Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 7 8 9 10 11 12 13  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
PlyVal64
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Fog:
quote:
siim_pallav: link ei toimi.
Toimib, lihtsalt viiakse lihtsurelike silma alt ära see teema :-/
Ja sinna on surnud enamus asju...
Ega ometi ei loodeta ju siit, väga suurest foorumist, leida mõnda inimest, kes võiks asja mingil määral rahastada. Raha omanikud aga pole põhra liikmed. Lisaks ei saa mingit salaseltskonna foorumi teemat linkida avalikkusele, siduda seda mõne kirjatükiga etc.
Tehke see teema üldfoorumisse kleepsuna, iba ja OT julmalt delete, äkki keegi võtab siis vaevaks sellele viidates mõni rida kuhugi kirjutada. Või kui muudmoodi ei saa, siis korjandus a'la Automoto foorum Vanatehnika Varjupaiga eksponaatide soetamiseks. Konkreetne eelarve, konkreetne konto, laekumiste aruandlus ja lõpuks tulemus. Koolipoiss toetab taskurahast 10 krooniga, edukas palgatöötaja 1000 ja edukas ärimees näitek 10K rahaga. Häbiasi???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 16:34
Vanaisa
  
Moderator
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Ply,

kuna seal oli teema juba olemas, viisin ta sinna, et enne saaks selgeks mida vaja on, mis tingimustele ta peab vastama ja palju see kõik maksab.
Kui kava selge, siis toon selle teema juba selgelt ja ilma mulata siia ka üles.
Ära nii ka arva, et ma heade inimeste poole pöördumata jätan - mul isiklikult savi, on annetaja BHRA liige või ei - hobi loeb, mitte kuuluvus mingisse gruppi ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 16:49
VKM
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Partel:
quote:
Auhinnarahad ei korva kuskil maailmas arvestatavat murdosagi. Viljar, kui palju sulle loeks ABCS'i näitena $1000
Palju, sest minu tiimiliikmed palka ei saa ja selle raha eest teeksin ma neile välja ja ostaksin näiteks järgmiseks etapiks kütust, mis ei ole ju odav, nagu sa tead.
Lätis saadud auhinnad jagasin ka laiali oma fännide ja meeskonnaliikmete vahel, niipalju, kui seda oli. Jagasin rõõmu.

Loomulikult ei ole Eestis võimalik auhinnarahadega korvata meie auto kulu, mis on metsik aga õnneks oleme suutnud enda ümber koondada hulgaliselt toetajaid, kelle abiga on seda koormat kergem taluda. Aga mulle ei meeldi, kui sponsor vaatab võistlust ja autasustamist ning küsib: "mis nali see oli" Õnneks tehti mulle esikolmiku puhul välja ja auto pilt ilmus Autolehes, mis aitab sponsoreid hoida.

Asi ei ole rahas vaid suhtumises. Arvan, et atraktiivseid ja edukad võistlejad tuleb kohale meelitada ikka samuti nagu pealtvaatajad.



____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 16:50
M.J
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
anryo:
quote:
Pedaal:
kohe ka siis pilt "made in Leedu" tabloo mis koos ajavõtuga väga hästi toimis
ehk on meil kah selliseid kes suudaks selle tabloo valmis teha ja ühendaks olemasoleva süsteemiga ?


Tüüpiline suhtumine - "ehk on meil keegi"... :(
Palun, tee ise või otsi see keegi kes oleks nõus tegema. Võta hinnapakkumine ja tegele asjaga. Usun, et kõik tänavad sind.
BHRA ei ole mingi legendaarne punt, kus kõik istuvad niisama ja teevad ainult dragi asju. KÕIKIDEL on oma päevatöö, mis raha sisse toob, sest BHRA pigem viib välja.
Inimesed, saage ometi aru, et BHRA "ei tee" ise midagi, keegi peab ikkagi isiklikult seda tegema.
Ja Markel, sa ajasid seda Miterra asja - palun saada mulle ikkagi teie omavaheline jutt edasi, või palun uuri ise, kas nad on suutelised 60cm tähekõrgusega tabloosid tegema ja mis kujuneb hinnaks! See tookordne pakkumine oli liiga väiksele tabloole.
Leedu tabloodel on aga üks SUUR viga - liiga vähe numbreid - tabloo peab olema 5-kohaline.


