Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Eesti Post ja UsPostal Service
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eesti Post ja UsPostal Service   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Astro SS
Eesti Post ja UsPostal Service
Lolli astub reha peale üle ühe korra, ehk tellisin vidina USPS'iga.

Siin on copy /paste , sama jutt ühest teisest teemast.

USPS ei soovita oma vaenlaselegi. Minu üks pakk on ikka veel nende käes ( tracking näitab ,et nad on selle saanud ja kogu moos). Tänaseks päevaks on juba kulunud 2 kuud, nad ei hakka otsima enne kui on veel vähemalt kuu möödas. Kusjuures ostja (paki saaja) ei saa nendega isegi vaielda, seda saab teha ainult saatja ja nende 'neegritele' ei ole eriti lihtn selgeks teha ,et ma pole oma makstud vidinat kätte saanud. Müüjal ei ole mingit motovatsiooni sellega tgeleda, kuna ta on oma papi kätte saanud ja oma tööte teele pannud.



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.07.2006 at 22:33
antoine
 
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
peep: Kasutage EMS'i nagu mina, alati 1,5-2 nädalaga kohal, v.a., et ükskord läks pakk kaduma ja pole siiani välja ilmunud. Õnneks kindlustus maksis kinni ehk rahalist kahju ei tekkinud.

UPS'iga tulid asjad ükskord nii, et neljapäeval "tellisin" ja esmaspäeva hommikul oli pakk laual. Mis maksis ei tea (kindlasti miljon), tuli saatja kulul kuna nende fuckup.

kuidas sa ems-iga asju ajad - kysisin neilt, kuidas usa-st saadetist siia toimetada, nad ytlesid, et tuleb USPSiga suhelda ?


____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2007 at 17:18
Stang-R
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Saaja ei saa ju mingit diili USPS-ga USA's teha.
Saatja viib paki postkontorise ja annab teada, millist saatevarianti soovib (maa, õhk, kiir jne).
Soovitan samuti EMS'i (Express Mail Service) mis on USPS üks teenusevariant, umbes nagu tähitud kiri/pakk,
kuna allub erikontrollile. Saatja maksab kulud postkontoris kinni, tavaliselt olen mina saatjale selle juba ettemaksuna tasunud.
Tavaliselt olen saanud paki kätte 4-5 päevaga.
Pakikalkulaator:http://ircalc.usps.gov/

____________________________
Mustang 68 HT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2007 at 17:43
Fog
 
Eesti Post ja UsPostal Service
USPS Air suutis ka minu paki ära kaotada. Posti pandud CA-st 06.12 ja siiani kohal pole. Müüja ebays tituleeris paki kadunuks ja tagastas raha. Kuid tulesid mul nüüd ikkagi pole.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2007 at 18:31
Ets
Eesti Post ja UsPostal Service
Enamus internetikaubandust harrastavatest US&A tegelastest EI VII OMA PAKKI POSTKONTORISSE. Nad täidavad webipõhise tellimuse, mille järel saabub nende ukse taha afroameeriklane. Ja reeglina on see USPS esindaja. Kõik ülejäänud firmad on lisaoptsioonid, mis eeldavad vastavat "kõrvalekaldumist" üldisest, mugavast ja harjumuspärasest teenindusest. Kusjuures, ükski nendest erinevatest firmadest ei suuda tagada "inimliku (loe: afroameeriklasliku) faktori" näpukat.
Olen ka mina saanud paki, mis oli teel 2 kuud. Ja oli vahepeal "missent to Belize"!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2007 at 22:28
Maik
  
Eesti Post ja UsPostal Service
Hm, positiivseid kogemusi,et ala mingi 30 asja ostetud ebayst, enamus kõik usps-iga tulnud, tarne on vahest alla nädala olnud..nüüd mõned asjad siin on venima jäänud mis on jõulude ajal või tiba ennem seda tellitud. Aga üldiselt alla 2 nädala oleks keskmine vist ikka.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2007 at 23:00
1 edit. Last edited 10.01.2007 at 23:00 by Maik
kalev35
  
Eesti Post ja UsPostal Service
Saabus postipakk. Teel oli 02.11.06 - 10.01.07!

