22:17
PlyVal64
2006.a. hooajast uudiseid
Mis teil Kohukese vastu on?:lol Vaat kui tulen ja panen nõrga starterimootoriga jälle kinni...
Kuigi Kohuke-race kirjapilt on parasjagu võigas, siis võiks juba olla Kohukereiss;) Pigem aga midagi Kohuke Summernationals, Kohuke Dragrace vms.
Edit: Kui veel mõelda, siis Kohuke on puhas meie endi sõna ja väga selge mõiste(ärme hakka jurama K-ohukese üle). Siis võiks võistluse nimigi olla miski selge eestikeelne nimi. Kohukese SuveKiirendus vms.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.07.2006 at 22:38
1 edit. Last edited 02.07.2006 at 22:42 by PlyVal64
diesel
2006.a. hooajast uudiseid
quote:
PlyVal64:Siis võiks võistluse nimigi olla miski selge eestikeelne nimi. Kohukese SuveKiirendus vms.

siinkohal ühinen 101 prossa ply arvamusega.

ja on ehk naiivne pisut nii arvata, kuid siiski mingi võimalus ehk on, et kui ürituse nimes alkoholi pole, siis jääb mõni imbetsill kohale tulemata. teisipidi siis ehk kohukese nimi tooks just mõne täiendava järeltuleva põlve esindaja huviliste hulka juurde.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.07.2006 at 09:07
Rain FTC
2006.a. hooajast uudiseid
Kes ei saanud irooniast aru, selgituseks: pidasin silmas seda et korraliku ürituse korraldamiseks vajaminevaid vahendeid sõitjate ja publiku käest kokku korjata on suhteliselt raske - kalliks läheb. Minu arust ei ole tähtis mis värvi kass on , peasi et hiiri püüab. Kui on vaja, et soprdiala arenguks vajalik arv võistlusi toimuks , pole mõtet pirtsutada sponsorite valiku ja nime teemal. On see siis kohuke , kama või mdagi muud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.07.2006 at 11:59
veekaheksa
2006.a. hooajast uudiseid
Vähemalt tehakse midagi. Kahju ainult, et Kohukest tootval firmal miskit maskuliinsemat toodet ei ole, mille nime saaks kasutada... Järeltulevad põlved käivad ilma selle reklaamitagi vaatamas, kui ma kodus olen siis minu 3 aastane kutt tuleb küll 100% kaasa. Teda huvitab igastahes selline värk väga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.07.2006 at 15:16
tqhq.ee foorum : Üritused : 2006.a. hooajast uudiseid   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.