Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Speedest Dunlop Nightrace 2008
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Dunlop Nightrace 2008   .. 4 5 6 7 8 9 10  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
IceUul
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Finaal sõit veidi omapärasemast kohast filmitud:

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 09:09
partel
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Kui keegi tahab tänavalegaalsete B-klassi autode võidusõitu näha, siis see on ju väga lihtne ja täiesti tasuta:

Minge suvalise valgusfoori juurde! :)

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 09:28
anryo
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Sander:Kere kandevstruktuuride muudatuste , sealhulgas backhalfimise, lubamine ABC klassides tegelikult juba faktiliselt muutis need klassid "mitte-tänavaklassideks". Ja tänavalegaalse autoga võib nüüd kiirendusvõistlustel tõesti ainult oma lõbuks sõitmas käia. Reaalne punktiarvestus käib spetsiaalautode vahel ja nii on ilmselt mõeldudki.

Nojah, aga nii see ju ongi! :)
Miks te ei hädalda, et deem, ma oskan ka reketit käes hoida ja suusad omale alla siduda, aga miks on ikka nii, et Kanepi või Veerpalu on palju paremad minust. Teeks äkki tennises ja suusatamises ka kuidagi, et sitemad vennad oleks samal tasemel kui profid? Kanepile raskused jalgade külge ja Veerpalule liimi suuskade alla? Jama värk ju, kui Veerpalule suva vend ei saa lutti teha?
Dragrace ei ole enam ammu streetrace, kus iga vähe kangem masin võib konkurentsis püsida. Selleks et võita, on vaja ikka korralik masin ehitada.
Ja ka minu arust väga õige. Tegemist on ikkagi juba MOOTORISPORDIGA mitte nädalavahetuse ajaviitmise viisiga. Ja kellele ei meeldi või kes ei leia motivatsiooni - ega ei pea ju tegelema? Onju? Võib ju marke koguda?


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 09:32
Gsinut
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Point on pigem selles, et millist suunda oma reeglites hoiame. Kas me tahame hoida lõunanaabrite suunda, kus igal autol on oma klass või siis suundume vaikselt sinna, kus on kogu tsiviliseeritud dragi ühiskond ja joondume põhjamaade järgi. Ma arvan, et meie autod jms. on selliseks muutunud, et oleks õigem joonduda aina lähemale soomlastele, et meie vennad saaks otse oma klassist sinna nende samasse klassi sõitma minna. Paraku meie ARK ei pea legaalseks selliseid ümberehitusi nagu Soomes ( olles nende tehnilise inimestega rääkinud, siis seal algab iga lause ... aaaaaga tehasest tulles pole ju nii. iga lause edasi sain aru, et 60 aastasel mehel pole kunagi mutrivõtitki käes olnud ), sestap peame meie lubama tänaval keelatud asju. See võib tunduda kellelegi ebaõiglasena, kuid on ikkagi tehtud silmas pidades võistlejaid, kes tahavad areneda oma autoga aina kiiremaks.
Ma saan aru, et paljudel pole seda võimalust endale 9 seki autot ehitada ja need peavad sellistega võidu sõitma. Paraku jah, kuid alati on olemas bracket ja streetman. See viimane meil alles lapsekingades ja natuke peab nuputama, mis ja kuidas sellega teha, et ta sõitjatele atraktiivsem oleks. Mujal maailmas on see nii läinud ja kõik on korras.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 10:17
1 edit. Last edited 04.06.2008 at 10:17 by Gsinut
tfr
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Gsinut: Ma arvan, et meie autod jms. on selliseks muutunud, et oleks õigem joonduda aina lähemale soomlastele, et meie vennad saaks otse oma klassist sinna nende samasse klassi sõitma minna.

Parandaks seda mõtteavaldust niipalju, et - minu arust pole oluline, et peaks saama täpselt samasse klassi sõitma minna. Lihtsalt hea oleks võimalusel vältida olukorda, kus hunnik meie kiireid autosid satuks Soomes/Skandinaavias lollilt kahe klassi vahele nagu meil Bad Toy praegu - C-klassi jaoks liiga kiire, D jaoks liiga aeglane.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 10:33
partel
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Jyrki ütles aastaid tagasi, et ärge kopeerige Soome reegleid, need on väga halvad.