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.01.2007 at 14:08
Fog
 
Eesti Post ja UsPostal Service
WhooHoo, sildike potsatas postkasti, et kahekilone pakk USA'st kohal.
Tuli USPS Air-iga ja 06.12...24.01, ehk kuu ja 2,5 nädalat.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2007 at 17:24
Sören
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
kalev35: Saabus postipakk. Teel oli 02.11.06 - 10.01.07!

täiesti normaalne ju. kui ma omale sealt viimati USPS-ga pakki saatsin, siis öeldigi, et tavapostiga saates on pakk teel kuni 2,5 kuud. tegelikkuses tuli vist kohale umbes kahe kuuga.

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2007 at 19:09
Fog
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Minu õnn oli üürike kahjuks, 1 tuledest oli katki. Seega ootame hella omad ikkagi ära.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.01.2007 at 21:48
Olds
  
Eesti Post ja UsPostal Service
Küsimus ka minu poolt- kas keegi on miskit suuremat/suuremahulisemat asja USA-st - Eestisse sellise firmaga nagu Danzas Air (DHL) saatnud? Kogemusi,arvamusi?

Ettetänades

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2007 at 20:31
Sören
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
Olds: Küsimus ka minu poolt- kas keegi on miskit suuremat/suuremahulisemat asja USA-st - Eestisse sellise firmaga nagu Danzas Air (DHL) saatnud? Kogemusi,arvamusi?

Ettetänades

kui suuremahuline see nuud oli, aga mina saatsin saatsin selle suve lopus, kui seattlest tagasi tulin osa oma asju DHL-ga eestisse tagasi. DHL poolne teenindus sujus probleemideta - pakk joudis lubatud ajal kohale ja oli ka normaalses konditsioonis.
tagantjargi voib oelda, et kui oleks ise pidanud ka saatmise eest maksma (antud juhul ei pidanud, sest firma maksis postikulud kui osana relocation costist), siis oleks see majanduslikult suht mottetu olnud. pakk kaalust vist ~30 naela ning selle saatmine maksis ~$220, samas lisakott lennukisse oleks maksma lainud ~$100 ja sinna oleks saanud panna asju ~40 naela jagu.
kui pakk joudis tallinnasse, siis pidin veel ka tolli maksma, hoolimata sellest, et tegu oli mu isiklike asjadega (raamatud, riided, dvd karbid jms).
huvitav oli see, et ei usas ega ka siin ei avanud tollis seda pakki keegi - nii nagu sinna pakile usas dhl kontoris minu silmade all teip peale tõmmati oli see seal ka peal kui mina selle paki tallinnas kätte sain (mingeid teibi eemaldamise jälgi ei olnud). seega käis kogu kauba tollimine selle järgi, mida mina lolli aususega olin usas deklaratsioonile kirjutanud.

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2007 at 21:07
Jesper
 
Eesti Post ja UsPostal Service
See isikliku kama maksustamine on küll huvitav, just selle määruse valguses.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2007 at 21:56
kalev35
  
Eesti Post ja UsPostal Service
Pakkidest ja nende kätte saamisest... tuleb tuttav ette
http://happy.net.ut.ee/triad/archives/003673.html

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2007 at 00:32
Maik
  
Eesti Post ja UsPostal Service
Pereliikmed saavad ka vabalt paki kätte, alles eelmine nädal sain.
Mulle meeldib see osa tavaliselt,et ise peab kirjutaoma oma isikudokumentide numbreid jne.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.01.2007 at 08:32
jaju
  
Eesti Post ja UsPostal Service
mulle öeldi ka et pereliikmed saavad paki kätte, kuid pärast oli et summa on nii suur ja ei tahetud anda :P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.01.2007 at 09:58
sirr
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Postist rääkides, millist firmat soovitate Eesti-siseste pakkide tarvis?
ELS-i ärge pakkuge. Too suutis teist korda järjest paki õigel päeval viimata jätta. Kusjuures viimane pakk on hetkel kadunud. Kolmapäeval andsin selle Tabasalu postkontorisse, sihtkohta Rakverre pole jõudnud. Pole jõudnud ka Rakvere postkontorisse. Veebi träkkimissüsteem näitab, et Tabasalust on väljunud ja kõik. ELS-i enda infosüsteem ei näita aga üldse sellise paki eksisteerimist. Homme lubati asja uurida aga töö seisab. Tööseisak tähendab teatavasti rahalist lossi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.01.2007 at 20:38
xjan
Eesti Post ja UsPostal Service
Eestis kasuta bizpakki, vähemalt tööalaselt kõik asjad sellega liiguvad ja korrektselt järgmine päev üldjuhul kohal. Eraisikutele, kes kodus muidugi ei passi pakki ootamas on see ebamugav..

