Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
KOMMIONU
  
Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?
quote:
ReyMan: Endal pole krediitkaarti vaid tavaline teebetkaart

Teebetkaart... kes see on??? See siis nagu midagi Musta Notsu või Narri sarnast???

____________________________
www.streetfighter.ee

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

[b]Lühiajaline laen mototehnika tagatisel (motikad, paadid, ATV-d, Autod, jne.). tel. 55 678 444 või saada mail priit@southpark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.03.2008 at 04:14
ReyMan
Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?
quote:
KOMMIONU:
quote:
ReyMan: Endal pole krediitkaarti vaid tavaline teebetkaart

Teebetkaart... kes see on??? See siis nagu midagi Musta Notsu või Narri sarnast???

My bad.

Kirjaviga oli ja kohe lüüakse näkku.
Deebet oleks õige.
Wikispedia selgitus deebet kaardile

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.03.2008 at 11:05
hotrod
 
Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?
Tere, tegin ka paypali account'i. tegin ka selle 1.50eur verfi.. seal läbi, kuid kuidas ma saan oma arvelduslimiiti selles accountis tõsta.. seal näitab et mu daily limiit on 500$ ..kuid oleks vaja maksta ca 700$ oma auto uksetihendite eest..

Ning veel sedasi ,et kuidas sel see maksmine üleüldse toimub ei saa ma aru veel. Kas ma pean kuidagi vajaliku raha kandma kõigepealt oma paypali kontole? Hetkel on mul seal 1.50eur'i mis paypal mulle peale mu kaardi acceptimist tagastas.


____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2008 at 18:37
Jesper
 
Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?
Withdrawal limit peaks olema see limiit, kui palju sa saad päevas raha enda kaardile tagasi kanda. Ostmisel ei tohiks see mingit pilli puhuda.

Maksmine toimub nii et lihtsalt maksad ja raha läheb kaardi pealt automaatselt maha.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2008 at 19:01
1 edit. Last edited 31.03.2008 at 19:04 by Jesper
hotrod
 
Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?
Tänud, nüüd asi vähe selgem..proovin homme tellimuse esitada

____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2008 at 23:01
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Oleks vaja teha USA-sse läbi PayPal-i üks makse. kes aitaks?   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.