Kõiksugu lihtsat elektroonikat sisaldavate seadmete tegemiseks on väga hea kont TTÜ MEHHATROONIKA INTITUUT (Hr Mart Tamre eesotsas). Mõnele mehele baka töö ja asi saab lahenduse - on rahul nii kool kui ka tellijad. Ja uskuge, asi tuleb odavalt kätte. Kui vaja süsteemi täiendada saab keegi magistri diplomi kätte. Kui eriti hulluks asi läheb siis võib välja käia projekti põhise rahastamise - ning tulemus on raudselt garanteeritud. Asja eelis tavalise foorumi sõprade ees on kasvõi LEPINGULINE kohustus.
Krt üliõpilased koos püsipersonaliga ehitavad kaitseväele mõnusaid seadmeid nii maal kui õhus sõitmiseks (täpsem info kahjuks riiklik saladus). Samuti on valmis tehtud http://mechatronics.ttu.ee/index.php?option=com_easygallery&act=categories&cid=13&Itemid=76 mõnus "ATV" ja seda pidevalt täiustatud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 17:23
Olds
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner: Partel:
quote:
Auhinnarahad ei korva kuskil maailmas arvestatavat murdosagi. Viljar, kui palju sulle loeks ABCS'i näitena $1000

Loomulikult ei ole Eestis võimalik auhinnarahadega korvata meie auto kulu, mis on metsik aga õnneks oleme suutnud enda ümber koondada hulgaliselt toetajaid, kelle abiga on seda koormat kergem taluda. Aga mulle ei meeldi, kui sponsor vaatab võistlust ja autasustamist ning küsib: "mis nali see oli" Õnneks tehti mulle esikolmiku puhul välja ja auto pilt ilmus Autolehes, mis aitab sponsoreid hoida.

Asi ei ole rahas vaid suhtumises. Arvan, et atraktiivseid ja edukad võistlejad tuleb kohale meelitada ikka samuti nagu pealtvaatajad.


Täiesti õigus. Meie auhinnarahadega ei korva vist ka streetman klassi auto kulutusi, küll aga ON sponsoritele vajalik olla meedias (teles, lehes)
Kuidagi peab asja saama nii kaugele, et iga EMV etapp saaks televisiooni ning klasside kiireimad samuti telesse.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 17:28
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner: /-/ ja auto pilt ilmus Autolehes, mis aitab sponsoreid hoida.

Sama siin. Tänud Raceboy'le (eh, oli vist ikka tema ?)

Ok, las ma igaks juhuks täpstustan, et auhinnad ja $ on igati toredad asjad. Näiteks EuroMV etapi korraldaja peab maksma TF Q võitjale 4000 E ja võistluse võitjale 8000 E. Aga on veel tähtsamat.

#1 peaks olema ikkagi meedia.

Mitte et mina patust puhas oleks, heh isegi tiimi T-särke pole, koduleht ka umbrohtu kasvanud... :p Aga ei jõua isegi tech asjadega piisavalt tegeleda...


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 17:30
topgear
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Gsinut:
quote:
streetman klassi aegu on ?

On küll, unustasin. Homme lisan.

?

____________________________
MA70

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 18:50
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
rice burner:Loomulikult ei ole Eestis võimalik auhinnarahadega korvata meie auto kulu, mis on metsik /-/
Kusjuures võistlusautogi on vaid osa. Kogu racing operation on ikka midagi muud. Näiteks paar asja:

1. Transport. Viimati olime kuue autoga kohal:

*Camaro
*C 3500 + treiler
*Chevy Van
*Sooda
*Nissan 350Z kabrio
*Passat

2. Töökoda/sisustus

Kogu värk on ikkagi oma firma juhtimine...