Teine alternatiiv kiireks ja suhtkoht kindlaks transpordiks ikkagi cargobus

____________________________
BMW 1M ...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.01.2007 at 18:44
margus61
Eesti Post ja UsPostal Service
Vaja ka Eesti Posti ELS teenustest loobuda klientidele kauba saatmisel. Alates eelmise aasta lõpust olevat mingi reegel tehtud, et kui saadetis on üle 20 kg (95% minu kraamist), võivad järgmise päeva asemel kohale toimetada 3 päeva, kui tahavad.

Kas Bizpak'ile (nüüd DPD) on veel mõistlikke alternatiive Eestisiseselt?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.03.2007 at 11:23
RICAMB
Eesti Post ja UsPostal Service
Olen kasutanud EKA Veod kullerit juba üle aasta. Oskavad päris paindlikud olla ja on minu erisoovidele vastu tuldud ning teinekord ka peaaegu öösel minu pakikesed peale korjatud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.03.2007 at 12:05
rat_013
 
Eesti Post ja UsPostal Service
väga südantsoojendav on siit igal juhul lugeda kiidusõnu usps-i pihta, mul ka objekt sedapidi teele tulnud sealt ja ootan. esialgu veel alla kuu muidugi :)

____________________________
impreza n/a

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.03.2007 at 12:31
Raceboy
 
Eesti Post ja UsPostal Service
Noh, USPS-i teenuseid kasutades juhtub kõike. Mul on mõni pakk olnud teel 2 kuud (lubatud kuu aja asemel), samas on ka väga täpselt kohale jõudnud asja.
Lihtsam on kasutada Global Priority Maili, siis kipuvad asjad kiiremini ja väiksemate kadudega kohale jõudma.

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.03.2007 at 19:50
CoachMan
 
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
margus61: Kas Bizpak'ile (nüüd DPD) on veel mõistlikke alternatiive Eestisiseselt?

HRX-i olen viimasel ajal lisaks rahvusvahelistele vedudele ka Eesti-siseselt kasutanud ja teenus & hinnad täitsa OK - vähemalt vähe suuremate asjade puhul. Seda ei tea, kas igasse külasse mõistliku hinnaga viivad, nati kahtlen.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.03.2007 at 21:36
autodusa
  
Eesti Post ja UsPostal Service
kellel on olnud pakk kaks kuud,sai seda mis ta ise soovis täpselt.Pole vaja kasutada muud firmat,on vaja lihtsalt maksta rohkem.Või kannatada nats.
USPS lubabki selliseid asju nagu;
Economy (Surface) Letter Post 4 - 6 Weeks
Economy (Surface) Parcel Post
(Rate for pieces 5 pounds or less) 4 - 6 Weeks

kui raatsid vähe rohkem maksta siis on tsipa kallimad aga kiiremad variandid;

Global Express Guaranteed® Document Service
See Service Guide Before Mailing 1 - 3 Days
Global Express Guaranteed® Non-Document Service
See Service Guide Before Mailing 1 - 3 Days
Global Express MailT (EMS) 3 - 5 Days
Airmail Letter Post 4 - 7 Days
Airmail Parcel Post 4 - 10 Days

kõik siis oleneb paki suurusest.Alla 5lbs pakk maksab 23.25 ja tuleb selle hinna eest 4-6 nädalat.Ja kui pakk
oli teel 2.5 kuud siis venis paar nädalat mis pole ka teab mis ime.Sama paki saab saata ka ühe kuni kolme päevaga ja maksab 93.75

Jutt siis ikka dollaritest.Ja ega kaduma on läinud asju samuti iga firmaga,omalgi selline kogemus olemas ja mitte USPS-ga.
Aastake,kaks tagasi oli ühel tuttaval terve konteiner kadunud 3 nädalat.See küll tuli õnneks välja.

____________________________
www.usacar.ee https://www.facebook.com/usacarest
Porsche 964
Ford Mustang Boss 302
MB C43 AMG

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.03.2007 at 02:22
1 edit. Last edited 02.03.2007 at 02:24 by autodusa
rat_013
 
Eesti Post ja UsPostal Service
quote:
autodusa:Global Express MailT (EMS) 3 - 5 Days
see on US sisene aeg või Global? mul on sellega ja 2ndl möödas homme..


____________________________
impreza n/a

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.03.2007 at 19:11
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Eesti Post ja UsPostal Service   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.