Streetman, omal ajal Lauriga Soomes Kiikala Burnout Partyl oli ABC (meie järgi) klassides mõned võistlejad, bracketis kolm (Lauri sai teise koha:)) aga Streetmanis vist 183, siis löödi lukku.

Praegu ei saa seal Street klassides 3 või 5 autot võistlusele, või mis see norm oligi ja seetõttu ei saa klassi võistlust osalejate puudusel pidada...

Samas Outlaw on väga popp, tehnika läheneb Pro Stock/Pro Modile. Indeks 7.5.

Kel pappi on, seda ei huvita 9 sek sõitmine.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 13:38
tmac
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Minu arust formaati muutma tänasel päeval ei peaks. Mis te tõesti arvate ,et markel ja krum lähevad eest ära ja ei ole võidetavad. Mitte kuhugi nad ei lähe. piisab ühest eksimusest. piisab sellest ,et ei sõideta kvalifiaktsioonis normaalselt aega saadakse esimeses ringis kokku ja siis tuleb Kulno Kägu ja lahmib oma peaaegu stock evoga teise koha ,mis speedestil ei olnud kaugel. C klass jumala normaalne vinge lausa peakski jääma selliseks nagu on. Las need uusrikkad paugutavad oma corvettide ja muude v8tega. Eesti dragrace ilusaim võistleja just c klassis. a-klassis tuli 3ndaks sallu oma megaraske 540 bemmiga. 2.0 civic mis on ka tänavalegaalne lajatas 12.0 pani oma dragirehvid kokku ja sõitis omal jalal minema. Mikk Ain ja muud hiired teevad oma asja ja teevad seda hästi. mida te krt vingute oma streetclasside kallal. Bracketis teine koht vanaema ostukärul millel nimeks golf. Kõigile on midagi siin maailmas.

Numbrid ei loe midagi loeb see kes autasustamisel tünni läheb.

Ilmars see aasta EM arvestust ei põe ta sõidab seal kus talle meeldib. tartus teda pole näiteks kuna samal ajal on king of europe.

Enjoy ,et meie maal on sellised mehed nagu Kaido Erkki Markel ja et zausajevs käib külas ja miks mitte Agris Biezais ja Artjom ,kes sõna otseses mõttes puhusid a-klassi uue elu. Ok näeb välja küll nagu BMW-Cup kus mingi tüütu ,aga kiire Honda vahele piniseb(mis on arvestades minu margi eelistust ÄGE),aga põnevust on terve klassijagu juures.

LONG LIVE BHRA LONG LIVE ALL THE RACERS AND LONG LIVE AIVO PEEP JA MUUD HULLUD KES SEDA KÕIKE KORRALDADA VIITSIVAD sest dragrace on äge ja kõik need üritused on nagu kodu kus suvel iga kuu korra käid ja võtad viimast rehvisuitsust kiirusest ja seltskonnast millele siin maailmas midagi pole vastu panna

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 14:25
1 edit. Last edited 04.06.2008 at 14:28 by tmac
aivoha
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Hea küll. Aitab kaklemisest. teeme Haapsalust kokkuvõtte.

http://www.motorsport.ee/?id=main

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 14:37
Peeter82
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
C-klassis sõideti muide ka uus rekord, ei teagi, kas see läheb nüüd Levo või minu nimele?
(kas Levo 11.0-l on backup?)

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 22:15
Levo.
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Sander!

Ma tulin justeestisse ja mida ma näen! Sulle ei anna rahu et sa ei mahtunud 13 parima sisse?Sa ajad vihale......
Tead Kui võrrelda hundi korvetti minu Viperit või sinu Audit-siis sinu audi on kõige ebaturvalisem nendest kolmest-Sinu auto puhul on kartus ,et võid tagastangega vasta nägemist saada kuna see koosneb mitte tehase toodangust.Ja stardis ei jää palju puudu k,ui see vasta maad võib minna.Meil võib ainult kompressori rihm puruneda...
Kui sa peaks kunagi sõitma 11,5 siis ma esitan protesti kas või pealtvaatajana,sinu ebaturvalisuse suhtes.

Tänan t'helepanu eest-Muudel teemadel-,ellikas,reeglid ,peakohtunik,komitee ja kõik muu ma sõna ei võta.
Minu jaoks sai hooaeg otsa.Kuna kõik saavad aru,et sellesse autosse puuri ei tule ja ostukorv peas ma ringi sõitma ei hakka.