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 22:53
Fog
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
partel:1. Transport. Viimati olime kuue autoga kohal...
Viimane aeg korralik tiimi[buss/rekka] hankida.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 22:57
hunt
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Ma arvan, et selle rahateemalise HALA võiks siin küll ära lõpetada, vaevalt see kellelegi huvi pakub !
Põletage oma raha ja kütust palju tahate !
See on teie probleem.
Keegi ei käsi teil sellise kalli (?!) alaga tegeleda.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 23:03
prr
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Siin kisub juba gramm üle piiri see sõnavahetus...newton ???

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 00:42
kulno999
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
imre39: meediakajastus on spordiuudistes võimalik, neile on vaja ainult korralik pilt(loe: liikuv) saata ja tulemused.
tean, et Kulno, võistleb B-klassis, omab selles ringkonnas palju kontakte, võib isegi öelda, et on tegija.
Kulnoga rääkides on see kajastamine kindlasti lihtsam tulema....
Olen teiega nõus et tele spordiuudistes näidatakse kõike muud kui motosporti. ETV sport on täis hobuseid ja metsas jooksjaid ning TV3 näitab igasuguseid võimalikke ja võimatuid pallimänge.
Olen juba ammu proovinud tegeleda koos dragi erinevate korraldajatega, et saada mõni klipp või jupp telesse ja uudistesse ja vahel on see isegi õnnestunud. Klubi MC39 tegi omal ajal kõva asja ja leidis raha isegi TV3-s eraldi saate näol! Müts maha nende tegijate meeste ees!
Uudistesse 1..2min lõik saada et toimus selline asi ja tehti seda pole väga suur ettevõtmine, aga kui teha ntx 20min saade toimunud üritusest, siis see läheb teadupärast maksma raha. Mootorite maailma saab mingi 5min lõigu asjast umbes 5k rahaga ja ka ruudulipp kajastaks üritust umbes sama raha eest. Kui nüüd ette võtta nii nagu jalgpalliliit hakkas sel hooajal näitama kõiki mänge, siis neil kulub iga otsesaate jaoks kalev spordis umbes 50k raha.
Tglt on kõik võimalik, aga paljuski kahjuks rahas kinni .... Teles ei taha keegi näha digifotokaga filmitud värisevaid udukogusid ja seega just see tehnika ja mehed kes sellest tehnikast pildi teevad on kahjuks kallid ja vabast ajast seda keegi ei tee.

Sai pikk ja vb igav jutt, aga point on selles et tuleb leida sponsid kes selle TV ürituse kinni maksaks ja siis saaks sponsid ka oma promo kätte :) siit tuleb aga jälle see "GOTO1" käsu moodi asi käiku :)
Tehnika millega seda üritust teles kajastada on olemas, mehed ka, eetri aja ka leiab, aga vaja oleks RAHA! ....

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2008 at 00:43
jeff01
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Se on siin juba traditsioon, et peale mingit üritust kisub teema nii käest ära ja sisalab suures osas vingumist, näpuga näitamist, niisama jonni ja mida iganes veel aga mitte seda mida mina sellelt teemalt ootaks.....Ennekõike sooviks ürituse nime kandvast teemast lugeda esmalt eelinfot ja peale toimumist sõitjate kommentaari oma sõidu kohta. (Mis juhtus või ei juhtunud ja kuidas oma sooritusega rahule jäid, mida püüdma läksid ja mis välja tuli, mis purunes jne) kommentaaride vahele võiks muidugi ka piltide linke postitada. Kui kellelgil on miskit BHRA korraldavale poolele ette heita või nende tegevust kommenteerida võiks selleks olla teine teema kus suu puhtaks rääkida ja probleemidele lahendus leida. Prooviks ehk Battery race teema nii korraldada?
EDIT: se teine teema on lausa olemas
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=27361

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2008 at 10:18
4 edits. Last edited 07.08.2008 at 10:27 by jeff01
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Streetman ka nüüd seal lõpus: http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=2584

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2008 at 11:35
sam
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
jeff01: Ennekõike sooviks ürituse nime kandvast teemast lugeda esmalt eelinfot ja peale toimumist sõitjate kommentaari oma sõidu kohta. (Mis juhtus või ei juhtunud ja kuidas oma sooritusega rahule jäid, mida püüdma läksid ja mis välja tuli, mis purunes jne) kommentaaride vahele võiks muidugi ka piltide linke postitada.

Sellega ei pea tegelema sõitjad, selleks pole ei aega ega viitsimust. Mis sa kujutad ette et sõitjad või tiimiliikmed hakkavad foorumites oma osalemist iga ürituse kohta analüüsima või? Selleks on press, kes käib mööda bokse ja võtab lühiintervjuusid. Oleks iseenesest samm seegi, kui igal üritusel oleks mõni reporter kes filmiks sõite ja võtaks intervjuusid. Aasta lõpus saaks fantastilise DVD kokku. Seda sobiks jagada nii meenena, kui müüa, kui kasutada promona, midaiganes. Mul on Rootsist 1 tiimi hooaja DVD, väga muhe.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2008 at 11:57
mart154
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
sam:
/---/
Mul on Rootsist 1 tiimi hooaja DVD, väga muhe.


OT: aga praegu tundubki ainus reaalne võimalus tiimi sponsoritele headmeelt teha, kui tiim hakkab lisaks autodele tegelema ka filmitöödega :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2008 at 12:22
Fog
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
sam:Mul on Rootsist 1 tiimi hooaja DVD, väga muhe.
Discovery pealt jookseb näiteks "Kings of Nitro" nimeline seriaal Urs-i tegemistest siin ja sealpool lompi. L 21:00 / Kordus P 19:00(vist)



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2008 at 12:56
jeff01
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
sam:
quote:
jeff01: Ennekõike sooviks ürituse nime kandvast teemast lugeda esmalt eelinfot ja peale toimumist sõitjate kommentaari oma sõidu kohta. (Mis juhtus või ei juhtunud ja kuidas oma sooritusega rahule jäid, mida püüdma läksid ja mis välja tuli, mis purunes jne) kommentaaride vahele võiks muidugi ka piltide linke postitada.

Sellega ei pea tegelema sõitjad, selleks pole ei aega ega viitsimust. Mis sa kujutad ette et sõitjad või tiimiliikmed hakkavad foorumites oma osalemist iga ürituse kohta analüüsima või? Selleks on press, kes käib mööda bokse ja võtab lühiintervjuusid. Oleks iseenesest samm seegi, kui igal üritusel oleks mõni reporter kes filmiks sõite ja võtaks intervjuusid. Aasta lõpus saaks fantastilise DVD kokku. Seda sobiks jagada nii meenena, kui müüa, kui kasutada promona, midaiganes. Mul on Rootsist 1 tiimi hooaja DVD, väga muhe.
No kui on niipalju aega, et igal teemal kaasa haukuda, et näe markelil läks risti ja mida ta mõtleb vms iganes siis on ehk paar minutit aega ka siin nö kodu foorumis paar sõna enda kohta öelda. Ma ei mõelnud selle all seda silmas et kõik piloodid nüüd streetrace.orgist kuni tartustreedini välja läbi peavad käima aga need juhid kes niikuinii tqhq foorumis elavad võiks sellele siiski mõelda. Ok vahet pole, teavitasin vaid sellest mida mulle meeldiks lugeda.