Aga Hunt-Sinu eelmise aasta ja selle aasta sõnad! Piimakäru Viper-Pani sulle ajaliselt julmalt põske:) Edu modimisel ja ära pikka viha pea-aga ma võtsin südameasjaks sulle ära panna:)

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.06.2008 at 02:50
prr
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Levo.:Meil võib ainult kompressori rihm puruneda...

või tagadiffer :D



____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2008 at 09:07
tmac
 
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Peeter82: C-klassis sõideti muide ka uus rekord, ei teagi, kas see läheb nüüd Levo või minu nimele?
(kas Levo 11.0-l on backup?)


Backupi polnud vähemalt viperil mitte. See viimane soolosõit kus sai selle välja mindud ,et rahulikult sõita maksimum aega tegi viper prõks

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2008 at 09:51
mcbill
Speedest Dunlop Nightrace 2008
tmaci optimism on muidugi vägev! :)
Reaalsus on aga see, et B klassis ei ole isegi 10 seki autoga varsti midagi teha ning usun, et juba järgmisel etapil võistlevad seal klassis max 10 autot kui sedagi ... Samas on need 10tk väga kiired autod ja mõnus vaadata ka pealtvaatajatel. Mina jätan oma EVO nüüd ilusti väravate taha ja astun ka pealtvaatajate rolli, sest bracket pole minu ala ja streetman on veel "lapsekingades". Õnneks on olemas ka teistsuguseid võitlusi kuhjaga mis mõeldud just sellistele tänava autodele. Mina ei nurise selle üle, et see ala on muutunud väga professionaalseks. Üks jama võib sellega kaasneda - see on see, et ntx sti ja evo omavahelised mõõduvõtud lähevad jälle linna foori taha mitte selleks ettenähtud võistlusradadele - sellest on küll kahju :(

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2008 at 12:21
partel
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
mcbill: Üks jama võib sellega kaasneda - see on see, et ntx sti ja evo omavahelised mõõduvõtud lähevad jälle linna foori taha mitte selleks ettenähtud võistlusradadele - sellest on küll kahju :(
Ehh, räägi korraldajatega, saate teha demosõitu, pause tuleb ikka ette, neid on ju vaja millegiga täita ka! Ja ma arvan, et see oleks vägagi paljudele huvitav etteaste.

Edit: ja B klassis ei ole 10 sek autoga juba praegu mitte midagi teha, peale võitja 70 m eespool asuvate tagatulede imetlemise.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2008 at 12:29
1 edit. Last edited 05.06.2008 at 12:48 by partel
Sander
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Levo.: Sander!

Ma tulin justeestisse ja mida ma näen! Sulle ei anna rahu et sa ei mahtunud 13 parima sisse?Sa ajad vihale......

Chill Levo, minu sõiduk oli täpselt seal, kuhu tema võimed küünivad, ehk siis viimasel kohal :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.06.2008 at 19:52
1 edit. Last edited 05.06.2008 at 19:52 by Sander
partel
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Kes käskis võita? :)

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2008 at 06:03
Märt
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
partel: Kes käskis võita? :)


Mis pruuni asja seal inimestele peale valatakse?

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2008 at 07:32
Wolle
  
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Märt:
quote:
partel: Kes käskis võita? :)


Mis pruuni asja seal inimestele peale valatakse?

Arusaadav, et oled kaua ära olnud aga, et kultuurishokk liiga jube ei tuleks hoiatan ette. See pruun asi on tegelikult vesi ;)

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2008 at 07:54
Märt
Speedest Dunlop Nightrace 2008
quote:
Wolle:
quote:
Märt:
quote:
partel: Kes käskis võita? :)


Mis pruuni asja seal inimestele peale valatakse?

Arusaadav, et oled kaua ära olnud aga, et kultuurishokk liiga jube ei tuleks hoiatan ette. See pruun asi on tegelikult vesi ;)

No vanasti, kui muru rohelisem oli, oli vesi pisut heledam ja väljamaal on ta seda siiani :) Olen vist tõesti peps, aga sellist vett mina küll endale kaela ei sooviks...


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.06.2008 at 08:13
newton
 
Moderator
Speedest Dunlop Nightrace 2008
Lõpuks sain ka oma pildid üles: Speedest Nightrace algusest lõpuni :)

(kliki pilti)


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.06.2008 at 23:27
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Dunlop Nightrace 2008   .. 4 5 6 7 8 9 10  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.