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2008 at 13:55
1 edit. Last edited 07.08.2008 at 13:57 by jeff01
Gsinut
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Nii nüüd siis eliminaatorite videod ka klasside kaupa: http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=2685

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2008 at 15:13
Max3,0
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
Levo.: loen ja loen..Kriitiga on hea-ja eks saab ka midagi muudetud tänu kriitikale.Ma ei tea kust kohast peaks hakkama usku pööramine,et rahavast tuleks rohkem võistlejaid sünniks veelgi.
Kohutav on vaadata spordiülekandeid,kes paneb üle katuse kuus tiiru ja see on päeva sündmus.Keegi teeb eesti rekordi siis sellega saame hõisata ainult siis kui see on kinni makstud reklaam.
Pekingisse lähevad vot need ja need ja usute või ei aga erilist suurt tulemit see ei anna.
MA ei tea -kiirendusvõistlus poel vist ikka spordiala ja seega millal me suudame selle massidesse tuua.
Hiljuti kohtusin inimesega-ta ei teadnud mis asi on dragrace ja 1/4 miil.
pekingist ja suusatamisest teadis küll.Isegi soome rallit teadis.
Osalustasu tõstmine on igati kena ettevõtmine ja osalise protsendi eest võiks ju osta telepinda.
Ma olen veendunud et kui me kord saame raja on see ala kordades suurem.Täna on täpselt see et me oleme oma küla poisid koos mõne kodustatud sommiga aga siin muldrajal oleme me kõik kiried kuid ainult enda mõistes.
Me ei pea võitma aga kas saaks teha ka nii et soomest oleks võistlejaid.kas neid klasse ei anna nii teha et oleks ruumi ka neil....
Aga eks ma pühendun nüüd mingisäästu eelarvega uue auto ehitamisele....


Sinu jutu esimese osa toetuseks lisan kurva tõsiloo kus kohtusin "ühe" Corvettet müüva ettevõtte müügidirektoriga, kes ei saanud aru mis on ühist Corvettel ja kiirendusspordil ning miks me sellele quote:"striitreisile" Corvette sponsorlust ootame, küll-aga ei olnud samal vanal probeelmi Saagimile kärutamiseks tõsielu saates Cadi võtmeid mõneks päevaks visata. Vat selline on see reaalsus ja seda enam hobikorras ei muuda!


____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.08.2008 at 15:03
tmac
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tahest Tahtmata on see nii. Ise mäletan olles veel äpuracingus tegev kui valus oli sponsorluse otsimine just sellel põhjusel ,et tahestahtmata on teadmatute jaoks see streetrace, sest krimisaated olid selleteemalist jama täis.

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.08.2008 at 16:48
partel
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
DR=SR on muuseas ka USA's probleem. Ja just ajakirjanike teadmatusest, mitte pahatahtlikkusest. Ehk kui näiteks keegi näeb, et veebiuudistesse tekkinud midagi sellist, siis kõne toimetusse, ja väike selgitus.

Ongi olulises osas tegemata töö, et meedias pole positiivset pressi, et DR on EAL ehk FIA poolt sanktsioneeritud ametlik spordiala.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.08.2008 at 17:04
korgits
  
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
Tsiklite kohta ei ole materjali ?

quote:
Gsinut: Nii nüüd siis eliminaatorite videod ka klasside kaupa: http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=2685

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.08.2008 at 22:20
tmac
 
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
[u]KRT MILLAL ILMUVAD EM TULEMUSED

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2008 at 16:17
Pierre
EM III etapp Haapsalus 02.08.2008
quote:
tmac: KRT MILLAL ILMUVAD EM TULEMUSED

mind häirib ainult 1 asi.
see lihtne asi, et te EM ja EMV segi ajate.
kodanikud kes veel ei tea, siis aastasadu tagasi on välja kujunenud nii:

*EM (tähendab)- EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED
*EMV (tähendab)- EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

kellel 5 klassi haridust on, sellest saan aru.
loodan, et õpib.
aga mismoodi need ülejäänud plähmerdavad?
emakeelt ei tunne?

milline häbi.




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2008 at 00:01
1 edit. Last edited 15.08.2008 at 00:07 by Pierre
tqhq.ee foorum : Üritused : EM III etapp Haapsalus 02.08.2008   .. 7 8 9 10 11 12 13  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.